הדברים שתוכלו להגיד לעצמכם כדי להתמלא באושר ומוטיבציה

מה ניתן לומר לעצמכם בכדי להיות יותר מאושרים? האם ניתן למקסם את ההצלחה שלנו רק באמצעות המילים שנאמר? האם ניתן להיות יותר מצליח רק באמצעות חזרה על מנטרות חיוביות? כן! כל התשובות נכונות!

המדריך המלא Lifehacks


האם יש לכם אמונות שליליות על עצמכם? האם הן גורמות לכם לדחות את עצמכם מלנסות משהו חדש ומתגמל? תסריטים הכוללים דיבור עצמי שלילי הם רק תירוצים נוחים להימנע משינוי. הם משמשים כאמונות מגבילות, מנתקים את המחשבה שלנו מהצלחה וזורעים פחד. לפעמים אנחנו לא באמת מבינים את ההשפעה שיש לאותם משפטים על הלך הרוח וההחלטות שלנו. פעמים רבות אנחנו מקטינים את עצמנו. רק בגלל הדברים הללו שאנחנו אומרים לעצמנו בהיסח דעת אנחנו מפספסים הזדמנויות לשמחה והצלחה. כדי לשנות זאת, אספנו בעבורכם מקבץ של דברים חיוביים שתוכלו להגיד לעצמכם כדי להתמלא באושר, שמחה והמון מוטיבציה, תיהנו.

“אני אוהב את עצמי”

אני אוהב את עצמי הוא אישור שכולנו זקוקים לו מדי פעם. כאשר נאהב את עצמנו במלוא המובן לא נזדקק יותר לאישורים מהסביבה. כיום בעולם שאנחנו חיים בו נראה כי כולם מחפשים אחר אהבה מהסביבה, אך למעשה האדם שהם הכי רוצים שיאהב אותם הוא אך ורק האדם שמביט עליהם במראה. לאהוב את עצמכם מבלי “אבל” או התניות מגוחכות אחרות, היא הדרך הנכונה להתמלא במוטיבציה חיובית. “אני אוהב את עצמי” הוא פשוט ביטוי לקבלה עצמית הדוחה ביקורת עצמית והגדרה של ציפיות מופרחות. זהו בהחלט דבר שאנחנו צריכים לומר לעצמנו לעיתים קרובות יותר.


“אני יכול לגרום לזה לקרות”

יש אנשים שמחכים שמשהו נהדר יקרה להם, יש אנשים אחרים שפשוט גורמים לזה לקרות. זה ממש פשוט, להגיד לעצמכם “אני יכול לגרום לזה לקרות” זה פשוט הדרך לקחת צעד פעיל בדרך להשגת המטרות שלכם.

“אני סומך על עצמי”

“אני נותן לרעיונות ולכישרון שלי להוביל אותי באופן חופשי”. הרעיון הוא להניח כי ההצלחה היא בלתי נמנעת, במיוחד אם הכישרון שלכם שימושים בעבור אחרים. עושר הוא תוצר לוואי של המאמץ שלכם לספק ערך בעבור העולם. לכן, עשו את כל המאמצים כדי להגיע לתוצאות אך לא בלי לסמוך על עצמכם, שאתם בידיים הכי טובות שיש. הידיים שלכם, אתם הולכים להוביל את עצמכם להצלחה גדולה.

Lifehacks מדריכים


“אני בלתי מנוצח”

למעט דברים המפרים את חוקי פיסיקה, כל דבר הוא אפשרי. אין באמת דבר כזה “בלתי אפשרי”. להאמין שישנם דברים בלתי אפשריים זה פשוט להאמין שאנחנו קטנים מידיי וחסרי השפעה מכדי לעשות שינוי. מחקו את צמד המילים “בלתי אפשרי” מהלקסיקון שלכם. כדי לעשות את הצעד הראשון תצטרכו לתרגל את האמונה כי אתם בלתי מנוצחים. אמירה יומית כי אתם נהדרים, תגרום לכם לבסוף לאמץ את האמונה הזאת כחלק מהמציאות. אינכם צריכים לחכות עד שתהיו “מוכנים” או “אפויים מספיק”, אתם כבר מוכנים כדי לעשות את השינוי.

“הישאר ממוקד. הישאר חיובי. שמור את הרגליים על הקרקע”

שימו שיר קצבי ברקע, כתבו פתק על המראה, הזכירו לעצמכם להישאר ממוקדים במטרה. לוו את היום שלכם עם מנטרה זו, קחו את הדיבור העצמי שלכם לרמה חדשה על ידי העלאת האנרגיה שלכם לאנרגיה גבוהה. הביעו באופן מילולי משפט זה, תוכלו ממש לומר אותו בקול רם, על ידי כך תזכירו לעצמכם בכל יום שאתם בדרך למטרה חשובה והשגתה לא גורעת לרגע מהתחושה החיובית העמוקה שמלווה אתכם. על ידי דבקות בחיוביות גם כשהמצב לא מאיר פנים מאפשרת לשמור את הרגליים על הקרקע.


“אני מאמין בעצמי ובאינטואיציה שלי”

יזמים ומנהלים רבים משתמשים במשפט הזה כדי להמשיך ולהוביל בכל יום את עצמם לתוצאות חיוביות. אין להם כל ברירה אלא להאמין בעצמם ובאינטואיציה שלהם אם הם מעוניינים להצליח ולהמשיך להיות שלווים. לפעמים העבודה הולכת איתנו הביתה, זה באמת בסדר לפעמים, אבל כשהראש יותר מידי טרוד באיך לפצח את הדברים, אנחנו עשויים להרגיש לא מרוצים או מסופקים. כדי להיות מסופקים, חשוב להזכיר לעצמנו להאמין באינסטינקטים ובאינטואיציות הפנימיות שלנו.

“אני לא מפחד להתנסות”

כדי למלא את באר המוטיבציה שוב ושוב צריך להתחבר להתרגשות שבהתנסות. חזר על משפט זה כל יום, תעניק לכם את הדלק שיזכיר לכם להמשיך לדחוף את עצמכם להתנסות בדברים חדשים. נסו לעודד התנסויות בכל יום. חישבו על הדברים שמפחידים אתכם, נסחו על דף רשימה של דברים המהווים בעבורכם “פריצת גבולות אישיים” וצאו לממש אותה. יש לכם כבר הכול, אתם נהדרים, כל מה שנשאר לכם עכשיו זה להזכיר לעצמכם בכל יום שרק אתם מגדירים היכן הגבולות שלכם עוברים.

“אני לא מפחד מהתוצאות”

הכישלונות הם רק תוצאה פוטנציאלית. ההשלכות של כל פעולה הן רק דבר נלווה. הדבר היחיד שבאמת משנה הוא התהליך הפנימי שאנחנו עוברים עם עצמנו. ולכן, חשוב להזכיר לעצמנו לעיתים קרובות יותר, כי זה רק משחק ואנחנו שחקנים, אם נרצה או לא. ראשיים או משניים ואנחנו לא מפחדים מתוצאות המשחק בסוף. מכשולים ומצוקה הן דרך טובה לתרגל מסוגלות, נחישות והתמדה. גם אם נפלתם פעם אחת, פעם שנייה, זה לא אומר שתפלו גם בפעם השלישית. ולכן, כישלון או הצלחה הם לא חשובים, אלא רק הדברים שנלמד כחלק מדרכם של החיים.

“אני גדול מהחיים”

מוחמד עלי אמר פעם – “הבנתי שאם אמרתי את זה מספיק, אני כנראה מסוגל לשכנע את העולם שאני באמת הגדול ביותר.”  אין דבר יותר מעצים מאשר להגיד לעצמכם בכל יום שאתם טובים במה שאתם עושים. ההשראה להמשיך כבר תבוא מתוך האמונה שאתם “גדולים מהחיים”.

“איזה דבר טוב אני הולך לעשות היום?”

זהו הדבר הראשון שבנג’מין פרנקלין שאל את עצמו דבר בכל יום. הדבר הראשון שעלה בראשו הוא לעשות טוב בעבור מישהו, אם זה בעבור עצמו או בעבור אחר. זוהי מנטאליות של מנצחים, שמאיצה את האינטראקציות החברתיות לרמת תודעה גבוהה. להרגיש שיש לנו את האפשרות להפיך שינוי ביום של מישהו היא כמו פצצת אנרגיה שמניעה אותנו קדימה בכל תחומי החיים.

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.