איך לשמר מערכת יחסים –  10 טיפים הכרחיים שרוב הזוגות נוטים לשכוח

למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?

איך לשמר מערכת יחסים –  10 טיפים הכרחיים שרוב הזוגות נוטים לשכוח

כדי לשמר מערכת יחסים חזקה, אוהבת ותומכת, כדאי לכם לזכור את הטיפים הללו:

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

חשיבות התקשורת

כל מי שנכנס למערכת יחסים ודאי יודע כי תקשורת היא חלק גדול ממנה: השיחות היומיומיות, התחביבים המשותפים, הבדיחות המשותפות, הפנימיות והבעת האינטימיות הם החלקים שבונים או מפילים כל מערכת יחסים.

הבעיה איננה טמונה בידיעה, כמו שהיא טמונה ביישום… רבים מכם ודאי טובעים בשגרה קדחתנית של בית-עבודה/לימודים/צבא, אולי אפילו כמה ילדים… לצד כל שאר המטלות, לעיתים תתקשו להגיע לבני הזוג שלכם ולזכור להביע אהבה, לספר על היום שחוויתם וחשוב יותר – לשאול אותם על שלהם.

לאורך זמן, מצב כזה יוצר חוסר תקשורת עמוק. אנשים חושבים שזה לא יקרה להם, אך הימים חולפים, הזמן ממשיך לרוץ וכך עבר עוד יום שבו לא בדקתם מה שלום בני הזוג שלכם.

קראו גם

כדי שמערכת יחסים תצליח להתקדם ולעמוד כל מבחן, עליכם להכיר כל דבר, כל חלק, כל נושא שהחיים שלכם סובבים סביבו. הסודות הקטנים, השיחות המצחיקות ושיחות הנפש הם אלו שישמרו את הלהבה באש ובמים.

זה החצי השני שלך!

“מחלת” חוסר התקשורת לרוב נובעת עקב לקיחת האחר כמובן מאליו. אתם ביחד כבר כמה שנים ולכן, הגיוני כי התרגלתם לראות את אהובי לבכם שבים כל יום הביתה ועם זאת… הם האנשים שאתם הכי אוהבים בעולם! אם הכלב כל כך שמח לראות אותם שבים הביתה או מגיעים לאסוף אתכם, מדוע אינכם כה שמחים ולהוטים לומר שלום?!

לפעמים הדברים הקטנים משנים את כל התמונה: הנשיקה לפני שהולכים וכשמגיעים הביתה, הפתקים הקטנים והחמודים, ההודעות, השיחות הקטנות של “רק לבדוק מה קורה”, המתנות הקטנות וההפתעות הגדולות… הם אלו שתורמים לביטחון של בני הזוג שלכם ומסייעים להם להבין כי אתם באמת אוהבים אותם. מעשים תמיד ידברו יותר ממילים, זאת כולם יודעים. לכן השתדלו לתקשר כל יום וללוות את הצהרות האהבה שלכם בהוכחות מעשיות.

כבדו את זמן העצמי

על בני הזוג לאהוב להיות ביחד מאשר עם כל אחד אחר – כיאה לשני אנשים החולקים את חייהם יחד. אך כולנו נשקר אם נטען כי לא היינו רוצים את הזמן הפרטי הזה לעצמנו… הזמן להירגע באמבטיה חמה, לראות סדרה או סדר לבד, לקרוא ספר, להתאמן, לשמוע מוזיקה, לעסוק בתחביב או פשוט ללמוד בשקט. זהו לא דבר רע לרצות להיות לבד מידי פעם ופעם… בסופו של דבר אתם מכירים את עצמכם הכי הרבה זמן ויותר טוב מכולם. רובכם יבצעו פעולות שיסייעו לקדם אתכם: להחכים, להתפתח, לנוח כדי לבצע לאחר מכן…

כדאי ואף מומלץ שתבלו זמן לבדכם, גם כדי שהחיים שלכם יקבלו יותר נפח ועניין, שיתרום לחיות השיות שלכם עם בני הזוג שלכם: אין כמו לספר לבני הזוג עובדה חדשה שלמדתם, על יציאה מטורפת עם חברים, על משהו חדש שקראתם או שמעתם בהרצאה X או עשיתם בסדנא Y…

בני הזוג שלכם יעריכו אתכם על שאתם משקיעים בעצמכם ומתפתחים. משום שאתם תעשו את זה, הם יחושו את הדחף לעשות כמוכם. באופן זה אתם לא רק תורמים לפיתוח האישי שלכם, אלא מסייעים לקדם את בני הזוג שלכם קדימה. העידוד המשותף יתרום להצלחה וצמיחה הדדית.

אל תזניחו את עצמכם

אז אתם במערכת יחסים מאושרת ויודעים כי מצאתם את ה”אחדים” שלכם. מצוין! כדאי לכם לזכור שהם אוהבים אתכם בדיוק כמו שאתם, לא פחות, אך בהכרח יותר!

אנשים רבים נוטים להזניח את עצמם לאחר שהם נכנסים למערכות יחסים: להזניח את העבודה, המראה האישי ואפילו את הזמן האישי שלהם, בשל הטלת ביטחון רב מדי בבני הזוג שלהם.

הבעיה היא שאתם אכן “אחד”, אך רק משום ש”שניים טובים מן האחד” כלומר – יש כאן שני אחדים!

לפני מערכת היחסים שלכם, הייתם ודאי שקועים בניסיונות לפתח את עצמכם ולקדם את עצמכם בשפע תחומים. כיום אין שום סיבה שתינטשו אותם. אין שום סיבה שתוותרו על תזונה בריאה או תזניחו את עצמכם גופנית משום שמצאתם בני זוג… הבריאות שלכם תמיד תהיה חשובה ובאופן זה תישארו זמן רב יותר לצד האהובים שלכם.

המטרה במערכת יחסים היא לסייע ולקדם את האחר. כדי לעשות זאת עליכם לשמש כמודל לדוגמא בעצמכם: להתקדם, למתוח, לתת ולקבל. אין לקחת את כל האחריות עליכם, אך לא להאציל הכול על האחר. מדובר באיזון מאוד עדין שנלמד עם השנים וזה בסדר לנסות ולטעות, אך לא לוותר! בסופו של דבר אתם תמצאו את המקום בו לכל אחד נוח לתרום מעצמו, לדאוג לעצמו ולמצוא זמן לבלות עם האחר.

תחלקו חלק, אך לא הכול

כאשר אתם מתחייבים למערכת יחסים, אתם מתחייבים לחלוק את החיים שלכם עם האחר: המחשבות שלכם, ההיסטוריה שלכם, החברים שלכם, המשפחה שלכם, הסודות שלכם, מערכת האמונות שלכם… לחלוק כלומר, אתם ממשיכים לחלוק אותם מאותו רגע ואילך.

למרות היותם האנשים האהובים עליכם בעולם, כולם היו רוצים מקום לעולם שהוא מחוץ למערכת היחסים: פגישות עם חברים, משפחה, אפילו חופשות, תחביבים, סדנאות, קורסים, עבודה… לצד ה”ביחד” תמיד תהיו חייבים גם “בנפרד”, כדי לשמר את העניין בחיים שלכם ואת תחושת העצמאות. מערכת יחסים כן יוצרת תלות רגשית, אך היא לא אמורה ליצור תלות כלכלית או תלות כללית: אתם אמורים לבלות ימים בנפרד, לראות עוד אנשים, ליצור עוד חוויות, ליהנות, לבכות ולכעוס גם על אחרים ואז… לרוץ ולספר לבני הזוג שלכם.

באותו אופן אתם תדברו עם החברים שלכם ועם בני המשפחה שלכם על בני הזוג שלכם! זהו מעין קתרזיס מסוים: אתם מתנקים מכעסים, מתייעצים בנוגע למקרים, משבחים ומספרים כמה אתם אוהבים את בני הזוג שלכם. על ידי כך אתם מבינים כמה אתם מתגעגעים אליהם, גם אם התראיתם לפני שעה. לפעמים רחוק מהעין יכול להיות מאוד קרוב ללב.

תודו כשאתם טועים או כשהאחרים צודקים

כולם כועסים, מתווכחים ורבים. חלק יותר וחלק פחות, אך כל עוד לא שוברים כוסות מרוב רעש ומשתמשים אך ורק במילים זה מאוד שגרתי ואפילו הגיוני: נסו לחשוב על זה, אתם חולקים חיים – הגיוני שיהיו חילוקי דעות מהפשוטים ביותר כגון “לאן נצא היום?” ועד ל”האם נגדל את הילדים במרכז, בצפון, בדרום, בארץ?”.

מה שחשוב הוא להבין שרוב הפעמים אתם תרצו לנגד את האחר. אנשים לא יודו בכך, אך רובם אוהבים להתווכח ולכן, כאשר אתם מתרגלים להתווכח עם מישהו, לפעמים אתם ממציאים ריבים, מתנגדים בטעות או מגזימים בתגובה שלכם. זוהי גם תופעה של לקחת את בני הזוג שלכם כמובן מאליו; אתם יודעים כי תמיד יהיו שם, לכן אינכם מפחדים לכעוס עליהם או להוציא עליהם אגרסיות.

ראשית… לא, פשוט אל תעשו את זה לבני הזוג שלכם משום שזה לא מגיע להם. הם אוהבים אתכם ורוצים שיהיה לכם טוב – תרצו את אותו הדבר עבורם. אל תמטירו עליהם כעסים מיותרים או תריבו לשווא. הרבה יותר כיף לאהוב ואם אתם באמת רוצים שמישהו יאהב אתכם בחזרה – פשוט הראו לו אהבה.

שנית… יתכן ויהיו פעמים ולא תשלטו בעצמכם, לא תשימו לב ובכל זאת תתנגדו לחינם, לא תסכימו מתוך גחמה או פשוט תטעו במעשה שביצעתם. פשוט תודו בטעותכם… זה עד כדי כך פשוט. נכון, זה מעט פוגע באגו. נכן, זה לא כיף. אבל הכי נכון – ה עוזר לכם לשמור על חיים מאושרים ורגועים עם בני הזוג שלכם. האם זה לא מה שהכי חשוב?!

חשיבות האמון

אבן תומכת נוספת בכל מערת יחסים. האמון הוא כה חשוב, שרוב מערכות היחסים נפגעות בעקבותיו: אנשים לא מאמינים, אנשים חושדים, אנשים לא בטוחים… אבל אנשים גם משקרים, אנשים מסתירים ואנשים שוכחים לספר וכמובן – להקשיב!

האמון טמון בכל מה שכבר הזכרנו: מערכת יחסים שמתקשרת היטב, פותרת ויכוחים בנעימים, משתפת את בני הזוג בחוויות, מחשבות, סודות ומכירה קרובים, חברים ובני משפחה, כן תהיה בריאה מספיק כדי לכונן אמון, שיאפשר לבני הזוג ליהנות מזמן עצמי נקי מאשם ומתחושה עזה של אחדות ואהבה.

מעבר להיכרות של בני הזוג שלכם עמכם, אתם חייבים לחשוף אותם בפני כל אדם שאתם מכירים: חברים, משפחה, מכרים… באופן זה אתם מונעים מהם לקנא לחינם בחברים שלכם זה מכבר ואתם גורמים להם להרגיש כי הם קרובים עליכם וכי אתם סומכים עליהם.

השאירו את העבר בעבר

כל זוג עובר עליות ומורדות: ישנן תקופות מאושרות שמלאות בחיבוקים ואושר ולצדן הרבה תקופות של כעס ובכי… הן לא חייבות לנבוע עקב בעיה במערכת היחסים, אך הן כן יכולות להוביל לאחת.

לאחר שחוויתם משבר במערכת היחסים או משבר חיצוני לה, עליכם להשתדל ולהתנקות מהם ככל האפשר: כולם חווים חוויות לא נעימות, מכעיסות ומגעילות, אך הזיכרון שנשמר הוא שמוביל להרס של מערכת היחסים בטווח הארוך: הריבים המתמשכים שעוברים מוטציה והופכים לריב על 10 השנים האחרונות שלכם ביחד, על כל הנטירות, כל הכעסים הקטנים והגדולים, כל החוויות… לכל זוג ישנו רף מסוים ובסופו של דבר ה”תיק הזה יהיה גדול עליכם”.

אל תתנו למערכת היחסים שלכם להגיע למצב כזה: אם משהו מפריע לכם, דברו עליו באותו הרגע ודאגו לקחת נשימה ארוכה אחר-כך ופשוט… לשחרר. שחרור אמיתי מכל סיטואציה יוביל לוויכוחים נעימים ונטולי עצבים, מטענים או זיכרונות לא נעימים, טונים כבדים ופשוט מחשבות על אירועים שכבר לא משנים… הקפידו לזכור כי כל אחד עושה טעויות לפעמים, אין צורך לכעוס על האדם שאוהב אתכם יותר מכל לנצח.

מטרות משותפות הן מפתח

מעבר למטרות האישיות שלכם, חלק גדול מהמטרות שלכם בחיים חייב להיות משותף. ככל שבני זוג הופכים ל”רציניים” יותר, כך עולות שאלות גדולות יותר, כגון מגורים משותפים, חתונה, ילדים, מקום מגורים וכדומה.

השאיפות שלכם לעתיד חייבות להיות שזורות זו בזו, משום שאתם מתכננים חיים יחד. חיים כצוות דורשים משני האנשים לתרום מעצמם כדי להשיג את המטרות יחד, כדי לשפר את החיים של שניכם ולא רק של עצמם. העבודה המשותפת תורמת לחיזוק מערכת היחסים, מסייעת לשניכם להרגיש כי אתם לעולם אינכם לבד וכי אתם חולקים אחריות בחיים שלכם. הביטחון והשלווה הללו יהיו המתנה שלכם למערכת היחסים שלכם וההוכחה, כי אתם צוות חזק ואיכותי.

היו כנים (גם השמטה היא שקר)

אבן הבניין האחרונה. הכנות. החשובה ביותר. גם אם תתקשרו יום-יום, תחוו, תספרו ותיהנו יחד, אם החיים שלכם בנפרד טומנים שקר, אתם לא תזכו לעתיד יחד.

מערכת יחסים חזקה נבנית רק על שורשים וצמיחה של כנות. שקרים לרוב נחשפים. אם הם לא נחשפים, הם עלולים לקרוע את מערכת היחסים מבפנים או פשוט להוות מכשול, שיגרום לשקרן להרגיש אשם ולאחר להרגיש אף יותר גרוע – משום שהוא אינו יודע מה קרה!

גם השמטה היא שקר. גם אם לא שאלו אתכם במדויק ולא סיפרתם, אף על פי שאתם יודעים כי ראוי שתספרו – שיקרתם.

גם אם טעיתם, גם אם התבדיתם, גם אם פשוט הייתם מעדיפים לשכוח שכל הסיפור קרה… תספרו רק לאנשים הכי חשובים לכם בעולם, רק להם. גם אם אתם תפגעו בהם, זה עדיף מאשר לעשות זאת בעתיד; ישנן בעיות רבות שאתם העתידיים יכולים לפתור, אך לא את אלה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.