השקעות למתחילים

החוכמה היום היא לא רק להרוויח כסף, אלא גם לדעת איך לעשות כסף מהכסף שלנו. בימנו, כדאי להשקיע את הכסף בכדי ליהנות מרווחים טובים יותר פרט למשכורת ולהתנהג בחוכמה עם הכסף אשר ברשותנו מאשר סתם לשמור אותו בבנק או באיזה קרן שהמליצו לנו.

המדריך המלא Lifehacks


מה זה אומר להשקיע את הכסף? מהי השקעה? פשוט מאוד, השקעה היא העברת הון או סכום כסף מסוים לאפיק בו הוא לא מתועל עדיין, על מנת לייצר הכנסה מאותו הסכום. ההכנסה הקיימת הינה משני סוגים:

  1. הכנסה תשואה, הכנסה מהתשואות כתוצאה מהשקעה לדוגמה דמי שכירות וריבית.
  2. הכנסת הון, הגדלת ערך השקעה כתוצאה מגידול בביקוש עבור נכס מסוים.

איך להתחיל להשקיע נכון?

כל אחד רוצה להשקיע ולהרוויח את הכסף שלו כמה שיותר מהר, אך במיוחד כשמדובר בהשקעות למתחילים, חשוב מאוד לקחת בחשבון שהשקעה חכמה לוקחת זמן רב של ניסוי וטעייה, צבירת ניסיון, למידת לקחים וככלל – היא צורכת סבלנות רבה. השקעה משתלמת לטווח הארוך והשקעה נכונה מבטיחה לכם שהכסף שלכם יהיה שווה בעתיד הרבה יותר.


כאשר אתם מעוניינים להתחיל להשקיע יש כמה שלבים שעליכם לוודא לפני:

§         ראשית עליכם לבדוק האם יש לכם את הכסף הדרוש אותו תוכלו לשים בצד לטובת השקעה ולא תצטרכו בעתיד להוצאה דחופה כלשהי וכמובן חשוב שתעבדו בעבודה מסודרת עם משכורת קבועה ויציבה, שתאפשר לכם רשת ביטחון

Lifehacks מדריכים


§         בחירת דרך ההשקעה – כשמדובר במשקיעים בתחילת דרכם – קיימים 3 סוגי השקעות עיקריים שבד”כ מתוכם כדאי שתבחרו סוג אחד של השקעה (לפחות בתור התחלה) בו תתמקדו ותשקיעו את מירב הזמן והמאמצים. תוכלו לבחור בין השקעה בנדל”ן, ניירות ערך או השקעה בעסק.

§         בחרו בסוג ההשקעה שהכי מדברת ללבכם והנכם חושבים שהיא המתאימה ביותר עבורכם מבחינת תכונות אופי וידע כמובן. חשוב שהתחום אליו תפנו יעניין אתכם ולא כי מדובר בלהט של רגע. כמובן שיהיה לכם נחמד הרבה יותר אם תבחרו תחום בו תוכלו להיעזר במשפחה, חברים וקרובים אשר אצלם תמצאו את המידע, כלים והטיפים.


§         לאחר שבחרתם את תחום ההשקעה, זה הזמן להתחיל ללמוד! ידע זה הכוח וככל שתדעו יותר כך תהיו חזקים בתחום ותוכלו להניב פירות טובים יותר. היום כל המידע נמצא באינטרנט ובעזרתו תוכלו ללמוד רבות על תחום ההשקעה שבחרתם ולקבל מידע רב ואף טיפים מעולים. דרך נוספת ואפילו המועדפת ביותר היא ללמוד קורס בתחום בעזרתו תעשירו את המידע ותלמדו להיות משקיעים חכמים.

סוגי השקעה – היכן ניתן להתחיל להשקיע?

כשמתחילים להיכנס לתחום ההשקעות, לא תמיד ברור איפה אפשר להתחיל את התהליך ובפועל להיכנס להשקעה ראשונה. לכן, פרסנו לפניכם מספר אפיקי השקעה בהם תוכלו להתרשם ולהתעניין ולבדוק האם תחום ההשקעה מדבר אליכם.

השקעות בנדל”ן

השקעה בנדל”ן היא אחת מהסוגים הנפוצים ביותר של השקעות למתחילים. תחום זה יציב יחסית, וההכנסה המתקבלת בתחום זה הינה רצופה – בכל חודש – הכנסה שוטפת מדמי השכירות. שוק הנדל”ן הינו מאוד דינמי ונתון לשינויים רבים ומהירים, לכן כדאי להיות תמיד עם היד על הדופק ולהיכנס לתחום כאשר יש לכם את הידע והכלים הדרושים.

משאבים: למדו יזמות נדל”ן.

השקעה בשוק ההון

השקעה בשוק ההון כדאית רק לתקופות ארוכות יותר ופחות בטווח הקצר מהסיבה שאנו עלולים למצוא את עצמנו במצב בו אנו צריכים לממש את ההשקעה דווקא כאשר התיק בשפל. במידה ואין לנו את הידע הדרוש בתחום ניתן להשקיע דרך מומחה שילווה אותנו לאורך כל הדרך, כיום יש חברות רבות אשר מעניקות סיוע בתחום.

משאבים: למדו מסחר בשוק ההון בקורס ליצירת הכנסה מהבית

השקעה בעסק

עבור אחוז מסוים מבעלות העסק, השקעה פסיבית בעסק על מנת שבעתיד כאשר העסק ישגשג ויביא להכנסה רבה תעשה חלוקת רווחים בין המשקיעים וכך תיווצר למשקיע הכנסה הונית. שימו לב שבהשקעה פאסיבית ישנו סיכון לא מבוטל שכן כמעט כל האחריות והשליטה על הצלחת ההשקעה שלכם – נמצאת בידיים של אחרים. ולכן כדאי לבדוק טוב טוב עם מי נכנסים להשקעה, במיוחד למשקיע מתחיל.

משאבים: השתתפו בקורס שלנו להקמת עסק אינטרנטי

השקעות למתחילים – לבחור את אפיק ההשקעה הנכון!

משקיעים שבתחילת דרכם, וגם כאלה שכבר שנים בתחום, כולם מודעים לכך שתחום ההשקעות אינו עניין פשוט. השקעה צורכת למידה אינטנסיבית והקדשת זמן רב לתחום ההשקעה שבחרנו על מנת להגדיל את סיכויינו להצליח ולהקטין את הסיכוי להפסדים, ולכן, בחרו את תחום ההשקעה הנכון ביותר עבורכם ובדקו כי יש ברשותכם את הכלים הדרושים ואת רשת הביטחון המתאימה.

בהצלחה!

קבלו הצעות להשקעות שעברו סינון של Lifehacks ונבחרו כהשקעות נבונות. השירות ניתן בחינם וללא שום התחייבות.

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.