הצלחה בחיים ופריצת גבולות עם Lifehacks

התחילו מסע של מהפך משנה חיים לעבר הגרסה הטובה ביותר של עצמכם

איך להיות עשיר – הבדלים בין אנשי המעמד הבינוני לאלפיון העליון

איך להיות עשיר – הבדלים בין אנשי המעמד הבינוני לאלפיון העליון

יכול להיות שאתה חלק ממעמד הביניים. אתה לא עני, אבל אתה גם לא עשיר בדיוק. …עדיין? על פי הנתונים שנחשפו במשך כמה עשרות השנים האחרונות נראה שמעמד הביניים הוא מעין חור שחור נטול יציאה. אם אתה רוצה להיות בצד העשיר, עלייך להתחיל לחשוב כמו אדם עשיר. זה הזמן ללמוד מהם ההבדלים וכיצד הם יכולים לשמש אותך!

עשוי לעניין אתכם

עשוי לעניין אותך גם: 

ראש קטן מול ראש גדול

בהשקעה, מה שנוח הוא רק לעתים נדירות רווחי

הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.

זה נוח לעבוד עבודה “בטוחה”. זה נוח לעבוד בעבור מישהו אחר. לקבל הוראות ולמלא פקודות, אבל האם לשם כך בראו אתכם? למלא תפקיד משעה 8 עד 5, להנהן ולבצע את כל שירצה שהבוס, לברוח לחופשה לתקופה קצרה, בתקווה שהבוס יאשר? מעמד הביניים חושב שעבודה נוחה ובטוחה משמע להיות מאושר, אך ההצלחה האמיתית נמצאת בסיכונים שאנחנו לוקחים, העשירים כבר הבינו זאת – דברים יוצאי דופן יכולים לקרות כאשר אנחנו נכנסים במכוון אל מצבים לא נוחים. אם הם לא רוצים לקבל הוראות מגדולים וחזקים מהם, הברירה היחידה שנשארה להם היא להסתכן. ייבוא, קנייה של מניות, פתיחת עסקים כל אלה הם סיכונים אשר יכולים להיות לא בהכרח נוחים, אבל יכולים להיות מניבים כלכלית. קצת אומץ נדרש בכדי ליצור עושר ולהשיג תוצאות מדהימות. צא מאזור הנוחות שלך. תחקור, ראה כמה אפשרויות קיימות בעבורך. קצת אי נוחות, וויתור קטן אם אתה באמת רוצה להיות עשיר. אולי אפילו תטעה או תכשל וזה נהדר, אין לך באמת מה להפסיד, אם אתה לא נכשל, ולא לומד, אתה לא באמת עושה הרבה עם החיים שלך. אתה צופה מהצד.

 

המעמד הבינוני מטפס בסולם הדרגות, העשיר בעל הסולם

המעמד הבינוני נוטה לעבוד עבור מישהו אחר. יש להם עבודה. “קריירה” הם קוראים לזה, אני קוראת לזה עבדות. כותרת יפה לתואר האקדמי ששילמת עליו ביוקר. הם בבעלות העבודה. קנו אותם במשכורת ממוצעת. העשירים בעלי העסקים, הם בעלי סולם הדרגות שמחזיק ומכלכל את כלל מעמד הביניים, העשירים הבינו שהם צריכים יותר אנשים עובדים, פועלים אשר יעבדו בעבורם בכדי להגדיל את הונם. העשיר מבינים את הכוח של הכנסה פסיבית.

קראו גם

 

“במידה ואתה האדם הכי חכם בחדר, כנראה שאינך נמצא בחדר הנכון”

העשירים הבינו שכאשר אתה מקיף את עצמך באנשים מוצלחים, ההצלחה שלך תבוא בעקבותיהם. ולא רק – עשירים עוזרים ומקדמים זה את זה. כמו כן, המקיף את עצמו באנשים לא מוצלחים נוטה לרדת בדרגות הסולם. נבואה המגשימה את עצמה. ההכנסה שלך היא בדרך כלל הממוצע של ההכנסות של שלושת החברים הקרובים שלך. אם אתה רוצה להרוויח יותר, עלייך להסתובב בין אנשים שמרוויחים יותר. נשמע פשוט? ככה זה עובד לגביי כל דבר בחיים, אנשים חיוביים יביאו עלייך חיוביות, אנשים שמתקדמים קדימה וירצו לראות אותך מתקדם יחד איתם ואף יקדמו אותך ככל שיכלו, זה הכול עניין של יישור החשיבה שלך עם החשיבה של אנשים מצליחים. אם אתה רוצה ללמוד איך להיות עשיר, אתה צריך לחשוב כעשיר.

 

כשאתה צעיר, עלייך לעבוד בכדי ללמוד, לא בכדי להרוויח”

כסף קורץ לכולנו, במיוחד לבני המעמד הבינוני שעובדים קשה בכדי להרוויח את לחמם, הם אלו אשר משתכנעים בקלות כשמציעים להם להחליף עבודה בעד קצת יותר כסף. העשירים הבינו שהעבודה היא לא רק הכסף, במיוחד בשנים הראשונות, כשאז כלל לא היו עשירים. הם הבינו דבר פשוט, כל מה שתלמד – ישמש אותך, כל מה שתבחר לעשות בתור אדם בוגר – הוא אתה. עבודה טובה עוזרת לפתח מיומנויות, כישורים אישיים ורעיונות שבעתיד תוכל להיעזר בהם. גם אם זה אומר לעבוד בעבודת כפיים פשוטה, לתפעל מכונות, לנקות, או לעבוד במכירות בכדי להבין את עולם הצרכנות והשיווק טוב יותר. חשוב להתחיל מלמטה, אם אתה רוצה להיות עשיר, עלייך לעבוד על מנת ללמוד ולאסוף את הכלים שאתה זקוק להם בכדי לבנות את האימפריה שאתה ולהתעשר.

 

למעמד הבינוני יש חפצים, לאלפיון העליון יש כסף

יותר מדי אנשים מוציאים כסף שאין להם, בכדי לקנות דברים שהם לא צריכים, בכדי להרשים אנשים שהם לא אוהבים”

“אני צריך את זה”, “זה היה במבצע”, כולנו מפצים את עצמנו ברכוש על העבודה הקשה שאנו מבצעים, “להיות נרמלי זה להתלבש בבגדים שקנית לעבודה ולנסוע דרך הפקקים במכונית שאתה עדיין משלם עליה, בשביל להגיע לעבודה שאתה צריך – כדי לשלם על הבגדים, המכונית והבית שאתה משאיר ריק כל יום כדי שתוכל להרשות לעצמך לגור בו” –אלן גודמן

נשמע לכם נרמלי? – אלו החיים שלכם, ובחזרה למכוניות מפוארות ובתים גדולים, זה המקום שהמעמד הבינוני נופל בו הכי הרבה. סעו לטיול קצר בשכונה של המעמד הבינוני, מכוניות מותג חדשות, גינון יקר ובתים גבוהים. שוב, מגיע לכם באמת, אבל העשירים הבינו שכדי להיות עשיר אתה צריך את הכסף להשקעה יותר ממה שאתה רוצה לקנות בעבור עצמך דברים.  אין לזה סוף, תמיד יהיה משהו חדש “שתצטרך”, אנחנו לא באמת צריכים כלום, קורת גג צנועה, אוכל ומים ואישה טובה, אתם מסודרים. זה באמת מצחיק, ראו את וורן באפט, הוא אומנם עשיר כקורח אך לא החליף את ביתו מזה כיותר מ-50 שנה. תצחקו או תבכו, החלטה שלכם.

זה הזמן להפסיק לקנות רכוש ולהתחיל להתמקד בחסכון והשקעה בהשקעות מניבות.

Lifehacks מדריכים

הנכס הגדול ביותר שלך הוא יכולת ההשתכרות שלך, המשאב הגדול ביותר שלך הוא הזמן שלך”

חיסכון חשוב, השקעה עשויה להיות חשובה יותר, אבל השתכרות היא היסוד של שניהם. עלייך להבין את החשיבות הקיימת בלחסוך ולהשקיע, כדי להשיג את מטרות גדולות בעזרתם, אתה צריך להרוויח יותר. הרבה יותר. קח את הכסף שיש לך, אין טעם שהוא ישב ויחכה למשיח בבנק, מצא השקעה, והפוך את הכסף שלך לגדול משהיה. זה טריק פשוט. כסף שמגלגל כסף. העשירים כבר הבינו שעליהם לעבוד על יצירת ערוצים רבים אשר יניבו להם רווחים ללא הרבה מאמץ וזמן.

 

התנהגות רגשית עם כסף מול התנהגות הגיונית

המעמד הבינוני רואה כסף דרך עיניי רגש, לעומת זאת העשירים רואים את הכסף דרך עיני היגיון. קבלת החלטות פיננסיות רגשיות תעלים את הכסף שלך במהרה, נשים נוטות לגבל יותר החלטות רגשיות,  על כן הן קבוצת הצרכניות הגדולות בעולם. רגשות גורמים לאנשים לקנות ביוקר ולמכור בזול. רגשות יוצרים עסקים מסוכנים ועסקאות מסוכנות אף יותר. וורן באפט, מסביר כי עליו להשקיע מאמץ גדול יותר לשלוט ברגשותיו, ממה שהוא צריך לעשות עם כסף. השאירו את הרגשות בצד כשמדובר בכסף, פנו להיגיון.

קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם

 

שאיפות קטנות מול שאיפות גדולות

היעדים שנקבעו לבני המעמד הבינוני קטנים, מותר לכם לחשוב בגדול, רצוי שתדבקו במטרה. מי אמר לכם שזה לא אפשרי? זהו ההבדל הקטן בין העשירים ובין המעמד הבינוני, המעמד הבינוני מגדיר מטרות בטוחות אשר ברות השגה ללא אתגר. מטרות שנראות בלתי אפשריות בעיני אנשים קטנים, נראות אפשריות בעיני אנשים גדולים, היו אנשים גדולים גם אם אין בכיסכם כסף רב. כאשר אתם נגשים לקבוע את המטרות שלכם, שאלו את עצמכם, האם הן יכולות להיות גדולות יותר? באמת זה כל מה שאני מסוגל לעשות? או אני יכול לעשות יותר? מגיע לי יותר? אתם הולכים להפתיע את עצמכם! זה לא קשה, זה לא משוגע, הוציאו מחשבות שליליות מהראש – בלי רגש, רק הגיון, איך אני מבצע? איך אני מביא לידי מימוש? שלב אחר שלב פעלו למען השגרת המטרות שלכם, העשירים כבר הבינו שהכול בר השגה. העולם הוא שלכם.

Lifehacks מדריכים

לעשות הכול בעצמך מול לשלם לאנשים שיעשו בעבורך

אין לך את כל הזמן שבעולם, והזמן שלך הוא מצרך יקר ששווה כסף. עבודה קשה חשובה לכל אחד מאיתנו. אם אתה רוצה להגיע לפסגה, אתה חייב להציב יעדים ולקדם עבודה. הבעיה היא שעבודה קשה לבד לעתים רחוקות תעשה אותך עשיר. אתה לא יכול להיות עשיר על ידי שתעשה הכול בעצמך. תרשה לעצמך להשתמש במינוף, חברות רבות יעשו את העבודה בעבורך, במינימום תשלום, יש לזה שם – מיקור חוץ. מלענות לשיחות שלך, לכתוב נאום, תוכן שיווקי, לשלח את המוצרים שלך או סתם לקנות לילד צעצוע, אתה לא מפונק, אתה סך הכול מעריך נכון את הזמן שלך, אתה יכול לשחרר את הזמן שלך, השתמש במינוף. כך תוכל לפנות יותר זמן לעשות עוד כסף או לבלות עם המשפחה, וכן להמשיך ולעבוד על הדברים שבאמת מקדמים אותך קדימה.

שוב, העשירים בני האלפיון העליון הבינו זאת, אתה רק אדם אחד, במידה ואתה רוצה להיות עשיר עלייך לחשוב כמו אדם עשיר, אם זה עבד להם, למה לך זה לא יעבוד? זה פשוט מאוד.

עשוי לעניין אותך גם:

שתפו את המאמר עם חברים כדי לעזור להם להגיע לחופש כלכלי ולהתנהל בצורה נבונה מבחינה כלכלית

קבלו מצוות Lifehacks הזדמנויות להרוויח כסף באינטרנט ולהשקעות משתלמות במיוחד:

אהבתם את המדריך? יש לנו מסר נוסף עבורכם:

מה נדרש על מנת לחיות חיים של התפתחות אישית מתמדת? התפתחות אישית היא לא יעד, אלא מסע. אם אדם יכול ללמוד יותר, להבין יותר, לעשות יותר, להשיג יותר, לתת יותר, לאהוב יותר ולשנות את העולם לטובה, האם הוא צריך לעצור בשלב מסוים או להמשיך להתפתח לעבר הגרסה הטובה ביותר שלו?

המטרה שלנו היא לשנות את העולם והדרך בה אנו בוחרים לעשות את זה, היא לגרום לאנשים לראות דברים אחרת, דרך עיניים סקרניות והרפתקניות כיוון שאנו יודעים, שניתן להוציא יותר מעצמנו ומהחיים כאשר אנו מאושרים, עשירים, בריאים, חיים בשפע ובנתינה ורואים את העולם דרך השקפה צלולה וערה.

אם אתם חולקים איתנו את אותו חזון, יצרנו עבורכם את Lifehacks Mastery, אזור הדרכות מתקדמות לחיים של  שפע, בריאות והתפתחות. התחילו מסע לשיפור הבריאות, לפריצה לחופש כלכלי, להפוך למשכנעים יותר ולמשוך אליכם את האנשים ומערכות היחסים שתמיד רציתם, לשמור איתם על קשרים בריאים ועוד… תוכלו להבין יותר ולהתחיל 14 ימי התנסות בחינם וללא התחייבות בלחיצה כאן – למדו עוד >

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
חופש כלכלי הוא אחד השלבים המשמעותיים בשחרור הזמן שלך - למדו להרוויח באינטרנט
הצטרפו לקורס נכס אינטרנטי מניב של Lifehacks
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.90 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה