ללמוד איך ליהנות מהחיים – גם כשאתם לבד

ניסיון חינם לזמן מוגבל

ללמוד איך ליהנות מהחיים – גם כשאתם לבד

החיים מתחלקים לתקופות, כאשר בחלק מהן אתם חשים כל כך עייפים מרוב הקשרים החברתיים שלכם שאתם פשוט לא יודעים “איפה לשים את הראש”. במקרים אחרים, אתם מביטים על הפלאפון ומרגישים שאין לכם אפילו מישהו אחד בעולם לדבר עמו.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

ישנם אנשים אשר חשים כך כל יום; לא מצליחים למצוא את האנשים שיחממו את לבם, שיתנו להם מקום לדבר ולהביע את עצמם.

לעתים התופעה גורמת לנו לחוש עצובים, בודדים, אולי אפילו נחותים. לעתים היא פשוט גורמת לנו לחוש משועממים. לכאן או לכאן, איש איננו נהנה משהייה לבדו… רגע מה? בטח שכן!

אף על פי שהאדם הוא יצור חברתי, רובנו נהנה גם מזמן לבד פשוט משום שכעת כל העולם פתוח מולנו! אין צורך להתחשב במישהו אחר, לבזבז אנרגיה על שיחה או לדאוג… כל שעליכם לעשות הוא ליהנות מעצמכם.

זכרו כי אם יש לכם את עצמכם – אתם לעולם לא לבד. זאת ועוד, תמיד ישנן דרכים להפיג את תחושת הבדידות ואף ליהנות מחברה בדרכים חדשות ויצירתיות.

כוחן של הרשתות החברתיות

כיום רוב האנשים מתכתבים דרך הפלאפון והאינטרנט עם אינספור אנשים, כאשר חלקם מעולם לא התראו פנים אל פנים בעולם האמיתי. בזכות הרשתות החברתיות, הצ’אטים והפורומים השונים, כיום אתם יכולים למצוא מישהו חדש להכיר ולהתכתב עמו בכל יום: אנשים מהארץ או מחו”ל, אנשים שחולקים תחביב שלכם ומבקרים באתר אודותיו, אנשים בעלי עמדות פוליטיות דומות, אנשים שמחפשים להכיר אנשים אחרים… פשוט אנשים.

היכרות מולידה משיכה וחברה אמיתית. מחקרים מצאו כי אנשים שלא מהססים לשלוח הודעות לאנשים חדשים, להפגין סקרנות ועניין לגביהם ומביעים חיוביות יצליחו ליצור בקלות שפע חברויות בעולם הווירטואלי. רוב האנשים רוצים חברה בדיוק כמוכם, לכן כשהם יחושו כי הם במרכז העניינים הם ירצו להמשיך ולדבר עמכם. הסיכויים גבוהים כי עם הזמן הם גם ישאלו אתכם על עצמכם.

מה שכן, כדאי לכם לדאוג שהפרופילים שלכם יהיו מלאים מידע ותמונות, כך שידעו שאתם בני אדם אמיתיים ולא מוכרים או עבריינים אשר מתחזים לאחרים.

ככל שתתכתבו יותר, כך תשימו לב כי לפתע יש לכם משפחה וירטואלית של חברים.

צאו לדייט לבד

כמובן שכיף לצאת עם חברים ולבצע פעילויות עמם, אבל אתם יודעים מה הרבה יותר כיף? לבחור לעשות כל דבר שאתם רוצים, מתי שאתם רוצים וכמה שאתם רוצים! אתם יכולים ללכת לכל סרט שתרצו, בלי להתחשב בטעם של האחר. אתם יכולים ללכת לאכול בכל מסעדה, בלי להתחשב באלרגיות או דיאטות של אחרים… אתם יכולים ללכת למקומות הזויים ולעשות דברים מביכים בלי להיות מודעים לעצמכם, משום שאתם לגמרי לבד!

מי יודע? אולי כל האושר וההנאה הללו דווקא יימשכו אליכם אנשים חדשים.

