איך ליצור שגרת סדר וניקיון באופן יעיל וללא מאמץ

ניסיון חינם לזמן מוגבל

איך ליצור שגרת סדר וניקיון באופן יעיל וללא מאמץ

מרגישים שהבית שלכם תמיד מבולגן ואתם אף פעם לא מוצאים את הזמן לנקות? שהמשרד שלכם אפוף ניירת? המיילים זועקים זעקה אילמת, חשבון הבנק שלכם זקוק לתשומת לב והכול פשוט כל כך מבורדק?

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

הגיע הזמן כיצד ללמוד לבצע סדר וניקיון בקלות.

נתכנן את עצמנו בפתיחת יום ובסופו

כאשר אתם “פותחים את היום שלכם”, לרוב יש לכם את מספר הדקות הללו, בהן אתם יושבים וחושבים עם עצמכם על היום שלכם וכיצד הוא יראה. במקום לחשוב, נסו לתאר אותו בצורה קונקרטית, אפילו לרשום לעצמכם נקודות, משימות ונושאים שהייתם רוצים לגשת אליהם היום. גם אם אתם כמעט בטוחים כי לא תספיקו להתפנות לכל הרשימה – תזכרו כי אתם תמיד יכולים להעביר משימה אחת ליום הבא בערב – כאשר אתם מבצעים את התכנון הנוסף שלכם.

תכנון נוסף מסייע לכם למצוא סדר ביום שלכם ובחיים שלכם ממספר בחינות: ראשית, הוא מסייע לכם למצוא מספר דקות בהן אתם יכולים לסכם את היום שלכם בצורה פשוטה ומסודרת: מה עשיתם, איפה הייתם, מה הספקתם, מה הגשתם, מה הגשמתם, מה עדיין יש לכם לבצע. בלילה יש לכם את הזמן האישי שלכם, לכן זהו רגע מצוין לראות את היתרה שלכם בבנק לרגע, לבדוק את המייל האישי ולבחון כי אין משימות, אירועים או תאריכים חשובים ששכחתם מהם. אם נוח לכם לעבוד באופן דיגיטלי, אתם יכולים לתכנן את המשימות שלכם באמצעות לוח-השנה באינטרנט ואף לסנכרן אותו אם הפלאפון שלכם. על ידי כך, תמיד תזכרו כל תאריך, פגישה או סיטואציה חשובה ואף תוכלו להזכיר לעצמכם כי הגיע הזמן לסכם את היום שלכם בלילה. אתם לא זקוקים לזמן רב – רק לעשר דקות מזמנכם, בהן תפיקו לקחים מהיום, תבינו מה עשיתם ומה עוד יש לבצע.

כשתקומו ביום למחרת, לאחר שספגתם את הלקחים ולמדתם מה עליכם לבצע היום, נסו לחשוב על פרטים ששכחתם, להעריך כמה באמת תוכלו לבצע, איזה משימות לדחות למחר וכן הלאה.

בכל פעם שאנו קמים – נשים דבר מה במקום

זוהי פעילות פשוטה ונוחה מאוד שאתם יכולים לבצע בכל מקום בו אתם מצויים; בין אם במשרד, בשולחן הלימודים או בבית. אם קמתם להביא לעצמכם כוס מים, ללכת לשירותים או אפילו לשטוף ידיים, קחו עמכם דבר מה שאינכם זקוקים לו עוד ושימו אותו במקום: בין אם מדובר בניירת שכבר סיימתם עמה, בגד על הרצפה, כוס מים שסיימתם לשתות או שקית אוכל ריקה – הגיע הזמן להגיע למקומכם הראוי.

אם תקפידו על החוק הזה, אתם תשימו לב כי בסוף כל יום תמצאו את עצמכם במקום שהוא יחסית מסודר ובפתיחת כל יום, תמצאו את עצמכם מגיעים למקום מסודר יותר משזכרתם.

כדאי לכם לנסות ולהקנות את המשימה הזו לכל חברי הבית שלכם, כך שתוכלו לשמור על סדר וניקיון משותפים. אתם תופתעו מהסדר והניקיון שהעולם שלכם יקבל ממש בין-רגע.

בכל פעם שאנו עוברים בחדר – נשים דבר מה במקום

לפעמים אתם לא מוצאים מה להרים משולחן המשרד שלכם, שולחן בית-הספר או אפילו בחדר שלכם, אבל מה עם הסלון? מה עם המסדרון? מה עם האזור של הפח?

הסביבה שלכם באשר היא זקוקה לאותו סדר וניקיון שאתם רוצים להקנות לשאר החיים שלכם. יתכן ולעיתים אתם מזלזלים או חשים כי רק אתם תורמים לסדר ולניקיון, אך אם איש לא ידע – אין על מי להצביע אצבע מאשימה. נסו לדבר עם האנשים לצדכם ולבקש מהם לשמור על הסדר והניקיון. גם אם מדובר במשרד הומה, כולם ודאי רוצים לנסות ולשמור על סביבה נעימה ונקייה יותר לעבודה. מאמץ משותף יניב תוצאות טובות יותר, אך גם המאמץ היחיד שלכם, במיוחד אם אנשים יבחינו בו, יוביל רק לטוב.

נשטוף את הכלים מיד לאחר האוכל

זהו מנהג שלא תמיד פשוט לייצר, אבל הוא בהחלט היעיל ביותר והוא תורם להרבה סדר, שקט וניקיון בבית. רוב הפעמים, כאשר לא שוטפים כלים לאחר ארוחה או בישול, הכיור תמיד הומה על גדותיו ומתקיים ויכוח של “מי ישטוף עכשיו?!” שאיננו נעים או רצוי.

במקום להתווכח ולחוש ברע, כדאי לכם פשוט לנסות ולשטוף את הכלים שלכם לאחר הארוחה. שוב, בהתחלה אין כוח ורוצים לחכות ולשוב לדפוסים מוכרים, אך אל תיכנעו – למדו להסתגל לכך, משום שהפעולה תטיב עמכם ואתם רוצים ליהנות מבית נקי ומסודר. אם תתמידו בפעולה חודש, לפתע תשימו לב כי כבר התרגלתם.

נקפל את הבגדים מיד לאחר שאנו מורידים אותם

עוד הרגל שכדאי לפתח, אם אתם באמת שואפים לשמור על בית מסודר. מעבר לכלים המלוכלכים, תמיד ניתן למצוא על כל מיטה או כיסא בחדר ז’קט, מעיל, מכנס ואולי אפילו כמה חולצות ולבנים. לפעמים באמת אין כוח לסדר את הבגדים; חוזרים הביתה מאוחר מאוד בלילה ופשוט רוצים ללכת לישון וזה בסדר. אך מה עם כל הפעמים שחזרתם מהעבודה, פשוט הורדתם את הבגדים ונחתם עד שהלכתם לישון? יכולתם לקפל את הבגדים הללו עבור הסדר והניקיון שלכם…

גם במקרה הזה, ככל שתתרגלו לבצע את המנהג לעיתים תכופות יותר, כך תשכחו שהבגדים שלכם אי-פעם הכירו את המיטה או הרצפה של החדר שלכם. ככל שתקפידו להנחיל את ההרגל הלאה לשאר בני הבית שלכם, כך יהיה פשוט יותר לשמור על בגדים בארון, עליכם או בסל הכביסה בלבד.

נקו כל כיור לאחר כל שימוש

התרגלתם לשטוף כלים באופן קבוע בתום כל ארוחה?! מצוין! כעת השתמשתם בכיור, אז כבר כדאי שתנקו אותו. ומה עם כיור האמבטיה? כדאי לכם לתת גם לו צחצוח או שניים, שכן צחצחתם עמו שיניים הבוקר וודאי שטפתם בו ידיים לפחות פעם אחת!

כיורים הם מקור ניקיון עבור האדם: שם מצויים המים והסבון שמטרתם לנקות בעיקר את הידיים שלנו, כך שנוכל לשמור על ניקיון בחיים שלנו. כיור מלוכלך איננו בריא, אך הוא עשוי להתלכלך בקלות עקב השימוש הרב בו. לכן כדאי לנסות ולנקות אותו בתום כל שימוש; מדובר בשתי דקות, בהן אתם מתיזים מעט מים, אולי עם מעט סבון, מנגבים וזורקים פסולת. וזהו! הכיור נקי ומסודר.

שמרו על משטחים מסודרים

גם לכם יש את השידה הזו שאמורה לעמוד בו רק מנורה, אך משום מה יש שם גם חמישה ספרים ומפתחות כל הזמן?!

משטחים הם מקום נוח להניח בו את מה שלא הייתם רוצים לחשוב עליו יותר מדי: לכן רוב שולחנות העבודה מבולגנים, רוב שולחנות בתי-הספר עמוסים עטים ורוב הבתים עמוסים פריטים לא נחוצים על שולחנות ואי-פעם חשבתם על הגרביים שתמיד זרוקים על הרצפה? די!

הדרך היעילה ביותר להפסיק ולערום משטחים, היא למצוא לפריטים המסוימים שנערמים עליהם את המיקום המדויק שלהם: מקומם של הספרים הוא בספריה, בתיק או בשולחן העבודה שלכם. הבגדים מקומם בארון, כך גם הנעליים, הגרביים המשומשים בכביסה וכן הלאה.

קראו את האי-מיילים שלכם בשעות קבועות

למרות היותם איטיים יותר, מיילים הם עדיין חלק מאוד מהותי מהחיים של רוב האנשים, משום שהם דרך פשוטה מאוד להעביר מידע במחשב, כולל קבצים גדולים יחסית.

כדאי לכם לנסות ולהתעדכן במיילים שלכם בזמן הארגון שלכם כלומר, בבוקר ובערב, לפני שאתם הולכים לישון.

אם אתם עוסקים במיילים לאורך היום, אתם תמיד יכולים לנסות ולקבוע לעצמכם להתעדכן על שעה-שעתיים, כך שתמיד תהיו מסונכרנים.

רשימת 30 הימים

ראיתם את הממתק הטעים הזה וממש רציתם לקנות אותו?! ראיתם בגד מושלם שאתם חייבים לקנות עכשיו?! פלאפון?! מחשב?! טלוויזיה?!  תנור?! מה זה? חשבון הבנק שלכם צורח.

כולם אוהבים לקנות ולפעמים באמת אין ברירה ואתם חייבים להתחדש בציוד לבית או לעצמכם שהוא גם יקר או הוצאה לא מתוכננת.

כדי להצליח ולמנוע תקלות או מצבים קשים בעקבות זאת, כדאי לכם לנסות ולייצר את “רשימת 30 הימים” – רשימה בה אתם מציינים את כל הרכישות שלכם שהן לשם מותרות. באופן זה, תהיו מוכנים מראש לרכישה ותדעו כי יהיה עליכם להתכונן אליה בהתאם מבחינה כלכלית. אם אתם חשים כי אינכם מוכנים אליה עדיין, אתם תמיד יכולים להמתין חודש נוסף – אתם זוכרים.

פנו חצי יום בשבוע לניקיון

אם אתם אכן מבצעים את השינויים הקטנים שנוספו לשגרת היום שלכם ומרימים פריטים ומניחים במקום, מקפידים לשטוף את הכלים ולנקות את הכיורים, אתם תשימו לב כי ניקיון הבית הופך לפשוט יותר, כך שלא תזדקקו ליותר מחצי יום בשבוע בממוצע. מה שכן, כדאי לכם לפנות את הזמן עבורו – משום שהוא והחיים שלכם זקוקים לכך; ניקיון בסביבה שלכם תורם לסדר וניקיון במוח ובנפש שלכם – אל תוותרו עליהם.

אם אתם מספר נפשות בבית, אתם יכולים להירתם למשימה יחד או לחלק אותה.

אחד נכנס, שניים יוצאים

אנשים רבים לא מתכוונים לכך, אך אוגרים את רוב הפריטים שהם רוכשים: הבגדים, הנעליים, הספרים, האוספים, צעצועים ישנים וכדומה. כדי להצליח ולהיפטר מהבלגן, נסו לפתוח במדיניות חדשה בחייכם – מדיניות האחד יוצא שניים נכנסים – אשר גורסת כי כאשר אתם רוכשים פריט מסוים כגון חולצה, עליכם לתרום שתי חולצות לצדקה. באופן זה, אתם מושיטים עזרה לזולת, אתם תחשבו פעמיים לפני שאתם רוכשים פריט חדש ואתם תעריכו יותר את כל מה שיש לכם – משום שאתם תדעו כי אתם עשויים לאבד כל אחד מהפריטים בכל עת.

זו היא איננה מדיניות שפשוט ליישם, אך היא בהחלט תסייע לכם להימנע מאגירת יתר או צבירת חפצים לחינם.

גבו הכול

ההיגיון החכם של היום תמיד קובע כי כדאי לגבות את כל החומרים שיש לכם על המחשב משום שאין לדעת מה עשוי להתרחש: הוא עלול ליפול, לקרוס או פשוט לסבול מפריצת וירוסים חמורה. התוצאה היה זהה – כל החומר של המחשב שלכם אבד לנצח. קרה לכם?! אתם ודאי יודעים כמה הדבר מקשה על החיים ולפעמים אף מעציב מאוד, עקב אובדן זיכרונות, תוכנות או מוזיקה.

כדי להימנע מהתופעה, נסו לגבות את החומרים שלכם היטב: אתם יכולים לרכוש כונן גיבוי חיצוני או פשוט לגבות את החומרים שלכם בשרתי אחסון שונים כגון “גוגל מסמכים” או “דרופבוקס”. באופן זה תדעו כי הפריטים שלכם בטוחים 24/7.

ניקיון 90 הימים

אם אתם מקדישים בממוצע חצי יום בשבוע לניקיון מאסיבי של הבית, אתם לרוב תדבקו ביסודות: שטיפה, אבק, קרצוף של מטבח ואמבט בעיקר. אבל מה עם החדרים? התריסים? המקרר? האמבטיה? ישנם ניקיונות גדולים או זניחים יותר שרוב הפעמים אנשים דוחים עד X, אך X אף פעם לא מגיע והבתים נותרים כפי שהם.

אז מה עושים?

במצב שכזה כל שעליכם לעשות הוא פשוט לקבוע תאריך אחת לשלושה חודשים, בו אתם מחקים את ניקיון סדר הפסח שלכם: מנקים, ממיינים, מסדרים ודואגים לכל פרט עד לאחרון. אתם יכולים להקדיש לניקיון שבוע ואתם יכולים להקדיש לו חודש, מה חשוב הוא שבסופו תהיו מרוצים מהניקיון של הבית שלכם במאת האחוזים. כדאי ואף מומלץ שכל בני הבית או המשרד ירתמו לניקיון – הדבר ייעל את הפעולה פי כמה מונים.

מקום לבלגן

אך ישנם האנשים האלה, האנשים הבלגניסטים האלה, שמתקשים לשמור על הסדר והניקיון ופשוט חייבים לבלגן משהו. אז למה לא לבלגן תיבה שאיש לא רואה? חדר שאיש לא נכנס אליו? שידה מלאת מגירות?

בכל בית ישנם מקומות שמבולגנים מטבעם, משום שאין איפה לשים חלק מהדברים. כולם אוגרים לעיתים פריטים שהם לא זקוקים להם, אך רוצים לשמור אותם מסיבה מסוימת. אם אין לכם מקום כזה, בהחלט כדאי לכם לאמץ אחד, משום ששם אתם יכולים לשים את הבלגן שאינכם רוצים לשים בשאר החיים שלכם וכיף להרגיש שיש מקום כזה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.