כיצד נבצע שינויים חיוביים בחיים – כאן ועכשיו!

כיצד נבצע שינויים חיוביים בחיים – כאן ועכשיו!

שינויים הם חלק חיוני מהחיים של האדם: אתם זקוקים לשינויים כדי לאתגר את המוח, למצוא מפלט משגרה משעממת, לגלות אספקטים שונים בחיים, בחייו של האחר ובשלכם עצמכם… שינויים תורמים למצב רוח מרומם, ריגוש, סקרנות, יצירתיות ומוטיבציה. כאשר אתם חשים כי אתם מביטים בתקרה ואין לכם מה לעשות… לבטח החיים זקוקים למעט שינוי קצב וגיוון. ועם זאת… האם הדבר כה פשוט? כיצד ניתן לעשות את אותם שינויים בנוסף לעומס או קושי ומהם בעצם? מה אם אנו חשים חוסר שליטה וכי החיים פשוט משכו אותנו ממקום למכון כמו “עלים נידפים ברוח”? מה אם הכול מרגיש לא בסדר בחיים? זה המקום בו השינויים תורמים את הערך היקר ביותר.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

שינוי הוא לכולם – נזהה את הסימנים

רוב האנשים חיים את חייהם בנתיב צר וישר. זוהי לא הערכה מוגזמת או מעליבה… השגרה משתלטת על האדם בשלב מסוים: הבית, המשפחה, העבודה, הסידורים… ולפתע חולפות להן השנים. כדי ששינוי יגיע ויביא “משב רוח רענן”, רוב האנשים חווים רגעים משמעותיים כגון תאונה או חוויה קרובה למוות. רק במצב כה חריף הם לומדים ערך החיים מהו ובוחרים לעשות שינויים דרסטיים, שיביאו לאושר בחיים שלהם; אפילו השינויים הקטנים ביותר, עשויים להביא לאושר כה גדול.

הבעיה היא שרוב האנשים מטיילים בנתיב שלהם במשך זמן כה רב, שהם מפסיקים לבחון אותו, להגות בו או לתהות לגביו; הם פשוט מקבלים אותו כמו שהוא, עם יבלות והכול… אבל מה קורה כשהנתיב מתחיל להתעקל מטה והם עדיין לא מסתכלים? זהו השלב בו הלחץ מכה בהם, הם חשים כי הם מנסים לשחות ים שלם יחד עם משקולת של 100 טון, בעוד שהידיים שלהם קשורות מאחוריי הגב. התופעה מתרחשת ומחריפה בהדרגה ורוב האנשים מבחינים בתחושות השליליות מהר יותר, מאשר שהם מבחינים בטעויות, בשיממון ובקשיים. לכן פעמים רבות השינוי הראשון יהיה רחוק מלכת…

אם כך, כיצד תדעו מתי אתם זקוקים לשינוי?

 • כאשר אתם סובלים מנדודי שינה או ישנים הרבה מאוד
 • כאשר אתם מתקשים להתרכז ולהתמקד, גם בעבודה או בלימודים
 • אתם מבלים זמן רב ברשתות חברתיות וקוראים כתבות שכבר קראתם
 • אין לכם רצון ללמוד או ליהנות מתחביבים
 • אתם אוכלים הרבה מאוד או לא אוכלים כלל
 • אתם נאנחים או משתלחים לעיתים קרובות
 • אתם מבלים זמן רב בדאגה והוגים במחשבות שליליות וחסרות טעם

כל התחושות הללו מביאות לקריסה הדרגתית, שמשפיעה משמעותית על מערכות היחסים שלכם, הקריירה שלכם, פוטנציאל הרווח שלכם, הבריאות שלכם, האושר הכללי שלכם ושביעות הרצון הכללית שלכם מחייכם.

ההטבות של השינוי

אתם מכירים את האנשים האלה? האנשים המאושרים האלה? האנשים האלה… שתמיד כאשר אתם פוגשים בהם הם נושאים חיוך על פניהם ומילה טובה? תמיד מספרים סיפורים, צוחקים ואוהבים! הם לא בהכרח החברים העשירים שלכם או החברים בשיא הקריירה שלכם אבל איכשהו… הם מקרינים כל כך הרבה אושר – שזה כמעט מידבק! האנשים הללו יודעים כיצד להבין את הצרכים שלהם ולספק אותם באופן שיביא אותם לאותו אושר עילאי.

