איך להוריד קלוריות בזמן ישיבה – טריקים שיעזרו לכם לרזות גם בזמן ישיבה

ניסיון חינם לזמן מוגבל

איך להוריד קלוריות בזמן ישיבה – טריקים שיעזרו לכם לרזות גם בזמן ישיבה

כל היום במשרד ואתם שבים הביתה עייפים ומצוברחים? מרגישים עייפים מבחינה מנטאלית אך עם שפע של אנרגיות בגוף? סובלים מכאבי ברכיים, כאבי גב ואין לכם זמן להתאמן לאחר העבודה? אתם פשוט רוצים לנסות ולהוריד במשקל? אין עוד מקום לתירוצים – הגיע הזמן ללמוד כיצד להתאמן גם במהלך העבודה.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

דאגו ליציבה נכונה

רוב האנשים יושבים על הכיסא באותה צורה: שפופה מטה ועייפה. הבעיה היא שכאשר אתם עושים זאת, הגוף שלכם עייף אף הוא ונוטה בצורה של נכונה עבורו. לשם בריאות הגב באופן כללי וכדי להעלות את כמות הקלוריות שאתם שורפים, השתדלו לשבת כאשר הגב שלכם ישר וזקוף. באופן זה אתם מאמצים יותר שרירי בסיס באזור הטורסו.

הקפידו לשתות שפע מים

מים הם החיים, אין שום דרך להתכחש לכך: מים מעניקים נפח ומהירות למחזור הדם, מה שמסייע לגוף להעביר למערכות השונות את החמצן והצרכים שלהם (ויטמינים, מינרלים, הורמונים…), לנקות פסולת ורעלים מהמערכות השונות ומהגוף באופן יעיל ומהיר יותר ולהזין את הגוף שלנו בלחות וחיות, לתרום לתחושת שובע, תוספת אנרגיה לגופנו וכתוצאה מכך מסייע לנו להוריד קלוריות בזמן ישיבה. ביום ממוצע, מומלץ לשתות שני ליטרים של מים. בימים שרביים או ימים המלאים בפעילויות ומאמץ גופני, אף כדאי להעלות את המינון. כאשר אנו נמנעים מהעשרת הגוף שלנו בנוזלים, אנו מאטים את התפקוד הכללי של הגוף שלנו, מייבשים את העור שלנו, מותירים פסולת במערכות השונות לאורך זמן ממושך מדי ועלולים לגרום לתופעת הרדיקלים החופשיים והשלכותיה. כדי להימנע מהסיכון ומהקמטים המציקים, השתדלו לאמוד את כמות המים היומיומית שלכם. גם לשתות יותר מדי מים איננו בריא עבורנו, משום שהיא עלולה לגרום להאצה מוגזמת של מחזור הדם, מה שיוביל לתפקוד מהיר מדי שיגרום לתחושות של עייפות, כאב ראש ואפילו למוות. כמובן שמדובר בכמויות מאסיביות של מים. כל עוד תדבקו בכמות המומלצת ותחושו ערניים ומאושרים, תדעו כי גם אתם בדרך הנכונה להרזיה: כל שעליכם לעשות הוא לשים בקבוק מים לידכם ולהקפיד לשתות ממנו.

תה ירוק

התה ובייחוד התה הירוק, תורמים רבות לגופנו ולתחושת הרוגע שלנו. התה הירוק דומה לתה השחור, אך עובר תהליך ייבוש טבעי, שמסייע לשמר את ערכיו התזונתיים. הוא מסייע להאיץ את תהליך העיכול, להאיץ את תהליך שריפת השומנים של גופנו, תורם לניקוי כולסטרול מכלי הדם, מסייע להאט את פירוק הסוכרים בגופנו, להגביר את רגישותנו לאינסולין ועל ידי כך להקל על מחלת הסוכרת ואף למנוע אותה לחלוטין, תורם לחיזוק המערכת החיסונית שלנו ואף אנטי-בקטריאלי, אנטי-דלקתי, נלחם בפולשים שמנסים לפגוע בגופנו.

התה מעניק לכם תוספת מכובדת של נוזלים, נוגדי חמצון, ויטמינים A, B, C, D, E, K, מינרלים כמו מנגן, סלניום ורמות בריאות של קפאין. יחד, הם תורמים לייעול תהליכים גופניים רבים, המסייעים לגוף לתקשר בצורה יעילה יותר ולפעול בצורה יעילה יותר.