למדו את ההבדל בין לבד לבודד

בדידות היא רגש שלרוב מתרחש עקב גירוי שהמוח שלנו שולח לנו. המוח שלנו אוהב לנתח כל דבר ולכן גם בדידות רגשית עשויה להידרדר, עד לכדי מצב שבו אתם תוהים למה אתם בכלל מרגישים כה בודדים? האם אתם לא נאהבים? בוודאי שלא! לרובכם יש אנשים בחיים: הורים, אחים, משפחה מורחבת, חברים… אלו הם אנשים שעוטפים אתכם בחיים ומחבקים אתכם חיבוק דמיוני, גם כשהם לא באמת לידכם.

אתם חייבים ללמוד ולעשות את ההפרדה הזו: אם אתם לבד כעת, אין עליכם לפרש כי אתם לבד נקודה. אתם לא. לפעמים אתם אפילו רוצים להיות לבד וזה בסדר – כל עוד אתם זוכרים שתמיד יש לכם למי להתקשר. תמיד.

גם אם אתם חשים כי אין לכם אנשים להתקשר אליהם, אתם בהחלט יכולים להיות מאושרים מהעובדה שיש לכם את עצמכם: אם יש לכם את עצמכם, יש לכם את האדם שהכי אכפת לו מכם, שאתם הכי מסתדרים אתו ושאתם הכי מכירים עמכם כל הזמן. מה טוב יותר מזה?!

לכו לפגישות

כמובן שהכוונה היא איננה לפגישות עסקיות, אלא למקומות שמציעים מפגשים של אנשים חדשים, מעין מקומות בטוחים שבהם אתם יכולים להכיר אנשים חדשים מחוץ לעולם הווירטואלי.

תנועות נוער, מפגשי מנהיגות, ערבי שפות מרחבי העולם, סדנאות, הרצאות, ערבי בינגו, יוגה, ריקודי סלסה… כל פעילות שהיא חברתית כוללת הרבה מאוד אנשים שאתם יכולים לדבר עמם. רבים האנשים שמחפשים לפגוש אנשים חדשים, ממש כמוכם, לכן כל עוד תשדרו חיוביות, תדאגו לחייך, ליצור קשר עין ולקיים אינטראקציה עם אחרים – אתם לבטח תרחיבו את מעגל החברים שלכם.

צפו בסרט

התקשרו והזמינו כמה חברים לסרט בבית או בחוץ או אפילו יותר טוב – תראו סרט בבית או שתצאו לראות סרט בחוץ עם עצמכם. זה לא באמת משנה, משום שבמהלך הסרט אתם לא יכולים לדבר בכל מקרה. מה שחשוב הוא שתטבעו בעלילה מעניינת שתמחק את המחשבות החשוכות מראשכם. תבחרו כל סרט בסגנון שאתם אוהבים ופשוט תלכו על זה. תחשבו עמה פופקורן וממתקים יהיו לכם רק לעצמכם!

התנדבו

אחת הדרכים המופלאות ביותר להכיר אנשים חדשים, חיוביים וטובי לב היא באמצעות התנדבות. התמקדות בצרכים של הזולת והעולם החיצון מנווטת את המוח שלכם ממחשבות עצובות. בלתי-אפשרי לחוש בודד כאשר אתה עוזר ונותן מעצמך לאחרים, רואה את החיוך ואסירות התודה שלהם ומרגיש… כי אתה משנה משהו בחיים שלהם. לעזור לכל אדם אחר תמלא אתכם באסירות תודה, אהבה עצמית ואושר פנימי.

תאמצו חיה

כלב פעלתן ומלא אושר יכול להיות התרופה הכי טובה בשבילכם. אתם יכולים לקנות כל חיה שאתם אוהבים ולהפוך אותה לחלק מהמשפחה שלכם. היו בטוחים כי היא תאהב אתכם יותר מכל דבר אחר בעולם!

בנוסף, אתם תהיו חייבים להשקיע זמן ואהבה בחיות המחמד שלכם כדי ללמד אותן כיצד להתנהג, לקיים עמן קשר עמוק ולספק את הצורך שלהם בחברה. לפתע אתם תבינו כי אתם באמת אף פעם לא לבד – משום שיש לכם אחד את השני. גם דג זהב יכול לעשות פלאים למצב הרוח שלכם.

זהו את מקור הבדידות שלכם

במקום לנסות ולחפש ברשתות החברתיות, במאמרים ובכל מיני עולמות שאתם ממציאים לעצמכם מה לעשות כאשר אתם חשים בודדים, כדאי לכם נסות ולחזור אחורה כדי להבין – למה אתם בכלל מרגישים בודדים מלכתחילה???

אתם יכולים לנסות מיליון ואחת שיטות להקל על תחושות של בדידות, אבל אם הן לא ייגעו במקור הבעיה – הן פשוט יגרמו לכם לחוש בודדים יותר ועייפים יותר.

אם עד היום חשתם מאושרים כשהייתם לבד, מה השתנה? מה גרם לכם לחוש כי שהייה עם עצמכם היא כה נוראית כעת? או בפעם הספציפית הזו?

האם מישהו גרם לכם לחוש בודדים? הסביבה שלכם בעבודה? משהו שראיתם בטלוויזיה השפיעה עליכם עמוקות? לאחר שתאתרו את המקור, יהיה לכם הרבה יותר פשוט לסגור את מעגל הבדידות ולהמשיך הלאה – להנאה מעצמכם.

קראו סיפורת

בבקשה תפסיקו לקרוא את כל ספרי העזרה-העצמית הללו שמנסים להסביר לכם כיצד להתגבר על רגשות של בדידות – הם רק נוטעים בכם את רגשות הבדידות, משרישים את מחשבות הבדידות בראשכם וגורמות לכם לחוש אומללים יותר. המטרה היא לנסות ולהפיג את מחשבות הבדידות באמצעות מחשבות חיוביות או כשהדבר לא מתאפשר – הסחות דעת.

קראו רומן או ספר טוב במקום, שיסייע לכם ללכת לאיבוד בסיפור טוב או להזדהות עם דמות שנתפסת כייחודית עבורכם. העלילה תסייע לכם לשכוח את תחושות הבדידות, ליהנות מרגשות של ביטחון והרפתקה שהספר נוטע בכם וחשוב מכל – לפתח מחשבות חיוביות.

תיהנו ממקלחת חמה

בין אם אתם פשוט אוהבים להירגע ולהרפות את השרירים באמבטיה חמה ונעימה עם מלחי אמבט ושמנים אתריים או שאתם פשוט תמיד מוצאים את הרעיונות הכי טובים שלכם בזמן המקלחת, כדאי לכם לקחת אמבטיה חמה ומרגיעה. זוהי דרך מצוינת ליהנות מ”זמן העצמי” שלכם ולגרום לעצמכם להרגיש כי אתם מפנקים את עצמכם. אתם תמיד יכולים לשלב באמבטיה מוזיקה, שוקולד, יין או בירה, לקרוא איזה ספר טוב תוך כדי או פשוט לשקוע במחשבות נעימות ומרגיעות.

תעלו על אוטובוס, רכבת או מטוס ל- X

כולכם לבטח חשבתם על זה מתישהו – פשוט לעלות על כלי תחבורה ציבורית ולנסוע לאן שהרוח תיקח אתכם. החופשיות שהפעולה מביאה לחייכם תגרום לכם לחוש הרבה יותר נמרצים ומאושרים. במקומות חדשים או בדרכים אליהם, תוכלו לפגוש באנשים חדשים ולגלות סביבה חדשה שלא ראיתם בעבר. החידוש יגרום לכם לשכוח שבכלל דאגתם מזה שאתם לבד… יתכן ואף תרצו להיות לבד יותר – כדי להתוודע ליותר מקומות מדהימים בעולם ואנשים ייחודיים בעולם.

פשוט תרקדו

לפעמים אנחנו רגישים בודדים משום שאנו לבד. אז כדאי לזכור כי כאשר אתם לבד אתם יכולים לעשות הרבה דברים שלעולם לא הייתם יכולים לעשות עם אחרים כמו… לרקוד בעירום! לקפוץ על המיטה עם נעליים! לצייר על הקירות! לעשות דברים הזויים לבד יגרום לכם לצחוק ולהבין כי גם פריצה של הגבולות הקטנים היא הרבה יותר ממשעשעת.

עשו ריצה קצרה

ריצה לאורך זמן מסייעת לגופכם להפריש אנדורפינים, דופמין וסרוטונין, שתורמים לתחושות של אושר, שלווה ורוגע. מחקרים משנת 2006 מעידים כי אפילו הליכה של חצי שעה יכולה לשנות את כל מצב הרוח שלכם.

תצפו שוב בסדרה האהובה עליכם

עד היום עולם הטלוויזיה שחרר כל כך הרבה סדרות וסרטים מדהימים, שכדאי לכם לצפות בהם שוב! כמובן שאתם תמיד יכולים לקפוץ לסדרה או סרט חדשים ומעניינים שאליהם תוכלו להתמכר, אך אם אתם חשים שפשוט אין לכם כוח, כדאי לכם לנסות ולמצוא איזו קומדיה שתמיד גרמה לכם לצחוק (גם בפעם ה- 20) ולצפות בה שוב. הקלישאות הן כמובן הסדרות “חברים”, “סיינפלד”, “סקס והעיר הגדולה”, “וויל וגרייס”, “השיר שלנו”, “איש משפחה”, “המפץ הגדול”, “שני גברים וחצי” ועוד ועוד.

התנתקו מהטכנולוגיה

הרשתות החברתיות, האינטרנט והטלוויזיה הביאו הרבה אושר לחיינו, אך גם הביאו הרבה אובססיה: אם אתם לא יכולים לדמיין יום שלם בלי ה- FACEBOOK או שאתם מוצאים את עצמכם מבלים זמן רב בפלאפון במקום להקשיב לאנשים שמדברים אתכם, יתכן והגיע הזמן לשוב ולהתענג על החיים האמיתיים.

נסו להיפרד מהפלאפון שלכם ליום שלם ופשוט ליהנות בחברת אחרים, לפגוש אנשים חדשים ולהיות תלויים באחר אפילו מבחינת “מה השעה?”. יתכן מאוד כי תבחינה שענני הבדידות שאפפו אתכם החלו להתפזר.

הביטו בתמונות של פעם תוך כדי שאתם מסדרים

הרבה אנשים אומרים כשאתם לבד כדאי לכם להיות פרודוקטיביים ולנקות או לסדר. הפעולות הללו אף מסייעות לכם לחוש כי אתם יותר בשליטה על החיים שלכם מצד אחד, אך מצד שני יתכן ויהיו עגומות ומעייפות בעת מצב רוח רע.

לכן כדאי לכם לראות טלוויזיה או להביט בתמונות של פעם תוך כדי שאתם מסדרים. אתם יכולים להכין לעצמכם תה או לאכול כמה עוגיות מתוקות תוך כדי. נסו להעלות זיכרונות ולצחוק מהחיים שחייתם עד היום, תיהנו מהמחשבה על אנשים בחיים שלכם, הרגעים המביכים שלכם, המצחיקים שלכם והאוהבים שלכם יחד. על הנוסטלגיה הזו תגרום לכם להבין דבר אחד לבטח – אתם לחלוטין לא לבד.

הוקירו תודה על החיים

זכרו להוקיר תודה על כל מה שיש לכם בחיים. כתבו לעצמכם 5-10 דברים או אנשים שאתם מודים על שהם בחייכם ודאגו להזכיר זאת לעצמכם ברגעים של בדידות.

לכו לאוניברסיטה

ידעתם שאתם יכולים ללכת לכל קורס שמלמדים באוניברסיטה ולהקשיב לשיעורים, גם אם אינכם רשומים אליה? כפי שאתם יכולים ללכת לסדנאות או ליוגה וללמוד, לפעמים כדאי לכם להעמיק את רמות הידע שלכם ולפנות אל האקדמיה. הלימודים החינמיים באקדמיה הם המשתלמים ביותר, בייחוד משום שאתם באים רק כדי להקשיב וליהנות – לא להיבחן.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.