Lifehacks

הצלחה בחיים ופריצת גבולות עם Lifehacks

התחילו מסע של מהפך משנה חיים לעבר הגרסה הטובה ביותר של עצמכם

הסבה מקצועית – איך להתחיל פרק חדש בקריירה שלך

הסבה מקצועית – איך להתחיל פרק חדש בקריירה שלך

התחלתם עוד יום משעמם במשרד ולפתע, קפץ לראשכם רעיון מופלא: אולי סוף כל סוף תגשימו את החלום שלכם ותעשו את מה שתמיד רציתם?

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

כמובן שמה שרציתם איננו המקצוע שבו אתם עובדים כיום, לכן הגיע הזמן לפרק חדש בחיים העסקיים שלכם – עולם הקריירה מחכה לכם.

יש לציין כי הסבה מקצועית היא תהליך לא פשוט, הדורש כמויות אדירות של זמן, השקעה ועבודה קשה. במאמר שלפניכם נסקור עד כמה כדאי לכם לעשות הסבה מקצועית ואם כן – כיצד תשרדו אותה בשלום, כדי להגיע לעבודת החלומות.

עשוי לעניין אתכם

למה לא?

לפני שאתם בוחרים “לזרוק את קריירה מספר אחת לפח” ולעבור לגבעות בהירות יותר, כדאי לכם לשאול את עצמכם שוב, בפעם האחרונה, אם זהו בוודאות צעד שאתם רוצים לבצע.

עשוי לעניין אתכם

בסופו של דבר, יש לזכור כי אתם בוחרים להיפרד מהמקצוע בו עסקת שנים רבות, מהאנשים לצדם עבדתם שנים ארוכות, מהסביבה אליה התרגלתם, מהנושאים שהתרגלתם לשמוע ביום-יום.

אנשים רבים לא מבינים את הקושי של שוק העבודה, את ההשקעה והעמל שדורשת קריירה שנייה, את הצורך לשוב ללימודים, ההשקעה הכלכלית שנדרשת ו… העובדה שהחיים שלכם יתהפכו ב- 180 מעלות, כך שיתכן ויהיה לכם פחות זמן ליהנות או לראות את האהובים שלכם.

מדריכים לחברי Mastery

מוכנים?


יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

למה כן?

בטח שאתם מוכנים!

גם אם קשה, החיים יכולים להיות קשים בכל מובן, כל עוד נראה אותו כקשה! אם כך, ברגע זה אתם אומרים לעצמכם שאתם מצליחים לבצע את ההסבה הזו בקלות והנאה.

נכון, יהיה עליכם לתכנן ה-ר-ב-ה, אבל אם מתחילים פרק חדש, מעניין, מסקרן ומרגש בחייכם.

זהו הזמן שלכם למצוא את מה שגורם ללב שלכם לרטוט, לא רק ממלא לכם את השגרה. אם יש לכם חלום שתמיד רציתם להגשים, קריירה שתמיד רציתם לרדוף אחריה, חלום לפתוח עסק משלכם… אם לא עכשיו, מתי?

כדאי לכם לנסות ולהישאר בעבודה הנוכחית שלכם כל עוד אתם יכולים, על ידי כך, תוכלו להמשיך ולכלכל את עצמכם תוך כדי לימודים או חיפוש עבודה חדשה.

כסף זה לא הכול, אבל…

ואם כבר הזכרנו כסף, בואו נדבר על זה רגע: עד היום, הרווחתם משכורת קבועה, חודש-חודש ונעזרתם בה כדי לכלכל את עצמכם בחיי היומיום. כעת, אתם חושבים לעזוב את המסלול הזה, כדי לפרוח בהרפתקה חדשה.

קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם

הכול טוב ויפה, אך נשאלת השאלה איך תמשיכו לכלכל את עצמכם לאחר שתעזבו את עבודתכם הנוכחית?

כיום, שוק העבודה איננו פשוט, כך שכדאי לכם להתכונן מראש לאבטלה: לפני שאתם עוזבים את המשרה הנוכחית שלכם, נסו לחסוך מעט כסף, שיאפשר לכם לחיות חיים נוחים, גם לאחר שתתפטרו.

בנוסף, כדאי לכם לשקול לחשב את עלות ההסבה המקצועית שלכם, אשר לפעמים תדרוש מכם שכר לימוד ויצירת קשרים, כדי שתצליחו להתקדם בסולם העסקים מהר.

גם אם תאלצו לחכות עוד חצי שנה ועד שנה של חיסכון, עדיף לכם לצאת לקריירה שנייה כשאתם עדיין “מקורקעים על הקרקע”; תמיד כיף לחלום בעננים, אבל החלומות לא יקנו לכם אוכל בסופרמרקט.

מהו הנתיב?

אז כדי להצליח לבצע הסבה מקצועית קלילה ונוחה, ראשית כדאי לכם לנסות ולהבין למה אתם רוצים לעשות הסבה מקצועית.

ישנם אינספור תחומים בשוק העבודה, אשר רק מחכים שתעבדו בהם. אם תמיד היה לכם חלום קטן להקים עסק משלכם או לעסוק במקצוע מסוים – זו העת שלכם לרדוף אחריו.

יתכן וחלק מהמקצועות שתרצו, ידרשו מכם לחזור ללימודים. כדאי לכם לקחת זאת בחשבון; תמיד כיף ללמוד, אך הלמידה כמובן תגזול מזמנכם וכנראה תמנע מכם את היכולת לעבוד משרה מלאה.

אולי אתם האנשים שלא יודעים מה הם רוצים, אלא פשוט יודעים מה הם לא רוצים – את העבודה הנוכחית שלהם. מצוין! אם עדיין לא מצאתם את קריירת החלומות, פשוט לא חיפשתם מספיק טוב: נסו לקרוא ספרים, לחקור באינטרנט, לדבר עם אנשים, ללכת להתייעצות בנושא לימודים וקריירה… כל מה שאתם יכולים לעשות, כדי למצוא את הנתיב שיוביל אתכם לקריירת החלומות שלכם.

איך נבנה?

לאחר שמצאתם את הנתיב שבו אתם רוצים לנסוע, כדאי לכם לנסות ולחשוב כיצד תיסעו בו. כלומר, כמה צעדים על לוח המשחקים לוקחים אתכם מהמקום בו אתם נמצאים עכשיו – אל המקום בו אתם רוצים להיות.

המסלול שתבחרו יכול לקבוע את חמש השנים הבאות של החיים שלכם.

אם אתם בוחרים לחזור ללימודים, כדאי לכם לנסות ולאסוף לפחות חצי משכר הלימוד, עוד לפני שאתם מתחילים את הלימודים. כאשר עשיתם תואר או קורס בפעם הראשונה כנראה הייתם לבד, כך שלא היה לכם קשה להתפרנס. כיום הגיוני כי ישנם בני משפחה נוספים, בהם עליכם להתחשב. בנוסף, כאשר אתם חוזרים לספסל הלימודים, יהיה עליכם לשפר את יכולות הקשב והלמידה שלכם מחדש, ללמוד גם במוסד וגם בבית – מה שישאיר לכם מעט מאוד זמן לעבוד.

אם יש לכם את הידע ואתם שואפים למצוא עבודה חדשה ומהר, נסו לזכור כי כיום שוק העבודה עשיר באנשים שמחפשים בדיוק את אותה עבודה כמוכם, רק שהם בעלי ניסיון. ניסיון לפעמים ייקח אתכם רחוק יותר מלימודים, לכן השתדלו לבסס את הידע שלכם במקום איכותי.

יש לציין כי אם עסקתם באותו מקצוע לפני עשרים שנה, קורות החיים שלכם עדיין יקבלו פחות יחס.

זהירות – כאן בונים (ביטחון)

אז כעת נשאלת השאלה “כיצד נעשה זאת?” איך נצליח לעזוב מקום עבודה, ללמוד מקצוע חדש לגמרי ולהתחיל מהשלב הראשון במונופול של שוק העבודה?

לא, זה לא יהיה קל. אבל אם קראתם עד כאן, בהחלט יש לכם את הנחישות והמוטיבציה הנדרשים, כדי להצליח לעשות את זה – ובגדול!

כדי להצליח לבנות את עצמכם מחדש בשוק העבודה, אתם זקוקים לכוח רצון העשוי ברזל, שיסייע לכם להתמודד עם הרגעים הקשים, יעודד אתכם כשפחות הולך, ישבח ויתגמל אתכם כשאתם מצליחים ותמיד יהיה שם כדי לשים דברים בפרופורציה.

ודאי לכולכם יש את האנשים הללו בחיים שלכם, האנשים הללו שאתם יודעים שתמיד יהיו שם בשבילכם, כדי לנחם אתכם, לאהוב אתכם ולייעץ לכם כיצד להתקדם.

עם זאת, כאשר אתם צריכים לאסוף את הילדים מבית-הספר, לטפל בבית וללמוד למבחן שיש לכם מחר, יתכן ובכל זאת תרגישו את הלחץ מתהדק. לכן, כדאי שתנסו למצוא הרבה מהנחמה והעידוד בעצמכם ואפילו להיות “איש מקרי החירום” שלכם, כשאין מישהו לחייג אליו בצד השני של הטלפון.

אם אתם חשים שהלחץ הופך ליותר מדי, נסו ללמוד לעשות מדיטציה, לעשות יוגה או לעסוק בפעילות גופנית, שיסייעו להרגיע אתכם ולמקד אתכם מחדש במטרה שלכם.

מצאו את הזמן להשקיע

כדי להצליח לעבור הסבה מקצועית בשלום, כדאי לכם לנסות ולדמיין תרחישים עתידיים ולחשוב כיצד להתמודד עמם, משום שברגעי האמת, כנראה יהיה לכם פחות זמן לחשוב ויותר זמן לעשות.

במהלך תקופה יחסית קצרה, אתם תתחילו לימודים חדשים, אולי תעזבו את עבודתכם ותמצאו משרה חלקית או תתמודדו עם האימה של משרה מלאה ולימודים יחד. מעבר לחייכם העסקיים, עדיין יש לכם ילדים, בית, בני זוג, חברים ומשפחה שרוצים לראות אתכם ואתם יודעים מה?! גם אתם כל כך תשתוקקו לראות אותם! אבל אתם לא יכולים.

כדי להצליח לבצע הסבה מקצועית, יהיה עליכם לוותר על הזמן החופשי שלכם, לפחות לעת מהלך הלימודים שלכם. אתם תהיו חייבים ללמוד היטב, בנוסף לכלכול הבית, כך שמדובר במערכת שעות עמוסה מאוד ובייחוד, אם אתם שואפים ללמוד היטב בלילה, כדי לקבל ציונים טובים.

אז מה עושים? משלימים עם העובדה הזו. בקריירה הראשונה שלכם, ודאי חוויתם חודשים, בהם כל מה שראיתם הוא ספרים, מחברות ועבודה. אולי לא הייתם חייבים לעבוד בזמנו, אולי אתם לא חייבים לעבוד עכשיו, אך לכאן או לכאן לימודים דורשים זמן.

אם אתם באמת שואפים לפתח את עצמכם בתחום המבוקש, יהיה עליכם להשקיע את כל כולכם בלמידה. אל תשכחו זאת לרגע.

חזרו ללמוד

אז איך תשקיעו את כל כולכם בלמידה? יהיה עליכם לבנות מערכת שעות מסודרת, בה אתם מפנים לעצמכם זמן ללמוד, זמן לעבוד וזמן מנוחה. אתם תהיו חייבים להיצמד למערכת הזו בשיניים ולהתמיד בה, לפחות עד סוף ההסבה.

ישנם מקצועות אשר דורשים יותר זמן והשקעה, לעומת אחרים שלא צורכים מכם הרבה למידה. הכול הוא עניין של המקצוע שאתם בוחרים.

כמובן שהשאיפה שלכם היא אכן להצליח לעבור את ההסבה בהצלחה, לכן מומלץ שתתנו את כל כולכם ותזכרו כי מדובר בתקופה מוקצבת של זמן והשקעה, שתשתלם לכם אישית.

כל עוד תקפידו לפנות את הזמן ולא לאפשר להסחות דעת “לגנוב” לכם את זמן הלמידה, אתם תצליחו.

צברו ניסיון וכסף

לאחר שתסיימו את ההסבה, יתכן והמצב הכלכלי שלכם יהיה נמוך יותר בשל המחסור במשרה או מחסור השעות באותה משרה. לכן, אם נשארתם בעבודתכם הקודמת, כדאי לכם לנסות ולראות אם תוכלו לשוב למשרה מלאה, עד שתמצאו את עבודת החלומות או עבודה שתעניק לכם ניסיון.

כאשר אתם מחפשים עבודה, הקפידו להתעדכן בכלל הדרכים החדשניות למצוא אחת: רשמו את עצמכם בכל אתר דרושים, פנו לכל חברת כוח אדם, נסו לדבר עם כל מי שאתם מכירים (אולי ישנו קשר שלא ניצלתם) – הכול כדי למצוא את עבודת החלומות.

כדאי לכם לזכור שאף על פי שיתכן ואתם כבר בשנות הארבעים לחייכם, אתם “חדשים במשחק”, לכן נסו להיות יחסית סובלניים להצעות שאתם מקבלים ולהבין שזהו חלק מתהליך.

גם אם בסופו של יום תתפשרו על העבודה הראשונה שלכם, אתם תלמדו ממנה כל כך הרבה על המקצוע שתמיד חלמתם עליו, תפגשו אנשים שעוסקים במקצוע הזה, תגרמו לאנשים להכיר את השם שלכם ותתחילו לטפס במעלה סולם הקריירה שלכם. מרגש עד דמעות, לא?!

מה שכן, אין צורך להתרפס עבור עבודה או לקבל את “כל מה שבא ליד” – אתם עדיין אנשים מוכשרים, מקצועיים ומה גם, עם שני מקצועות על ראשיכם, כך שבהחלט יש לכם ערך מוסף.

רדפו אחר החלום

ברגע שאתם מרגישים שאתם חלק מהעולם החדש הזה; מהמקצוע שכה חלמתם ללמוד ולפתח, הגיעה העת שלכם למצוא את ה”מקום שלכם” בענף הזה, כפי שמצאתם במשרה הקודמת שלכם. יתכן וכבר מצאתם אותו במשרה הנוכחית שלכם וכעת, כל שעליכם לעשות הוא להמשיך להתקדם. יתכן ויהיה עליכם להמשיך ולחפש, גם שנה, אבל אין שום סיבה להתייאש – את החלק הקשה כבר עברתם מעל ומעבר.

הסבה מקצועית היא תהליך הדורש הרבה מאוד זמן והשקעה, אך אם זה היה נתיב הקריירה שתמיד השתוקקתם אליו – המאמץ בהחלט משתלם.

אם הגעתם לסוף המאמר הזה ואתם עדיין שוקלים הסבה מקצועית, נסו לשקול בינכם לבין עצמכם כיצד יראו החיים שלכם, אם לא תבחרו לעשות את ההסבה. התחושה הקלה ביותר של פספוס, גורסת כי עליכם לעשות כמיטב יכולתם לגרום לה להתרחש. חיים פעם אחת, אל תירתעו מסיכונים. לא כאלה.

למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

 

קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
חופש כלכלי הוא אחד השלבים המשמעותיים בשחרור הזמן שלך - למדו להרוויח באינטרנט
הצטרפו לקורס נכס אינטרנטי מניב של Lifehacks
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי