נבנה את הביטחון העצמי שלנו – כדי להצליח במשחק החיים

נבנה את הביטחון העצמי שלנו – כדי להצליח במשחק החיים

אתם מתנהגים בדרכים שגורמות לכם להרגיש כמו “שפוטים” של מישהו אחר? אתם כל הזמן מרגישים שאתם נכשלים? מלווים במחשבות שחורות? מאמינים כי נידונתם לכישלון? חוששים מטעויות ומאכזבה של אחרים? כנראה אתם לוקים בחוסר ביטחון עצמי.

ההבדל בין ביטחון עצמי והערכה

רוב האנשים לא באמת יודעים כי קיים הבדל בין שני הקונספטים. בעוד שהם דומים, הבנת ההבדלים הפונדמנטליים ביניהם היא חיונית.

ביטחון עצמי מתקשר ליכולת שלם לבטוח בעצמכם ובאנשים סביבכם, ביכולת שלכם להתמודד עם אתגרים ולהצליח לעבור מצבים קשים, הן נפשית והן פיזית. לעומת זאת, הערכה עצמית מתייחסת להערכה הקוגניטיבית והרגשית שלכם כלפי עצמכם, המתקשרת לאופן שבו אתם מעריכים את עצמכם כבני אדם.

שני המונחים הללו לא בהכרח “מסכימים” אחד עם השני; ישנם אנשים בעלי הערכה עצמית גבוהה, הסובלים מביטחון עצמי נמוך ולהיפך. הדוגמא הפשוטה ביותר, מתייחסת לאנשים שמתנהגים כמו החיים מופלאים בפני אנשים אחרים, אך בוכים, נופלים לדיכאונות, אלכוהול וסמים כשהם לבד; הם נהנים מביטחון עצמי גבוה, אך סובלים מהערכה עצמית נמוכה.

הרבה יותר פשוט להעצים את הביטחון העצמי שלכם, מאשר את ההערכה העצמית שלכם. לאחר שתבססו ביטחון עצמי, תוכלו להמשיך ולהתמודד יותר ביעילות עם קשיי הערכה עצמית, במידה וקיימים כאלו.

ביטחון עצמי והצלחה בחיים

ביטחון עצמי הוא קריטי, כאשר מדובר ביכולת שלנו ללמוד, לתקשר, לפעול ולתפקד באופן איכותי. מעט אבסורדי, אבל כן, הביצה הקדימה את התרנגולת: אנשים נוטים להאמין כי הם לא טובים במשימה מסוימת או בביצוע של התנהגות מסוימת, משום שהם “נולדו ככה” או “פשוט לא טובים. נקודה”. האמת? הם פשוט לא טובים ב- X, משום שהם מאמינים שהם לא טובים ב- X.

ביטחון עצמי מבוסס, תורם להטמעה של תחושות חיוביות ובטוחות כלפי עצמכם. כתוצאה מכך, יש לכם יותר אמונה בעצמכם וכיוצא מכך – ביכולות שלכם.

נסו להיזכר כמה פשוט להצליח, כאשר אתם חשים את הנחישות והמוטיבציה בוערים בכם – יודעים כי תצליחו. לעומת זאת, כל הפעמים שבהן “ידעתם” שלא תצליחו ולכן חששתם קצת יותר, אולי אפילו נלחצתם והתקשיתם לבצע פעולות מסוימות…

הכול בראש שלכם, חברים! הגיעו לכל נושא עם ראש פתוח יותר וללא שיפוט מוקדם על עצמכם – והסיכויים שתצליחו בו רק יגדלו.

תעמידו פנים

משום שאתם לא רגילים לסביבה שלכם, מתקשים להאמין בעצמכם בה ולהתנהל בנעימים עם אחרים – עליכם להיחשף אליה יותר, באינטראקציות חיוביות.

בימים אלה, אנשים רבים נוטים להידבק למסכים כגון הטלוויזיה, המחשב והפלאפון, כדי לברוח מהמציאות. הסיבה לכך לא נובעת ממציאות לא נעימה או לא מזמינה, אלא פשוט מרתיעה. האדם לא מוצא את עצמו במציאות, לכן הוא טובע במציאות המדומה. באותו אופן, אתם עשויים להימנע מאינטראקציות, שיגרו את חוסר הביטחון שלכם וכתוצאה מכך, נמנעים מהחיים עצמם!

כדי להתגבר על החשש, מומלץ פשוט להפסיק לחשוב ולקפוץ למים! לפעמים פשוט יותר לעשות את השינוי מבחוץ קודם, מאשר מבפנים: במקרה הזה, עליכם להימנע מלהקשיב לתחושת הבטן שלכם ולהיות האקטיביים: אם ישנם אנשים שחפצתם להתחבר אליהם, משום שחשבתם שיש לכם מן המשותף או שפשוט חיבבתם אותם, נסו לדבר עמם יותר, לקבוע להיפגש עמם ולצאת לכל מיני מקומות. אתם ודאי תחושו חרדה עצומה בהתחלה, אך ככל שתרבו להיפגש, כך תחשו כי הקשר ביניכם מתחזק ותבינו שיש לכם תמיכה.

באותו אופן, אתם יכולים לפנות לדבר עם הבוס שלכם, לסמוך על מישהו אחר במשימה, להירשם לסדנה, גם אם היא נראית לכם מאוד קשה, לנהל שיחה עם מישהו שאתם לא מכירים (גם אם הרגליים שלכם רועדות תוך כדי) או אפילו ללמוד נושא חדש – העיקר להתנהג באופן הפוך לחלוטין, מהשגרתי שלכם.

קל לומר מאשר לעשות: כמובן שהפעמים הראשונות לא יהיו קלות, אך זכרו כי המוח שלכם מורכב מדפוסים רבים, שיש לחזור עליהם פעמים רבות – כדי להפוך אותם למציאות. תתנו למוח שלכם את הזמן – והביטחון יגיע עמו.

שפת גוף

כאשר אתם חפצים לנהל שיחה עם מישהו חדש, לעמוד בפני אתגר מסוים או אפילו לבקש ממישהו טובה, כדאי לכם לשים לב לאופן שבו אתם משדרים את המסר הזה לעולם: רוב מוחלט של הפעמים, אתם תשימו לב לעיניים המתגלגלות, לציניות, לתצורה השפופה ולידיים המשולבות.

בני אדם הרבה יותר רגישים לתחושות, אנרגיות ותנועות של האנשים שמולם; האמת היא שעיקר השיחה שלנו עם אנשים אחרים, מתבטאת באמצעות שפת גוף ותחושות, לא מלל.

כאשר אתם מציגים את עצמכם בצורה לא נעימה, נבוכה או מעיקה, אתם מקשים על אנשים לרצות להכיר אתכם, משום שהם מזהים כי אתם מפוחדים, חשים לא בנוח ולא ויתכן אף פחות תקשורתיים מהם. במילים אחרות, אתם יוצרים את המציאות שבה אתם מאמינים – אם, לדוגמא, אתם חושבים כי אי אפשר לסמוך עליכם, לכן אנשים לא יסמכו עליכם.

כדי לגרום להם לחוש כי הם רצויים וכי אתם יודעים בדיוק מה אתם שווים, השתדלו לשמור על תצורה זקופה, ידיים פרוסות לצדדים ובית חזה פתוח, כך שתיראו כי אתם “פתוחים” לשיחה מכל עבר.

כאשר אנשים מדברים אליכם, הקפידו ליישר לעברם את הרגליים שלכם, כך שהם יחושו כי אתם מקשיבים להם ומתעניינים במה שהם אומרים. השתדלו להתאמן על עמידה או ישיבה זקופה ופתיחות במראה, כדי שלא תתקשו לעשות זאת בפומבי או תבצעו תנועות לא-רצוניות, אשר אינן מביכות, אך יתכן ואתם תמצאו אותן כך ברגע.

גם הבעות הפנים מהותיות לכל שיחה: הקפידו לחייך, להנהן ולהקשיב לנאמר לכם, גם אם אינכם יודעים בדיוק מה תאמרו כשמי שמולכם יסיים לדבר. כדאי לכם לדעת כי לפעמים השקט עדיף על הבלגן והמיותר, אך אם אתם מאוד חוששים משתיקות מביכות (שגם אותן אתם יוצרים בראש שלכם בלבד), דאגו לשאלות כלליות שתוכלו לשאול את האחר, בנוגע אליו או לפרויקט מסוים, לדוגמא. גם אם נדרש מעט זמן בהתחלה, נסו לדבר בקול יחסית בטוח, אשר יודגש באמצעות שפת הגוף שלכם. ככל שתציגו יותר ביטחון חיצונית, אתם אט-אט תחושו אותו גם בתוככם.

קשר עין אף הוא חיוני מאוד, כדי להעיד על ביטחון עצמי; היכולת לשמור על קשר עין נינוח וודאי לאורך זמן, הוא מאוד מרשים בפני אחרים ומאותת להם, כי אתם בוטחים בהם או מעוניינים לשמוע יותר ממה שיש להם לומר.

התלבשו להצלחה

לבוש הוא קריטריון מהותי, משום שהוא גם מסייע לאנשים “ללמוד” מעט עליכם בתור בני-אדם. לבוש “מדבר” הרבה: הוא יכול לתאר את העדפותיכם המוזיקליות, את האופן שבו אתם רוצים להצטייר בפני העולם או קהל מסוים ועד כמה אכפת לכם, מהמראה הכללי שלכם.

מחקרים מעידים כי כאשר אתם מתלבשים כמו אנשים מצליחים, שבטוחים בעצמם ומטפחים את עצמכם מבחינה חיצונית – לאט-לאט אתם חשים כי אתם אכן האנשים הללו.

האמת היא שאין צורך להשקיע מעל ומעבר, שכן דווקא הבגדים השגרתיים והנוחים ביותר, הם אלו שיעניקו לכם את הביטחון לו אתם כה זקוקים: מצד אחד, אין צורך שתשקיעו ותקנו בגדי מעצבים יקרים או משהו שלא משקף את האופי שלכם, משום שהוא יטעה ויוביל אנשים לא מתאימים לגשת אליכם או לשפוט אתכם בצורה לא נכונה… הדבר עשוי לגרום לכם להרגיש מאוד לא בנוח עם עצמכם. יתכן ותופתעו לגלות זאת, אך התגנדרות יתר אף עשויה לגרום לאנשים מסוימים לחוש מאוימים, להירתע מכם ופשוט לא לפנות אליכם.

מצד שני, מומלץ להימנע מביגוד מרושל או לא מתאים כמו חולצות של קורסים, בגדים דהויים או קרועים בצורה שאינה מחמיאה וכדומה.

בנוסף, יש לציין כי בגדים ססגוניים הם יפים, אך פחות בולטים לעומת הפשוטים. גם אם אתם מרגישים שאין לכם כוח להשקיע בלבוש שלכם היום, אתם תמיד יכולים ללבוש חולצה לבנה או שחורה וג’ינס, שיעשו את כל מה שבגד צריך לעשות.

כאשר אתם בוחרים בגדים בחנויות השונות, הקפידו לוודא כי הם “יושבים” עליכם נכון, מבליטים את מה שצריך, מעניקים מראה כולל יפה וגורמים לכם לחוש יותר בטוחים בעצמכם, יותר אתם.

אם אתם לא מבינים באופנה ולא היה לכם סטייל מיוחד עד היום, מומלץ כי תלכו לעשות קניות עם חברים, תחפשו באינטרנט סגנונות חדשים ותנסו להתאים לעצמכם סטייל שיחמיא לכם ולאישיות שלכם.

הזכרנו שהכול בראש?

רבים מאיתנו נוטים להפחית מערכנו ולייצר ביטחון עצמי ירוד עקב כישלונות, תקופה לא נעימה, מראה וכדומה. הבעיה היא שכאשר אינכם חברים טובים לעצמכם ואינכם מאמינים ביכולות האישיות שלכם, אינכם יכולים לצפות שאנשים אחרים יוכלו להתחבר אליכם וכי אינכם יכולים לצפות כי תוכלו לסמוך על אחרים, מה שרק מוסיף לחוסר הביטחון.

כולנו בדרך-כלל מוקפים במחשבות שחורות ולא נעימות, שמסרבות לעזוב אותנו בשקט: מאמינים בעצמנו כי איננו יפים מספיק, חכמים מספיק, מצחיקים מספיק, מלקים את עצמנו על כל טעות, טובעים במחשבות רעות ולאחר מכן נשברים – כשאנחנו בכלל לא מבינים למה! אבל איך לא נישבר??? אנחנו לא רק פוצעים את עצמנו – אנחנו גם יורקים על עצמנו אחר-כך.

זהו הזמן להזכיר כיצד מערכת העצבים פועלת: המוח שלכם חי על מעין דפוסים קבועים, המתרחשים בחיים שלכם. ברגע שחווים חוויה מספר פעמים, המוח שלכם מתרגל לאופן הביצוע של אותה פעולה ומשמר אותה. באופן זה, אין עלינו ללמוד איך לכתוב או לאכול כל פעם מחדש.

המחשבות השחורות שלכם פועלות על פי אותו עיקרון – משום שהתרגלתם לחשוב אותן במשך זמן כה רב – כעת לא פשוט להיפטר מהן.

כדי לצאת מהמעגל השחור הזה, עליכם ללמוד להתעלם מהמחשבות השחורות הללו ופשוט להשתחרר מהן: הן ימשיכו לרוץ בראשכם במשך זמן מה (חודש לכל הפחות!), גם אם לא תרצו בהן, משום שהמוח שלכם התרגל לחשוב עליהן והוא לא אוהב לוותר על דפוסים מוכרים. במקום לשמוע את מה שהן אומרות, נסו להקשיב להן: מה זה הכאב הזה שהן מבטאות? זה הכאב שלכם! נסו להרגיש אותו בגופכם, פיזית, כדי שתוכלו לנחם את עצמכם ולתת לעצמכם חיבוק.

התוודעו לתחושה וקבלו אותה, כחלק בלתי-נפרד מהחיים שלכם. נסו להבין מהו המקור של המחשבות השחורות, כדי שתוכלו לנחם את עצמכם ולהתגבר עליו. אם אתם מתקשים לעשות זאת, פשוט הקפידו להזכיר לעצמכם: אתם כן יפים, חכמים, מצחיקים ומדהימים – בשונות שלכם, בייחודיות שלכם, בהיות אתם-אתם. יש לכם על מי לסמוך בחיים, אתם יכולים לעמוד בפני כל דבר – רק תתנו לעצמכם הזדמנות להוכיח זאת לעצמכם!

תנו לעצמכם חיבוק גדול וזכרו כי אתם אף פעם לא לבד – משום שיש לכם את עצמכם.

תגמלו את עצמכם

אתם רוצים להגשים את עצמכם ולצאת מהמעגל השחור של חוסר הביטחון, אבל אתם חיים פעם אחת. לכן, כדאי לכם לזכור ליהנות ואף לתגמל את עצמכם על הצלחות; קטנות או גדולות.

נסו לבחון כיצד השתפרתם מידי חודש: אם חשבתם קצת פחות שחור, אם התחברתם למישהו חדש, אם התחלתם בפעולה חדשה והצלחתם או לכל הפחות האמנתם בעצמכם! כל פעולה כזו היא הישג משמעותי ואתם חייבים לתגמל את עצמכם על ההתקדמות הזו!

כדאי שתגוונו את התגמולים שאתם מציעים לעצמכם בכל פעם שאתם מצליחים, גם אם מדובר בשינוי קטן; כך שלא יהפכו למשעממים ויאבדו מערכם.

בנוסף, מומלץ שיסייעו לכם להישאר על הנתיב האיכותי שפיתחתם לעצמכם ולא יגררו אתכם מטה כלומר, השתדלו להימנע מתגמול באמצעות הרגלים שליליים, שיסיתו אתכם חזרה לעולם הבדידות, חוסר האמונה ואי-הביטחון העצמי.

זכרו! חוסר ביטחון הוא דפוס שלילי, שיש לשחרר בנינוחות ובאמצעות פעולות חיוביות ואקטיביות – שיובילו אתכם לחיים של ביטחון ואמונה בעצמכם ובעולם. תנו לזה זמן! כל דבר הוא תהליך וכל תהליך – דורש התמדה, לשם הצלחה.

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.