התרופה למיגרנה ולכאבי ראש: כך תעצרו מיגרנה בתוך דקות

הכירו את התרופה למיגרנה, היא הייתה כאן במשך מאות שנים, שימשה דורות רבים ותביא לסוף בשימוש של תרופות ולכדורים לטיפול במיגרנה. זה הזמן להיפרד לשלום מהמיגרנות באמצעות טיפול טבעי ופשוט. במאמר זה נחקור את הסימפטומים של מיגרנה, נבין מהן הסיבות לקבלת מיגרנות מלכתחילה ונלמד יחד אודות הטיפול היעיל ביותר לכאבי הראש! טיפול זה מטפל בכל סוגי כאבי הראש ואף בכואבים ביותר, אינו דורש יותר מאשר כמה מצרכים פשוטים המצויים בכל בית, זה לא סוד שהרפואה הקונבנציונלית נוטה להתעלם משימוש בתרופות סבתא כברירת מחדל, עם זאת, אל תחסכו בבריאות שלכם, הכינו את התרופה הזאת בבית העשויה מ-3 מרכיבים בלבד ותוכלו תזכו להקלה מידית בכאב. בהצלחה.

המדריך המלא Lifehacks


תרופה למיגרנה – כיצד להכין את התרופה למיגרנה

כדי להכין תרופה איכותית לטיפול במיגרנה חשוב להקפיד להשתמש בחומרים בעלי טיב איכותי גבוה. לכן, נעדיף להשתמש בלימונים טריים ומלח איכותי. מלח ים מסוג הימלאיה הינו בצבע ורוד המכיל ריכוז גבוה של 80 מינרלים שונים, אותו ניתן לרכוש במגוון הרשתות הטבעיות. המצרכים הדרושים להכנת התרופה למיגרנה הינם: מים, מיץ לימון סחוט טרי ושתי כפות מלח הימלאיה. תהליך ההכנה פשוט וקל, תחילה מערבבים מים בטמפרטורת החדר עם 2 כפות המלח, מוסיפים את מיץ הלימון הסחוט ולוגמים, כולל את חתיכות המלח שנשארו בקרקעית הכוס. תוך דקות כבר תרגישו בהבדל, זוהי הדרך הפשוטה ביותר להיפטר ממיגרנה טורדנית. בעת שאתם מתחילים להרגיש כי המיגרנה עשויה להתעורר, הכינו לעצמכם כוס שתייה ולגמו לרוויה, ככל שתקדימו לשתות כך המיגרנה תחלוף במהרה.

סימנים למיגרנה – איך לזהות מיגרנה?

מיגרנות הן דבר שכיח למדי התוקף בממוצע 2 מכל 5 אנשים, על פי ממצאים עולמיים ניתן להסיק כי 20-22% מהנשים ו-10-12% מהגברים בעולם חווים מיגרנה על בסיס קבוע. מיגרנה יכולה להתעורר כתוצאה של תנאים חיצוניים לא אופטימאליים, מצב נפשי ירוד או לעבור בתורשה בגנים. כדי להעלות את אפקטיביות הטיפול נגד מיגרנה עלינו להעניק אותו בשלביה הראשונים של המיגרנה, אך כיצד נדע לזהות מיגרנה? למיגרנה יש כמה סימפטומים התחלתיים אשר יכולים לבשר על בואה, להלן הסימפטומים המעידים על המיגרנה קרבה: כאב חד בראש, בחילה, דפיקות לב מהירות, תשישות, לחץ תוך עיני, רצון עז להקיא, פעימות בראש, סחרחורת ורגישות לאור, רעש וריחות.


למה אנחנו מקבלים מיגרנות מלכתחילה

כאשר אנשים חוטפים מיגרנות השאלה שנשאלת לעתים קרובות היא “למה עכשיו?”, אנחנו לא בדיוק יכולים להסביר לכם למה דווקא אתם, אבל אנחנו יודעים לנסות להסביר לכם את הסיבות לתופעה. אם נתייחס למצב הפיזי או הנפשי שאתם שרווים בו כעת נוכל לקשר כמה בין הרגלים המעוררים מיגרנה. כדי לזהות הרגלים שגויים, התחילו בבחינה של סביבת העבודה שלכם, סביבת עבודה מתוחה יכולה להיות גורם מכריע, מיגרנות יכולות להתחיל כמו כאב ראש קטן ולאחר מכן לגרום לכל גלגלי המוח להתחיל לזוז, זה כמובן לא במובן החיובי של העניין, תוך זמן קצר נחוש במיגרנה מתעצמת. בנוסף, שימו לב להרגלי השתייה והאכילה שלכם, צריכת אלכוהול גבוה יכולה אף היא לגרום לאנשים מסוימים לפתח מיגרנות, כן גם ליקויים בכמות הויטמינים והמינרלים בגוף כמו מחסור במגנזיום שהוא הינו חומר אנטי דלקתי טבעי המגיב למיגרנות כפי שהוא מגיב לדלקות בגוף. זה מסביר את הדרישה אחר מלח איכותי, שהראי מגנזיום הינו מרכיב מרכזי במלח ים איכותי. אפילו אלרגיה יכולה ליצור תגובת שרשרת אשר לבסוף תתפתח למיגרנה. אך כמסתכלים על הנתונים הגורפים מבחינים כי הסיבה הנפוצה ביותר לפיתוח מיגרנה אצל כלל האוכלוסייה העולמית היא דווקא התייבשות, רוב בני האדם נמצאים במצב מתמיד של התייבשות קלה, עם נהפוך את המשוואה נבין שגם מיגרנות עלולות לגרום להתייבשות, כיוון ורוב האנשים אשר חוטפים מיגרנה מאבדים את החשק לאכול או לשתות. גם שתייה מרובה מידי עשויה להביא למיגרנה, זאת בשל חוסר האיזון האלקטרוליטי שנוצר בגוף, כאשר אנחנו שותים כמות מים מרובה כמות האלקטרוליטים בגופנו נוטה לרדת, במקביל גופנו עובד בקצב גבוה כדי להיפטר מעודפי המים, מצב זה נקרא “הומיאוסטזיס”. הומיאוסטזיס הינה היכולת של היצור חי לשמור על סביבה פנימית יציבה למרות השינויים שחלים בסביבה החיצונית, כשמצב זה מתערער עשויות להתחיל תופעות שונות, כמו מיגרנה חריפה.

 

 

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.