כדי לסייע לתהליכי שריפת השומנים ולתרום לתחושת שובע ביום-יום, מומלץ לשתות כארבע כוסות של תה ירוק ביום. כדאי לנסות ולדבוק בחליטה על פני תיון, שכן ערכיהם התזונתיים של העלים גבוהים בהרבה לעומת התיונים.

עבדו על השרירים תוך כדי ישיבה

כאשר אתם יושבים לכם במשך הזמן, אתם עדיין יכולים להניע חלק מהשרירים שלכם ואף להדק אותם. ההידוק הוא מעין מתיחה מאוד קטנה לשרירים, שמסייעת לשמר אותם ערניים ותורמת להורדה במשקל.

כדי למטב את התהליך, דאגו להדק את שרירי האגן או הבטן במשך 10-15 שניות ולאחר מכן שחררו. הקפידו לשמור על משך ההידוק. בצעו כמה שיותר חזרות שאתם יכולים במשך היום – ככל שתעשו יותר, כך תורידו יותר.

הארכות ירכיים

האם חשבתם לעצמכם שאתם יכולים לבצע תרגילים גם במהלך ישיבה ועבודה במשרד? התשובה, אם תהיתם, היא לחלוטין כן.

הרמת ירך, לדוגמא, היא תרגיל שמאוד פשוט לבצע בעת ישיבה: כל שעליכם לעשות, הוא להרים את הרגל וליישר אותה עד לכדי פלקס. בכל פעם נסו ליישר אותה לכיוון אחר; לצדדים או ישר, כך שכל השריר שאתם מותחים יעבוד. שמרו על השריר מתוח במשך כ- 15 שניות ולאחר מכן הורידו את הרגל. העלו את הרגל חזרה למעלה ובצעו בסה”כ כ- 10 חזרות כאלו. לאחר מכן, החליפו לרגל השנייה.

למה לשבת על כיסא בכלל?

הידעתם? אתם בכלל לא צריכים לשבת על כיסא כאשר אתם עובדים. האם שמעתם על כדורי תרגול? מדובר בכדורים גדולים שבאמצעות הישיבה עליהם, אתם מבצעים ספורט: צורת הישיבה על הכדור מאלצת אתכם ליישר את הגב ואת שרירי הבסיס, את שרירי הטרפז ולהניח את הרגליים בצורה מסוימת, שמסייעת לשפר את הגמישות שלהן. הפעילות הזו יכולה לסייע לכם לשרוף עד 100 קלוריות ביום ולסייע לשמר את הגב שלכם גם לעת זקנה.

אם אי-פעם חשבתם שנמאס לכם לשבת על כיסא, הדבר הנכון לעשות הוא פשוט לזרוק אותו לפח ולקנות כדור תרגול.

צחקו

כמה אתם צוחקים במהלך היום? בתקווה שאתם מאושרים אנו מקווים שהתשובה היא “הרבה” או “כל הזמן”, משום שהפעולה אף מסייעת לכם לשרוף קלוריות; 170 קלוריות ברבע שעה של צחוק, ליתר דיוק.

נסו לספר בדיחות, להתחבר עם האנשים שלצדכם, לראות סרטונים מצחיקים או פשוט בצעו קרב דגדוגים עם מישהו. לא רק שהיום שלכם ישתפר כפליים ותיהנו ממנו הרבה יותר – אתם אף תורידו במשקל שלכם, מה עוד אפשר לבקש?

למדו לנשום עמוק

כמה פעמים ביום אתם לוקחים נשימה עמוקה באמת? כזו שגורמת לכם להחזיק את הבטן שלכם ולהרגיש את האוויר בגוף שלכם?

רוב האנשים לא מקפידים על נשימה עמוקה וחבל, משום שהעשרת הגוף שלכם בחמצן היא דבר נפלא: תוספת חמצן תסייע לייעל שלל תהליכים בגופכם ולרבות תהליכי חילוף החומרים השונים של גופכם, שיסייעו לכם להוריד במשקל.

כדאי לכם לקחת ברצף חמש נשימות עמוקות; החזיקו כל נשימה חמש שניות ושחררו אותה. עשו זאת פעמיים-שלוש ביום. אתם תמיד יכולים לעשות זאת יותר – אף פעם לא מזיק למלא את הריאות בחמצן טהור ונקי. אם אתם רוצים לחזק את שרירי הבטן תוך כדי, אתם יכולים להקפיד ולהחזיק אותם תוך כדי הנשימה.

נסו להיות סופרמן

אם אתם כבר יושבים מול השולחן שלכם כל היום, למה לא להיעזר בו כדי להיכנס לכושר? כדי לעשות זאת, שלבו את שתי כפות הידיים שלכם וישרו אותן מתחת לשולחן. הרימו את הידיים עד לפנים השולחן וכביכול נסו להרים אותו, במשך 15 שניות. לאחר מכן, השיבו את הידיים למקומן. בצעו כעשר חזרות כאלו ביום.

באותו אופן, אתם יכולים להיעזר באביזרים שונים במשרד שלכם ולהשתמש בהם כמשקולות – הצורה לא חשובה, אלא המשקל.

תרקדו בישיבה

כמובן שכולם היו רוצים לקום, לעלות על השולחן של המשרד ולהתחיל לרקוד כמו אין מחר, אך לצערנו העבודה היא מסגרת מעט יותר מסודרת ודורשת מכם קוד התנהגות מסוים. אבל אתם תמיד יכולים לנסות ולרקוד כשאף אחד לא מסתכל: במקום לרקוד עם כל הגוף, רקדו אך ורק עם הרגליים! הניעו אותן מצד לצד ותנו להן לקפץ להן להנאתן. אם אתם מתקשים לעשות זאת, אתם יכולים להצמיד את הרגליים שלכם, להעמיד את כפות הרגליים על קצות האצבעות ולבצע כ- 100 קפיצות כאלו עם הרגליים שלכם.

הקפידו להחליף רגליים אם אתם עובדים על כל רגל בנפרד ולשמור על מנוחה של מספר דקות בין כל סט.

עבדו על העקבים

העקבים שלכם הם אחד השרירים שיותר קשה לאמן, אך הם מקבלים הרבה תשומת לב בעולם היוגה. כדי להניע אותם גם בעת ישיבה, שבו ישר והדקו את הרגליים שלכם אחורה: הרימו את האצבעות של הרגליים באוויר ושרשו את אחורי הרגל שלכם בקרקע. החזיקו את הלחיצה הזו בכל רגל במשך שתי דקות. לאחר מכן, נסו לחקור תנוחות חדשות של העקב שלכם: תנוחה כאשר הרגל מופנית פנימה או החוצה יותר ותנוחה הפוכה, כאשר העקב שלכם באוויר ואצבעות הרגליים שלכם מופנות כלפי מטה.

התמתחו

גם אם אתם יושבים כל היום ולא חושבים על תרגילים לבצע, רוב האנשים כן זוכרים להתמתח מידי פעם ומאוד כדאי לכם לעשות זאת כאשר אתם יושבים על הכיסא במשרד: פשוט ישרו את היציבה שלכם, הרימו את הידיים מעלה והניעו אותן אחורה, קדימה, לצדדים… הניעו את המפרקים כדי לגלות שרירים חדשים בגופכם שזקוקים למתיחה. נסו לשמור על כל תנועת מתיחה במשך כ- 30 שניות, כדי להפיק ממנה את המיטב ללא משיכת יתר של השריר.

שינוי תזונתי

רוב הפעמים כדי להצליח ולהוריד במשקל, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבצע שינוי תזונתי. כדי לעשות זאת, כדאי לכם להימנע משומני טרנס, קמח לבן, סוכר ומלח ולדבוק במאכלים בריאים כגון ירקות ופירות, אגוזים, זרעים, קטניות, דגים שומניים וביצים. החליפו את החטיפים בירקות, פירות, אגוזים וגרעינים. החליפו את הארוחות השומניות בסלטים בריאים.

בנוסף, כדאי לכם לנסות ולאכול מאכלים חריפים במידה, אשר מסייעים להאיץ את תהליכי ניקוי הרעלים, ניקוי השומנים וחילוף החומרים של הגוף.

אימון אגרוף מהיר

אם יש לכם הפסקה ואין לכם משהו מעניין לעשות, למה לא להשקיע בעצמכם מבחינה פיזית: הטו את כיסא המשרד שלכם לאחור וזרקו אגרופים באוויר. אתם יכולים לעשות את אותה פעולה בעמידה. חזרו על זריקת האגרופים במשך עשר דקות, בחזקות של שבע, עם מנוחה של עשר שניות בין לבין.

תרגילי ידיים שונים

הידיים שלכם הם כלים מצוינים לפעילות גופנית בעת ישיבה: אתם יכולים לבצע עמן מעגלים, למתוח אותן לצדדים, להרים את הידיים ולמתוח אותן מעלה, מאחורי הגב… האופציות הן בלתי-מוגבלות. נסו להקדיש לעצמכם חמש-עשר דקות של אימוני ידיים במשרד, גם במהלך העבודה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.