איך להסיר כתמים מהבגדים – שיטת הקסם להסרת כל כתם!

איך להסיר כתמים מהבגדים – שיטת הקסם להסרת כל כתם!

כולנו מכירים את התרחיש היומיומי: “מה נלבש היום?”, אנו שואלים את עצמנו בתהייה, ללא תשובה באופק. אנו הולכים לחדר לחפש את הבגד המושלם עד שלפתע אנחנו נזכרים – החולצה שאני הכי אוהב/ת בדיוק יצאה מהכביסה, ריחנית ונעימה! אנחנו מדלגים לחדר הכביסה באושר עילאי כי בעייתנו נפתרה ואז… לפתע, משום מקום, אנחנו מגיעים לחדר הכביסה ושמים לב שהחולצה האהובה שלנו עדיין לא נקייה! מה זה הדבר הזה עליה? למה מכונת הכביסה לא טיפלה בזה? לי אין זמן לטפל בזה. מה עכשיו? ועוד יום עובר ללא חולצת המזל האהובה. האמת שישנן שיטות רבות לנקות כתמים מבגדים; כל רבב, כל בגד. כדי שלא תאלצו לחפש את הפתרון המושלם, אנחנו כבר דואגים לספק לכם אותו כאן ועכשיו.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

כתמי שמן

הכתמים הנפוצים ביותר, אך גם המתסכלים ביותר. לכולנו זה קרה: כולם אוכלים את הצ’יפס והעוף המטוגן שלהם בהנאה ואז פתאום נשפכת עלינו חצי מהקערה. התרחיש הנפוץ יותר הוא שנשפכת קערה של צ’יפס על הילד, אולי הוא אפילו הפיל אותה על עצמו?! רוב הסיכויים. תהיה הסיטואציה באשר תהיה, כעת אנו עם חולצה שומנית ומלוכלכת בידינו.

מה עושים?

כאשר אנו מטפלים בכתם שומני, מהירות היא המפתח; ככל שתאוצו לטפל בכתם, כך הסיכויים גבוהים יותר כי תצליחו להסירו. אם באפשרותכם לטפל בבגד ה”נבזי” באותו הרגע, מהרו לזרות טלק או קמח תירס בבגד ועסו אותם מעל הכתם בתנועות מעגליות, עד שייספג לגמרי בבד. לאחר מכן, ניתן לכבס את הבגד כרגיל.

אם אין באפשרותכם לטפל בכתם באופן מיידי, נסו למצוא את הזמן ולהשרות אותו בתערובת של מים פושרים ואבקת כביסה (כף עד שתי כפות, תלוי בכמות השמן שנספג בבד) במשך כשעה-שעתיים. לאחר מכן, הכניסו למכונת הכביסה ברמה הגבוהה ביותר המתאפשרת.

אם אתם סובלים מכתם עיקש ביותר, כדאי לנסות ולפנות לעולם הכימיקלים ולהיעזר במסיר שומנים. השתמשו בכפפות! רססו את הבגד, הניחו אותו על מגבת נייר והמתינו בין עשר לעשרים דקות בערך. לאחר מכן, הוסיפו למכונת הכביסה וכבסו ברמה הגבוהה ביותר.

אם אתם במקרה בשבוע לפני הקניות ונגמרו לכם כל חומרי הניקוי, ניתן להשרות את הבגד גם במים עם סבון כלים במשך כשעה-שעתיים. יש להניח את הבגד לייבוש לאחר מכן ורק לאחר מכן לכבס אותו במכונת הכביסה, כדי למנוע הקצפה של הסבון.

רטבים מאיימים

רטבים הם כתמים עיקשים המסרבים להיעלם ויהי מה, גם אם נכבס אותם פעמיים עם אבקת כביסה ובדין משובחים. הכתמים הקשים ביותר הם כתמי רטביי העגבניות לסוגיהם, רוטב הברביקיו, רוטב הצ’ילי החריף, החרדל ועוד.

מה עושים?

גם כאן, מהירות היא מהותית; ככל שנגיע לכתם טרי יותר, כך יהיה לנו פשוט יותר להסירו. אם הגענו לכתם בזמן, קחו את הבגד, שטפו אותו היטב במים קרים וסבון כלים ושפשפו את הבד, עד שהרוטב מוסר כליל. אם הגענו לכתם מעט יותר יבש, כדאי להשפריץ עליו מסיר שומנים באזור הרבב ולאחר מכן לכבס אותו כרגיל.

אם מדובר בכתם עיקש, ניתן להיעזר בשיטה דומה לזו שהשתמשנו בה כדי לטפל בכתמי השמן ולהשרות את הבגד במים פושרים עם אבקת כביסה וכף חומץ, למשך שעה-שעתיים. לאחר מכן, ניתן יהיה לכבס את הבגד כרגיל.

חשוב! אל תחממו את הבגד בשום אופן, כל עוד בכתם עדיין קיים. החום יקבע את הכתם בבגד ולא יאפשר לכם להסיר אותו יותר.

יין אדום

ואם אנו דנים באדום, נמשיך באותו שביל ונגיע לעולם היין. יין אדום הוא טעים, עשיר ומעניק נפח לכל ארוחה. עם זאת, הוא גם מעניק לבגדים שלנו צבע שלא אמור לשהות שם, במתבטא ככתם עקשן ומתריס.

מה עושים?

משום שיין אדום נחשב לאחד הכתמים ה”מתנחלים”, קיימות שיטות רבות המאפשרות להסיר את היין הטעים.

אם הכתם הינו טרי, ניתן לנסות להסיר אותו על ידי יין לבן! פשוט שפכו על הבגד כמות אשר תרטיב את אזור הכתם דיו למספר דקות ולאחר מכן כבסו כרגיל. אפשרות נוספת היא להשרות קודם במים רותחים, לאחר מכן לפזר מלח על הכתם ולהמתין. המלח אמור לייבש ולהעלים את הכתם. לאחר מכן, שטפו את המלח והשרו במים עם מעט אבקת כביסה למספר דקות. כל שנשאר לעשות הוא לכבס את הבגד כרגיל. עם זאת, יש לציין כי למלח גם קיימת נטייה לקבע צבע, כך שכדאי לשים מלח בהתאם ולא להגזים.

אם השיטות הקודמות לא התאימו לכם, אל דאגה, אנחנו עוד רק מתחילים: אם הכתם עדיין טרי אף ניתן לפזר עליו סודה לשתייה. משסיימתם לפזר את האבקה, מהרו למתוח את הבגד מעל קערה גדולה ולייצב אותו מעליה (ניתן גם לעשות זאת מעל הכיור או בתוך כיור, אך כדאי שהבד יהיה מתוח). משהבד ניצב בטוח מעל הקערה, שפכו מעליו מים רותחים באזור הרבב. המטרה היא שהמים החמים יעברו בין כל החוטים והסיבים, משום שהבד מתוח. אף יהיה פשוט יותר לייבש את הבד לאחר מכן, משום שפחות נוזלים יספגו בו. כל שנותר הוא לכבס כרגיל.

במידה והתארחתם אצל חברים ולא התפניתם לכתם בזמן, ניתן להשרות את הכתם למשך כשעתיים בחלב חם/שמנת חמה/קצף גילוח ולאחר מכן לכבס במכונה.

דם

כאשר אנו מבצעים עבודה פיזית, אנו חותכים ירקות במטבח או אפילו כאשר ילדנו משחק תופסת עם חבריו, תמיד קיים מקום לפציעה. התחושה לא נעימה, אך כעבור מספר דקות אנו שוב בסדר ושוב שבים למלאכתנו. הבעיה היא שכעת הבגדים שלנו מרוחים בדם…

מה עושים?

כמובן שכמו בכל כתם, כדאי להגיע אליו מהר ככל האפשר ועל ידי כך להקל את המשימה שלנו. אם מדובר במספר טיפות של דם טרי, ניתן להסיר אותן באמצעות רוק. אף אפשר למהר ולשטוף את הכתם במים קרים או עם קוביית קרח.

אם הייתם בדיוק באמצע הפעולה והגעתם לכתם רק לאחר שהתייבש, כדאי להשרות את הכתם בקערה בה המסתם כף מלח עם מים רותחים ולאחר מכן מילאתם במים קרים. מהותי כי התמיסה תהיה קרה. אם אתם לא אוהבים להשתמש במלח, ניתן להשרות את הבגד במים קרים ואבקת כביסה, במשך כרבע שעה לפחות.

אם מדובר בכתם עיקש, ניתן לפזר על הכתם משחה המורכבת מסודה לשתייה ומים: ערבבו בין השניים עד שנוצרת מעין “משחה” ולאחר מכן עסו אותה בתנועות מעגליות על אזור הכתם. השאירו את הבגד באופן זה כרבע שעה לפחות ולאחר מכן שטפו במים קרים.

אם אין לכם בעיה עם כימיקלים, אפשרות נוספת היא להיעזר במי חמצן 3%, אשר ניתן למצוא בבתי מרקחת. ספגו את הנוזל בבד באזור הכתם. הדבר יקשה את הדם ויאפשר לכם להסיר אותו באמצעות הציפורניים, סכין או כל חפץ חד המאפשר גרידה. לאחר מכן, שטפו את הכתם שוב עם עוד מי חמצן.

שוקולד

שוקולד הוא כתם דביק ומתוק, אולי עקב כך גם לא כה קשה להסיר אותו, כפי שאנו נוטים לחשוב. כתמי שוקולד הם נפוצים: הילדים אוכלים ומתלכלכים, נשפכים רטבים של שוקולד מקינוחים במסעדה והרשימה עוד ארוכה.

מה עושים?

אם השוקולד עדיין טרי, פשוט שטפו אותו עם מים קרים. אם מדובר בשוקולד שהתייבש, ראשית כדאי לנסות ולגרד אותו מהבגד באמצעות סכין או ציפורניים. לאחר מכן, שטפו את הבגד במים וסבון כלים והכתם אמור לרדת בקלות. כדאי לשטוף את הבגד היטב מהסבון ולהניח אותו לייבוש טרם הכביסה עצמה.

כתמי דיו וצבע

כתמים שמאוד לא פשוט להסיר. אף ישנם סוגים מסוימים של דיו אשר לא ניתן להסיר כלל, אך ודאי שנעשה כמיטב יכולתנו לעמוד במשימה. כמעט כל אדם כותב במהלך היום משהו ונעזר בעט. ילדים או מעצבים אף נעזרים בצבעים יותר מכתימים וכדאי להתמגן לעיתים גם מהאדים וגם מהלכלוך.

מה עושים?

מה שמצחיק הוא כי כאשר הכתם של הדיו או הצבע טרי, יחסית פשוט וקל להסיר אותם. מהרו לשטוף את הכתם במים קרים ולאחר מכן, הוסיפו לשטוף את הכתם במים הרותחים ביותר שניתן, בלי להרוס את הבגד עצמו.

אם עבר יותר מדי זמן, כפי שבדרך כלל קורה, נסו להשרות את הבגד בקערת זכוכית קטנה עם שלוש-ארבע כפות של אצטון ועוד שלוש-ארבע כפות של סודה. שפשפו את החומר היטב באזור הכתם (כשאתם עוטים כפפות, כמובן) ולאחר מכן שטפו במים קרים. ככל הנראה תאלצו לחזור על הפעולה.

אפשרות נוספת היא להשרות את הבגד בקערת זכוכית קטנה עם שלוש-ארבע כפות חומץ 5% ושלוש-ארבע כפות של אלכוהול 70% או אצטון. הספיגו את הבד, בייחוד אזור הכתם, והשרו לשעה. לאחר מכן, שטפו במים קרים ויבשו. ככל הנראה תאלצו לחזור גם על הפעולה הזו.

אם אין לכם כוח לחזור שוב ושוב על פעולות ואינכם זקוקים לבגד בדחיפות, ניתן להשרות אותו בחלב למשך 24 שעות ולאחר מכן לשטוף במים קרים ולכבס. אף ניתן לקחת ספוג, לטבול אותו בחלב ולשפשף אותו על הבגד, עד אשר הכתם, בתקווה, יוסר לחלוטין.

קפה

קפה הוא הכתם הנפוץ ביותר, ללא שאלה: כל בוקר, דעו לבטח כי ישנם שני אנשים מסכנים אשר הלכים להם להנאתם, נהנים מהיום, מהשמש ומכוס הקפה הרותח שלהם מבלי להסתכל קדימה עד שלפתע בוואפ! והשניים ספוגים בקפה, כלל לא מבינים מה קרה להם. כמובן שגם כאשר הקפה רותח, לעיתים אנו מתקשים להחזיק בו והוא נשפך על הבגדים שלנו. כמה חבל.

מה עושים?

כדי להיפטר מכתמים של קפה, מומלץ להשרות את הכתם מיד במים פושרים. לאחר מכן, הספיגו את הבגד בנוזל כביסה או בתמיסה של חומץ 5% ושתי כפות מלח או סודה. השרו את הבגד במשך שעה. לאחר מכן, שטפו את הבגד במים חמים. יתכן ותאלצו לחזור על הפעולה, אך אם לא מדובר בכתם גדול, כנראה תצליחו להיפטר ממנו בפעם הראשונה.

מומלץ לא להיעזר במלח או סבון במקרים אלו, משום שהם יסייעו לכתם להתייבש ולהיספג סופית בבד, ללא יכולת להסירו. גם במים החמים אין להשתמש עד לאחר ההשריה של הבד.

לק

זהו בין המכשולים הבעייתיים ביותר להסרה. פעמים רבות, לא יהיה ניתן להסיר את הלק. גם אם הכתם לא יהיה חמור, ישנם בגדים אשר יינזקו מפעולת ההסרה עצמה, כך שיש לשקול עד כמה  הכתם קריטי עבורכם. בגדים או בדים אשר ניזקים מאצטון בדרך כלל מכילים חומר הקרוי “אצטט”. אם אתם עדיין חוששים, תמיד ניתן לבצע “בדיקה”: להספיג חלק קטן מהבגד במעט אצטון ולבחון מה קורה.

מה עושים?

מכינים כדורי צמר גפן, ספוג, מברשות שיניים או מברשות ישנות, מסיר לק או אצטון (עדיף אצטון) ותערובת של מים עם אבקת כביסה בקערה. הכינו לכם מעט אצטון בקערית נוספת. מתחו את הבגד ושפשפו את האצטון באזור הכתם עם הכלי בו בחרתם להיעזר. בכל פעם שהכתם מתחיל להתפשט, שטפו בכמות מכובדת של מים. את הכלי טבלו בתערובת עם אבקת הכביסה. חזרו על התהליך מספר פעמים. אם אתם ממש מתקשים להסיר את הכתם, כדאי לנסות ולהשרות להשרות את הבגד בתערובת של מים ואבקת כביסה למשך שעה ולאחר מכן לכבס כרגיל. יתכן והכתם לא יוסר לגמרי, אך חלק גדול ממנו כן יעלם לבטח.

כתמי זיעה והקאה

בארצנו הקטנטונת והרותחת, פעמים רבות אנו מרגישים כי אנו “מתקלחים בשמש”. לא נעים להגיע למחוז חפצנו כאשר כולנו ספוגים בזיעה, כולל הבגדים שלנו. באופן מפתיע, אותו הפתרון של כתמי זיעה זהה לפתרון היפטרות מכתם על ידי הקאה. הסיבה לכך נובעת מהעובדה הפשוטה ששניהם נוזלי גוף המכילים חלבונים, באופן כזה או אחר.

מה עושים?

הפתרון הנפוץ ביותר הוא לשטוף את הבגד עם תערובת של מים חמים ואבקת כביסה, אך הוא לא תמיד מצליח להסיר את הכתם באופן מלא.

כדי להסיר את כל הכתמים לגמרי, כולל כתמים צהובים שעלולים להיוותר על הבגד, כדאי לנסות שיטות מעט יותר יעילות. אפשרות אחת היא להמיס ארבע כפות של מלח במים חמים ולעבור על הכתם עם ספוג המהול בתערובת, עד שהכתם נעלם.

אפשרות נוספת היא להכין ערובת של מים ולימון, חצי-חצי, ולשפשף עם ספוג את האזור המוכתם עד שהכתם מוסר. אם מדובר בכתם עיקש, ניתן להיעזר בחומץ 5% ולשפשף את הבגד היטב עד שהכתם יורד. לאחר מכן, יש לכבס כרגיל.

כתמי בוץ ודשא

כתמים לא פשוטים ולא נעימים לניקוי, אך בהחלט כתמים שחוזרים על עצמם, בייחוד אם אתם אנשים המרבים לשהות בחיק הטבע או בעלי ילדים היפראקטיביים שאוהבים לשחק בחוץ ולהשתכשך בבוץ.

מה עושים?

כתמים של דשא ובוץ ניתן להסיר במספר אפשרויות. לאחר שהכתם מתייבש, הפשוטה ביותר, שיתכן וכלל לא עלתה בראשנו, היא משחת שיניים  (לא ג’ל) ומברשת שיניים, זה הכול. שפשפו את המשחה על הכתם בעזרת המברשת עד שהכתם מוסר לחלוטין. לאחר מכן, כבסו את הבגד כרגיל.

אם הכתם עקשן ולא מוסר בקלות, כדאי לגרד את שארית האדמה שנותרה עליו, במידה וכן, ולהשרות את הבגד בתמיסה של מים חמים, כף סבון כלים ושתי כפות של חומץ 5% במשך רבע שעה. לאחר מכן, שטפו את הבגד ואפשרו לו להתייבש.

אם מדובר בכתם עקשן, ניתן לקחת ספוג ולשפשף את הבד עם אלכוהול. לאחר מכן, כבסו כרגיל.

הסרת כתמים עיקשים ומעיקים איננה פעולה מהנה, אך היא בהחלט עשויה להיות פשוטה ונעימה יותר במידה ואתם נעזרים בחומרים המתאימים. אל תיאבקו לחינם, אם מצאתם את הפתרון הנכון והמתאים עבורכם – זכרו אותו להמשך, כך שלא תאלצו לסבול שוב ממעט קטשופ ויין בטווח הקרוב.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי