איך לא לתת לגורמים חיצוניים לתעתע בך – השפעה רגשית ופיזית

איך לא לתת לגורמים חיצוניים לתעתע בך – השפעה רגשית ופיזית

מכירים את האנשים הללו שאתם נפגשים עמם וכל מה שיוצא להם מהפה הם רק פסימיות, עצבים, תסכול, חוסר אונים ודיכאון? אלו הם אנשים שליליים. לעתים אנחנו אפילו לא שמים לב אליהם, אבל הם שם.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

כלל ההתרחשויות בחיינו משפיעות עלינו בצורה כזו או אחרת, לכן אין זה פלא שגורמים חיצוניים שנובעים בעיקר מאנשים, פעולות או אמירות של אנשים, מביאות אותנו לסערות רגשיות ואף להתנהגויות פזיזות, פזרניות, חסרות אחריות ואף קיצוניות (עצבניות, דיכאוניות מאוד…).

ההבנה כי כל תהליך מועבר למוחנו ועל ידי כך מביא להשפעה מסוימת היא כבר צעד ראשוני בכיוון הנכון. כעת יש ללמוד כיצד לנטרל חלק מההשפעות הללו בחיינו, כדי שנוכל להמשיך ולחיות חיים שלווים, פרודוקטיביים ושמחים.

נקבל את עצמנו

אתם אנשים רגישים. אוקיי. אתם מבינים את זה? מאוד חשוב להבין את רמות הרגישות שלכם. יתכן ואתם מרגישים את הרגשות של אחרים וטובעים בתוכם, יתכן ואתם מנסים לעזור לכל מי שנקרה בדרככם, יתכן שאתם מוצאים את עצמכם עייפים בסוף היום בלי כוח לקום מהספה, אבל אתם מאושרים? אתם מרוצים מכל הטוב שעשיתם? אתם מרגישים ששיניתם משהו בעולם? אתם מרגישים שתרמתם משהו ושמיציתם את היום שלכם בדרך הכי טובה שיכולתם? אז הכול בסדר.

נכון, בתור אנשים רגישים אתם מתמודדים עם קושי רב לעבד רגשות שליליים. בדרך כלל דווקא האנשים הכי רגישים מראים הרבה מוטיבציה, אופטימיות ואנרגיות אך במציאות, מאוד עייפים מכל המעמסה שהרגש מטיל עליהם והדבר מושלך על החיים שלהם. אם כך, הבעיה היא איננה תכונת הרגישות עצמה כי עם התגובה שלכם אליה – אתם מגיבים בצורה חריפה מדי שמובילה לתשישות, כאבים ובעיקר קושי נפשי והתנהגויות לא בריאות.

זכרו כי תכונת הרגישות וחוויית הרגשות היא תכונה נערצת, שרבים היו מקנאים בכם על שהיא ברשותכם: היכולת לחוות כל מצב, ליהנות מכל רגש של אושר ושמחה במלואו, לחלוק כל תחושה עם האנשים מסביבכם – הם חלק מהיתרונות של רגישות היתר שלכם. מחקרים מוסיפים ומעידים כי אנשים שעוזרים לאחרים ומביעים אכפתיות כלפי הזולת הם אנשים מאושרים יותר שחשים כי הם ממצים את עצמם. הקפידו לזכור זאת ולהבין כי אתם אנשים מיוחדים ומדהימים. כל שעליכם לעשות, הוא לנסות ולמתן את עצמכם.

אני?

כן, אתה. לפעמים אנו כה מרוכזים בחיים שלנו כהורים, אוהבים, חברים, משפחה, עד שאנו שוכחים כי אנחנו אדם בודד בסופו של דבר; בעל רצונות, מאווים, כאבים ודרישות משל עצמו.

פעמים רבות אנו עלולים לחוש עצב ותסכול פשוט משום שאין אנו יודעים לאן אנחנו הולכים, במה אנחנו חפצים ומה יגרום לנו להיות מאושרים מלכתחילה. תחושה שאתה “עומד במקום” תמיד משרה מעין שיממון ואכזבה עצמיים. כדי להיות מאושרים ולהעריך את עצמנו, ראשית עלינו להבין מה אנחנו מחפשים, לאן אנחנו הולכים, לתכנן את החיים שלנו באופן שבו אנו רוצים, בלי שום קשר לסביבה. “מה תמיד חלמתי לעשות?”, “איפה הייתי רוצה להיות בעוד שנה?”, אלו הן שאלות מפתח שמטרתן להבין לאן פנינו מועדות ובמה להתמקד. מומלץ לערוך רשימה של הרצונות והשאיפות שלנו. קודם נגדיר אותם ונראה מדוע אנו חפצים בהם, שכן כיום קיימות אופציות רבות כל כך עד שלעיתים אנו חושבים כי אנחנו חפצים בהן, אך בדיעבד מבינים כי חשבנו שמדובר בדבר מה שונה. גם לחזור בנו מהרצונות שלנו זה בסדר ואף מומלץ, הריי כל המטרה היא למצוא את הדרך האופטימלית להגשים את עצמנו ואיש אינו טוען כי מדובר בתהליך קל או מהיר. אף נפוץ כי נשנה כיוון מספר פעמים. משגיבשנו מטרות, שאיפות וחלומות, יש לבחון כיצד נגשים אותן.

למדו לקבל

בחיים עצמם, רוב האנשים הם בעלי נטייה טבעית לשליטה ושגרה שכן הן קלות יותר, מרגיעות יותר וגורמות לכם להרגיש שאתם מתמצאים במה שאתם עושים בכל עת. עם זאת, שגרה מונעת מכם להתפתח, ללמוד ולראות את החדש, להכיר את החדש ולהבין כמה מדהים ומגוון העולם בו אתם נמצאים. בנוסף, כאשר אתם נחשפים לגירוים חדשים, משום שאינכם רגילים אליהם – אתם פשוט נלחצים ומאבדים את הרוגע הנפשי, שכה רציתם.

רוצים לשמוע את האמת האמתית? החיים אינם ודאיים; אף פעם לא היו ואף פעם לא יהיו. בסופו של יום, כולם הולכים בחשכה ולא יודעים מה יקרה מחר; היום לפני היום בו החיים שלכם משתנים, יכול להיראות נורמלי לחלוטין. עם זאת, פעמים רבות אין לכם את הדרכים לחזות את הבלתי-נמנע ולכן, מעולם לא הייתה לכם שליטה. אולי אתם יכולים לדמות שליטה בפרטים קטנים כגון מה תאכלו מחר או לאן תיסעו בשבוע הבא, אך ההחלטות הגורליות שלכם נקבעות על פי משנים רבים נוספים, שאינם בהכרח תלויים בכם.

ככל שתלמדו לקבל את האמת הזו, כך יהיה לכם פשוט יותר לקבל את האחר, את השינויים בחייכם, גם הספונטניים שבהם, את האירועים המתסכלים כמו את האירועים המשמחים ועוד, משום שאתם רגילים לספונטניות המופלאה הזו. למה מופלאה? משום שהיא תחשוף אתכם לכל כך הרבה חדש, שאתם לא תאמינו כמה צרים החיים שלכם היו לפני כן.

לכן, נסו למצוא פעילויות חדשות, להכיר אנשים חדשים, תנועות נוער, להרחיב אופקים, ללכת לסדנאות והרצאות וכדומה.

כיצד נתמודד עם אנשים חסרי אמפתיה?

נכון, זה לא תמיד פשוט להתמודד עם אנשים חסרי רגישות כאשר אתה אדם רגיש או אכפתי בפני עצמך. כאשר אתם מנסים להביע את הרגשות שלכם, במקום חמלה והבנה, אתם מקבלים כעס או שיפוט בחזרה.

זה כואב מאוד משום שלעיתים אתם עלולים להיכנס למעגל אכזרי, בו ככל שהאחר אינו מבין אתכם, כך אתם מרגישים פגועים יותר וכך אתם רוצים להבין את הרגשות שלכם הבנה עמוקה יותר. אתם כמו מתחננים לאישור שאתם בסדר.

האמת היא שרוב הפעמים לא משנה מה תעשו, האנשים הללו הם פשוט לא המקום לתשובות או חמלה.

צעדים להתמודדות עם אנשים חסרי אמפתיה:

אל תיקחו את זה באופן אישי

אתם כבר מבינים שאותם אנשים אינם באמת משתלחים עליכם, אלא פשוט מבקשים להתעלם מהכאב שלהם. מסיבה זו אין סיבה ש”תקחו אותם ללב”, זהו לא הקרב שלכם. אם תעשו זאת, אתם תוכלו להימנע מהסחף הרגשי שמגיע לאחר מכן. הוא לא קשור אליכם. הזכירו לעצמכם שהם אלו שיש להם בעיה להתחבר לאחרים ברמה עמוקה יותר. אתם סדר גמור!

אל תנסו לגרום להם להבין את הרגשות שלכם

אם תנסו להטמיע תובנות על אמפתיה במישהו כזה זהו פשוט בזבוז של זמן ואנרגיה. הדבר פשוט יגביר את הכעס והשיפוט שלהם. אם אתם במערכת יחסים קרובה עמם, נסו לדבר עמם על זה לצד אנשים נוספים ולעשות זאת בעת שאתם רגועים ושלווים.

התמקדו בעובדות

במקום לדבר עמם על התחושות והרגשות שלכם או כיצד משהו שהם עשו גרם להם להרגיש כך, דברו עמם על עובדות ומה שאתם חושבים. הרבה יותר פשוט לתקשר באופן זה משום שהם לא יחושו שאתם מאשימים אותם או מביישים אותם.

אם אינכם גרים עמם, התרחקו מהם

אתם יכולים לנסות ולעשות את השינוי, לנסות ולהילחם עבור האדם ולקדם אותו לעבר האמפתיה, אך אל תוותרו על החיים שלכם ואל תכניסו את עצמכם למערבולת רגשית-אינסופית כדי לעשות זאת. אם אתם מרגישים שהמעמסה היא רבה מדי אתם תמיד יכולים לשחרר ופשוט להתרחק. אינכם חייבים לסיים את החברות או הקשר המשפחתי, אתם פשוט צריכים להציב כמה גבולות ולהיות מודעים לעצמכם תוך כדי תקשורת עמם. שמרו על קשר שטחי והתחמקו מעימותים או ויכוחים שלא יתאימו להבנה העמוקה שלהם.

פתחו וטפחו מערכות יחסים עם אנשים שאתם סומכים עליהם

בלו זמן עם אנשים שאתם יודעים שאכפת להם מכם ואתם יודעים שגורמים לכם לחוש טוב וכי אתם בטוחים, אתם חשים בנוח ואתם יכולים לחלוק עמם את העולם שלכם ואת הרגשות שלכם עמם. אלו הם אנשים שיתכן והראו סימני אמפתיה בעבר.

דעו שהערך שלכם אינו תלוי באישור או הדעה של האחר, אלא רק שלכם

אין עליכם לתלות את הערך העצמי שלכם באיש חוץ מכם לעולם! האישור והקבלה חייבים להגיע מבפנים, מכם ולא מאף אחד אחר. גם אם אינכם מבינים זאת עדיין – אתם אנשים מדהימים ומיוחדים וכדאי לכם לזכור זאת וליהנות מהייחודיות שאתם מוסיפים לעולם. זוהי הסיבה שאנשים אוהבים אתכם ורוצים לבלות בחברתכם.

חוק האופטימיות

תמיד אומרים שכדאי להסתכל על “חצי הכוס המלאה” ואכן, כאשר קורה לכם משהו רע, למה שפטתם אותו רע בכלל? אתם מבינים שהוא נתפש כרע, רק משום שאתם טוענים שהוא כזה, נכון?!

הדוגמא הנפוצה ביותר היא פקק תנועה: נכון, אתם תקועים ויש לכם הרבה מה לעשות ביעד שלכם… איש אינו אוהב לאחר, מובן לחלוטין שזהו חיסרון. עם זאת, אתם יכולים לנוח מעט ברגעים הללו: להקשיב לעיתון ולחפש מוזיקה נעימה, להביט על הדרך וליהנות מהנוף, להביט במכוניות לצדכם ולדמיין את הרכב הבא שלכם… השמיים הם הגבול!

כדאי לכם לנסות לעשות את התרגיל הזה עם כל דבר, משום שתמיד אפשר למצוא את החיובי, כל עוד אתם מתאמצים להיות אופטימיים: התקלקל הרכב? מזל שאפשר לתקן אותו מיד ועל הדרך גם לעשות טיפול, כך שנעבור טסט לבטח. איחרתם בשעתיים לאירוע? לא קרה כלום, העיקר שתגיעו ליהנות ממה שיש עכשיו ולמי אכפת ממה שהיה? לא הייתם שם… איחרתם לאירוע שלכם? מעולה! יש לכם סיפור לספר למשך 20 שנים לפחות.

התעוררו נכון בבוקר

אם אתם רוצים למצוא את עצמכם חיים-חיים של שלווה נפשית, יהיה עליכם לפתוח כל יום בשלווה נפשית. מחקרים מוכיחים כי היום שלכם מושפע מאוד מהאופן שבו התחלתם אותו כלומר, אם התחלתם אותו בלחץ ועצבים, אתם תחושו במשך היום בעיקר לחץ ועצבים. אם אתם תפתחו אותו ברוגע ושלווה, אתם תמשיכו אותו ברוגע ושלווה.

הדבר הראשון שכדאי לכם להתמודד עמו הוא השעון המעורר. נכון, אולי רובכם מתקשים לקום בבוקר ללא צליל שמרעיד בניינים, אך גם צליל כזה יכול להיות נעים וענוג, לא צורם ומלחיץ. גם אם נדרש לכם זמן רב, נסו להחליף את השעון המעורר שלכם, לאחד שגם מעורר וגם מאפשר לכם להתעורר בנעימים. אתם יכולים לנסות אותם בסופי השבוע או בימי החופש שלכם; כאשר אינכם עובדים.

בנוסף, כדאי לכם לנסות ולהתעורר כשעתיים-שלוש טרם השעה שבה עליכם להגיע לעבודה, כך שיהיה לכם זמן לפתוח את הבוקר בנעימים: לאכול ארוחת בוקר מזינה וטעימה, לבצע פעילות גופנית, לשמוע מוזיקה מרגיעה, לקרוא ספר ופשוט להתארגן בכיף. אתם תשימו לב שכשתצאו לעבודה, תהיו הרבה יותר לחוצים מהרגיל, משום שאתם יודעים שיש לכם את כל הזמן שבעולם להגיע.

מדיטציה

רעיון המדיטציה הגיח אי-שם בהודו, על ידי בודהה, עוד לפני תחילת הספירה. בודהה האמין שמדיטציה מסייעת להרגיע את האדם, לחבר אותו לעצמו ולהראות לו את ה”דרך” – הנתיב שהוא אמור לקחת, שיראה לו את היופי והטוהר של העולם ויסייע לו להגשים את משמעותו ביקום.

מדיטציה היא פעילות מרגיעה מאוד, שכל שמומלץ מאוד לבצע במשך עשרים דקות ביום. יתכן ותתקשו להתרכז בהתחלה, אך עם הזמן היא גורמת לכם להרגיש הרבה יותר שלמים.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500