הצלחה בחיים ופריצת גבולות עם Lifehacks

התחילו מסע של מהפך משנה חיים לעבר הגרסה הטובה ביותר של עצמכם

הסוד של חוק המשיכה: 30 דרכים למשוך את החלומות שלכם למציאות

הסוד של חוק המשיכה: 30 דרכים למשוך את החלומות שלכם למציאות

לכל אחד מאיתנו ישנו חלום ייחודי וכל החלומות שלנו כאן כיוון שהם נועדו להתגשם. כדי להגשימם כל שנדרש מאיתנו היא אחיזה הדוקה במלוא הפוטנציאל שלנו, אחיזה זו תאפשר לנו לבצע בהצלחה את מה שאנחנו אוהבים. הפוטנציאל שלנו להצלחה עשוי להיות מושפע מגורמים רבים. פעמים רבות כשאנחנו משתפים את האחרים בחלומות שלנו אנחנו זוכים לחוסר פרגון. כאשר אנשים לא יכולים לעשות משהו בעצמם, הם הולכים להגיד לכם שגם אתם לא יכולים לעשות את זה. אם יש לכם חלום, אתם חייבים להגן עליו מכל משמר, לא כולם יכולים לראות את החזון שלכם ולכן אין סיבה שתשמעו בעצתם. למעשה ככל שאנחנו מדברים על החלומות שלנו ככה הם הולכים “ונשחקים”, עם הזמן הם נראים לנו פחות ופחות אפשריים ונוצצים. משחר היותנו אנשים, דעות חיצוניות עשויות להשפיע עלינו ולהקטין את פוטנציאל הצלחה שלנו. לכן אם יש לכם חלום – עכשיו זה בדיוק הזמן להגשים אותו. לפניכם 30 טיפים שיעזרו לכם לקרב אליכם את מה שאתם באמת חולמים עליו בחיים.

עשוי לעניין אתכם

היו אנשים חיוביים

הסתובבו תמיד עם גישה חיובית, חישבו מחשבות חיוביות בלי קשר לדברים שקורים לכם בחיים. כשיש יותר חיוביות בחיים שלכם ככה יש פחות מקום לשליליות להיכנס. בצעו כל פעולה מתוך כוונות טובות, חוק המשיכה אומר ש”היחס שאתה שולח לבסוף חוזר אלייך בחזרה”, לכן אם תרצו למגנט אל חייכם חיוביות נוספת, התחילו כבר עכשיו להיות חיוביים.

היו אסירי תודה

אין שום דבר בעולם הזה שאנחנו לא צריכים להיות אסירי תודה עליו. היו אסירי תודה על שיש לכם משפחה נהדרת, על החברים שאוהבים אתכם, על קורת הגג שמעל ראשכם, על האוכל שמוגש לשולחנכם, על ההרפתקאות וההזדמנויות שבדרך. זכרו כי ישנם אנשים שהם לא ברי מזל מספיק כדי שיהיו להם את כל הדברים שנראים לכם מובנים מאליו. חלק מאיתנו מתחילים ללא שום דבר, לכן – לעולם אל תיקחו שום דבר כמובן מאליו.

הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.

תאמינו בחלומות שלכם

המשיכו לתחזק באופן קבוע את החלומות שלכם על ידי אמונה ללא כל ספקות שהם עשויים להתגשם. שלבו צעדים קטנים בכל יום כדי לקדם את הגשמת החלומות שלכם, הנוסחא של אמונה בשילוב עם פעולות פרקטיות תביא אתכם לתוצאות מצוינות. אי אפשר באמת לגרום לחלומות שלכם להתגשם אם אתם מאמינים שהם לא אפשריים, לא ככה? האמינו בלב שלכם שהכול אפשרי בעבורכם.

פעלו על פי האינטואיציה

אתם היחידים שיש להם את השליטה על מה שקורה במוח שלכם. אם אתם מרגישים שמשהו נכון בעבורכם, כנראה שזה מה שאתם צריכים לעשות. שימו לב מתי אתם הופכים יצריים, היצרים שלנו עשויים לפעמים להוריד אותנו מהמסלול להצלחה. היו מוכנים לאפשר לאינטואיציה שלכם להיות המנחה שלכם בדרך ואל תפלו להסחות דעת מיותרות.

קראו גם

לכו אחרי מה שהלב שלכם אומר

חוק המשיכה אומר שכדי להמשיך למגנט חיוביות אל תוך החיים שלכם, יש לעשות הכול עם הלב. לכו תמיד אחרי מה שהלב שלכם אומר לעשות, גם אם לפעמים הלב מוביל אתכם לטעויות, התשובה שלכם תהיה התמודדות אמיצה ולקיחת מסקנות. אל תתנו לשום דבר להפיל אתכם, הלב שלכם יודע את האמת שלכם. הקיפו את עצמכם באנשים נוספים שיודעים את האמת שלהם ושרוצים באהבה גדולה לראות אתכם מצליחים.

הקשיבו לתחושות הבטן

היו מודעים לתחושות הבטן שלכם. הן ירגישה מתי זה נכון ומתי זה לא נכון לכם לעשות את אותה עסקה עם הבחור שפגשתם זה עתה, לכן אסור לפקפק בתחושותיה.

יחס חיובי מביא יחס חיובי

התייחסו אל אחרים כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם. כדי למשוך עוד חיוביות אל חייכם עליכם להיות חיוביים תמיד. עליכם “לטפל” בחסד ולשמור על המקום הפנימי שלכם מוגן ומלא בחיוביות גם כשאר אתם נתקלים בשליליות. לעולם אל תתנו לשליליות להידבק בכם, הרבה דברים עשויים לעצבן אתכם אבל לעולם אל תתנו לאותם הדברים להיספג בכם ולהישאר איתכם לאורך ימים. שליליות כל כך מדבקת עד שהיא עשויה להתפרץ על האנשים שאנחנו הכי אוהבים.

צאו לטייל בדירות גבוהה כדי להישאר רעננים

נסיעות תכופות הן רענון שאנחנו זקוקים לו לפעמים בכדי להמשיך ולהיות ממוקדים. בכל פעם שאנחנו רואים מקומות חדשים, אנחנו מקבלים נקודות מבט חדשות, הן תוספת נפלאה לתהליך הגשמת החלומות שלנו. זה תמיד נהדר ללמוד דברים חדשים ולרכוש כלים נוספים. לעולם לא נדע מתי הם עשויים לשמש אותנו בהמשך החיים.

עשו את מה שאתם אוהבים

חוק המשיכה אומר שעלינו למשוך אלינו את מה שאנחנו רוצים על ידי עשייתו. אם אתם אוהבים משהו למה שלא תקדישו לו יותר זמן ומאמץ?

הפסיקו עם התירוצים

אם אתם רוצים להגשים את החלומות שלכם זה הזמן להפסיק עם התירוצים, שום דבר לא “קשה מדי” להשגה. תירוצים נועדו ללוזרים פחדנים שדוחים ודוחים את החלומות שלהם ואת עצמם על הסף. אתם בטח לא רוצים להתעורר בעוד 10 שנים ולגלות שלא עשיתם שום דבר בחיים.

היו כנים ואמיתיים

אף אחד לא אוהב שקרים. גם לא אתם, חוקי המשיכה אומרים שכדי למגנט אלינו את החלומות שלנו עלינו להיות כנים ואמיתיים עם עצמנו וכמובן שעם שאר העולם. להיות אמתיים, זה פשוט להיות כנה ולהודות שגם אתם לפעמים טועים.

שמשו דוגמה לאחרים

הראו לאחרים שהם לא שונים מכם, אם הצלחתם כנראה שגם הם יכולים. אם אתם יכולים לעשות משהו, כל אחד יכול. לכן – שמשו דוגמה לאחרים. חנכו והסבירו מבלי להשתחצן או להתפאר כיצד ניתן לעשות את אותה הדרך שעשיתם.

קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם

המשיכו לדמיין בקביעות את החלומות מתגשמים

חלומות דורשים תחזוק, גם בעולם האמיתי וגם בעולם הדמיון. המשיכו לדמיין בקביעות את החלומות שלכם מתגשמים, נסו לדמיין דרכי פעולה שונות להגשמתם, כך תעוררו רעיונות חדשים ומהפכניים להשגתם. חוק המשיכה אומר שהדמיון שלנו בעל כוח למגנט אלינו את הדברים שאנחנו רוצים. השתמשו בכוח הזה ולעולם אל תזלזלו בו.

היו להוטים לעשות את מה שמעניין אתכם

אם יש לכם אהבה למשהו – עשו אותו. אם אתם באמת להוטים להצליח במשהו, לימדו כיצד. אם אתם באמת מתלהבים לרכוש מיומנות כלשהי, קחו את הזמן כדי ללמוד איך להיות המומחים הכי גדולים בה.