כדי להתרגש משינוי חייב להיות לו פוטנציאל חיובי על החיים שלכם, כזה שיגרום לכם לרצות לרקוד מרוב התרגשות; כדאי לכם לחשוב איזו תוצאה תביא לאושר הרב ביותר. רוב האנשים נהנים מרווח גבוה יותר, רצון להפסיק לחשוב מה אנשים חושבים עליהם, להפסיק לנסות לרצות את כולם ולשים את עצמם בראש רשימת החשיבות שלהם, יותר ביטחון ו/או ביטחון עצמי, יכולת לגבור על ביישנות או חרדה לצד אנשים או צורך עז להישאר בבית, בריאות, מערכות יחסים חדשות, מערכות יחסים נושאות אהבה ואמון, קריירות חדשות ומרגשות, יכולת לגבור על פוביה ארוכת שנים, ביטוי העמדות שלהם בפרהסיה והבעת תמיכה עזה בהן, יכולת מכירה גבוהה יותר, שגשוג עסקי.

הרשימה היא ארוכה, כך שיש לכם שפע אפשרויות בחירה. כמובן שישנם לפי שינויים נוספים שאתם יכולים לשאוף אליהם או לחפוץ בהם וכדאי לכם לרשום את כולם.

כיצד ניצור שינוי חיובי בחיינו?

נרגיש את הכאב

רוב האנשים נוטים להימנע משינויים חיוביים או שינויים כלל, משום שאין להם די תשוקה לעשות זאת. יתכן ואין כוח, יתכן והשגרה עמוסה, יתכן ואתם פשוט עייפים או מתוסכלים באשר לנסיבות של חייכם, אך ישיבה בחיבוק ידיים לא תביא לשום מקום. לפני שאתם הוגים עוד בשינוי החיובי שלכם, חושו את הכאב של האופן שבו החיים שלהם מנוהלים כעת: את הקשיים, את השיממון, את חוסר השליטה, את הלחץ, הכעס או העצב. תרגישו את כל מה שיש בכם במלוא החוזק, ברמה העמוקה ביותר שאתם יכולים, עד שאינכם יכולים עוד.

בעודכם הוגים בגורמים שהביאו אתכם הנה, נסו ללמוד מהם האספקטים השליליים שכדאי לכם לגרש מחייכם – מה גורם לכם כאב ופשוט כדאי לכם להפסיק. אם אינכם בטוחים מהו, אתם תמיד יכולים לנסות לדמיין כי אתם יושבים עם חברים במסעדה, פאב או בית קפה ומדברים לכם להנאתכם, כאשר לפתע אחד החברים מעיר הערה שפוגעת בכם עד עמקי נשמתכם… מה עשויה להיות ההערה הזו? מה עשוי להביך אתכם, לגרום לכם לחוש כאב, בושה או אומללות ברמה שתביא לפגיעה? זוהי נקודת התורפה, חברים. אל תחושו נבוכים – חושו את הכאב ולמדו מה מביא שליליות שאתם שונאים בחייכם. נסו למצוא דרך להזכיר לכם את העבר הנוראי, כדרך לזכור כי אתם חייבים להמשיך בדרך שלכם וללחום בכל הכוח כדי למצוא את האושר שלכם: אם הבעיה הכלכלית שלכם נבעה מכרטיסי אשראי, בטלו אותם אך שימו אותם קרוב למיטתכם, כדי לזכור את הסבל שהם הביאו לכם. אם הקושי הוא ביישנות, נסו לחשוב על זמנים בהם התקשיתם להתחבר למישהו אחר או חשתם כי אתם מביכים את עצמכם, אך הפעם – נסו לחשוב כיצד הייתם פועלים בסיטואציה כעת, בעודכם פועלים או מגשימים את היעדים שלכם – ופתרו אותה ועמה את הלחץ שהשרתה על חייכם.

נרגיש את העונג

לאחר שחשתם את הכאב והבנתם מדוע אתם רוצים לחמוק ממנו, הגיע הזמן לשקול את הרגשות להם אתם מייחלים: הרגשות שיעזרו לכם להפסיק להילחץ מכל מה שקורה בחיים שלכם, שעמם תפתחו ותסיימו כל יום ויתרמו למוחכם רעיונות וחידושים לעבוד עליהם.

תרגישו את האושר, הסיפוק, העונג, כמו שהרגשתם ביום ההולדת הראשון שלכם או ברגע המרגש והמשמח ביותר בחייכם! אין צורך לתהות מדוע או איך, פשוט תרגישו את זה ותיהנו מזה.

נסו לשקוע בשאלה – מה יביא לכם אושר? אם אתם שואפים לגבור על קושי כלכלי, נסו לחשוב על הרגע בו אתם מסיימים לשלם את ההלוואה הארורה או מסיימים עם המינוס… אם אתם מתקשים לקיים מערכות יחסים ארוכות, נסו לחשוב על הרגע שבו אתם חוגגים עשר שנים עם בן זוגכם – מאושרים וקרובים יותר מאי-פעם. התחושות החיוביות יסייעו לכם לגבור בקלות על רגשות שליליים ויתרמו לשלווה לחייכם.

נרגיש את הפחד

אין יכולת לייצר שינוי חיובי ללא ההבנה כי הוא יביא עמו גם הרבה פחד. ישנם שפע פחדים מאתגרים שעשויים לתקוף אתכם במהלך תהליך השינוי המייגע: הפחד כי אינכם יכולים להשתנות, הפחד כי לעולם לא יהיה לכם די ביטחון כדי להצליח, הפחד כי תרדפו אחר מטרות שגויות או תדאגו ללא סוף באשר למה שאחרים חושבים על ההחלטות שלכם…

ישנם פחדים רבים שאינכם יכולים להעלות את דעתכם, אך מוכנים למתקפה גם במהלך השינוי עצמו. על ידי קבלת הפחד, הבנתו והיכולת להיפתח אליו ולהרגיש אותו מתחילת התהליך, אתם תוכלו להבין כיצד הוא ישפיע עליכם ועל ידי כך, לקבוע החלטות שיתרמו להקלה על התחושות הללו.

האירוניה בכל הסיפור, היא שהאדם מפחד לעשות משהו אחר ושונה, שיסייע לו לחמוק ממצב רע שבו הוא תקוע באופן ודאי.

אז כיצד נילחם בפחד?

 • זכרו את כל הטוב שבכם – אנשים זקוקים לעיתים קרובות להוכחות שיגרמו להם להיזכר בהיותם אנשים מדהימים, איכותיים וחשוב מכל – ייחודיים! גם האושר של חייהם: המשפחה, הקריירה או הבית שכן עומדים לצדם לעיתים רבות נשכחים עקב תוצאות שליליות של אזורים אחרים בחיים, בהם אתם סובלים. נסו לשים את כל זה לצד לרגע, לקחת דף ועט ולרשום לעצמכם את כל התכונות הטובות שיש לכם וכל הדברים הטובים שיש לכם בחיים. תלו אותם במקום שבו תמיד תוכלו לראות אותם כמו המראה, הארון או המקרר. מחשבות חיוביות על כל הטוב שכבר יש לכם, יסייעו לכם להימנע מרגשות שליליים או מרתיעים.
 • הישענו על… – בין אם אלו החברים הקרובים ביותר שלכם, המשפחה שלכם או אפילו בני הזוג שלכם, יתכן מאוד כי מישהו בחיים שלכם תורם לפסימיות, לתקיעות ולשיממון בחייכם, שמביאים לרגשות כגון עצבות, לחץ, חרדה, כעס או פחד. ישנן סיבות רבות שגורמות לאנשים הללו למנוע מכם להתקדם, אך הן אינן משנות – התוצאה היא זהה. אין סיבה להילחם על האנשים הללו; כעת עליכם לדאוג לעצמכם. השתדלו להימנע מהאנשים שמניעים אתכם מהצלחה, חוששים עליכם ורוצים שתישארו במקום, מונעים מכם לחיות את החיים בחופשיות שבה הייתם רוצים… ותמצאו את האנשים שמחבקים, מעודדים ומביעים אופטימיות בכל אשר הם הולכים. הם לא חייבים להבין מה אתם רוצים, הם לא חייבים להבין איך – הם פשוט צריכים לתמוך, לאהוב ופשוט להיות שם.
 • תיהנו מכישלון – כישלון הוא מעולה, שכן מה שלא הורג רק מחשל. אל תתנו לכישלון להיות אירוע ממנו אתם חוששים; כזה שנוטע בכם רגשות של חרדה או מבוכה. בזכות הכישלון, אתם יכולים ללמוד מה השתבש, מה עשיתם לא נכון וכעת – יש לכם את הכוח לתקן ולהמשיך הלאה. כישלון אחד איננו מביא לחיים שלמים של אי-כשירות. למדו לקבל את הכישלון כחלק חיוני מהחיים של כל אחד ואחד בעולם.
 • המפתחות לקבלה והבנה מלאה של הפחד הם שינוי מחשבתי (פרספקטיבה) ולמידה של כישורים חדשים. 
 • פעולה – פחד סולד מפעולה. הוא מאוד מאושר כאשר אתם עושים כלום, שוקעים במחשבות השליליות ובו, כמובן, מסיחים את דעתכם מדרכים שיובילו אתכם לשגשוג, יעילות ומימוש עצמיים. פחד סולד מתכניות, רשימות או שליטה. כאשר יש לכם תכנית, יש לכם כלי נשק נגדו. הפחד ינסה ללכת ולגדול כדי למנוע מכם להתקדם. התעלמו ממנו! בהתחלה זה לא באמת ישנה איזו פעולה תנקטו, כל עוד תעשו משהו בכיוון הנכון עבורכם. זכרו לשאול את עצמכם “איך אני יכול/ה להשתיק את הפחד הזה כשהוא מנסה להשאיר אותי כאן?”.

