נעצור את המחשבות הרצות במוחנו – עוד לפני שהן יוכלו להזיק לנו

נעצור את המחשבות הרצות במוחנו – עוד לפני שהן יוכלו להזיק לנו

אם הייתם יכולים לדמיין את המוח שלכם כדיאגרמה, כל קו עשוי להוות מחשבה מסוימת. רוב הפעמים, אנו לא נחשוב על נושא אחד ספציפי בכל פעם – אלא על מספר נושאים בו-זמנית.

האמת היא שאנשים חדים, לרוב יגלשו מנושא אחד לאחר, לעיתים בלי שום קשר ממשי לנושא הקודם: שיחה על פוליטיקה, עשויה לגלוש למתכון לעוגה, בפחות מדקה אחת.

רוב האנשים שניחנים בתכונה הזו, לרוב מאמצים אותה באהבה ונעזרים בה, כדי להתקדם בחיים: להצליח ולקשר בין רעיונות מורכבים, לנהל שיחה קולחת, שנונה ומצחיקה ואף להעלות רעיונות יצירתיים מרובים, במקרה הצורך.

לעומתם, ישנם אנשים שנחשפו לתכונה הזו באופן שלילי: מדמים מחשבות שליליות, שחורות ומדכאות, שפעמים רבות רק פוגעות בתפקוד היומי שלהם.

כדי להיות חברים הכי טובים של המחשבות שלנו, מהירות או איטיות, כדאי לנו לנסות ולבחון כיצד ליצור לעצמנו מרחב של שקט ושלוה, שייעל אותנו מבחינה מקצועית ומבחינה אישית בהמשך.

האם כולם חושבים מהר?

לא, אבל רוב האנשים שלא – חושבים לאט יותר. נראה כי המאזן המחשבתי הוא מעין ספקטרום מסוים, לכן אתם יכולים למצוא את עצמכם בקטגוריה של חשיבה מהירה מדי, מחשבה מאוזנת או מחשבה איטית ומעורפלת, אשר מקשה על איכויות ההבנה, הזיכרון ושליפת המידע שלכם.

נראה כי כולנו יכולים לסבול מסוגים שונים של מחשבה, בהתאם לתזונה שלנו, לכמות הפעילות הגופנית שאנו מבצעים, לשעות השינה שלנו ואף לאופן שבו כל יום עבר עלינו, באופן אישי.

במילים אחרות, כל יום מציג בפניכם את האפשרות לעבור אותו לצד מחשבות נעימות, ברמה מווסתת.

נקשיב לעצמנו

עבודת-צוות איננה בהכרח מתמקדת בפעילות המשותפת בין אנשים. גם אתם, חייבים למצוא דרך ולשתף פעולה עם עצמכם, כדי לייעל את איכות המחשבה שלכם.

פעמים רבות, אנשים נוטים ליצור לעצמם דפוסים של מחשבות, שחוזרים על עצמם על בסיס קבוע, משום שאיננו מאבדים אותן כראוי. כלומר, אנחנו שומעים את עצמנו, אבל אנחנו לא מקשיבים. במצבים כאלו, המוח שלנו מרגיש כי איננו יכולים לשחרר את הנושא ולכן, הוא ישוב להזכיר לנו בעתיד. עד שלא נשלים עם הדבר, נבצע אותו או לכל הפחות נקבע לו לוח-זמנים מסוים – הוא לא יפסיק.

ככל שעובר הזמן, כך המוח מטמיע את המידע הזה במוח שלנו, כך שלאורך הזמן הרבה יותר קשה לנו לשכוח מהם, לדוגמא:

אני צריך/כה להתקשר ל… אבל אתם יודעים שאין לכם זמן, אתם יודעים שאתם לא מוכנים רגשית לשיחה הזו או שאין לכם את הכסף להחזיר להם כרגע. אם כך, מדוע לעשות את השיחה כעת?

אני רוצה שהאנשים בחיי ידעו כי אני אוהב/ת אותם – אך מדוע שלא ידעו? מדוע אתם מאמינים כי מערכת היחסים שלכם מצויה בסכנה? מאוד פשוט ליפול לדאגות באשר לאופן שבו אחרים חושבים עליכם או האופן שבו אנשים תופסים את המעשים שלכם… אך מדוע להילחץ, כאשר אתם יכולים לקבוע גבולות איכותיים, שימנעו זאת?!
הגדירו את מערכות היחסים שלכם עם האהובים שלכם באופן ברור ומובן: כמה זמן אתם יכולים לפנות להם? האם אתם אנשים שאוהבים את הטלפון? אולי אתם לא כל כך אוהבים להתחבק? וזה בסדר גמור, אך אתם חייבים להעביר זאת לאנשים בחיים שלכם. יצירה של גבולות נכונים, תורמת לביסוס עמוק יותר של קשר מכבד, מהימן ואוהב, שאינו מזמן אי-נוחות או תלוי בדבר.

אני מרגיש/ה אשם/מה כשאני עושה את Xתופעה שנפוצה ברוב האנשים בעולם. רובנו נוטים להאמין כי העבודה, המסגרת הלימודית או העסק הם הדבר המהותי ביותר בחייהם ולכן, עליהם להשקיע בו יותר מכל. כתוצאה מכך, בכל פעם שהם רוצים לנוח, להיפגש עם אנשים שהם אוהבים או אפילו לעסוק בתחביבים – הם מתמלאים אשמה, תסכול ובושה. אך האם החיים, שחיים רק פעם אחת, באמת סובבים רק סביב דבר אחד, שבעיקרו חומרי?
אשמה היא כאב מיותד בחיים, תיהנו כל עוד אתם יכולים! קבעו לעצמכם לוח-זמנים נוח, שיאפשר לכם ליהנות משני העולמות, באופן מתון ומאוזן.

מתי אני אצליח? ומי אמר שלא הצלחתם עד היום? סיום לימודים, שחרור מהצבא, בית ראשון, מכונית ראשונה, מציאת אהבת חייכם, הבאת ילדים לעולם, עיסוק בספורט אתגרי, ביסוס של כישרון ואפילו השקעה בתחביב – הם כולם הישגים, שרוב האנשים מבצעים לאורך החיים.
אם רשימת השאיפות שלכם ארוכה – מציון! אתם אנשים שאפתנים. עם זאת, זכרו כי “דברים טובים מגיעים לאנשים שמחכים” וכי “קומקום אינו רותח כאשר בוהים בו”. כל עוד תפעלו למען המטרה בטווח הקצר, אתם תגשימו אותה בטווח הארוך.

הרגיעו את הנפש

המחשבות מוסיפות לרוץ להן שם? הגיע הזמן למצוא מעט שקט, שיאפשר לכם לטעון מצבורים.

אתם יכולים לעשות כמו כולם וללכת לעשות מסז’, יוגה, פעילות גופנית, אמבטיה חמה, דיקור סיני או פעולה מרגיעה כזו או אחרת.

באותו אופן, אתם יכולים למצוא את מה שמרגיע אתכם באופן ספציפי: אני יכולה להעיד שבאופן אישי, אני אוהבת להגביר את עוצמת המוזיקה שאני שומעת, כך שאני יכולה לשמוע רק את המוזיקה, במשך זמן מה. לאחר מכן, אני שבה אל עולם המחשבות, רגועה, אנרגטית וממוקדת יותר.

אנשים אחרים אוהבים לכתוב את כל המחשבות על הדף, כדי “להוציא אותן מהראש אל הדף”. אחרים זקוקים לשמש וטבע כדי למצוא את ה- Center שלהם…

כולם פונים לדבר מה, שיסייע להרגיע אותם. כל עוד מדובר בשיטה בריאה, כדאי לכם להקפיד וליישם אותה ביומיום.

שנו את השיחה

כן, לפעמים אפשר להרגיש כמו המוח “חטף” את התודעה שלנו ולפתע, הוא האחראי. עם זאת, זכרו כי היא שלכם ורק שלכם, לכן זוהי אשליה שאתם יוצרים לעצמכם.

קחו את המושכות חזרה אליכם ושנו את נושא השיחה, כאשר אתם חשים לא בנוח, חשים ברע או פשוט אפופים ביותר מדי מידע בו-זמנית.

משחקי מחשבה וזיכרון הם דרך מצוינת, לנסות ולהתרחק מהמחשבות המהירות: לדוגמא, נסו לדמיין את 10 האנשים האחרונים שפגשתם לאחרונה וחשבו מה אמרתם להם, כשפגשתם בהם. אפשרות אחרת, היא לנסות ולדמיין את 10 האירועים המאושרים ביותר שחוויתם לאחרונה.

באותו אופן, אתם יכולים לחשוב על כל דבר אחר, שגורם לכם לחייך: תחביב אהוב, מישהו שאתם אוהבים ומנהלים עמו מערכת יחסים בריאה, גורי כלבים…

אלו הן מחשבות מתוקות, שכדאי לכם להטמיע בתודעה שלכם על בסיס קבוע. אם באמת תקפידו על כך, לאורך זמן תבססו דפוסים חיוביים במחשבותיכם.

מקדו את המחשבה

הדרך הטובה ביותר לשמוע את עצמכם, היא פשוט להשמיע את קולכם! מרגישים עמוסים במחשבות? מרגישים שמועקה מסוימת מכבידה עליכם? אולי הגיע הזמן לדבר על זה.

אתם יכולים לשבת מול המראה או פשוט עם עצמכם, להעלות את כל המחשבות ולהקשיב למה שאתם אומרים מכל הלב. אם אתם מתקשים, אתם יכולים לדמיין כי אתם מקשיבים למישהו שאתם אוהבים, מעריכים ותמיד תרצו לסייע לו בקשיים שלו.

אתם אף יכולים לכתוב את כל המחשבות ביומן ולתעד אותן, כך שתמיד תוכלו לחזור אליהן ולשוב לעבד אותן.

פעמים רבות, לאחר שאתם שומעים את עצמכם, לפתע אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם החיים, הקשיים ופרטי המחשבות לראשונה: לפתע אתם מאמינים במה שתמיד ידעתם שנכון, אך הכחשתם, לפתע אתם מבינים כי רשימת המשימות שלכם אינה כה קריטית כפי שחשבתם, לפתע אתם מבינים כי כל המחשבות הללו, משפיעות על החיים שלכם באופן פיזי ובאופן נפשי.

אז מה עושים?

ראשית, בוחרים אם לשחרר או להתמודד. ישנם מצבים שבהם אתם לומדים, כי פשוט אחזתם בנושא, בקושי או בתחושה לא נעימה, פשוט משום שלא בחנתם אותם כראוי. לאחר ששקלתם את כל העובדות והפעלתם את “קול ההיגיון”, הסיפור קיבל פרספקטיבה מסוימת, שמאפשרת לכם לשחרר ולהשתחרר מנטל המחשבה.

אבל… כמובן שישנם מצבים, שבהם תמצאו את עצמכם מתקשים לשכוח ולסלוח: כאשר פגעו בכם יותר מדי, כאשר לא הספקתם להיפרד, כאשר הצדק לא נעשה או פשוט לא הספקתם לעשות את כל שרציתם. המצבים הללו, דורשים מכם להתמודד עמם, בצורה כזו או אחרת.

אתגרו את האמונות שלכם, בהתאם למה שמתרחש במציאות והאופן שבו הם משפיעים עליכם, בהתאם למציאות הזו.

במילים אחרות, נסו להבין מדוע אתם מרגישים כמו שאתם מרגישים או מדוע כל כך אכפת לכם מ- X. לאחר מכן, יהיה עליכם למצוא דרכים, שיסייעו לכם להשתחרר מהמחשבות הללו: באמצעות ניתוק מהתכונה, האדם או האירוע, שגורמים לכם לחוש כך או פנייה לשיחה, שתלבן את הנושא.

צרו תכנית פעולה

כדי לשחרר או להתמודד, כדאי לכם לבסס תכנית פעולה קונקרטית וריאלית, שתסייע לכם להמשיך הלאה לאורך הזמן.

אתם יכולים לבחור ולדבר עם מישהו. המישהו הזה יכול להיות איש מקצוע, אך באותו אופן גם חבר, בן זוג, בן משפחה או מישהו חדש בחייכם. אף ניתן לעשות מעין “עסקת חבילה” שבה אתם תדברו במשך שעה שלמה, ללא הפרעות או שיפוט ולאחר מכן, החבר שלכם ידבר במשך שעה בפניכם, ללא שום הפרעה.

כפי שציינו פעמים רבות, אתם אף יכולים לכתוב הכול ביומן, שבו תוכלו להוציא את כל הקשיים. עם זאת, זכרו כי כאשר אתם כותבים שחור, אתם תמיד יכולים לחזור ולקרוא שחור. לכן, הקפידו לשמור על כתיבה אופטימית, איכותית וכזו, שמעוררת מוטיבציה, לא דיכאון.

אפשרות אחרת, היא פשוט לכתוב רשימה, המכילה את כל הדברים המרגיעים שאתם יכולים לעשות, כדי למצוא את השלווה במחשבתכם. כאשר אתם מרגישים את הלחץ המחשבתי מתקרב, פשוט פנו אל הרשימה. אתם אף יכולים להכין רשימה של אנשים שאתם אוהבים, כל מה שאתם רוצים להודות עליו בחייכם או כל רשימה אחרת – שמסייעת “להרגיע את הרוחות”.

בסופו של יום, הדבר החשוב ביותר הוא להיות ריאליים ולזכור, כי אין סיבה להילחץ מכל דבר, החיים הם רק חיים… הכול בסדר. הקפידו לשאול את עצמכם “עד כמה זה חשוב לי? מה יקרה אם לא אצליח/אספיק?” והגיבו בהתאם לכך.

דגשים אחרונים

התהליך לעולם של שקט, איזון ושלווה הוא ארוך, אך הוא מאוד נעים בסופו. ההקלה והתחושה כי אין צורך לעבוד עוד, כדי ליהנות מראש ממוקד ומוכן לעיבוד מחשבתי, היא עילאית. זאת ועוד, הטיהור המחשבתי שתעשו, יסייע להקל על כל אספקט אחר בחייכם.

כדי לשמר איזון מחשבתי:

הפסיקו לחשוב את אותן מחשבות – אם אתם שמים לב כי אתם נוטים לחשוב על אותם נושאים לעיתים קרובות, כדאי לכם לנסות ולרענן את המחשבה: חשבו על האהובים שלכם, על חופשות שהייתם רוצים לקחת, תחביבים שאתם רוצים לפתח או כל דבר אחר, שגורם לכם להרגיש טוב.

אפשרו לעצמכם לנוח – המירוץ של המאה ה- 21 הוא אינסופי וכדאי לכם לזכור זאת. השתהות אינה בריאה, אך לפעמים כדאי ואף מומלץ לדחות למחר, את מה שאתם כבר מותשים מדי, מכדי לעשות היום.

חשבו על מה שאתם אומרים – השתדלו לשמור על שיח חיובי ולהשתמש במילים חיוביות כמו אושר, שמחה, כן, כדאי, רוצה, בא לי וכדומה. מילים שליליות, תורמות לתחושה שלילית וביסוס של דפוסים פסימיים.

אל תיכנעו להסחות דעת – אנשים רבים טועים לחשוב כי אותן מחשבות מהירות הן הסחות הדעת, אך האמת היא שהן החלון שלנו ללא-מודע, למה שמפריע לנו בחיים. כמובן שאין לפתח כלפיהם אובססיה, אך כדאי לנסות ולעצור לרגע לפעמים, לקחת נשימה ולהתמודד עם מה שהמוח שלכם מנסה לומר לכם. גם אם אינכם מבינים בהתחלה, תנו לעצמכם זמן – התודעה היא מסתורית מאין כמוה.

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.