מצאו את המוטיבציה ללמוד – גם כשאין מבחן

מצאו את המוטיבציה ללמוד – גם כשאין מבחן

ללמוד זה כיף, זה מהנה וזה מרחיב את בדעת, את הדמיון ואת ההבנה הכוללת שלנו על העולם. עם זאת, איננו רוצים ללמוד כל דבר ולעיתים פשוט מתסכל לדחוס חומר שלא מעניין אותנו למוח. בעולם הקדחתני של היום, אף אנשים רבים נמנעים ללמוד כראוי עקב מחסור בזמן או פשוט מרגישים כי הם לא נהנים מלמידה משום שאין די זמן לעסוק בה.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

האמת היא שניתן למצוא זמן לכל דבר ואף ניתן להפוך למידה לתהליך איכותי, כאשר מיישמים את הטריקים הנכונים.

נקצץ את הזמן

אנשים רבים חושבים כי הם זקוקים לעשר שעות ללמוד ולכן, רוב הפעמים הם מחכים ליום האחרון לפני המבחן ואכן מבלים 10 שעות בלמידה.

רוב המומחים יאשרו כי נבואות לרוב מגשימות את עצמם, אז מה יקרה אם תקצרו את זמן הלמידה בחצי? מחקרים מעידים כי אתם תלמדו את אותה כמות של מידע, בפחות כמות של זמן. האמונה הרווחת היא כי ההפחתה בכמות הזמן תעניק לכם מוטיבציה לסיים, שתסייע לכם להגביר את הפרודוקטיביות שלכם וללמוד הכול באופן מהיר יותר.

באופן זה תהיה לכם הרבה יותר מוטיבציה לגשת ללמידה גם טרם המבחן – קיצצתם את הזמן בחצי! זה כבר כאילו קיבלתם הפסקה של 500%.

כיצד המוח עובד?

כדי להצליח להטמיע הרגל בשגרה ביעילות כגון למידה איכותית, ראשית כדאי לכם להבין כיצד המוח שלכם פועל: המוח שלכם חי על מעין דפוסים קבועים, המתרחשים בחיים שלכם. ברגע שחווים חוויה מספר פעמים, המוח שלכם מתרגל לאופן הביצוע של אותה פעולה ומשמר אותה. באופן זה, אין עלינו ללמוד איך לכתוב או לאכול כל פעם מחדש.

המוח פועל באותו אופן בנוגע להרגלים, פעילויות ודברים שהייתם רוצים להטמיע בחיים שלכם כמו תכנים שאתם לומדים: אמנם, בפעם הראשונה, תרגישו מאוד לא בנוח עם ה”הרגל” החדש, משום שלא תהיו מתורגלים מספיק, לא תדעו מה לעשות, תשאלו מספר שאלות, תחושו נבוכים ופשוט תרגישו שאינכם מוכנים לביצוע הפעילות הזו. האמת היא שזה דיי הגיוני, שכן מעולם לא ביצעתם אותה בעבר.

גם אם אינכם נהנים ממה שאתם מנסים ללמוד כעת, בייחוד בהתחלה, אם תמשיכו לחזור, ללמוד ולשנן את הנושא – המוח שלכם יכיר אותו יותר טוב, יתרגל אליו, יבנה לו דפוס מסוים ואולי אפילו יסייע לכם להתחיל ליהנות ממנו כשאתם שבים לקרוא אותו או להרחיב את הידע שלכם. מה שבטוח הוא שככל שתתרגלו, תתמחו בנושא יותר.

לפתע, אתם תבחינו כי אתם יודעים די הרבה בנושא שבכלל לא חיבבתם.

למה?

המוח שלכם הוא יצור של גירוי ותגובה, זה מה שהוא מכיר וכך הוא פועל. כאשר אתם בוחרים לשלב הרגל חדש בחיים שלכם כגון למידה של נושא מסוים או למידה באופן כללי, כדאי לכם לנסות ולהבין, מעמקי לבכם, למה אתם בוחרים לשלב אותם בצורה כה אינטגרלית בחיים שלכם: זה משהו שתמיד רציתם ללמוד וסופסוף יש לכם זמן? אתם מחויבים לעשות זאת? מדובר באמצעי להשגת מטרה? אתם עושים טובה למישהו?

גם אם אינכם רוצים ללמוד נושא ספציפי, אלא שאתם חייבים, אם תעניקו לחובה הזו משמעות של סיבה – המוח שלכם ימצא יותר היגיון בביצוע התהליך. ההיגיון יפיח בכם מוטיבציה ללמידה, משום שאתם יודעים שאין לכם ברירה – אתם חייבים. המוח אף יצדיק בפניכם את העובדה שמדובר בתהליך של שעתיים-שלוש לרוב (במיוחד אם אין מבחן…), שבתומו תסיימו עם הלמידה ותוכלו לשוב לחייכם ההנאתיים.

למדו לפתח מוטיבציה

כדי להצליח להטמיע למידה בשגרה אתם זקוקים לכוח רצון, לפחות בהתחלה, שיניע אתכם קדימה. כוח רצון הוא שילוב של כוח פיזי לביצוע הפעולה ומוטיבציה – הכוח הרגשי, שאתם מפיקים עקב תשוקה לפעילות עצמה.

לא תמיד פשוט לפתח מוטיבציה: היא דורשת מכם לפתח תחושה חיובית לגבי הרגל מסוים, שככל הנראה אתם לא ממש רוצים לשלב בשגרה שלכם.

רוב הפעמים, המוטיבציה מגיעה באופן טבעי יחד עם הרעיון: משום שהוא מרגש אתכם ואתם רוצים לבצע אותו כדי ליהנות ממנו או להפיק ממנו תועלת מסוימת.

אתם תופתעו לגלות, אך אתם יכולים לסגל משמעות חיובית ומרגשת לכל הרגל, בין אם מדובר בלימודי גיטרה או לימודי פיזיקה.

נסו לראות את החיובי שבדבר: את מה שתפיקו, מה שתרוויחו, העובדה שמדובר בפרק זמן מסוים ולאחר מכן, תסיימו עם זה אחת ולתמיד. הבהירו לעצמכם כי אתם זקוקים להרגל הזה, גם עקב הנסיבות וגם עקב הרצון להגיע מנקודה א’ לנקודה ב’. גם אם מדובר במקצוע שולי, הוא עוד חלק קטן בפאזל שיוביל אתכם להגשמה עצמית והצלחה.

איך?

כשאתם רוצים להטמיע למידה בשגרה אינכם יכולים להיות ספונטניים; הלוא השתמשנו במילה שגרה, לא כן?!

נסו לדמיין כביש שפקוק מכוניות, אשר מנסות להשתלב אליו מכוניות נוספות; הן לא מצליחות לעשות זאת משום שהכביש כבר עמוס מדי. עד שמכוניות אחרות לא יצליחו להמשיך קדימה, המכוניות מאחור לא יצליחו להשתלב בכביש כראוי. גם בחייכם אתם הלכתם ופיתחתם לכם מעין שגרה מסוימת של עבודה, בית, חברים, משפחה וכדומה. כעת, עליכם לפנות מקום בלוח הזמנים העמוס, כדי להצליח לשלב בו גם למידה או לפחות לפנות זמן נוסף ללמידה.

נסו לערוך רשימה מסודרת של לוח הזמנים שלכם. נסו לקבוע: מה חקוק באבן? מה ניתן להזיז? היכן יהיה לכם כדאי למקם את זמן הלמידה שלכם? יום או ליל? לכמה זמן תזדקקו בשבוע? האם מדובר במספר מפגשים בשבוע? ככל שתעמיקו למצוא עת שתהיה נוחה עבורכם, כך יהיה לכם קל יותר להעמיק בהרגל הלמידה שלכם לאורך השבוע.

כמובן, לפעמים הרגלים כופים עליכם זמנים ספציפיים כמו חוגים, התנדבויות או עבודות שירות, לכן הקפידו לוודא כי אתם באמת יכולים להתפנות ללמידה בזמן המבוקש.

אם אתם מרגישים כי אין סיכוי שתצליחו להתאים את עצמכם, נסו למצוא אלטרנטיבה במהלך השבוע, לחלק את זמן הלמידה למשך מספר ימים או לוותר על פעילות מהותית פחות בסדר העדיפויות שלכם.

הקפידו ללמוד משהו חדש כל יום

בני האדם הם היצורים בעלי המוח יוצא הדופן בעולם שלנו – בעלי אופן החשיבה המתקדם ביותר, הגענו מאש וגלגלים לחשמל ותקשורת בינלאומית, מרשים ביותר. בשל כך, ניכר להבחין כי בני האדם לא רק מעולים בלמידה, אלא חפצים ללמוד ומחפשים דרכים חדשות לפרוץ את הגבולות בעצמם ולהשתפר, להתקדם, להחכים ולחדש. בין אם אתם לומדים בתיכון או באוניברסיטה כעת, לכל אדם תחום עניין מסוים או מעין תחביב או נושא שתמיד חפץ ללמוד ולהרחיב; גינון, ריקוד, שירה, נגינה, משחק, בישול, תפירה, הכנת תכשיטים, קורס ליצנות… האם באמת חסר?! גם אם אתם שואפים להרחיב את הידע שלכם, כיום קיימות אינספור הרצאות המתרחשות ברחבי המדינה, ישנם סרטים של גדולי המדענים וערוצים המשדרים מידע חדשני/היסטורי/סביבתי מסביב לשעון וכמובן – כיצד אפשר לשכוח את הספר הישן והטוב. ניתן לבחור בתחביב קל יחסית שיהיה פשוט עבורכם, כך שתחושו גאווה וסיפוק עצמי מיד, אך ככל שתאלצו לעבוד קשה יותר כדי להצליח – כך תחושו יותר גאווה ועלייה במוטיבציה לאחר ההצלחה. יתכן כי בהתחלה תחושו תסכול וירידה במוטיבציה, אם תבחרו בתחום אשר יותר בעייתי עבורכם ללמוד. אך כאשר תצליחו להצטיין בו, לא רק שתחושו גאווה ועלייה במוטיבציה עקב ההצלחה, אלא תמצאו תחביב מהנה ומעלה מוטיבציה להתרפק עליו כאשר אתם מחפשים “לטבוע” בפעילות מסוימת לאחר יום קשה של למידה או דרך שתשמח אתכם, תעניין אתכם ותעלה את המוטיבציה שלכם לאחר יום של שיממון.

יש לציין כי למידה של נושא חד אף עשויה לייעל את איכויות הלמידה שלכם בכלל, לכן כדאי לכם לתרגל למידה בכל מצב. בנוסף לתחביבים, תמיד כדאי לכם לעצור ולחשוב אודות נושאים חדשים, לחקור מוחות שונים משלכם ולקרוא אודות תרבויות בעלות פרספקטיבות יוצאות דופן, שירחיבו את התודעה שלכם.

קבעו לעצמכם מטרות ועמדו בהן

לעיתים אנו חשים חסרי מוטיבציה מהסיבה הפשוטה שאין לנו בראש שאיפות או רצונות שעלינו להגשים; יתכן והדבר נגרם משום שאנו מדוכאים מעט או משום שאנו פשוט “נשאבנו” למעין שגרה יומיומית וחדגונית של למידה שכבר אין לנו כוחות אליה ואנחנו מבקשים לברוח.

כדי להצליח “להתעורר”, כדאי לקחת דף ועט ולעשות רשימה; לחשוב על כל מה שאתם צריכים ללמוד, מה הייתם רוצים ללמוד ומהו קצב הלמידה שלכם בכל נושא. לאחר מכן, מקמו בלוח-הזמנים שלכם עתות למידה של כל מקצוע, שיאפשרו לכם ללמוד אותו כראוי ברמה הרצויה עבורכם.

כאשר תעמוד מולכם רשימה אמיתית של כל מה שהייתם חפצים לעשות – לפתע תחושו מסודרים ולא לחוצים; תחושו כי יש לכם סיבה לקום בבוקר וכי הכול בסדר – משום שיש לכם תכנית “חסרת מעצורים” והיא נמצאת ממש מול הפנים שלכם.

כאשר אנו עומדים במשימות שלנו אנו גאים בעצמנו והדבר גורם לנו לחוש כי לחיים שלנו יש משמעות ואנחנו עושים משהו חשוב בעולם. המוטיבציה מרקיעה שחקים ולא רק שאנו חשים טוב יותר, אנו חשים דחף לבצע כמה שיותר כדי לסיים את הרשימה – מה שמביא לעלייה נוספת במוטיבציה, עקב הגאווה שאנו חשים בשל היעילות, היכולות וההצלחות שאנו מפגינים.

עצרו לרגע והעריכו את עצמכם

אנו כל כך שקועים ביום, כל כך שקועים בשגרה, שאנו מאפשרים לפרט אחד קטן לגרום לנו לחוש כמו אנו לא שווים יותר דבר. נשאלת השאלה האם אנו מכונות למידה ותו לא? כמובן שלא! כולנו בני-אדם ולכן לכולנו כישורים, יכולות וסיטואציות בהם אנו טובים יותר וכישורים, יכולות וסיטואציות בהם אנו עדיין זקוקים לתרגול כדי לצלוח אותם ברמה גבוהה.

ראשית, יש לזכור כי גם כאשר אנו מנסים לשפר או ללמוד טכניקה, נושא או כל דבר חדש במסגרת לימודית, הדבר דורש זמן ועלינו ללמוד לגלות סבלנות כלפי עצמנו.

שנית, כולנו חולקים מספר אספקטים בהם אנו מצטיינים; יתכן ומדובר בתחביב שאנו מבצעים שנים ואנו מקצועיים בו (בישול, גינון, ריקוד…), הקריירה שלנו, ייעוץ לאחרים ועוד. אף ודאי שישנן גם תכונות מסוימות הנחשבות איכותיות וקיימות בנו כגון טוב לב, התחשבות בזולת, דגילה באמת וכדומה. כאשר אנו מצויים בגישה פסימית, מומלץ להזכיר לעצמנו את כל העילויים שלנו, אשר יגרמו לנו לחוש כי אנו אנשים מוכשרים ולסייע להעלות את תחושות המוטיבציה שלנו. גם אם אין אנו מעולים בתחום מסוים כעת כגון למידה, יש להקפיד לזכור כי אם אדם עשה זאת בעבר, גם אנחנו יכולים ולכן אין שום סיבה להתאכזב ממספר ניסיונות כושלים או מבחנים “לא משהו”. מוטיבציה, תרגול, קשב והתמדה לאורך זמן תמיד יביאו להצלחה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500