הדרך הנכונה ביותר לקבוע מטרות לטווח ארוך – ולממש אותן

הדרך הנכונה ביותר לקבוע מטרות לטווח ארוך – ולממש אותן

האם אי פעם תהיתם כיצד החיים שלכם עומדים להיראות עוד 5-10 שנים? האם אתם תעשו את אותם הדברים שאתם עושים כיום? האם תעבדו באותה עבודה, תחיו באותה דירה, תנהגו באותה מכונית? ישנן שלוש אפשרויות בעבור החיים שלכם בעתיד:

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

 • הם יישארו בדיוק אותו הדבר
 • הם יהפכו לגרועים יותר
 • הם יהפכו לטובים יותר

אין שום ברירה אחרת. ההבנה הזו… באיזו אפשרות אתם הייתם בוחרים?

אם אתם בוחרים באפשרות הראשונה או באפשרות השנייה, אתם יכולים להפסיק לקרוא את המאמר הזה כעת, משום שאין לכם שום צורך לקבוע מטרות לטווח הארוך בחייכם.

האמת? לא משנה באיזו דרך תבחרו. אם אין לכם יעד באופק, הבחירה בנתיב איננה חשובה.

אבל… אם תבחרו באפשרות השלישית… היכולת להצליח קבוע מטרות לטווח ארוך היא הטובה ביותר, כדי להבטיח שתגיעו למקום שאליו אתם חפצים.

החשיבות של קביעת מטרות לטווח ארוך

היכן אתם רוצים להיות בעוד חמש שנים?

לכל אחד ואחת מכם יש תכנית לחיים שלכם. כולנו אוהבים לדמיין ולהגות בשאלה מה צופן העתיד עבורנו? מה נעשה בו, כיצד נתפרנס, עם מי נבלה ואפילו מי יגור איתנו?

בעוד שרוב הדברים כלל לא מסתדרים באופן שבו חשבנו שיסתדרו, עדיין מהותי לקבוע מטרות לטווח ארוך ולעבוד לקראתן. ללא מטרות לטווח ארוך, אנו פשוט הולכים בעולם בבטלה, ללא מטרה או שאיפה. השעמום וחוסר המטרה הם הקטלניים ביותר עבור חיינו.

גם אם כבר יש לנו מטרות לחיים שלנו, אלא אם כן נתמקד בהן ונפתח צעדים שיביאו אותנו להגשמה שלהן, אנו לא עושים דבר מלבד להסתמך על מזל כדי להגיע לשם.

האנשים המצליחים ביותר הם האנשים בעלי הכוח לקבוע כיצד לשבור רעיון אחד גדול וכללי למגוון מטרות לטווח ארוך ואותן, לשבור לאינספור מטרות לטווח קצר, שיסייעו להם לשמור על פוקוס ומוטיבציה אינסופיים.

7 כללים פשוטים

האם אתם מתקשים לבחור או להתמודד עם כל האפשרויות שאתם יכולים לבחור? כאשר רוב האנשים מתמודדים עם הרבה אפשרויות, הם הופכים לאובססיביים באשר לתהליך הבחירה עצמו – “אני חייב לבחור את הדבר הנכון ביותר”. אבל… הם אף פעם לא יכולים להיות בטוחים מהו ה”נכון ביותר”. כתוצאה מכך, תהליך ההחלטה לא מוצא את סופו.

באותו אופן, כאשר מתמודדים עם משימה לא פשוטה, הם לעולם לא יבקשו להתחיל משום ש”אני פשוט לא יודע היכן להתחיל…”.

באמצעות 7 הכללים הפשוטים הללו, תוכלו לקבוע ולהשיג מטרות לטווח ארוך, קטנות או גדולות באשר הן.

קבעו מטרות ולא משאלות

מי לא חשב על לנצח בלוטו או לרשת הרבה כסף מקרוב משפחה עשיר? בעוד שאין שום דבר רע בחלימה בהקיץ אודות הדברים הללו, הן לא מטרות.

אם המזל אכן יביא עמו מתנה לחיקכם – מזל טוב! אך לא מדובר הבטחה כלל ואין לכם שום שליטה עליה.

מטרה אמורה להיות דבר מה שאתם יכולים לעבוד ולפעול, כדי לממש ולהשיג: להיות הרקדנים, הרופאים או הסופרים הטובים ביותר בעולם, לפתח גוף בריא וחטוב, לפתח מערכת יחסים אוהבת ותומכת – הן כולן מטרות מעולות לטווח ארוך.

היו ספציפיים

זוכרים שכשהייתם ילדים, תמיד שאלו אתכם מה הייתם רוצים לעשות כשתגדלו?

רוב הילדים לא אמרו כי הם רוצים לעבוד בממשלה, בתחום הרפואה או לגן על אנשים. לא! הם אמרו שהם רוצים להיות רופאים, נשיאים או שוטרים.

המטרות הללו היו ספציפיות, בהתאם למה שרציתם בתור ילדים. אף על פי שרובנו פנינו בכיוונים אחרים בסופו של דבר – כולנו ראינו את עצמנו כאנשים הללו ודמיינו את עצמנו מבצעים את התפקידים הספציפיים הללו.

כשאתם קובעים מטרות לטווח ארוך לחיים שלכם ולקריירה שלכם, חשוב מאוד להיות ספציפיים ככל האפשר: כתבו כל דבר ודבר, התמקדו בפרטים הקטנים ביותר ולרבות מה שאתם רוצים וכיצד תוכלו להשיג אותם. נסו לתת מושג וכותרת לכל משימה.

לכן, במקום לומר לעצמכם כי בעוד חמש שנים תהיו עשירים, חשבו כיצד הדבר ישפיע עליכם, מה עליכם לעשות כדי להגיע לשם ואיך החיים שלכם ישתנו בהתאם. מטרות ספציפיות יותר יסייעו לכם להבין בדיוק מה אתם רוצים: מכונית טובה יותר, בית גדול יותר או פשוט מספיק כסף, כדי שוכלו לנפוש באירופה מידי שנה?

מטרות ספציפיות מסייעות לאמוד את התהליך יותר בקלות, כך שתדעו מתי הגשמתם אותן: אם אתם קובעים כי תהיו “פשוט עשירים”, יתכן כי לעולם לא תהיו מרוצים… אך אם תרצו בית גדול יותר ואכן תעברו לאחד – אתם תדעו כי מימשתם עוד מטרה ויש לכם הוכחה קונקרטית מול העיניים שלכם, שתזכיר לכם מידי יום.

כתבו את המטרות שלכם

מטרה שאיננה כתובה היא לא יותר ממשאלה. אל תזניחו את הצעד הזה!!!

כמו כל בני האדם, כולנו אוהבים לחלום, לדמיין ולהביע משאלות. עם זאת, אנו זקוקים לצעדים קונקרטיים, כדי לממש את המטרות שלנו.

לכן, כאשר אנו קובעים מטרות לטווח ארוך, אנו חייבים לכתוב אותן. המעשה הבודד הזה יסייע להביא את המטרה שלהם מעולם החלומות לעולם הפיזי.

שברו מטרות לטווח ארוך למטרות רבות לטווח קצר

כאשר אנו קובעים מטרות לטווח ארוך, זה בסדר שהן יהיו גדולות. האמת? אפילו עדיף שיהיה גדולות ככל האפשר.

הבעיה היחידה היא שמשימה כזו גדולה עשויה להיות מרתיעה או מלחיצה. אם, לדוגמא, נאמר שאנחנו רוצים להקים עסק שמרוויח מיליון ש”ח לשנה בעוד שמש שנים, מדובר בפרויקט ענק, שמצריך אינסוף פעולות, כוח-מוח, רעיונות יצירתיים וידיים עובדות.

כיצד תצליחו להפוך משכירים שאין להם עסק כלל, לבעלי עסק שמרוויח כל כך הרבה כסף מידי שנה? התשובה: באותה הדרך שבה הייתם אוכלים פרה שלמה – ביס אחר ביס, לאט-לאט.

לאחר שקבעתם מטרות לטווח ארוך, יהיה עליכם לפרק אותן לגורמים קטנים ונוחים.

לכן אם המטרה שלכם היא להקים עסק, שמרוויח מיליון ש”ח מידי שנה בעוד חמש שנים – היכן הייתם מתחילים?

ראשית, עליכם לבצע מחקר אודות העסק שאתם מבקשים להקים, לחקור עסקים שאתם יכולים להקים מהבית בזמנכם הפרטי ולבחון כמה שיותר אפשרויות: ישנם עסקים רבים שלא מצריכים מכם יותר ממוצרים ומחשב או שירות מסוים ומחשב – הכול תלוי במה שאתם מעוניינים בו וכמות המשאבים, שאתם יכולים להשקיע בעסק שלכם.

לאחר מכן, אתם תרצו ללמוד כיצד לנהל את העסק כיאות, באמצעות קורסים או אפילו תואר בנושא הניהול, השיווק, המחשוב וכל המידע שמסייע להפוך כל עסק לזהב. אף מומלץ להתייעץ עם אנשים שכבר הצליחו להקים עסק כזה ולתקשר עמם על בסיס קבוע – קשרים עסקיים הם חיוניים להתפתחות של כל עסק.

לאחר שביססתם את עצמכם והבנתם כיצד לבנות את העסק החלומי שלכם – הגיע הזמן להתחיל. השקת העסק תהיה לדבר המפחיד ביותר והמתגמל ביותר בחייכם. אבל אתם עדיין לא קרובים לרווח של מיליון ש”ח בשנה, לכן עד כהעברתם רק חצי מהדרך.

נסו לחשוב כמה הייתם רוצים להרוויח בשנה הראשונה. נאמר שהחלטתם כי תרוויחו ממוצע של 200,000 ₪. בשנה השנייה, יהיה עליכם להרוויח כבר 400,000 ₪, בשנה השלישית 600,000 ₪, בשנה הרביעית כ- 800,000 ₪ ובשנה החמישית – 1,000,000 ₪. כל אחת ואחת מהשנים הללו, טומנת בחובה הרבה מטרות קטנות, שיסייעו להביא אתכם לפדיון הזה.

לדוגמא, כדי להרוויח 200,000 ₪ בשנה הראשונה של העסק שלכם, יהיה עליכם להרוויח ממוצע של 16,000-17,000 ₪ בחודש, כלומר, 4166 ₪ בשבוע ו- 596 ₪ ביום. אתם יכולים ללכת רחוק יותר ולהסביר כי: “אני צריך לעשות 10 מכירות כל יום, כדי לעשות את הסכום הזה”, לדוגמא.

יתכן כי השנה הראשונה של העסק תהיה לא קלה, אך באמצעות התנסות עם סגנונות שונים של אסטרטגיות שיווק בעברכם, המכירות שלכם יצליחו בסופו של דבר בוודאות – ידע הוא כוח, זכרו זאת! אם רכשתם את הכלים להצליח בדבר מה, בסופו של דבר זה יקרה. כשהביטחון יגיע, אתם תהיו בלתי-מנוצחים!

לאחר שהמכירות מתפתחות להליך שגרתי של ממש, מומלץ להמשיך ולשווק, להתאים את חלל המכירה או האתר לקהל היעד ולהוסיף פריטים ושירותים, שימשכו את הקהל שלכם לשוב אליכם.

זכרו את המטרות שלכם בטווח הארוך

קבעתם את המטרות שלכם לטווח הארוך ואפילו הקדשתם זמן כדי לרשום אותן לפניכם. כעת, שלא תחשבו להניח אותן באיזו מגירה ולסגור אותה לעד! המטרות שלכם לטווח הארוך חייבות להיות מוצגות במקום נגיש ובולט בשבילכם. אתם לא חייבים לתלות את הרשימה מעל המיטה או להדביק אותה על המראה או המקרר, אבל מומלץ לבחור במקום שתראו כל יום באופן אוטומטי.

אתם יכולים להדביק את הרשימה במחשב שלכם או לרשום אותה בתוכנת “פתקים”, לכתוב אותה ביומן שלכם, לתלות אותה בתוך ארון הבגדים שלכם וכדומה.

קביעת מטרות והשגתן הוא תהליך לא פשוט כלל. אם היה, כולנו היינו עשירים היום. דברים עשויים להשתבש, בעיות עלולות לצוץ ועלולים להתרחש מקרים שאיש לא היה צופה. במהלך הזמנים הללו נזכרים באותן מטרות לטווח הארוך, בחשיבות שלהן ובהיותן שוות את המחיר.

הערכה מחדש והסתגלות מחדש

תמיד כדאי לכם לחפש אחר דרכים להשתפר במה שאתם עושים, אך הדבר מהותי במיוחד כיום, בעידן הטכנולוגי.

כיום ניכר להבחין כי החיים משתנים בקצב מסחרר: הכול מתקדם, הכול משתנה. אתם חייבים ללמוד את המידע החדש, לרענן מידע שכבר למדתם וליישם טכניקות חדשות – או שתישארו מאחור. מסיבה זו, לדוגמא, המותג TOYS ‘R’ US סוגרים את חנויותיהן בארה”ב כיום.

אם נחזור לעסק ההולך וגדל שלכם, כדאי לכם להבין כי השיווק שהביא אתכם לרווח של 400,000 ₪ בשנה, לדוגמא, לא בהכרח יביא אתכם למיליון ₪ שלוש שנים לאחר מכן.

מסיבה זו, עליכם להקפיד ולשמור על המטרה לטווח הארוך בראשכם, אך להיות מוכנים להתאים את עצמם ולשנות מסלולים, כדי להשיג אותה. במילים אחרות, השתדלו לשמור על דינמיות ולקבל את העובדה, כי אתם עשויים לשנות את התכניות שלכם לעתיד מרגע לרגע, לטובת העסק שלכם.

אל תוותרו

הדרך להצלחה היא אף פעם לא מישורית. אתם תמיד תטפסו, תגברו על מכשולים ומחסומים ותעמדו בפני אתגרים בלתי-אפשריים – כדי להגיע ליעד שלכם.

האמת היא שפעמים רבות, ההתמודדות עם המכשולים הללו או הדרך לחמוק ממחסומים אחרים, הביאו להצלחה כבירה יותר מהמצופה: ככל שאתם משקיעים יותר, כך אתם מפתחים יותר חדות, חסינות ותושייה, שיסייעו לכם לצלוח אתגרים נוספים בעתיד.

זכרו! הדרך הבטוחה להיכשל, היא לפרוש. כיום קיימות אינספור אפשרויות, שכל המטרה שלהן היא לסייע לנו להצליח! כל כך הרבה מכם לא יצליחו, פשוט משום שאתם מפחדים להצליח.

אבל מה אם אתם יכולים לשים סוף לפחד, להיות האבירים שתמיד רציתם ולנצח בקרב? כאשר אתם קובעים לעצמכם מטרות לטווח ארוך, אתם מעצבים את העתיד שלכם. הן אמנם נראות קשות, אך אם תפרקו אותן לגורמים, כפי ששמנו לב – לפתע הן ייראו ברות ביצוע עד מאוד.

תנו לזמן לעשות את שלו, עשו את המחקר שלכם היטב, הילחמו על שלכם ואל תוותרו.

בנוסף, כדאי לכם לנסות ולחזור יומיום על פתגמים חיוביים, שיעניקו לכם מוטיבציה כמו:

“מכשולים הם הדברים המפחידים שאתה רואה כשאתה מוריד את העיניים מהמטרה שלך”

הנרי פורד

“אני מאמין גדול במזל, ושמתי לב שככל שאני עובד קשה יותר, יש לי יותר מזל”

תומס ג’פרסון

“החולשה הגדולה ביותר שלנו היא הוותרנות; הדרך הבטוחה ביותר להצליח היא תמיד להמשיך ולנסות פעם אחת נוספת”

תומס אלווה אדיסון


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500