סוד המראה הצעיר של כוכבי הוליווד נחשף: צעירים ב-5 שנים תוך 30 ימים

בשנות ה-30 של המאה הקודמת, כירורג פלסטי גרמני בשם ריינכולד בנץ גילה גילוי מפתיע. שאלה אחת שהעסיקה אותו בחייו הייתה, מדוע כשנשים וגברים עוסקים בפעילות גופנית סדירה, גופם נאשר צעיר לאורך השנים אך הפנים שלהם לרוב חושפים את גילם האמיתי. בנץ, שהיה נחוש למצוא את הסיבה, פיתח שיטה אשר נקראת Facebuilding אשר בדומה לפיתוח הגוף באמצעות כושר גופני שיטת Facebuilding מחזקת וממצקת את שרירי הפנים ובכך מחזירה את גלגל הזמן אחורה.

המדריך המלא Lifehacks


יעילות שיטת Facebuilding

57 שרירי הפנים מחברים בין העור לעצמות הגולגולת ותפקידם הוא תמיכה. חוקי הטבע, החלים על גופינו, אינם פוסחים על פנינו. נפח שרירי הפנים יורד החל מגיל 25. בעקבות השינויים הפיזיולוגים טבעיים, שרירים נמתחים ומתארכים עם הזמן. המהות של שיטת Facebuilding הינה בביצוע תרגילים מיוחדים שיתרמו לחיזוק והידוק של שרירי הפנים. אין ספק שהרמת משקולות באופן קבוע, תהפוך אתכם לשרירים. תחת עומס, השרירים גדלים ומתחזקים, זוהי עובדה ידועה. לעומת זאת, שרירי הפנים קטנים ודקים בהרבה משרירי הגוף, אך בעלי מבנה זהה. מסיבה זו לא ידרשו יותר מ-20 דקות ביום של אימון באמצעות השיטה כדי להתחיל ולראות תוצאות, כבר בשבועיים הראשונים. לנו הובטח שכבר תוך 30 ימים, נוכל לחזור בזמן 5 שנים אחורה.

התאמת השיטה

בכדי לשפר את מראה הפנים ולגרום להן להיראות צעירות ובראיות יותר, מומלץ לחזק את שרירי הפנים על ידי הפעלתם והרפיתם  המבוקרים. בדיוק כפי שאנו מפעילים את השרירים במהלך אימון גופני. השרירים פועלים כמשאבה המזרימה את הדם פנימה והחוצה מעור הפנים. אם הם אינם במצב האופטימאלי, זרימת הדם אינה מספקת. התוצאה היא חוסר הזנה לשריר עצמו ולעור, המתבטא בהופעת סימני ההזדקנות בטרם עת, כגון קמטים, שינוים בגוון ומרקם העור. בעבור Facebuilding לא נדרשת הכשרה גופנית מיוחדת, כל אחד מסוגל לבצע את התרגילים ללא עבר של כושר גופני כלל. זאת מכיוון וכל הפעילות מתמקדת בשרירי הפנים בעוד ששאר הגוף נמצא במנוחה. השיטה מתאימה לכל גיל, ללא קשר לגיל או מין, לנשים וגברים כאחד והיא הדרך לחזק את טון שרירי הפנים, לשפר את צבע ומצב העור ואף לתקן ליקויים של גרביטציה, עודף שומן ואפילו סנטר כפול.


מיקוד השיטה

כשמתחילים לאמן ולחזק את שרירי הפנים, למעשה מחזירים להם את גמישותם, גם שכבת העור מתחזקת ושבה במידה רבה למצבה הקודם. השיפור באספקת הדם מפחית ואף מעלים חלק מהבעיות שהיו קשורות לעור. כמו כן, חשוב לזכור כי חיזוק השרירים בא בניגוד לכוח הכבידה המושך את עור הפנים מטה וגורם לו להיראות נפול – הדבר מתבטא במראה פנים מוצק יותר. תווי הפנים, המהווים “מסגרת הפנים” –  עצמות הלחיים  וקו הלסת התחתונה – שבים להיות, במידה נכרת,  מוגדרים יותר. ככול שתווי פנים מעוצבים ומוגדרים יותר, כך הפנים נראות צעירות יותר. השיטה מתמקדת בכל אזורי הפנים והצוואר, מלמדת אודות סיווג של סוגי קמטים שונים. כיצד ניתן לבצע חימום ‘גופני’ והרפיה בעבור עור הפנים לקבלת תוצאות מושלמות. השיטה מתמקדת בכל פעם בפיתוח אזורים ספציפיים כמו המצח, העיניים, מרכז הפנים – עצמות הלחיים, קמטים בין האף לזווית הפה, האף, השפתיים, הלחיים, הלסת התחתונה והצוואר.

תוצאות השיטה

המראה הבריא, הרענן והמתוח של עור הפנים נמצא על קצות אצבעותיכם. 15-20 דקות אימון ביום מניבות תוצאות ששום קרם או טיפול קוסמטי לא יוכלו לספק. אין צורך לצאת מהבית, אין צורך לשלם אלפי שקלים עבור קרמים ותמרוקים, אין צורך בניתוחים פלסטיים או הזרקות כואבות. הפעלת שרירי הפנים שעליהם מונח העור תגרום להם להתקצר ולקבל מעט נפח, ועל ידי כך, באופן טבעי, העור, שבמהלך האימון מקבל הזנה טובה, יימתח על גבי השרירים המעוצבים. התוצאות ראשונות גלויות לעיין כבר לאחר 2 שבועות. אחרי שהתחלנו להפעיל את עור הפנים והצוואר מפני הזדקנות נוכל לחזות בתוצאות, השרירים עשויים לחוש יותר הדוקים וצבע העור עשוי להפוך בריא יותר. כמו כן גם מצב וצבע העור עשויים להשתנות לטובה, שינויים עמוקים עומדים להתרחש לאחר 2-3 חודשים של אימונים.

Lifehacks מדריכים


כפי שידוע לכם, אנחנו תמיד מחפשים את הדרך לעשות דברים אחרת ולכן היינו נחושים למצוא מומחה בתחום שיוכל לספר לנו יותר, כדי שאנחנו נוכל לספר לכם יותר.למזלנו, מצאנו מומחית. שמה סבטה והיא אחות במקצועה ואמא לשני ילדים. סבטה הקדישה את השנים האחרונות ללימוד מעמיק של נושא ה Facebuilding -והחלה ליישם אותה על עצמה והתוצאות לא איחרו להגיע, מהר יותר ממה שהיא ציפתה.

אז שאלנו את סבטה, אם היא מוכנה לחשוף את השיטות שהיא למדה עם העולם וכשהיא הסכימה, הגענו עד אליה ויחד איתה, יצרנו קורס מקיף, הכולל חוברת עבודה וסרטונים ממוקדים עבור כל אזור בפנים כדי שבלי לזוז מהבית, גם אתם תוכלו ליהנות מהשיטה ולהחזיר את הגלגל אחורה, בצורה בריאה, בלי ניתוחים ובלי שינויים באורח החיים, בהשקעה של פחות מ-20 דקות ביום.


מה הקורס כולל?

היתרון המשמעותי ביישום השיטה הוא כי ניתן להבחין בשיפור במראה הפנים תוך שבועות בודדים: אתם תראו צעירים יותר ב – 5 שנים לפחות. הקמטים בפניכם יראו פחות מודגשים, העור הרפוי יהפוך מוצק, שקיות וצלליות כהות מתחת לעיניים יפחתו. מרקם, גוון וצבע העור ישתפר. הפנים יראו רעננות ובריאות יותר. אזורים הנראים “חלולים” כמו שקעים בלחיים, שקיות מתחת לעיניים, עור הצוואר רפוס יתמלאו ויראו מוצקים יותר. מצד שני ,סנטר כפול או לחיים נפולות יראו מורמים יותר. לשיטה קיימים גם יתרונות בריאותיים נוספים, כמו הקלה על כאבי ראש ומגרנות עקב הרפיית שרירי הפנים. רבים מאתנו נוהגים לכווץ, בלא מודע, קבוצות שרירים שונות בפנים, לא רק במהלך היום, אלא גם בשינה. לרוב אלה שרירי המצח , שפתיים ולסתות. תרגילי הפנים מאפשרים לכם לשפר את מראה פניכם בכל שעות היום הנוחות לכם, ללא כאבים, ללא סיכונים או אי נוחות.

את התרגילים מומלץ לבצע בחודש הראשון כול יום  כ- 15 דקות כל פעם .בהמשך, במידה וכבר תושג התוצאה הרצויה, ניתן לרדת ל-5 פעמים בשבוע. אך אין לנו ספק, שכאשר תראו שינויים לטובה החלים במראה פניכם, המוטיבציה שלכם תעלה עוד יותר ולא תרצו לדלג על אף יום בשבוע.

קורס Facebuilding  כולל גישה מלאה ל- 14 סרטוני הדרכה מקיפים המכילים הדגמות ויזואליות והסברים אודות אופן ביצוע של כל תרגיל, כל המשתתפים בקורס מקבלים חוברת עבודה המכילה הדרכה מפורטת, דגשים ושיעורי תרגול. בעת ההצטרפות המשתתפים יקושרו לקבוצת פייסבוק סגורה הכוללת עדכונים חיים, מענה לשאלות וייעוץ אישי. הגישה לקורס יכולה להתבצע בקלות מכל מכשיר המקושר לאינטרנט, טלפון, מחשב וטאבלט.

לחצו לפרטים נוספים על הקורס ← http://bit.ly/facebuilding-lh

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.