מוטיבציה להורדה במשקל – טכניקות שידרבנו אתכם להתחיל עכשיו

מוטיבציה להורדה במשקל – טכניקות שידרבנו אתכם להתחיל עכשיו

אם אתם קוראים את המאמר הזה, כנראה כבר הגעתם להבנה הקשה כי עליכם להוריד במשקל! כלומר אתם יודעים כי עליכם לעזור לעצמכם לממש את המטרה, כדי שתשפר את רמת החיים שלכם בעתיד מבחינה בריאותית, מבחינה נפשית ומבחינה פיזית.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

פעילות גופנית היא הכרחית, בשל היותה כה בריאה. ההבנה כי עליכם להוריד במשקל היא מוטיבציה מצוינת ואף חיונית לבסס עליה את התהליך. הגוף שלנו נועד לזוז, לא לשבת במקום מול הטלוויזיה… כדי להוריד ממשקלכם, ההצלחה של המסע שלכם מבוססת על היכולת שלכם לשמר את אותה מוטיבציה עד שתהיו מרוצים ממשקלכם.

מוטיבציה מאוד פשוטה בראשית הדרך, אך לא פשוט להחזיק בה לאורך זמן. הגיוני שלאחר מספר חודשים תחושו מתוסכלים – כולם מרגישים כך. כל יום הוא שונה: ימים מסוימים תחושו כי אתם על גג העולם, בעוד שבימים אחרים המוטיבציה עשויה לנטוש אתכם.

במאמר זה אנו נבחן את הדרכים לשמר את המוטיבציה להוריד משקל לאורך זמן. אנחנו גם נלמד מדוע כה קשה לשמר אותה מלכתחילה, כדי שנוכל לגבור על מכשולים או מסיחים בדרך ביעילות.

מוטיבציה והשראה להוריד ממשקלכם

ישנן סיבות מגוונות לרצון להוריד במשקל, אבל… כולם זקוקים למוטיבציה כדי לעשות זאת.

מוטיבציה נרקמת הרבה יותר בקלות כאשר אנו קובעים סיבה אחת קריטית, שבזכותה אנחנו בוחרים להוריד במשקל

חשוב להבין מדוע אתם רוצים להוריד ממשקלכם, גם אם הסיבה היא פשוטה יחסית, גם אם מדובר רק בכמה קילוגרמים.

אם אינכם בטוחים, נסו לחשוב על זה כך – אם תורידו ממשקלכם, אפילו 5%, אתם:

 • תשפרו את רמות הסוכרים במחזור הדם שלכם ותפחיתו את הסיכון לסבול מסוכרת
 • תפחיתו את הסיכון לסבול ממחלות לב
 • תפחיתו את רמות הכולסטרול במחזור הדם שלכם
 • תפחיתו כאבי מפרקים
 • תתמודדו יותר בקלות עם נדודי שינה
 • תפחיתו את הסיכון לסבול מסוגים מסוימים של סרטן
 • תחושו ערניים יותר במשך היום
 • תיהנו מרמות גבוהות יותר של אנרגיה לאורך היום
 • תיהנו ממצב רוח מרומם יותר

למרות כל הטוב הזה, המסע המפרך יצריך מכם רמות גבוהות של מוטיבציה. משטר הכולל פעילות גופנית לצד תזונה נכונה ובין 7 ל- 9 שעות שינה מידי לילה, היא הדרך הנכונה לבצע את המסע הזה. זכרו כי משטר כזה יסייע לכם להוריד ממשקלכם לאט, אבל בטוח כלומר, אתם תצפו ירידות של חצי קילו-קילו לרוב, אך תבססו לעצמכם אורח-חיים בריא אמיתי.

מאבקים נפוצים עם המוטיבציה

מחסור במוטיבציה נפוץ בשל סיבות רבות. מוטיבציה עשויה לגרות מספר רגשות, כך שיהיה לכם לא פשוט לשמר את המוטיבציה שלכם לאורך זמן.

המאבקים הנפוצים של המוריד במשקל עם מוטיבציה, נובעים כתוצאה מ…

סביבה חברתית לא תומכת

הסביבה החברתית שלכם היא הסביבה הפיזית והרגשית שלכם: ההורים, המשפחה, החברים, השותפים, החברים לעבודה או לספסל הלימודים וכדומה.

רבים מהם לא מבינים את החשיבות של ההשפעה שלהם על חייכם. אם אתם מנסים “לחזור לדרך הישר” מבחינת המשקל שלכם ואתם שומעים מישהו שקרוב ללבכם אומר: “אוי, את/ה לא צריך/כה את זה, בוא/י נלך לאכול גלידה”, המוטיבציה שלכם תצנח לרצפה כתוצאה מכך.

לפעמים לא מדובר רק בזלזול של החברה במטרה שלכם, אלא במחסור בתמיכה שהם מציעים לכם. נסו לחשוב על זה: אתם מבצעים תהליך לא פשוט, הכולל תכנון רב ומשפיע על החיים היומיומיים שלכם לגמרי לבד. הגיוני כי תיתקלו במכשולים, ספקות או מצבים לא נעימים, שיגרמו לכם לחפוץ בחום, אהבה ותמיכה, שיסייעו לכם להמשיך בתהליך.

הרבה עבודה קשה = מעט תוצאות

כאשר אתם מתעמלים 5 פעמים בשבוע, זוכרים לספור קלוריות ומקפידים על תזונה נכונה, אתם מאמינים כי תצליחו להוריד הרבה יותר מקילו-קילו וחצי בשבוע. הקפידו לזכור כי נורמלי מאוד להוריד את הממוצע הזה מידי שבוע. כדאי לכם להבין – 3,500 קלוריות שנשרוף מהווים חצי קילו בלבד! חשוב לכם לפתח את כוח הסיבולת והסבלנות שלכם; זכרו כי הדרך ארוכה ומפותלת לכל אורכה.

פציעות

כאשר אתם מבצעים פעילות גופנית לעיתים קרובות, הגיוני מאוד שתפתחו פציעות מידי פעם ופעם, שיקשו על משטר האימונים שלכם: דלקות, שברי מאמץ וכאבי שרירים הם רק חלק מהקשיים עמם אנו עלולים להתמודד.

חלק מאיתנו כבר פצועים במידה מסוימת: אם אנו חולים במחלה מסוימת, מעל גיל 60 או סובלים מכאבים באזור הגפיים – יהיה לנו קשה יותר לבצע פעילות גופנית שגרתית.

עם זאת, כיום קיימים אינספור סוגים של אימונים, המותאמים לכל אחד ואחת מאיתנו. כדאי לכם להיוועץ עם הרופא שלכם בנושא, לחקור בנושא ולאתר את הפעילות הגופנית שמתאימה עבורכם.

חשקים

אתם תרצו לאכול את כל אותם דברים טעימים שפספסתם עד עכשיו, כי התמדתם כל כך יפה בתזונה הנכונה שלכם. לכל בני האדם ישנם חשקים מידי פעם, אך חשוב להיות מודעים אליהם ולהתחשב בהם באופן בריא, שלא יפגע בהתקדמות שלכם.

משתוקקים לעוגיות? תאפו אותן בבית! תחליפו את החלב בחלב קוקוס, את הקמח הלבן בקמח כוסמין, קמח שקדים ועוד. הפחיתו את רמות הסוכרים באופן משמעותי (מומלץ להימנע מסוכר לבן או סוכר חום) והשתמשו בשוקולד מריר בלבד.

אתם יכולים לעשות שינויים בכל מתכון שאי-פעם הכנתם או מנה שאי-פעם אכלתם בחוץ. אתם תופתעו לגלות כי לפתע, העוגיות אינן מהוות איום כה בעייתי על התזונה שלכם.

מזון בריא הוא “יקר”

ישנה מעט אמת בטענה הזו, אבל הכול תלוי במה שאתם קונים… אם תקפידו ליהנות בעיקר מירקות, פירות, קטניות ודגנים מלאים, יתכן שאפילו תחסכו חלק מהכסף שהייתם מוציאים על חטיפים, ממתקים, בשר ומוצרי חלב.

מחסור בזמן לבצע פעילות גופנית

אם אתם באמת רוצים להוריד ממשקלכם, הגיע הזמן למצוא את הזמן. אתם חייבים לקבוע לעצמכם לו”ז קבוע יום-יום, שיכלול את האימונים הגופניים.

יתכן מאוד שלא תצליחו להגיע למכון או לבצע אימון בבית בעקבות מחסור בזמן, אך זוהי החלטה שלכם. אם אתם מחליטים לדבוק בפעילות גופנית, דאגו לשלב אותה כל יום – כל היום – תחנו רחוק יותר מהסופר, כך שיהיה עליכם ללכת עם השקיות. תבחרו במדרגות במקום במעלית, תעשו סקוואטים בזמן שאתם מבשלים או שכיבות סמיכה כאשר אתם בהפסקה בעבודה… כולכם יכולים לשלב פעילות גופנית באופן מסוים בחייכם – כל שעליכם לעשות הוא לחשוב היכן.

קיימים עוד אינספור קשיים עמם תתמודדו, במהלך התהליך שלכם. כדי לפתור אותם, יהיה עליכם ליישם טכניקות שונות, שיתרמו לשימור המוטיבציה ולירידה נוחה במשקל.

אהבה והערכה עצמיים

האהבה מחדשת את המוטיבציה שלכם, כאשר המוטיבציה שלכם ניזונה מההערכה שלכם.

אהבה עצמית מלבה את המוטיבציה ומסייעת לכם להעריך את הגוף שלכם ואת כל הדברים שאתם יכולים לעשות בחיים. הערכה כלפי הגוף שלכם תסייע לכם לשמר את הדימוי העצמי שלכם ולשאוף להמשיך ולשפר אותו – באמצעות הורדה במשקל.

לפעמים לא פשוט לחולל אהבה עצמית. כדי לפתוח את התהליך נכון, נסו לכתוב לעצמכם את כל הדברים שאתם אסירי תודה עליהם. תדאגו לשמור את הרשימה הזו במקום שבו תמיד תוכלו לראות אותה, כך שתמיד תזכרו כמה טוב לכם בחיים.

אף כדאי לכם לנסות ולהשקיע בעצמכם, כדי להוכיח לעצמכם את האהבה שלכם: תפנקו את עצמכם, תעשו אמבטיות חמות ומרגיעות, תכינו לעצמכם ארוחה בריאה ומושקעת, תיפגשו עם חברים במקום שאתם אוהבים, תלמדו משהו חדש… השמיים הם הגבול.

מודעות עצמית

מודעות עצמית היא חיונית לכל תהליך ובייחוד לתהליך הירידה במשקל, משום שהיא תסייע לכם לשים לב למה שאתם עושים: מה שאתם אוכלים, כמה אתם מתאמנים ואם הבחירות הכלליות והכוללות שלכם הן נכונות ותומכות במטרות האולטימטיביות שלכם.

יהיה לכם הרבה יותר פשוט ליהנות מצמיחה אישית ולהמשיך להתקדם בנתיב שלה, אם תהיו מודעים אליה ואל היתרונות הרבים שהיא תורמת לחייכם, מעבר למטרה המרכזית שלכם.

מחויבות

אתם יכולים לומר שאתם מחויבים, אך האם זו האמת? מוטיבציה לירידה במשקל זקוקה למחויבות שלכם, כדי להרגיש שאתם אכן רוצים לדבוק בדרך הנכונה עבורכם.

אם תיידעו את העולם אודות המסירות שלכם לתהליך, יהיה לכם הרבה יותר פשוט לעמוד בפני המכשולים ולשמור על המחויבות שלכם: נסו לחשוב כמה תכעסו על עצמכם, אם תפגעו במטרה שלכם ותאכזבו את האנשים הקרובים אליכם, כתוצאה מכך.

אל תעשו את זה לבד

ישנם אנשים רבים שמבקשים להוריד במשקל אף הם. למה שלא תעבדו יחד? “חברים לנשק” לרוב ידאגו לעודד אחד את השני תמיד, כך שתוכלו לשמור על מוטיבציה רמה ואף ליהנות ממערכת תמיכה איכותית, שמבינה את הקשיים שלכם ומוכנה לעבור את המסע המפרך הזה יחד אתכם.

חיות מחמד

הן מאושרות, הן כיפיות, הן היפראקטיביות והן אוהבות אתכם יותר מכל דבר בעולם! כלבים, לדוגמא, יסייעו לכם בתהליך הירידה במשקל מסיבות רבות, כאשר המהותית ביותר היא האהבה שהם ירעיפו עליכם. האהבה והתמיכה יסייעו לכם לחוש כי אתם יכולים לעשות כל דבר שעולה על רוחכם, לרבות להצליח ולנצח את המשקל.

בנוסף, חיות כמו כלבים בפרט זקוקות לטיול בחוץ על בסיס יומי. מדובר בפעילות גופנית נוספת שתרמתם לחייכם, אפילו בלי לשים לב.

תכננו נכון

אתם כבר גיבשתם מטרה ואתם יודעים מדוע אתם רוצים לבצע אותם, אך האם שאלתם את עצמכם איך?

דאגו לתכנן משטר איכותי שתוכלו לדבוק בו לאורך רוב התהליך שלכם. לדוגמא, אתם תהיו חייבים לעשות מעבר לחשיבה אודות תזונה נכונה: יהיה עליכם לתכנן תפריט מאוזן ונכון, שמאפשר לכם ליהנות מערכים תזונתיים חיוניים, לצד תרומה איכותית לירידה במשקל.

אל תזלזלו! נמאס לכם מהתפריט או ממשטר האימונים הנוכחי שלכם? דאגו לגוון ולחפש אחר דברים חדשים שאתם יכולים לנסות, כדי לשמור על עניין, ריגוש ומוטיבציה.

זכרו כי כל תהליך דורש זמן

גם אם יש לכם אירוע, סידורים, לטפל בילדים, לדאוג לבני הזוג, לבקר את כל החברים ועוד לא חשבתם על העבודה בכלל… מגיע לכם לפנות את הזמן לעזור לעצמכם וליהנות מירידה במשקל.

עם זאת, כדאי לכם לזכור כי אכן מדובר בתהליך, שעשוי לדרוש מכם שנים של עבודה. אל תירתעו מכך, להיפך – תאמצו את הקושי לחיקכם, היו סבלניים ונצחו אותו.

אתם תיתקלו במכשולים לאורך הדרך

זהו לא מסע פשוט, לכן כדאי לכם לצפות לעיכובים, מכשולים או קשיים שתיתקלו בהם במהלך התהליך.

אל תקשו על עצמכם; גם ככה אתם עוברים תהליך לא פשוט. היו סבלניים ותאהבו את עצמכם במהלך התהליך הזה.

אל תתמקדו במטרה, אלא במסע עצמו

משום שהתהליך הוא ארוך ולכן יהיה עליכם לבצע אותו במשך זמן רב ואולי אפילו לכל החיים, אל תתמקדו בסופו, אלא בתהליך עצמו.

אם תתמקדו במספר המשקל שאתם רוצים להוריד או משקל היעד שלכם, אמנם יהיה לכם פשוט יותר להתחיל, אך עם הזמן המרחק ממנו יקשה עליכם נפשית ויגרום לכם לחוש עמוסים, כי אינכם יכולים לעמוד בפני קושי כזה ולשוב לסורכם.

במקום, התמקדו במטרות היומיות שלכם: לאכול את X, להתעמל לפי Y, לישון היטב וחוזר חלילה. אם תתמקדו בכל יום, כל תוצאה תינטע בכם מוטיבציה חדשה.

תגמלו את עצמכם על כל הצלחה

לאחר שביססתם לעצמכם תכנית יומית איכותית, כדאי לכם לתגמל את עצמכם על ההצלחות הקטנות שהיא תורמת לחייכם. כמובן שעליכם לעשות זאת באופן בריא שלא יפגע בתהליך שלכם.

הכינו לעצמכם ארוחה בריאה מושקעת, תקנו לעצמכם ג’ינס במידה הבאה, שתוכלו ללבוש כשתורידו עוד קצת, תצאו עם חברים, תעשו לעצמכם אמבטיה חמה מרגיעה… כל מה שגורם לכם להרגיש שפינקתם את עצמכם – כי מגיע לכם וכי אתם בדרך הנכונה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל