חשיבות ההתעמקות בעבודה – לחיים ממוקדים ונטולי הסחות

ניסיון חינם לזמן מוגבל

חשיבות ההתעמקות בעבודה – לחיים ממוקדים ונטולי הסחות

עבודה יסודית ועמוקה מוגדרת כדרך להצלחה, אך חומקת מהרבה אנשים בעקבות הסחות הדעת הרבות שהעולם הטכנולוגי הביא עמו.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

הסחות הדעת הללו מונעות מאיתנו להתמקד בעבודה כראוי ולתרום לתחושות של עומס-יתר וכי איננו עושים עבודה משמעותית כלל. אנחנו מגיבים במקום להיות פרו-אקטיביים.

כיצד עבודה יסודית ומרובה מונעת הסחות דעת?

עבודה יסודית מונעת מאיתנו להגיב להסחות דעת פשוט משום שהיא מחייבת אותנו להתמקד בעבודה שלנו. אתם יודעים למה הכוונה: הזמן שבו אתם מכבים את הפלאפון, משתיקים את ההודעות במחשב למשך מספר שעות ופשוט יושבים בשקט וללא הפרעה – כדי להתמקד בכל העבודה המייגעת שהצטברה.

השיטה הזו לרוב עובדת ורוב האנשים פועלים באותו אופן במשך שנים, כאשר הם זקוקים לעשות דבר מה חשוב מהר מאוד. שעתיים שמפונות מראש לעבודה יסודית יסייעו לכל אדם למצוא את הפוקוס שלו בעבודה ולעמוד במקום נכון מבחינה קוגניטיבית, כדי להשלים את כל מה שעליו לעשות כאן ועכשיו.

ישנם יתרונות רבים לעבודה יסודית. היא יכולה לסייע לכם להיות פרודוקטיביים ויעילים הרבה יותר בחייכם, כפי שתשימו לב.

הסחות דעת מיותרות פגות מחייכם

כל הטלפונים מהאנשים שרוצים למכור לכם משהו, כל ההודעות הלא חשובות האלה, כל השיחות המיותרות או אפילו האזעקות של האפליקציות שמקימות אתכם מהכיסא. ברגע שבו אתם מביטים במסך – יצאתם מריכוז.

מיקוד מחדש דורש זמן ולרוב יימשך בין 3-21 דקות. אם תכבו את ההתראות שלכם אתם תחסכו לעצמכם הרבה זמן ותימנעו מהפרעות מיותרות. הדבר יאפשרו לכם להתמקד במה שבאמת חשוב – העבודה שלכם.

שקט ומקום למחשבה

כאשר אתם מאפשרים להסחות הדעת להיכנס לחייכם בקלות שכזו, אתם מוצאים כי אין יותר מדי זמן לחשוב או לעבד מידע. עם זאת, חשיבה היא מרכיב חשוב ממה שאתם רוצים להפיק בעבודה -איכות.

אם תאפשרו לעצמכם לחשוב, לעבד ולהטמיע מידע כראוי באמצעות עבודה יסודית וחזרה על העבודה במוחכם גם לאחר הביצוע עצמו, אתם תאפשרו לעצמכם לחשוב באופן צלול, לזכור את הפעולות או המושגים שלמדתם באופן פשוט יותר ולהעצים את הפרודוקטיביות שלכם.

אתם תחושו הרבה יותר מסופקים בכל יום מחדש

כאשר אתם מפסיקים לבזבז הרבה זמן לשם הפרעות או הסחות דעת ודווקא משקיעים את זמנכם היקר בעבודה יסודית, אתם חשים יותר מסופקים וכי אתם מגשימים את עצמכם באופן רב יותר. הסיבה לכך היא משום שאתם נותנים את כל מה שיש לכם לעבודה ומבצעים עבודה חשובה והרבה ממנה. אתם עושים זאת על חשבון הזמן ה”מת” שהייתם מבזבזים על הסחות דעת מיותרות שהיו גורמות לכם להרגיש כי אתם מבזבזים את זמנכם.

אתם תטעו הרבה פחות

כל אחד טועה בעבודה מידי פעם ופעם, אבל כאשר דעתכם תמיד מוסחת מהעבודה לפלאפון או לטלוויזיה, אתם פשוט יודעים שאתם תעשו הרבה יותר טעויות. כאשר אתם דואגים להישאר ממוקדים במשימה אחת, הסיכויים גבוהים כי תטעו פחות משום שאתם לא חייבים להפסיק ולהתחיל מחדש בכל פעם או להתמקד מחדש בכל מה שאתם עושים.

פחות טעויות = פחות זמן לעבוד

תרגול מביא לשלמות. שלמות מתבצעת בפחות זמן מתרגול משום שאין טעויות שיש לתקן, אין פריטים קטנים שיש לשנות ואין יותר מדי מה לחשוב – אתם כבר יודעים מה אתם עושים. גם אם משימה חדשה מגיעה לשולחנכם, אם אתם מצוידים עם הכלים הנכונים להתמודד עמה – אתם לבטח תצליחו לבצע גם אותה בשלמות. באופן זה אתם תבצעו עבודה איכותית לעיתים קרובות יותר.

מועדי הגשה יהיו עניין של מה בכך

כאשר אתם קובעים לעצמכם לבצע עבודה יסודית ואתם אכן מבצעים אותה באופן שגרתי ועל בסיס קבוע בכל יום או שבוע, אתם לרוב יכולים להעריך מאוד בקלות מתי תסיימו כל משימה. באופן זה אתם אף יכולים לתכנן את מועדי ההגשה שלכם בהתאם ואף להקדים אותם במידה ויש לכם זמן.

כאשר אתם יודעים כי אתם מספיקים וכי אתם יכולים, תחושה מדהימה של הישגיות שוטפת אתכם. היא עדיפה בהרבה על תחושות הלחץ והחרדה, אשר לרוב מתלוות לקראת מועדי הגשה שלא סיימנו בזמן.

הידיעה כי יהיו לכם תקופות שהן תוכלו לעבוד בשקט תמיד יעניקו לכם שקט נפשי וביטחון לעמוד בכל מועד הגשה. עם הזמן אף תחושו בנוח לקבוע זמן הנאה לצד כל העבודה הזו.

אתם תחוו פחות לחץ

כאשר אתם יודעים כי יש לכם זמן לעשות עבודה בלי שום הפרעות, אתם תרגישו הרבה פחות לחוצים ממה שאתם חייבים להיות.

דוגמא נהדרת לכך היא כתיבת מאמר זה. מועד ההגשה של מאמר זה מצריך פגישה אחת של עבודה יסודית עם המחשב. לאחר כתיבה ועריכה, הוא יהיה מוכן. אין שום לחץ או חרדה, משום שקיימת הבנה אחת ברורה – הפגישה הזו מתרחשת.

איכות העבודה שלכם תשתפר פלאים

הסחות הדעת שלכם מונעות מכם להתמקד בעבודה שלכם. כאשר אתם מאפשרים לעצמכם פוקוס גמור במטלה שלפניכם, אתם יכולים לבצע את העבודה כמו שהיא -באופן יסודי ומשופר. הדבר יביא באופן טבעי לשיפור איכות העבודה שלכם.

השיפור יהיה גם כמותי

יתכן ולאחר שתבצעו מספר פגישות מאורגנות של עבודה יסודית, אתם תשימו לב כי אתם מבצעים את העבודה בקצה מהיר בהרבה ממה שאתם רגילים אליו. אתם אף תבחינו כי הקצב הולך ומשתפר עם הזמן. הסיבה לכך היא שאתם משתפרים בעבודה שלכם באופן כולל וככל שפשוט לכם לבצע כל מטלה – כך תבצעו אותה מהר יותר והתפוקה תהיה רבה יותר.

יהיה לכם זמן נפרד להסחות דעת

אחד הפחדים של רוב האנשים שנמנעים מלקבוע זמן לעבודה יסודית הוא שלא יהיה לכם זמן לעשות דברים חשובים אחרים, ליהנות או פשוט לקרוא הודעה מעניינת. המציאות היא שבשונה ממה שרוב האנשים חושבים – רוב הדברים שמתרחשים ביום אינם כה חשובים. אתם עדיין תוכלו לשוב לחיים שלכם אחרי פגישה הגונה של עבודה יסודית ורוב הפעמים לא ישתנה יותר מדי.

תקבלו יותר כבוד מאחרים

כאשר המנהלים שלכם, העמיתים שלכם לעבודה והלקוחות שלכם שמים לב כי אתם מפנים זמן מיוחד לעבודה, מספיקים את מועדי ההגשה שלכם בקלות ואף מבצעים עבודה מרובה באיכות יוצאת דופן, הם יעריצו אתכם על כך. הם אף יעריכו מאוד את המשמעת שפתחתם לעצמכם, שכן רבים האנשים שמתקשים לפנות לעצמם זמן ספציפי לעבודה יסודית. אם אתם מהאנשים הבודדים שיכולים לעשות זאת בקלות ובנוחו, אתם תקבלו הרבה יותר כבוד והערכה בזכות היכולת הייחודית הזו.

אנשים יכבדו את הזמן שלכם יותר

שמתם לב שכל האנשים שמבזבזים את הזמן שלהם בדיבורים ובצפייה בטלוויזיה הם אלו שמתלוננים כי אין להם זמן לעשות את העבודה שלכם ולפעמים, אפילו לנוח?! אף על פי שקשרים חברתיים הם דבר חיוני ויש לפתח אותם, פעמים רבות הם עשויים להיות מיותרים במשרד או במהלך העבודה, במיוחד אם היא מצריכה מאיתנו ריכוז רב. אנשים שזקוקים לריכוז ומאבדים אותו בעקבות שיחות כאלו או אנשים שפשוט שמים לב לדיבורים חסרי הפשר הללו לרוב יחושו תסכול וחוסר כבוד כלפי אנשים שפשוט לא מפסיקים לפטפט.

כאשר אתם מבצעים עבודה יסודית ונטולת הפרעות, אנשים ישימו לב לכך ולכן יקפידו לכבד את הזמן שלכם יותר: הם ינסו להימנע מלהפריע לכם, יפנו לדבר עמכם פחות (יבינו כי אתם לא מעוניינים להתפתות לשיחה) ואף ינסו למצוא מועדים שיהיו נוחים לכם כדי שיוכלו לדבר עמכם.

המשמעת העצמית שלכם תשתפר פלאים

אחד היתרונות המשמעותיים שנוצרים בעקבות פגישות עבודה יסודית מרובות וקבועות הוא הגילוי כי המשמעות העצמית שלכם התחזקה באופן יוצא דופן. משמעת עצמית היא הבסיס להישגיות בחיים; ממטרות פשוטות לשיפורים ושינויים שישנו את חייכם מבחינה בריאותית או מבחינה של מערכת יחסים. כדאי לכם לחזק את האספקט הזה בחיים שלכם.

לצד עבודה יסודית, אתם יכולים להשתדל ולפתח לעצמכם שגרה מסודרת יותר או להציב בפניכם גבולות שיסייעו לכם להשתפר או להתעלות על עצמכם במצבים מסוימים.

היעילות שלכם תשתפר

בעולם שמלא בכל כך הרבה הסחות שעת, מאוד לא פשוט להיות יעיל עם כל מה שיש לעשות. רוב האנשים נוטים להשתהות לעיתים קרובות משום שיש להם יותר מדי דברים לעשות והם פשוט יודעים שהם לא יספיקו בכל מקרה או לכל הפחות מאמינים בכך. הדבר יוצר תחושות עזות של לחץ.

תרגלו עבודה יסודית מידי יום. אתם תשימו לב כי היא מאפשרת לכם להתמקד בדבר אחד בכל פעם ועל ידי כך, להוביל ליעילות רבה.

אתם עושים את הבלתי-אפשרי ומצליחים לסיים

זהו היתרון הגדול ביותר שניכר בעקבות עבודה יסודית ישנם פרויקטים רבים שאנשים שמים בצד, דוחים או פשוט נמנעים מהם משום שהם קשים מדי, משום שאין להם די זמן או משום שהם פשוט גדולים מדי מכדי לסיים אותם, “לא עכשיו בכל אופן”.

לאחר מספר פגישות של עבודה יסודית אתם תשימו לב שיש לכם הרבה יותר זמן פנוי, משום שסיימתם כל כך הרבה. לפתע יהיה לכם את כל הזמן שבעולם להשלים גם את מה שמעולם לא חשבתם שתגיעו אליו.

המאזן בין חיים לעבודה יהיה ברור ואיכותי יותר

רוב האנשים לא מצליחים למצוא מאזן נכון בין חיים לעבודה משום שיש יותר מדי עבודה וחיים לדחוס לתוך 24 שעות וזוהי פעולה לא פשוטה בפני עצמה. כאשר זה קורה, קיים צורך עז לעבוד דווקא בערבים או בסופ”שים, משום שהיא נדחית לרגע האחרון. פעמים רבות היא פשוט נדחית כל הזמן בכמה שעות ולכן גם הזמן הפנוי, הופך לזמן מנוחה מיותר וחסר טעם. כתוצאה מכך אתם חשים כי אתם לא מנצלים את החיים שלכם היטב.

עבודה יסודית מונעת מזה לקראות. היא מסייעת לעבודה החשובה להתבצע כראוי ובזמן ועל ידי כך, מותירה לכם די זמן ליהנות מהחיים שלכם במלואם; ללא לחץ, דאגות או מועדי הגשה מעל הראש.

תלמדו להבחין בין מהותי לתפל

עבודה יסודית ממקדת אתכם ומאפשרת לכם להחליט כראוי מה יותר חשוב כעת, מה יותר חשוב עבור מי ומה יותר חשוב באופן כללי. באופן זה תוכלו לייצר סדר עדיפויות איכותי. כאשר תיישמו עבודה יסודית באופן קבוע, אתם תשימו לב לדברים החשובים באופן אינטואיטיבי, שכן התעסקות מרובה בדבר מסוים מביאה למומחיות בו בסופו של דבר.

אתם אף תוכלו ליישם את הטכניקה ביעילות בחיים האמיתיים שלכם ועל ידי כך, ללמוד כיצד לנטרל או להימנע מהסחות דעת שימנעו מכם לנוח כראוי, ליהנות מהחיים ולחוות חוויות.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.