צעדים חיוניים לשינויים חיוביים

 • למדו את הפחדים והמכשולים אשר אתם עלולים לחוות – רשמו אותם או ציירו אותם, זכרו כי אתם נוטים לחוש את התחושות השליליות הללו במצבים מסוימים ונסו ללמוד כיצד להתמודד עמן באופן פשוט יותר ולהתעודד, באמצעות מוטיבציה ותחושות חיוביות ומענגות באשר לעתיד.
 • חוקים נועדו כדי לשבור אותם – כאשר אתם אומרים שאתם מחפשים שינוי, רוב הפעמים מה שתעשו הוא להביט לצדדים ולבחון מה כל מי שקרוב אליכם עושה. זה לא בהכרח מה שאתם צריכים. תיקחו רעיונות שמגיעים רק מתוככם. אחת הסיבות ששינוי הוא כה קשה היא שאנשים מנסים לחקות אנשים אחרים. למדו את עצמכם בצורה הטובה ביותר – כך שהשינוי שלכם יהיה משתלם ומענג ביותר עבורכם. בצעו אותו בדרך שלכם.
 • אתגרו את המחשבה – מחשבות רעות, שחורות או מטעות עשויות להתגנב למוחכם ולאיים על ההצלחה שלכם. כדי לצאת מהמעגל השחור הזה, עליכם ללמוד להתעלם מהמחשבות השחורות הללו ופשוט להשתחרר מהן: הן ימשיכו לרוץ בראשכם במשך זמן מה, גם אם לא תרצו בהן, משום שהמוח שלכם התרגל לחשוב עליהן והוא לא אוהב לוותר על דפוסים מוכרים. במקום לשמוע את מה שהן אומרות, נסו להקשיב להן: מה זה הכאב הזה, החשש הזה שהן מבטאות? זה הכאב שלכם! נסו להרגיש אותו בגופכם, פיזית, כדי שתוכלו לנחם את עצמכם ולתת לעצמכם חיבוק. התוודעו לתחושה וקבלו אותה, כחלק בלתי-נפרד מהחיים שלכם. נסו להבין מהו המקור של המחשבות השחורות, כדי שתוכלו לנחם את עצמכם ולהתגבר עליו. אם אתם מתקשים לעשות זאת, פשוט הקפידו להזכיר לעצמכם: אתם כן יכולים, אתם בדרך הנכונה, זהו השלב הבא בחיים שלכם ואתם כל כך מתרגשים ממנו!

קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500