7 אתרים שיעזרו לכם ללמוד שפה חדשה

“למד את שפתך טוב ושלוט בה היטב ויהיה לך את המרכיב הראשון לחיים. אדוארד מורו

המדריך המלא Lifehacks


מה אנחנו ללא היכולת לתקשר? בעודנו מגיעים למקום חדש, ארץ חדשה, אנחנו מתבקשים להתאים את עצמנו לאופי ההליכות, למנהגים ולשפה המדוברת. שפה היא אחד הכלים החזקים ביותר שקיימים בעבורנו, היא ערוץ התקשורת המשותף שיש לנו עם הסביבה. בין אם היא מילולית, פיזית או בכלל תת הכרתית, שפה היא כלי נהדר להעברת מסרים בנינו לבין הסביבה. זה הזמן להרחיב קצת את הידע, לפניכם 7 אתרים מפתיעים שיעזרו לכם ללמוד שפה חדשה בקלי קלות. בהצלחה!

אתר Duolingo

אם עוד לא הכרתם, אתר Duolingo הוא בהחלט אתר שאתם צריכים להכיר. אתר נהדר שמציע את שירותיו ללמידת שפות רבות וחדשות – בחינם. בעל אפשרויות ופנקציות רבות שיאפשרו לכם ללמוד בקלות אחת מ-6 השפות שהוא מציע, בניהן תמצאו שפות כמו – צרפתית, אנגלית, ספרדית וגרמנית. אתר Duolingo גם מאפשר לבחון את עצמכם ואפילו לנסח טקסטים בשפה החדשה. המבנה של האתר מאוד מאורגן, קל ונוח למשתמש ומאפשר לעקוב אחר ההתקדמות שלכם.


אתר Memrise

כמו אתרים אחרים גם אתר Memrise הוא ממשק חינמי ללימוד שפות חדשות, אתר זה עושה שימוש בכרטיסיות שינון בכדי לסייע למשתמשים שלו ללמוד ולשפר את אוצר המילים שלהם. אתר זה מאפשר בעצם ליצור ספריית כרטיסיות הכוללות את אוצר המילים שזה עתה נלמד ומאפשר לחזור עליהן בכל פעם.

אתר Livemocha

אתר Livemocha מציע חמישה קורסים שונים של השפות – גרמנית, צרפתית, הינדי, ספרדית וסינית. אתר זה מאפשר לקחת קורסים חינמיים על פי רמות למידה שונות בשיתוף פעולה עם חונכים. אותם חונכים הם למעשה דוברי השפה הנלמדת המאפשרים שיתוף פעולה המרחיב את אופק הלמידה.  אתר זה מיועד בעיקר לאנשים עם הלך רוח עצמאי יותר, שכן אתר זה מתנה את הלמידה בהתחברות עם אנשים אחרים בכדי לסייע ללמידה שלכם.

Lifehacks מדריכים


אתר Busuu

אתר Busuu מציע את האפשרות לתרגל את הלמידה בעזרת תרגילי כתיבה ושמיעת הקלטות. באתר זה תוכלו למצוא מגוון רחב של שפות כמו – פולנית, יפנית, תורכית ופורטוגזית. הוא נגיש גם במחשב וגם דרך הממקש הטלפוני. ניתן להוריד את האפליקציה החינמית דרך ה-Google Play  או iTunes ולהמשיך להתאמן בכל מקום.

אתר Lingualia

Lingualia הוא אתר נפלא המשלב כלים רבים שיאפשרו לכם להתאמן על השפה החדשה, כמו השפעת קבצי אודיו, שימוש בכרטיסיות, פתירת תרגילים ושיעורים מותאמים אישית שישקפו את סגנון הלמידה המתאים ביותר עבורכם. אם זה לא מספיק, את Lingualia בונה בעבורכם לוח זמנים מסודר ללמידה, שיעזור לכם להתקדם בקצב הדרגתי.


אתר Byki

אתר Byki נוקט בגישה דומה מאוד לאתר Memrise על ידי התמקדות בשינון אוצר מילים וביטויים חדשים. הוא אומנם מתעסק גם בללמד דקדוק אך לא רק, אתר Byki מציע מגוון רחב ביותר של שפות, יותר מכל אתר אחר ברשימה, למעשה תוכלו למצוא ב- Byki יותר מ-74 שפות שונות. תוכלו למצוא באתר תוכנית למידה מסורתית אשר נמצאה כעוזרת בזירוז הלמידה.

Youtube

יכול להיות שיוטיוב הוא האתר הכי לא שגרתי ברשימה, אבל יעיל להפליא. YouTube מציע מרחב עצום של סרטוני הדרכה במגוון רחב של שפות, לאנשים שונים בעלי מיומנויות ורמות מסוגלות שונות. ב- YouTube תוכלו למצוא קטעי וידאו רבים שצולמו על ידי דוברים. היתרון בלמידה מדוברים או ממצגת “חייה” נמצא בפרטים הקטנים, קטעי וידאו אלו שצלמו בידי דוברים למעשה עשויים ללמד אתכם את החלק חשוב ביותר בכל שפה והוא הגייה נכונה. כיצד דוברי השפה מבטאים כל מונח או מילה? זה הזמן להתאמן קצת מול המסך ולהבין לעומק מהי הגייה נכונה.

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.