נכשלתם? אל תוותרו – נסו שוב

הוציאו מהלקסיקון את המילה כישלונות והחליפו אותה במילים כמו – “שיעורים” או “לקחים”. עדיף תמיד לחשוב – שכאשר אתם לומדים שיעור חשוב מהטעות שביצעתם, למעשה לא נכשלתם כלל. גם אחרי כישלונות ניתן למצוא פיתרונות יצירתיים, אל תשקעו בכישלון, אל תוותרו לעצמכם, קל מאוד ליפול לרחמים עצמיים, אבל אתם חזקים מזה ולכן עליכם לעשות את המיטב, נסו שוב והמשיכו הלאה.

חסלו את הדאגות והפחדים

הדבר היחיד שדאגות עושות הן לקחת מכם את החיים, לכן זה הזמן לחסל את הדאגות והפחדים. זה בסדר לא לדעת הכול, לכן אין סיבה להיות מפוחדים. שום חלום לא יכול לצמוח כאשר אתם מפוחדים, זכרו בכל יום שפחד הוא חושך אשר מרחיק מכם את כל מה שטוב בחיים. חבקו את הלא ידוע בזרועות פתוחות ואמצו אותו כדרך חיים.

הבינו שכל דבר קורה מסיבה

החיים עשויים להפתיע עליכם להיות מוכנים להיות מופתעים בכל רגע מחדש. על ידי אימוץ האמונה שכל דבר קורה מסיבה טובה תוכלו להשתחרר מהפחדים וליהנות מחיוביות גם לאורך רגעים קשים.

אל תשקרו, קחו אחריות על המעשים שלכם

אם אתם מונעים על ידי האמת, כנראה שלעולם לא יהיה לכם מה להסתיר. אם אתם מבישים במשהו, זה הזמן להודות בו. אף פעם אל תשקרו, לא לעצמכם ולא לאחרים. האדם שהכי קל לנו לשקר לו הוא עצמנו. לכן, קחו אחריות על המעשים שלכם, לכו בדרך הישר ועודדו את עצמכם תמיד להיות אמיתיים.

חיו כל יום כאילו אין מחר

חיו כל יום כאילו הוא יומכם האחרון. אם הייתם מתים מחר, הייתם מרוצים מיומכם האחרון? כשתתחילו לחיות כך תגלו שאין באמת גבולות העומדים בפני הרצון שלכם. כל יום יהפוך להיות נס ויותר מכך – ניסים יתחילו להתרחש יותר ויותר סביבכם.

היו בעלי ראש פתוח

על מנת למשוך את מה שאתם רוצים עליכם להיות בעלי ראש פתוח. ראש פתוח יאפשר לכם להסתכל על העולם מנקודות מבט רבות, למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות ובעיקר להיות פתוחים ללמידה כל הזמן.

אל תתנו לבית הספר להפריע להשכלה שלכם

בית הספר הוא לא המקום היחיד שתקבלו בו חינוך, גם לא הבית – התשובה נמצאת אך ורק בכם. מה שאתם דורשים מעצמכם לבסוף יהיה התוצאות שלכם. ההשכלה שלכם יכולה להגיע מכל מיני מקומות שונים אך היא תלויה בסקרנות וברצון שלכם ללמוד ולהתפתח. פתחו את גוגל, חפשו מידע, פתחו ספר, רכשו כל חודש מיומנות חדשה.

חפשו תמיד הזדמנויות ללמוד משהו חדש

חשוב להבין שלעולם לא נדע הכול, תמיד יש לנו משהו נוסף ללמוד. אנחנו יכולים ללמוד מכולם והכוח האמיתי שלנו נמצא באפשרות ללמד ולהעשיר את הידע של אחרים.

ראו את הטוב באנשים

חוק המשיכה אומר שאם אתם רואים את הטוב באחרים, הם יראו את הטוב בכם. זה פשוט מאוד. אל תתנו לאנשים להיות בספק, הראו להם שאתם מוקד של אור ואהבה. כך תהפכו את כל מערכות היחסים שלכם לכנות יותר.

האמינו בשפע ובחופש

יחד עם חופש מגיע שפע. הגדירו את עצמכם כאנשים חופשיים, אשר גם עוזרים לאחרים לצאת לחופשי.

כדי למגנט את החופש והשפע יש להאמין בו. העריכו את השפע שיש כבר יש לכם, הבינו ששפע גדול יותר יכנס אל תוך חייכם כשלא תחזיקו חזק בשפע שכבר יש לכם.

שימו לב לצרכים שלכם

חיו בשלום עם הצרכים והרצונות הפנימיים שלכם, אין טעם לחיות כאשר אתם הולכים נגד האמת שלכם. הבינו את החשיבות של מתן תשומת לב לצרכים שלכם שאר הדברים כבר יתאימו את עצמם אליכם.

אל תשכחו שכסף לא קונה אושר

אל תשכחו שכסף לא קונה אושר, כסף רק קונה דברים חומריים. דברים חומריים שלרוב אנחנו לא באמת צריכים. כסף לא יכול לקנות תשוקה או אהבה. כסף לא יכול לקנות הצלחה. כסף לא יכול לקנות חלומות או מטרה בעלת משמעות לחיים. אם אתם כבר רוצים לבזבז כסף, העדיפו לבזבז אותו על השכלה או טיולים. אל תפחדו לתת כשמדובר בכסף, אם מישהו עשה את הצעד וביקש למה שלא תעזרו אם אתם יכולים? לא שמענו על אדם שהפך לעני מנתינה לאחרים.

זכרו, תמיד יש מקום לשיפור

אף אחד לא מושלם בעולם הזה. אף אחד לא נולד עילוי, אומנם אנשים רבים נולדו מוכשרים אך כדי לפתח את הכישרון שלהם הם היו צריכים להתאמן הרבה מאוד. אם אתם רוצים להיות משהו מוצלח בעולם הזה, עליכם ללמוד ולרצות להמשיך ללמוד כל הזמן. זכרו, תמיד יש מקום לשיפור.

לעולם אל תוותרו לעצמכם

הכי קל לוותר לעצמנו כשהמצב הופך לעגום. לשבור את הכלים זה לא פתרון, כי אחר כך מישהו צריך לבוא ולנקות אחרינו. החוק הבסיסי להצלחה הוא עבודה מתמדת על החוזק האישי, אין לנו כל טעם להתחיל משהו אם אנחנו יודעים שאנחנו הולכים לעזוב אותו בבוא הזמן. העולם לא משאיר לנו ברירות אלא להתחסן ולהתחזק.

היו סבלניים

סבלנות היא מעלה. כולנו צריכים לזכור להיות יותר סבלניים, לפעמים לדברים הטובים באמת לוקח קצת יותר זמן להגיע. אם אתם באמת רוצים לזכות בכל הטוב הזה, השקיעו מאמץ, עשו את המיטב ובעיקר היו סובלניים.

עוררו השראה באחרים

נסו לחלוק את ההלהבות שלכם לגביי עשיית דברים עם אחרים על ידי כך תוכלו לעורר בהם השראה. הראו לאחרים שהחיים הם בסך הכול הרפתקה, החיים האמתיים הם מה שאנחנו עושים מהם, לכן עלינו תמיד להיות בשליטה אחרת מישהו אחר ייקח אותה.

Lifehacks מדריכים

אהבתם את המדריך? יש לנו מסר נוסף עבורכם:

מה נדרש על מנת לחיות חיים של התפתחות אישית מתמדת? התפתחות אישית היא לא יעד, אלא מסע. אם אדם יכול ללמוד יותר, להבין יותר, לעשות יותר, להשיג יותר, לתת יותר, לאהוב יותר ולשנות את העולם לטובה, האם הוא צריך לעצור בשלב מסוים או להמשיך להתפתח לעבר הגרסה הטובה ביותר שלו?

המטרה שלנו היא לשנות את העולם והדרך בה אנו בוחרים לעשות את זה, היא לגרום לאנשים לראות דברים אחרת, דרך עיניים סקרניות והרפתקניות כיוון שאנו יודעים, שניתן להוציא יותר מעצמנו ומהחיים כאשר אנו מאושרים, עשירים, בריאים, חיים בשפע ובנתינה ורואים את העולם דרך השקפה צלולה וערה.

אם אתם חולקים איתנו את אותו חזון, יצרנו עבורכם את Lifehacks Mastery, אזור הדרכות מתקדמות לחיים של  שפע, בריאות והתפתחות. התחילו מסע לשיפור הבריאות, לפריצה לחופש כלכלי, להפוך למשכנעים יותר ולמשוך אליכם את האנשים ומערכות היחסים שתמיד רציתם, לשמור איתם על קשרים בריאים ועוד… תוכלו להבין יותר ולהתחיל 14 ימי התנסות בחינם וללא התחייבות בלחיצה כאן – למדו עוד >

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
חופש כלכלי הוא אחד השלבים המשמעותיים בשחרור הזמן שלך - למדו להרוויח באינטרנט
הצטרפו לקורס נכס אינטרנטי מניב של Lifehacks
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.90 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה