איך להיות שמח בחלקך תמיד – לזכור מה באמת חשוב בחיים

איך להיות שמח בחלקך תמיד – לזכור מה באמת חשוב בחיים

מאמינים כי הדשא של השכן באמת ירוק יותר? אתם בטוחים? בואו נגלה ביחד.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

שחררו את המחשבות השחורות בראשכם

רבים מאיתנו נוטים להפחית מערכנו ולייצר ביטחון עצמי ירוד עקב כישלונות, תקופה לא נעימה, מראה ו”הצצה לגדר השכנה”. הבעיה היא שכאשר אינכם חברים טובים לעצמכם, אינכם יכולים לצפות כי תהיו מאושרים מחייכם או שמחים בחלקכם.

כולנו בדרך-כלל מוקפים במחשבות שחורות ולא נעימות, שמסרבות לעזוב אותנו בשקט: מאמינים בעצמנו כי איננו יפים מספיק, כי פשוט אין לנו מספיק וכי לכולם יש, איננו חכמים מספיק, מצחיקים מספיק, מלקים את עצמנו על כל טעות, טובעים במחשבות רעות ולאחר מכן נשברים – כשאנחנו בכלל לא מבינים למה! אבל איך לא נישבר??? אנחנו לא רק פוצעים את עצמנו – אנחנו גם יורקים על עצמנו אחר-כך. ולמה? כי אנחנו לא “הם”?

כדי לצאת מהמעגל השחור הזה, עליכם ללמוד להתעלם מהמחשבות השחורות הללו ופשוט להשתחרר מהן: הן ימשיכו לרוץ בראשכן במשך זמן מה, גם אם לא תרצו בהן, משום שהמוח שלכם התרגל לחשוב עליהן והוא לא אוהב לוותר על דפוסים מוכרים. במקום לשמוע את מה שהן אומרות, נסו להקשיב להן: מה זה הכאב הזה שהן מבטאות? זה הכאב שלכם! נסו להרגיש אותו בגופכם, פיזית, כדי שתוכלו לנחם את עצמכם ולתת לעצמכם חיבוק. התוודעו לתחושה וקבלו אותה, כחלק בלתי-נפרד מהחיים שלכם. נסו להבין מהו המקור של המחשבות השחורות, כדי שתוכלו לנחם את עצמכם ולהתגבר עליו. אם אתם מתקשים לעשות זאת, פשוט הקפידו להזכיר לעצמכם: אתם כן יפים, חכמים, מצחיקים ומדהימים – בשונות שלכם, בייחודיות שלכם, בהיות אתם-אתם. ויותר מכך – יש לכם כל כך הרבה לצפות לו, כל כך אור וחיובי בחייכם… למה בכלל להסתכל לצד השני?

תנו לעצמכם חיבוק גדול וזכרו כי אתם אף פעם לא לבד – משום שיש לכם את עצמכם.

כולם מרגישים רע לפעמים, מאמינים כי אינם טובים מספיק או פשוט נסחפים עם הדפוס של הרגע ומשתלחים, אבל זהו חלק מהחיים.

בחודש-חודשיים הראשונים, אתם תשימו לב כי אתם מתקשים לשנות הרגלים בקלות משום שהמוח שלכם התרגל, אך אתם האדונים לעצמכם – לא המוח שלכם ולכן, ככל שתתמידו – כך תשימו לב כי העולם נפתח אליכם בגוונים חדשים.

נעריך את מה שכבר יש לנו

רוב האנשים בעולם אוהבים להסתכל על ה”צד השני של השכן”, אך הם שוכחים להביט בדשא שלהם עצמם – כבר כיום ודאי יש לכם אנשים שאוהבים אתכם (סבתא וסבא, אימא ואבא, אחים, משפחה מורחבת, חברים, בני זוג), כמות מסוימת של ממון, קורת גג, מסגרת לימודית, צבאית או קריירה מסוימת שאתם מנסים לטפס בה, אוכל לאכול כל יום, בריאות, אהבה, שלווה פנימית… אלו הם כל כך הרבה דברים חיוביים שאתם פשוט חייבים לומר עליהם תודה – משום שהם עושים אתכם מאושרים, מרכיבים את החיים שלכם ויתכן כי לאחרים אין כל כך הרבה מזל, כמו שלכם.

מעבר לכך, אנשים שוכחים לזכור את מה שיש לכולם – הדברים הכי טובים בעולם מגיעים בחינם: הרגשות שלכם, האור שהשמש מפיצה, הים והחוף המרהיבים של ארצנו, העצים שנושבים ברוח, הטעימה הראשונה של אוכל או משקה ממש טעימים, הצחוק, ההיגיינה, היופי האישי שלנו, הרוח, החום של האהבה, החיות של המוזיקה, ההנאה בפעילות גופנית והמנוחה שבשינה. הודו על כל אלה ועוד ונסו להבין – גם מכל אלו לא כולם בעולם נהנים. זכרו כי יש לכם הרבה מזל שאתם מצויים בחברה מערבית, מפותחת ומשגשגת בה יש לכם יום חופש ללכת וליהנות מהים ולחוש את הרוח עליכם.

זכרו כי חומריות היא דבר מאוד מיותר – גם אם יהיה לכם את כל הכסף שבעולם, ללא אהבה בחיים, בריאות ושמש מאירה, החיים לא שווים דבר.

החיים של כולנו מלווים ביתרונות וחסרונות, השאלה היא באיזה חצי של הכוס אתם בוחרים להתמקד.

נפסיק להשוות את עצמנו לאחרים

כולם ודאי זוכרים את הילד הזה שהייתם מתחרים עמו בבית-הספר. אבל מתי סיימתם את לימודיכם? בדיוק!

מילדות, אנשים מתרגלים להשוות את עצמם לא רק לבלתי-אפשרי שבטלוויזיה, אלא גם לכל האנשים שלצדם, לאורך החיים: “לדני יש הרבה כסף, לסיגי יש יכולות ריקות פנומנליות, קארין יודעת לצייר מופלא ואני? מה איתי?” מה איתך באמת?

במקום להסתכל לצדדים ולקנא, נסה למצוא את מה שאתה טוב בו! זה יכול להיות נגינה, ריקוד, אומנות, שירה, פיסול, כתיבה, למידה… לכל אחד היכולות שלו – אין צורך לכעוס על עצמכם, על שאנשים טובים במשהו לעומתכם. במקום, נסו לשמוח על הייחוד והפנומנליות שלהם, שמוסיפה צבע לחיים שלכם. ודאי יש הרבה דברים בהם אתם טובים, שמהווים מושא קנאה לאחר. מיותר לבלות זמן בכעס ותסכול על משהו שאין, כאשר ניתן להעריך את מה שיש.

בנוסף, עם הרבה מוטיבציה וכוח התמדה – גם אתם תוכלו להיות טובים בדיוק כמוהם – אם אדם אחד עשה זאת לפניכם, גם אתם יכולים. זאת ועוד, במקום לקנא להם – נסו לבקש את עזרתם, כך שתוכלו להשתפר.

תפסו את העולם בצורה האובייקטיבית ביותר

אנשים מפרשים את כל מה שהם רואים באופן שבו הם רוצים לראות אותו: לכן הרבה פעמים אתם תופסים משהו שאין לכם כמקור לקנאה, כאשר בסופו של דבר מדובר במשהו שלא קשור אליכם בכלל.

רוב הימים שלכם, אתם פועלים על מעין “טייס אוטומטי”: כזה שמפרש סיטואציות לפי האופן שבו חוויתם אותן קודם לכן לדוגמא, אם נהניתם בפאב מסוים מאוד – רוב הפעמים שתיהנו בו גם בפעם הבאה, משום שהמוח שלכם יזכור כי הדפוס הראשוני היה חיובי. באותו אופן, אם תחושו קנאה או תסכול על כך שלחבר שלכם יש BMW, למחרת אתם תתבאסו על כך שבת הזוג שלכם קנתה אופניים חשמליות חדשות.

כדי להימנע מכך, כל שעליכם לעשות הוא פשוט לעצום עיניים ולהבין כי יש את הראייה שלכם, יש את הראייה של האחר ויש את הפרספקטיבה האובייקטיבית – זו שאף אחד מכם אינו יכול לראות. ברגע שתקבלו זאת, יהיה לכם פשוט יותר להצליח ולראות את האובייקטיביות ככל האפשר, משום שתשקלו גם את הספק, את האופציה השנייה, את הצד השני של המראה!

ככל שתגרו את המוח שלכם לחשוב יותר ולנסות לפרש את הרגע עצמו, לא את מה שכבר בתוך הראש שלכם – אתם תשימו לב כי העולם הרבה יותר חמים ממה שחשבתם וחומריות היא דיי מיותרת.

נציץ בצד השני של המראה

מתי בפעם האחרונה חשבתם על הרעב באפריקה? העוני בהודו? מלחמות האזרחים הרבות שאירעו במדינות רבות לאחרונה, חלקן גובלות בחצר שלנו.

העולם שלנו מכיל רק כ- 30% של חברות מערביות, משגשגות ומפותחות ואתם חלק ממנו. ישנם אנשים שמתים ממלריה או שחפת יום-יום, כאשר הסיכויים הם כי אינכם מכירים את המחלות הללו כלל…

אם כך, מדוע לא להיות שמחים בחלקכם? מדוע לא להיות מאושרים מכל הטוב שכבר יש לכם? הקדמה? הבריאות? ההיגיינה?

במקום לנסות ולקנא באחרים, נסו לבלות את זמנכם במחשבה על הקושי שאנשים אחרים עוברים. במקום להתמקד בעצמכם, נסו לעזור להם לשפר את החיים שלהם, כדי שיוכלו ליהנות מקומץ ממה שאתם חווים היום.

גם אם אין לכם כוונה לעזור לאפריקה, גם בארצנו קיים עוני, ישנן מחלות קשות ואנשים שזקוקים לעזרה. יתכן שאם תגלו את לבכם ותסייעו להם במצוקה לא רק שתעריכו את עצמכם הרבה יותר – אתם גם תבינו כמה אתם ברי מזל.

מוטיבציה – מטרה פועמת לדבוק בה

מוטיבציה היא הדחף הזה, הריגוש הזה, שמסייע לכם לרצות לעשות מעשה. מומחים רבים יאששו כי כדי להחליף הרגל מגונה אחד, יש להחליפו באחר. הסטייה הקטנה לא שונה בהרבה: על אנשים להחליף את ה”הרגלים הקנאיים” שלהם בהרגלים מרגשים ומעניינים, שיעזרו להם לחוש כי הם מתפתחים, נהנים מהחיים שלהם ושבים לנהל אותם בצורה פרודוקטיבית, שתביא להישג ולדברים חדשים.

אתם יכולים פשוט לנסות ולמצוא “חברה טובה”, שתתמוך בכם ותסייע לכם לצחוק. אתם יכולים לצאת מעט יותר, לקבוע סדר יום של מסגרת מסוימת. לנסות וללכת לסדנאות או הרצאות, כדי ללמוד נושאים חדשים ולהרחיב את קשת הכישורים שלכם. לנסות לצאת ולהכיר אנשים חדשים, גם מבחינה רומנטית. לשוב ולהתפתח בתחום שלכם, להירשם ללימודים, לשוב ללימודים, ללמוד ולהחכים – כדי למצות את עצמכם. הפיחו חיים בכישרון שלכם.

עקבו אחר הרצונות שלכם. אם אינכם בטוחים עדיין, אתם תמיד יכולים להכין רשימה, לחקור, להתייעץ ופשוט לחשוב עם עצמכם. אתם תמיד יכולים “להתחיל בקטן” ופשוט להמשיך משם, לראות לאן נתיב החיים לוקח אתכם. עם זאת, אל תעמדו ותחכו ל”טרמפ שלא יגיע” – אתם כן תהיו חייבים ללכת לפחות את רוב הדרך בעצמכם.

נצפה לעתיד

משום שאתם חיים בחברה מערבית ודמוקרטית, רובכם יכולים להתגבר על כל המכשולים ולהגשים את כל המשאלות שלכם אם תקפידו על עבודה קשה, תבקשו עזרה ותפתחו שפע מוטיבציה ואופטימיות. גם אם אתם עדיין לא בוגרים מספיק או עדיין בדרככם להגשמת כל החלומות – הם אינם רחוקים מלהתרחש. למדו לצפות לעתיד בסבלנות, להעריך את המסע שאתם עוברים וליהנות מכל שלב בדרך. בסופו של דבר אתם תגיעו למקום שבו אתם חפצים להיות, הכול הוא עניין של זמן.

פעילות גופנית

ידוע כי ספורט הוא מהותי כדי ליהנות מאושר, בריאות ויופי: הוא מווסת את לחץ הדם לטווח ארוך, מנקה את הגוף שלנו מרעלים, מותח ובונה מסת שריר וגורם לנו לחוש עירניים ומאושרים יותר. האם איי פעם תהיתם מדוע הוא גורם לנו לחוש ערניים ומאושרים יותר?! בין היתר, בזכות הסרוטונין! כאשר אנו מתעצלים, בהתחלה הגוף שלנו מפריש כמויות גדולות של אדרנלין, כדי שנוכל לעמוד בקצב הפעילות. לאחר מכן, אנו מקבלים דחיפה נוספת על ידי האנדורפינים המופרשים בגופנו, אשר גורמים לנו לחוש שמחים ואנרגטיים יותר. בתום האימון, הגוף שלנו חפץ לנוח ולהירגע, גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזיולוגית. עקב כך, הגוף מפריש את הסרוטונין והדופמין באופן אוטומטי, גם כדי שנדע כי ביצענו את מלאכתנו כהלכה והוא ישמח אם נמשיך לפנק אותו ולהתאמן מספר פעמים בשבוע.

במילים אחרות, פעילות גופנית משפרת את המראה שלנו, תורמת לגופנו אנרגיה ומייעלת את כלל התהליכים בגופנו ועל ידי כך מקדמת גם מצב רוח חיובי ושלוו. ככל שנרבה להתאמן נשפר כמעט כל אספקט, פיזי או נפשי, בגופנו. התחושות החיוביות הללו יביאו להסתכלות עצמית רחבה יותר, גאווה עצמית ונוחות בחיים שלכם, שתאפשר לכם להימנע מ”להביט לצדדים”.

השלימו עם עצמכם

בסופו של יום אתם אנשים מיוחדים וייחודיים משום שהתפתחתם באופן מסוים, יצרתם מחשבות באופן מסוים וחוויתם חוויות שאיש חוץ מכם לא חווה. הגיוון הזה הוא מה שעושה את העולם שלנו לכה מופלא ומשגשג. זכרו כמה אתם מדהימים ולמדו לקבל את עצמכם ולהזכיר לעצמכם שאתם אוהבים את עצמכם. מומלץ לרשום על עצמכם 5 תכונות שאתם אוהבים על עצמכם או 5 דברים שאתם מודים עליהם בחיים שלכם יום-יום. הם יסייעו לכם להעריך את החיים שלכם ואת עצמכם הרבה יותר ממה שעשיתם עד היום ואתם מדהימים, פשוט משום אתם-אתם. בזה אתם יכולים להיות בטוחים.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500