איך לשרוד את גיל המעבר הגברי – לגבר האולטימטיבי

ניסיון חינם לזמן מוגבל

איך לשרוד את גיל המעבר הגברי – לגבר האולטימטיבי

אם אתם חושבים שאתם עוברים משבר אמצע חיים – גם אם עדיין לא התקרבתם לאמצע החיים – היו בטוחים כי אינכם היחידים. כל כך הרבה אנשים בעולם, לרבות גברים, חשים את הזמן חומק מבין אצבעותיהם. ועם זאת, אנו יכולים להבטיח לכם כי אף פעם לא מאוחר להתחיל וליצור את החיים שתמיד רציתם – בייחוד בעידן הטכנולוגי והחופשי שבו אנו מתגוררים כיום.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

רבים מאיתנו פשוט “שטים” במהלך היום, מפליגים על גלים של שעמום ומבינים שפשוט אפשרנו לימים לחלוף על פנינו.

אל תתנו לחיים לחלוף על פניכם כמו הרוח. אל תתנו לרוח לחלוף על פניכם… נצרו כל רגע בו אתם חווים את העולם היפה שמסביבכם, את האנשים המדהימים בנוגעים בחייכם והשינויים המדהימים שאתם יכולים לבצע בין-רגע. הבינו, משבר אמצע חיים הוא איננו משבר – כי עם הזדמנות, לפתוח פרק מרגש ואמיתי יותר בחייכם.

הדרך לנקודת ההתחלה

לפני שאתם פותחים במסע חדש, כדאי לכם לנסות ולהביט אחורה; לרוב במהלך החיים אנשים מרבים להביט לאחור בצורה נוסטלגית ושמחה או עצובה וכעוסה, אך שוכחים להפיק לקחים או ללמוד על עצמם, בעקבות ההתרחשויות הללו. בין אם אתם חשים כי אתם עוברים משבר בגיל 30 או 50, אתם תמיד יכולים לקבל מעין תחושה שדבר מה בחייכם איננו שלם, איננו נכון, איננו מעניין.

יתכן כי מערכת היחסים שלכם הלכה ודעכה וכעת אתם תוהים אם עליכם לעזוב את בני הזוג שלכם ולמצוא מישהו חדש לאהוב, יתכן וכי הקריירה שבחרתם לעצמכם לא התאימה לכם ובזבזתם שנים רבות ברדיפה אחר תפקיד שאינכם אוהבים כלל, יתכן וכי אתם גרים במקום שאיננו מתאים לכם מבחינת אווירה או סביבה, יתכן וכי לעיתים אתם מביטים סביב ולא מבינים מדוע אתם חברים של X או מדוע אתם עדיין דואגים ל- Y, אבל אתם ממשיכים לעשות זאת.

לזמן יש מעין מנגנון של תזוזה… הוא נע בין אם נרצה בכך ובין אם לאו, בין אם נתעלם ממנו ונמשיך בחיינו ובין אם נזעק לשמיים ונבחר לעשות שינוי לטובתנו.

אם אתם חשים כי אתם במשבר כעת, זהו הרגע לפקוח עיניים, להביט לצדדים, להפיק לקחים ולצעוד קדימה – הבנת הבעיה היא רק הצעד הראשון, כעת עליכם ללמוד להפוך אותה להזדמנות של חייכם.

הבנת המסע שלכם

כדי להצליח ולהבין את המסע שלכם ראשית כדאי לכם לנסות ולהתייעץ עם האנשים שאתם אוהבים, האנשים שאתם מעריכים מבחינה מקצועית או מבחינת חוכמה ואפילו אנשים מקצועיים. כדאי לכם לקרוא ספרים, לקרוא מאמרים (כמו זה) ולראות סרטים בנושא משברים, הפקת לקחים והתחלה מחדש. ככל שתבינו את הדרך טוב יותר, כך יהיה לכם פשוט יותר להבנות לעצמכם את הנתיב שלכם.

אז מהו בעצם משבר אמצע-חיים? לרוב הוא מוגדר כמעבר של זהות וביטחון אישי, המתרחשים בין הגילאים 45 ל- 64. המשבר הפסיכולוגי הזה מתודלק על ידי אירועים שמכריחים את האדם להיווכח כי הוא מזדקן, כי הוא בן-אנוש ויבוא יותר כי הוא ימות. הנורא מכל, הוא להבין כי יתכן מאוד שנמות טרם הגשמת כל החלומות והיעדים שלנו. גם ההבנה כי הילדים שלנו מתבגרים ו”עוזבים את הקן”, הקמטים שמשתרשים בפנינו, המוות של ההורים שלנו והזקנה שמתרחשת מסביבנו ליקרים לנו, גורמת לנו להבין כי החיים אינם נצחיים. זאת לבטח.

באופן צפוי, משבר אמצע-החיים לרוב מלווה בתחושות של דיכאון, חרדה ותשוקה לבצע שינויים משמעותיים בחיים.

משבר אמצע-חיים איננו חוויה שכולם שותפים לה והיא אף לא בהכרח תתרחש בגילאים המתוארים מעלה. עם זאת, רבים חשים את המשבר עמוק בעצמותיהם ויודעים, כי עליהם לנסות ולהמשיך קדימה.

תסמינים המעידים על משבר אמצע-חיים

סרטים וספרים רבים גרמו לנו להאמין כי אם אנו עוברים משבר אמצע-חיים, לרוב אנו נמצא את עצמנו מקעקעים את גופנו או רוכשים מכונית חדשה ויקרה. ועם זאת, נשאלת השאלה מדוע היינו עושים זאת? מדוע החלטנו לבצע החלטה כה פזיזה בפתאומיות שכזו?

הסיבה היא תסמיני המשבר עצמו, המתבטאים בתחושות של דיכאון, שעמום ותחושה כי אתם “ישנם במהלך החיים שלכם”. משהו שהיה שם פעם, משהו שגרם לעולם להיראות כה מכשף, כה מעניין, לפתע חמק מכם וכעת, הכול נדמה כה דומה, משעמם ושומם.

יתכן ופעם הייתם מאושרים מחייכם בדיוק כפי שהם כיום, אך לעיתים הזמן עושה את שלו והגיוני מאוד כי תשאפו לשינוי, ריגוש, משהו חדש ומעניין שיפיח עניין בשגרה המשעממת.

עצוב ככל שהדבר יקרא, לעיתים גם אהבה משתנה, גם חברות משתנה, גם חיבה לעיר או למקצוע משתנה וזה בסדר – אנו בני אדם ואנו מאוד דינאמיים. פעמים רבות התחושות הללו יביאו אתכם לעצבים ללא סיבה, יגרמו לכם לחוש מדוכאים או חרדים יותר מהרגיל, להתקשות להירדם בלילה, לפתח מעין אובססיה למראה האישי שלכם (עקב שאיפה להיתפס כמושכים בעיניי אחרים גם בגיל מאוחר), עלייה בצריכת אלכוהול ו/או נטילת סמים, תחושה כי אתם תקועים בשגרה וכמובן, מחשבות על מוות ועל היות החיים כה קצרים. משבר אמצע-חיים אף עשוי להוביל להחלטות פזיזות ואימפולסיביות, רומנים, התיידדות עם חברים צעירים יותר והשלכת אשמה על אחרים.

הגיע הזמן להחליט

לאחר שאתם מבינים כי אתם סובלים ממשבר-אמצע חיים או כל משבר באשר הוא, כעת הגיע הרגע להחליט כי אתם עושים משהו בנדון – אתם לא נשארים בנקודה הזו עוד! אתם מוצאים את הדרך להתמיד במשהו, כל דבר חדר ומרגש, שיישא אתכם קדימה. כעת מתחילה העבודה באמת.

החליטו כעת כי אתם הולכים לשנות את החיים שלכם. לא משנה כמה אתם סובלים או כמה תסבלו בדרך – אתם יכולים להבטיח לעצמכם כי בסופו של דבר אתם תמצאו את עצמכם ביעד חלומי יותר.

הפסיקו לחפש אחר האושר

כולנו מנסים למצוא את האושר כל הזמן, אבל מה זה האושר הזה בכלל? רובנו לא יכולים להגדיר את אושר לפי הגדרה אחת או תחום אחד; כולנו פשוט יודעים כי אנו חייבים למצוא אותו משום שהוא יביא לנו… אושר. הבעיה היא שהמסע אחר האושר איננו מוצא סוף ולרוב הוא עצמו מביא לשעמום, לדיכאון ולקושי להתמודד עם החיים.

אם תמשיכו לחפש אחר ה”אושר”, אתם רק תחמירו את המשבר שבו אתם נמצאים: לרוב תבצעו החלטות פזיזות או תפנו לנתיבים שגורמים לכם להאמין כי ה ם יובילו לאושר, אך לאחר זמן מה תלמדו לגלות כי עשיתם טעות.

הגיע הזמן להתחיל ולבצע פעולות שמטרתן לקדם אתכם לקראת החיים שאתם רוצים. כאשר תעשו זאת, אתם לא תזדקקו לאושר – משום שהוא כבר ימצא אתכם.

ייחודו של המוח וכוחה של המדיטציה

המוח שלנו הוא האיבר המופלא ביותר בגופנו ולמען האמת, הוא הדבר המופלא ביותר ביקום שלנו. ביליוני נוירונים מעבירים גירויים מאחד לשני במוחנו בכל רגע ורגע ביום ופשוט כך; נוצרות פעולות, נלמדות מיומנויות, נוצרות מחשבות, נוצרים קשרים ועם הזמן, גם נבנים דפוסים.

בגילאי ההתפתחות המוח שלנו מנסה לספוג יותר מכל מה שבא ליד. הכול נראה מרגש: משקית שמתגלגלת על הכביש ועד לעננים שבשמיים. עם הזמן המוח שלנו מתוודע לגירויים בסביבה המוכרת שלנו וההתרגשות דועכת. נסו לחשוב על הדרך שלכם חזרה מהעבודה יום-יום – האם אתם בכלל זוכרים אותה? האם אתם זוכרים אותה אתמול? ודאי שלא. אתם אמנם מכירים אותה כמו את כף ידכם, אך היא כבר מושרשת במוחכם בצורה מסוימת. כדי לחסוך מקום, מוחכם מפעיל סכמה אוטומטית שמסייעת לכם להגיע הביתה במהרה ללא קידוד הזיכרונות במוחכם. בזמן זה המוח הימני, היצירתי, הכוללני, המופנם והרגשי שלכם “לוקח פיקוד” על הראש, בעוד שהמוח השמאלי, הקוגניטיבי, המחשבתי והאינטראקטיבי שלכם ישן.

בזמנים הללו אתם מצויים במצב שקרוי “טייס אוטומטי”: מצד אחד, אתם הולכים ופועלים ואולי אפילו מדברים, אבל מצד שני אתם לא באמת שם – אתם בצד הימני של המוח שלכם. המוח הימני מאוד אוהב לדבר, בעיקר על מה שהוא רגיל שאתם מדברים עליו. אם אתם מרעיפים על עצמכם חום, אהבה ומחשבות חיוביות – הוא יקפיד להזכיר לכם. באותו אופן, אם אתם יורדים על עצמכם, חשים מדוכאים ומרבים לחשוב על כך, המוח שלכם יקפיד להזכיר לכם גם אותם.

מדיטציה מסייעת לצאת מהמעגל השחור הזה. היא דרך ידועה לתעל את המחשבות השחורות והשליליות בראשכם, כך שיהפכו למחשבות מרגיעות וחיוביות, אשר תורמות להקלה על תחושות של לחץ וחרדה.

פעמים רבות המוח שלכם נמצא ב”טייס אוטומטי” עקב עייפות, תחושות של חוסר אונים או רגשות שליליים. המדיטציה מסייעת לכם ליהנות מזמן מנוחה, במהלכו מוחכם נח ומעבד את המידע בראשכם. אתם מאפשרים לכל מחשבה לחדור ולכלות אתכם, לפתור קשיים שנמנעתם מלהתמודד עמם, להתעמת עמם ולמצוא את המרגוע, את השקט ואת היכולת לעמוד בפני הדפוסים השליליים שלנו ביומיום – משום שכבר התייחסנו אליהם בזמן שהקצבנו למדיטציה.

ככל שתבצעו יותר מדיטציה, כך תפתרו יותר קשיים מנטאליים או רגשיים ותהיו משוחררים מהם ביומיום שלכם.

יש מספיק מהכול לכ-ו-ל-ם

תופעה נפוצה בקרב רוב האנשים שסובלים ממשברים, דיכאון או חרדה, היא תחושת המחסור – האמונה השגויה כי יש מצבור מוגבל של משאבים, פרסים, הצלחות ומזל שהעולם מחלק ואתם פשוט לא חלק מהאנשים שיזכו בו.

האמת היא שהעולם לא מתפקד כך כלל וכלל: ב- 30% של המדינות הדמוקרטיות-מערביות כיום, על האדם ללמוד, לעבוד קשה, ליצור קשרים חברתיים נכונים ולהעריך את עצמו כראוי – כדי להצליח וליהנות מהצלחה. אך אם הוא יעשה את כל זה, הוא ככל הנראה ייהנה מהצלחה.

הקפידו לזכור כי כל המטרה של הדמוקרטיה היא שוויון הזדמנויות ואם יש דבר מה שאתם רוצים – אתם בהחלט יכולים להשיג אותו. עם זאת, איש לא טען כי המסע להצלחה הוא פשוט וכדאי לכם לזכור כי יהיו מכשולים בדרך, אך הם רק יחשלו אתכם ויביאו אתם מעט קרוב יותר להגשמת החלומות שלכם. זה שווה את הכול.

הוקירו תודה

בדרך כלל, כאשר אתם מרגישים מודאגים במיוחד, נסו למצוא את הטוב ביום ולהוקיר עליו תודה.

אנשים רבים לא מעריכים את מה שמסביבם: הפרחים והטבע, האנשים האוהבים, המסגרת והחיים – הם רק עוד חלק מובן מאליו.

הגיע הזמן להפסיק עם הפסימיות וללמוד להעריך – מהיום, כל בוקר וערב, נסו לחשוב על חמישה דברים שאתם אומרים עליהם תודה. נסו לגוון, כדי שתוכלו להרחיב את מרחב הראייה שלכם.

לאחר מספר ימים אתם תחושו שמחים יותר, משום שלפתע תבינו כמה מדהים העולם שמסביבכם. כאשר אתם מקפידים להוקיר תודה על כל דבר, אתם מפתחים יותר הערכה כלפיו באופן אוטומטי.

ככל שתמשיכו להודות – כך תבינו כי החיים יפים וחסרי כל דאגות (לא יהיה להן מקום).

רדפו אחר התשוקות שלכם

לאחר שהפנמתם כי אתם בהחלט אנשים מדהימים, שיכולים לבצע את המשימות שלכם ולדבוק במטרות שלכם כמו כולם, הגיעה העת להתרגש ולהתלהב מהעתיד שלכם: חלק גדול מהיכולת לדבוק במטרה נובע מהמוטיבציה – דחף עז, שמרגש אתכם וגורם לכם לרצות להמשיך ולדבוק במטרה שלכם כדי לראות את סופה, לצלוח אותה ולהמשיך להתקדם בנתיב שבו אתם הולכים.

ראשית כדאי לכם לנסות ולחשוב מה מרגש אתכם? נסו לחשוב מה הייתם אוהבים לעשות כשהייתם ילדים? מהם החלומות שלכם? מהם החיים בהם אתם מקנאים? איזה חיים הייתם רוצים שיהיו לכם?

מהי המטרה אליה אתם שואפים? מה מרגש אתכם בה? האם היא מעניינת בעיניכם? תסייע לכם להגיע ליעד? תסייע לכם לשמח מישהו שאתם אוהבים? תסייע לכם להתקדם? תסייע לכם להתגאות בעצמכם?

לצד מה שאתם רוצים, אתם ודאי תשימו לב כי ישנם אספקטים בחיים שלכם שהייתם רוצים לשנות לחלוטין ואפילו לסיים וזה בסדר. אל תחרדו מהקושי של המשימות בדרך לחיים שלמים יותר. רק תהליך אינטנסיבי יביא להצלחה, שמחה ורגיעה.

גם אם אינכם אוהבים את המשימה עצמה בדרך להצלחה, תמיד יש חלקים מהנים יותר ומהנים פחות: מה אתם מתרגשים לבצע כחלק מהמשימה שלכם? מה הגשמת המטרה תניב עבורכם? מה גורם לכם לרצות להתחיל לבצע את המשימה שלכם כאן ועכשיו?

ככל שתלהיבו את עצמכם יותר, כך תרגישו שאתם רק מחכים להתחיל במשימה. מה שכן, אנשים רבים נוטים ליצור יותר מדי התלהבות כלפי הנושא ואז, לבזבז הרבה אנרגיה ועבודה על המשימה שלכם רק בתחילתה. מוטיבציה היא רצון שכדאי לכם לשמר לכל אורך המשימה, כך שתמשיכו לרצות לבצע אותה לכל אורכה בלי תחושות של שעמום, כי המשימה מייגעת והופכת למועקה בחיים שלכם, כאשר לפני רגע לא יכולתם לשלוט בעצמכם מרוב רצון לקחת בה חלק.

לפעמים, מעניינת ככל שהמשימה תיראה לעולם החיצון, אתם פשוט לא תוכלו למצוא בה את מה שימשוך אתכם לבצע אותה, משום שהיא רק עוד מדרגה אחת בדרך החדשה שלכם. במצבים כאלו, כדאי לכם לנסות ולהיעזר באהובים שלכם, כך שיפיחו בכם את המוטיבציה שאתם מחפשים. בכל דבר בחיים יש את מה שמרגש ומעניין לפחות מעט – אל תתעלמו. תמיד כדאי לכם לזכור שבסוף המשימה, כשתשיגו את המטרה שלכם, אתם לבטח תחושו גאים בעצמכם – מוטיבציה לא קטנה. יותר מכך – בתום כלל המשימות – אתם תממשו את עצמכם ואת היעד שלכם – חיים טובים ומאושרים יותר; בלי תירוצים!


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.