כללים שיש לזכור בכל ויכוח עם הבן זוג

כללים שיש לזכור בכל ויכוח עם הבן זוג

כל אחד מכם ודאי מכיר את הסיפור היטב: רגע אחד אתם מנהלים דיאלוג בניחותא, אולי אפילו בהנאה, ולפתע הכול משחיר – פריטים נזרקים באוויר, מילים שאולי תתחרטו עליהן מוצאות מקום בשיח. האשמות, כאב, עצבים, תחושה של בדידות ונטישה… ולפתע אתם לבד בבית או בחוץ, פשוט הולכים ולא יודעים מה לעשות עכשיו, משום שאתם כועסים על האדם שאתם הכי אוהבים בעולם ועל בני הזוג שלכם – שהם מקום שני צמוד מאוד אליכם!

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אתם יושבים ותוהים כיצד יכולתם למנוע את כל הכאב הזה, כל הכעס, כל הטינה המיותרת… איך הגעתם לכאן בכלל?

כדי להבין את בועת הוויכוח וכיצד לצאת ממנה, יהיה עלינו לצלול מעט עמוק יותר.

די לאנוכיות

הסיבה להידרדרות של כל ריב, נובעת בדרך-כלל מהסתכלות פנימית, עצמית, אנוכית, שבה אתם תקועים: בני אדם נוטים לשכוח שהם מפרשים את העולם שלהם, שהם מביאים עליהם מחשבות שליליות או חיוביות וקובעים באופן אקטיבי כיצד יתנהל יומם – בין אם הם שמים לב לכך ובין אם לאו.

פעמים רבות, כאשר אתם במהלך ריב, אתם מתכנסים פנימה ומתחילים לחשוב על עצמכם: על איך שאתם מרגישים, מה שאתם חווים, באופן שבו אתם פגועים וכיצד אתם צודקים.

אבל מה עם האדם השני בקצה של החדר? האם הוא כה זר בעיניכם? ודאי שלא! זהו אהוב לבכם, שאתם אוהבים מאוד ורוצים ליהנות עמו מחיים מאושרים ושקטים. אז למה כל הנרקיסיסטיות הזו?

כבמקום להמשיך ולטבוע בתחושות האנוכיות שלכם – צאו מהבועה! הביטו באהובים שלכם, נסו לחשוב כיצד הם מרגישים, מה הם אומרים ולפרש זאת בצורה האובייקטיבית ביותר שאתם יכולים.

נסו לראות את הסיטואציה עצמה בצורה אובייקטיבית יותר – מי באמת כואב כאן? גם אם לא התכוונתם להכאיב, האם כדאי לכם להמשיך ולהילחם?

לפני שאתם תוקפים, משתלחים וטובעים בתוך רגע הכעס, עצרו לרגע ונסו להבין מה באמת קרה כאן. זכרו כי אינכם לבד וכי אינכם רוצים להיות – לכן השתדלו ליצור אווירה אלטרואיסטית ככל האפשר: הראו לאהובים שלכם שאכפת לכם ושאתם מבינים מה הם מרגישים, גם אם אתם לא מסכימים עמם. גרמו להם לנסות להבין כיצד אתם מרגישים, ביחס לאופן שבו הם מגיבים.

כשהאהובים שלכם יראו כי “הסרתם” את השריון” ואתם פשוט רוצים לדבר, לפייס ולשוב לאהוב, הם ככל הנראה יגיבו בהתאם.

אתם לא חייבים להיות צודקים כל הזמן

כשאתם בוחרים להפסיק להיות אנוכיים ויותר מכל – להפסיק לריב, אתם מודים בפני עצמכם שיתכן ותפסידו בקרב הזה וזה בסדר: האגו, הוא דמות שאנו יצרנו בראשנו – תחרותית שכזו, שכל כך אכפת לה לנצח ב… מה? מי העליב יותר? מי הכאיב יותר? מי פגוע יותר? מי צודק יותר?

מה זה משנה בכלל?

הם לא התכוונו לפגוע בכם בסופו של דבר – הם אוהבים אתכם! אז למה אתם מתנהגים כמו ילדים בגן שגנבו להם צעצוע?

גם אם הם טועים, צעקות והתנשאות לא תוביל לשום מקום חיוני או חינוכי – נסו לראות את נקודתו של האחר! אולי יש משהו במה שהוא אומר? למה הוא מאמין בזה כל כך? ככל שתביעו יותר אמפתיה – כך עולים הסיכויים שלכם למצוא את עמק השווה.

מה שחשוב בריבים במערכת יחסים הוא ללמוד לתקשר, כדי שאיש לא יהיה צודק – אלא כדי שתוכלו שניכם להרגיש שאתם עובדים כצוות – ביחד. לכן, אם אתם נפגעים, אתם נפגעים ביחד ואם אתם שמחים, אתם שמחים ביחד.

תמיד ייתכנו מצבים לא נעימים שתיפגעו, אך כל עוד תבחרו לשבת בפינה ולכעוס על כך או פשוט להשתלח בבני הזוג שלכם – הפגיעה לעולם לא תיפסק. רק שיח קולח וממצה, שבו תסבירו לבני הזוג שלכם מה הבעיה, יביא לפתרון איכותי וארוך טווח.

תפסיקו להתגונן

ומה אם המצב הפוך ואתם מרגישים מותקפים? אז בני הזוג שלכם מנסים להסביר לכם שהם פגועים: מה הם באמת אומרים? נסו לשמוע אותם מכל הלב.

יתכן ולא התכוונתם לפגוע, להציק או להתריס, יתכן ועשיתם טעות שלא התקבלה בעין יפה, יתכן ואתם כן התכוונתם כי אתם בוחנים גבולות, יתכן ואתם ניסיתם להסביר לבני הזוג כיצד אתם נפגעתם והם החלו להשתלח בכם, לכן כעת אתם המתגוננים.

גם במקרה הזה – קור רוח הוא המפתח: נסו להבין כי בני הזוג שלכם כנראה נמצאים באותה “בועה” בה אתם נמצאתם קודם לכן: הם מתמקדים בעצמם – באופן שבו נפגעו, ברצון להיות צודקים ובצורך לשרת את האגו. הם לא אשמים, האמת, זוהי נטייה אנושית מובנת.

במקום להגיב להם בהתאם ולהחריף את הריב, נסו להיות רגועים ולדבר בקול עדין, להבין כי אין לכם סיבה להתגונן משום דבר, גם אם התכוונתם אליו: מהותי שתדברו על זה, אך לא באווירה של כעס וחוסר הבנה – אלא במקום רגוע ונעים. עד שתמצאו את המקום הזה – בינתיים כל שניתן לעשות הוא להרגיע את הרוחות.

נסו לשים לב מראש למצבים בהם מנסים לדחוק אתכם למגננה: למדו להבין כי התופעה רק תוסיף לריב ותלהיט אותו – הפתרון הוא לגרום לבני הזוג לראות גם את הצד השני ולהירגע. גם אם אינכם מצליחים להרגיע אותם, אתם תמיד יכולים להסכים עמם באותו רגע, כדי שיירגעו: אמרו להם שמה שהם אומרים הוא הגיוני ושאתם מבינים אותם. באופן זה, אתם לא מודים שטעיתם – אלא גורמים לבני הזוג שלכם להרגיש שאתם מרגישים את הכאב שלהם וזה מה שחשוב.

לאחר ששניכם תירגעו, אתם תוכלו לדבר על הדברים בצורה רגועה וקונסטרוקטיבית.

אל תחשבו שאתם בעולם מקביל

אז נשברתם ונפלתם למערבולת הרגשות… זה קורה גם לטובים בינינו. אז אתם צועקים והמצב מחריף – עדיין יש זמן לעצור את עצמכם, לפני שתאמרו משהו שתתחרטו עליו…

כאשר אתם אבודים בתוך הריב, לפעמים בני זוג מנסים רק לפגוע, כאשר הם כבר בכלל לא בטוחים מדוע. לכן, זה כבר לא משנה מה הם אומרים – הם פשוט זורקים. קללות, זיכרונות לא נעימים, מצבים מביכים… לבני זוג יש הכי הרבה “תחמושת” עלינו, לכן הכי קל להם לפגוע בנו ולהיפך, כמובן.

הקפידו לזכור כי אתם אוהבים את האדם שמולכם ואתם לא באמת רוצים לפגוע בו. אם אתם מרגישים שהתווים שלהם החלו להיות שחורים יותר, הקפידו לגרום להם לשים לב לכך, לפני שיהיה מאוחר מדי.

ישנם דברים שבאמת לא ניתן לקחת חזרה – חבל שתעברו את הנקודה הזו.

האם ישנה שכבה פנימית?

אם אתם מרגישים שאתם רבים על בסיס קבוע, כדאי לכם לשאול את עצמכם אם אתם רבים על אותו דבר, בצורות שונות: רוב בני האדם רואים את החיים שלהם ביומיום, לא לפי “תמונה גדולה”. מסיבה זו, אנשים שמים לב בעיקר לבעיות הקטנות ולא לגדולות.

באותו אופן, יתכן וישנה בעיה גדולה במערכת היחסים שלכם, שאתם פשוט לא פותרים וממנה – נובעים כל הריבים השחורים.

אם אתם שמים לב שאתם רבים פעמים רבות, אך מזכירים אירועים אחרים לחלוטין, יורדים לפסים אישיים ומרגישים הרבה יותר כעוסים ממה שאתם אמורים, בהתחשב בסיטואציה – יתכן ששניכם לא מתמודדים עם בעיה קריטית, שכדאי לכם לנסות ולאתר.

אין צורך להגזים

פעמים רבות אנו טובעים בתוך הרגשות של הריב ומפתחים תחושות של לחץ וכעס: אנו צועקים, אנו נלחצים ואנו מתחילים לחשוב שזהו… זה יהיה הריב שישמיד את מערכת היחסים שלנו.

אבל רגע… לא חשבנו את אותו דבר על הריב הקודם? וזה שלפניו? אבל אנחנו עדיין ביחד!

אז כנראה שלא כל ריב יוביל אתכם לפרידה או לתקופה קשה במיוחד… אבל כולנו “אוהבים” לשוב כך: כדי לגרום לעצמנו להרגיש לחוצים יותר, קורבנות, לגרום לעצמנו לחוש כמו החיים שלנו מעניינים יותר ולשקול את כל האופציות. אנחנו ממש “נהנים” להלחיץ את עצמנו, אבל אין שום סיבה שניכנס למערבולת הרגשות הזו בכל פעם: היא לא בריאה לנו נפשית ופיזית וממש לא מומלצת למערכת היחסים שלנו.

כדי להבין שהכול יהיה בסדר, למדו כי אתם לעולם לא לדבר – כל עוד יש לכם את עצמכם: הרגישו את התחושה הפיזית של הכאב שלכם וחבקו את עצמכם, נחמו את עצמכם ולמדו כי זוהי תחושה בלתי-נפרדת מכם, שעליכם להתייחס אליה כאל חברה. פנקו את עצמכם ותיהנו מהתחושה, גרמו לעצמכם להרגיש טוב ורק לאחר מכן, חשבו על הריב שלכם: נראה הרבה יותר טוב עכשיו, נכון?!

לצד זאת, עליכם לזכור כי מערכת היחסים שלכם לא בנויה מקש: כנראה יש לה בסיס חזק שלא כל “רוח קלה” תמוטט בין רגע. בטחו באהבה שלכם, במה שיש לכם ביחד – האהבה בדרך-כלל באמת מנצחת הכול.

למה הם זקוקים עכשיו?

לאחר כל ריב, רוב בני הזוג זקוקים למנוחה, כדי להפנים את מה שקרה ולהירגע. גם אם אתם מרגישים שאתם חייבים לדבר עכשיו, זכרו שאינכם לבד ואם בני הזוג שלכם זקוקים לזמן ומרחק – תנו להם אותם. הם ישובו אליכם הרבה יותר רגועים ושקולים.

נסו ליצור דיאלוג חם

נסו לשבת ביחד ולדבר על מה שקרה: לשחזר את הצעדים בצורה קונסטרוקטיבית ולהבין מה קרה. במקום לחשוב כל אחד על עצמו: פשוט אפשרו לכל אחד מכם לדבר בתורו, להסביר את עצמו וכיצד הוא הרגיש. כשאחד מסיים, שהשני ינסה לחזור על מה שאמר האחד, כדי לוודא כי הוא מבין לחלוטין מה הוא הרגיש.

לאחר שהובהרה עמדתו של האחד, על האחר לדבר ולבטא כיצד הוא מרגיש.

זכרו לומר אחד לשני כי אתם אוהבים, כי אתם מבינים וכי מה שהאחר אומר הגיוני. השתדלו להיות כמה שיותר פתוחים, מבינים ונטולי כעס.

שמרו על הדיאלוג

אם אתם רבים לעיתים קרובות או גיליתם כי עליכם להתמודד עם בעיה קשה יותר, משחשבתם לראשונה, כדאי לכם לנשות ולשמור על הדיאלוג: להבטיח לעצמכם מרחב ועם זאת, כי תפנו כל יום זמן מה כדי לדבר באמת: לספר אחד לשני כיצד אתם מרגישים, מה חוויתם והיום ומה אתם שואפים לחוות מחר. לספר להם כיצד אתם מרגישים בנוגע אליהם, כיצד אתם מרגישים בנוגע למצב הנוכחי ולשמוע מהם, כיצד הם מרגישים כלפיכם.

גם אם אתם לא תמיד זוכרים – אתם יכולים לרשום את כל מה שאתם רוצים לדבר עליו ביומן או מחברת. באופן זה, גם תדברו בצורה מסודרת והגיונית ותצליחו להביע את עצמכם בפני הזוג שלכם בצורה קוהרנטית יותר.

נסו לחלוק כל סוד, ולו הקטן ביותר, לשתף בכל אירוע קטן. אל תנסו לשמור כעסים בבטן – הם רק ילכו ויגעשו – פשוט למדו לבטא אותם באותו רגע בצורה נינוחה, כך שתוכלו לפתור אותם במקום.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500