תורת המינימליזם: 5 צעדים לעצמאות נפשית וכלכלית

ניסיון חינם לזמן מוגבל

תורת המינימליזם: 5 צעדים לעצמאות נפשית וכלכלית

הכירו את זואי יוטיוברית בת 25 שעברה לאחרונה לאיטליה כביטוי לחלומותיה, זואי החלה כקרייריסטית בתחום השיווק והעיצוב הגרפי, פרילנסרית אשר משרדים שכרו את שירותיה. כהתחלה לבחורה קנדית בשנות ה-20 לחייה זואי חשה סיפוק עצום מעשייתה, ניהלה חיים, החזיקה דירה לראשונה בחייה, יצאה לבלות בכל ערב עם חבריה, יכלה להרשות לעצמה כל מה שרצתה לשים עליו את ידיה. לא רע בשביל בחורה בת 25 שעכשיו סיימה את לימודיה, אולם עם הזמן, זואי איבדה עניין במשחק שאותו אנחנו מכנים “חיים”. זואי הייתה מכורה לאדרנלין שבקנייה, כאישה העומדת בתפקיד ייצוגי לא היססה להתלבש ולהיראות ואף התרגשה בכל פעם שרגלה דרכה במרכז קניות. החזיקה אוספים של חולצות, לקים וחפצים שגרתיים אשר כולנו רואים בהם חיבור עמוק, אך בפועל עושים בהם שימוש זעום. כיום זואי שינתה את דרכיה, היא חייה על פי סגנון החיים אותו היא מכתיבה לעצמה ומרגישה עשירה מאי פעם. זואי תרמה את רוב חפציה וכעת מטיילת בעולם ומתפרנסת משירותים חיצוניים לעסקים אותם היא מספקת באמצעות הלפטופ שלה. בערוץ היוטיוב של זואי נותנת טיפים איך להתחיל לקיים חיים מינימליסטיים בקלות וביעילות. במאמר זה נסקור את תורת המינימליזם וכמה דרכים פרקטיות שיאפשרו לנו לחסוך יותר כסף, להיות תלויים פחות בחומר ורכוש ובעיקר לצאת לחופש נפשי וכלכלי, תיהנו.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

מהו מינימליזם

האם הכותרת “חיים מלאי ערך ללא תלות ברכוש” נשמעת לכם אבסורדית? כיצד בנאדם יכול להתקיים עם פחות מ-50 חפצים בכל ימות חייו? הבחירה להיות מינימליסט פרושה לחיות עם פחות רכוש ללא תלות רגשית בחפצים אלו. בסופו של דבר החפצים שבבעלותנו הופכים להיות הבעלים שלנו, אם נרצה או לא, יש משהו חיובי במינימליזם, הוא יגרום לנו לחסוך, להפוך למחושבים כלכלית והרבה יותר קלילים, ללא פחד לאבד חפצים יקרי ערך או לפתח תלות במה קיים. חשוב לזכור לא להחליף את תחושת האושר בריגוש הרגעי של קניית חפצים, חיים מלאי ערך נובעים מכך שהאושר איננו טבוע או תלוי באובייקטים חיצוניים. אושר הוא בחירה פנימית, אושר הוא עבודה יום יומית, הוא אינו תכונה נרכשת או נתמכת על ידי מה שאנחנו רוצים להשיג. כמו כל צעצוע גם עם המכונית, השמלה והשעון היוקרתי יימאס עליכם במוקדם או במאוחר, הם יהפכו לשגרה, למרות שבהתחלה הסבו לנו אושר רב. עלינו להבין כי אושר אמיתי הוא איננו זמני, לא חולף כמו עונות השנה, אלא מקורו באחיזה פנימית באהבה שלנו את עצמנו. עצם החיפוש אחר “הדבר שחסר לנו או חסר בנו” מונע מאיתנו להרגיש באופן תמידי – מאושרים ושלמים עם היותנו.

עצרו לרגע והסתכלו סביבכם, כמה חפצים חדרכם מכיל? האם זה באמת עושה לכם טוב, האם זה באמת מה שאתם רוצים? את השטיח, 43 השמלות שתלויות בארון, שידת האיפור המרהיבה… כך דמיינתם את חייכם? זה פשוט, שפרסומות גורמות לנו לרדוף אחרי מכוניות יפות ובגדים, אלו נקודות הרכישה הראשונות שלנו, השקעות קטנות שמאותתות לחברה “אני בעל מעמד”, עוד הוכחה חברתית. השקעות בסיס אלו הן פתח להשקעות נוספות בעתיד ולהתחייבויות גדולות יותר מצידנו, לעבוד במשרות שאנחנו שונאים כדי שנוכל להרשות לעצמנו למלא את הבית בחפצים שאנחנו לא באמת צריכים. האם המטרה שלנו בחיים הללו היא לשים את ידינו על סמארטפון החדיש הבא? כאשר אין לנו מלחמות גדולות לקיים או שיעורים גדולים ללמוד בינינו לבין עצמנו, כאשר התוכן שממלא את ראשנו הוא “חברתי” או מתעסק בחיצוני, כאשר אכפת לנו מה אנשים חושבים עלינו, אנחנו פונים לתחזק את הנראות ונשאבים על תוך מערבולת הרכישות האין סופית הזאת.

“אתה קונה רהיטים. אתה אומר לעצמך, זו הספה האחרונה שאי-פעם אצטרך בחיי. קונה את הספה, ואז במשך כמה שנים אתה מרוצה מכך שלא משנה מה קורה, לפחות טיפלת בעניין הספה. אחר-כך את הסט הנכון של כלי מטבח. המיטה המושלמת. הוילונות. השטיח. אחר-כך אתה לכוד בקן המלבב שלך, והדברים שבבעלותך – הופכים להיות בסוף הבעלים שלך.

בהשראת הספר פייט קלאב מאת צ’אק פלניוק נפנה אליכם שאלה, אין כאן תשובה נכונה או שגויה. אתם רשאים לענות על שאלה זו כאות נפשכם או לא לענות עליה כלל.  להלן השאלה;

מה אם כל רכושכם היה נשרף או נגנב וכל מה שנותר לכם כעת הוא מה שאתם לובשים על גופכם, מה הייתם עושים? כעת כאשר איבדתם הכול, אתם חופשיים לעשות כל מה שתרצו.

“האדם שבע הרצון, שאיננו בעל רכוש כלל, הוא אדון העולם”

מינימליזם כדרך חשיבה

אם נפרק את המושג “חיים מינימליסטים” לאבן בסיס עיקרית אחת, כנראה שנבחר במילה – צמצום. האם מינימליזם יכול להתבטא בצורות נוספות בחיינו פרט לצמצום חומרי? כיצד נוכל להשתמש במינימליזם באופן פרקטי, אופן שיאפשר לנו לנהל בצורה טובה יותר את חיינו המנטאליים? כהתחלה נשתמש בפתגם מוכר לשם אימוץ דרך חשיבה מינימליסטית – “קחו את מה שטוב עזבו את כל השאר”. מה הפתגם הזה למעשה אומר? לברור רק את הטוב, או במילים אחרות לבחור לראות רק את הטוב, מצב זה יכול להיות מאתגר, בחירה יום יומית מצידנו, אשר נתונה לשינוי על ידי מפגש עם אנשים שונים, מצבי רוח וסיטואציות מאתגרות אשר עשויות להביא אותנו למצבי קיצון. שימוש בפתגם זה כביטוי מחשבתי יביא אותנו להבנה כי עלינו לנקות את תמונת החיים מגורמים מסיחי דעת, כמו רכילות, כעסים, אכזבות עבר, אנשים שליליים ופחדים. על ידי התמקדות בטוב וצמצום של המוקדים השליליים נוכל להביא להאצלה של האנרגיה שלנו. יותר חיובי – משמע יותר אנרגיה נשארת ברשותנו, ככל שנאפשר וניתן ביטוי ליותר דברים חיוביים להתרחש בחיינו כך האנרגיה הזו תגדל ותמגנט אנרגיה חיובית נוספת אל תוך חיינו.

כיצד מינימליזם יכול לשנות את חייכם לטובה

“אתה לא העבודה שלך. אתה לא התכולה של הארנק שלך“. אתם רק מי שתבחרו להיות, חשוב לזכור, כאשר תבחרו להתנהל ללא תלות במראה חיצוני או בסטיגמות, תוכלו להתחיל לשדר לסביבה את התדר של האדם שאתם ללא תלות בחפצים המביעים ייחוס, תואר או מעמד.

5 דרכים פרקטיות לאמץ מינימליזם החל מהיום

למסור חפצים או ביגוד של נעשה בו שימוש למעלה משנה

עברו על כל החפצים בדירתכם, ארונות הבגדים, ארונות המטבח וארזו לתרומה כל חפץ שלא נעשה בו שימוש למעלה מתקופה של שנה. הנאה ושחרור גדול מובטחים, אתם עשויים להרגיש הרבה יותר קלילים ואף להתפעל ולשאול “האם באמת היינו זקוק לכל החפצים הללו?”.

להיפטר מהחפצים שלא מביאים לכם שמחה

פג התוקף של תקופת הכאב והצער על זיכרונות העבר שלכם, זה הזמן הנכון להיפטר מחפצים בעלי תזכורת לזיכרונות עבר שליליים, חפצים אשר מונעים מכם להמשיך להתקדם קדימה. צאו מעבדות מנטאלית לחירות נפשית – כל החפצים שאינם מסבים לכם אושר – מקומם בפח האשפה, בסל המחזור או בחנות לתרומת בגדים ובהחלט מחוץ לחייכם.

לשמור חפצים הכרחיים בלבד

עשו הבדל בין “רוצים” לצריכים, האם אתם באמת צריכים את ערימת עיתוני הספורט הללו שעל המדף או שאתם מכירים מישהו אחר שיכול לעשות בהם שימוש הולם? האם אתם באמת צריכים 3 סוגים של מקציפים או בלנדרים במטבח? אולי רק אחד מספיק? אנחנו ממליצים לעשות סבב צמצום ראשון וכעבור חודש סבב צמצום שני, רק כדי שנוכל לקבל את האישור הסופי על לזרוק את הבלנדר השני מתוך השלישייה הקיימת. כן, אנחנו מסכימים, זה לא פשוט לוותר על מוצר או חפץ שהוצאתם עליו את כספכם או עשיתם בו שימוש לאורך שנים. עם זאת, תוכלו לעשות את זה בשלבים, שלב ראשון של מיפוי ודירוג החפצים ל-3 רמות, חובה, ניתן לשמור וצריך להיפטר. חזרו לעשות בתום חודש ניקיון נוסף בעבור החפצים שדירגתם כ”ניתן לשמור” – משמע קיימת התלבטות לגביהם, כעת באופן אובייקטיבי יותר תוכלו להחליט האם הם הכרחיים למהלך חייכם או שקיים חפץ אחר הנותן מענה לקטגוריה בו הם נמצאים וזה בדיוק הזמן להיפטר מחפץ זה.

לרכוש רק דברים הכרחיים

עקבו אחרי הרגלי הצריכה שלכם, פתחו את רשימת ההוצאות של כרטיס האשראי שלכם ואספו סביבכם את כל הקבלות והחשבוניות שאגרתם בחודש האחרון, הצטיידו בדף ועט וציינו הוצאות נוספות שזכורות לכם. נסו להתחקות אחר ההוצאות העיקריות שלכם, מהו אופי הבזבוז שלכם – על מה אתם מבזבזים את כספכם? ארוחות במסעדות, ביגוד? הנעלה? צעצועים לילד? בירה? ציינו 5 דברים לא הכרחיים שאתם מבזבזים עליהם את כספכם בכל חודש. ציינו בנוסף 3 דברים הכרחיים שאתם מבזבזים עליהם את כספכם כל חודש. האם הרשימה של הדברים הלא הכרחיים עולה לכם יותר כסף? ערכו השוואה בין ההכרחי ללא הכרחי והתחילו לחלק תקציב ברור לכל הדברים ההכרחיים כמו – דלק, ביטוחים, אוכל והוצאות מחייה. כהתחלה הרשו לעצמכם לשמור על 3 מנהגים לא הכרחיים המוגבלים בתקציב חודשים שלא עולה על חצי מהסכום שבזבזתם בחודש האחרון. בחודש הבא לעומת זאת הגבילו את תקציב הבזבוזים על הדברים הלא הכרחיים ברבע מהסכום שבזבזתם בחודש שלפניו.

לפני יציאתכם לקניות, בהן אם זה קניות לשם מחייה או לא הכרחיות, סווגו את אופי הקניות, האם יש צורך אמיתי במוצר שאתם רוצים לרכוש? אם אתם צריכים להיות ניידים, כנראה שאתם צריכים רכב או אופניים. אך לעומת זאת, אם לילד בן שלושת החודשים שלכם יש מלתחה ענקית אולי הוא איננו באמת צריך את החולצה הנוספת הזאת, הוא כנראה יגדל בעוד 3 חודשים נוספים והחולצה היפה שקניתם כבר לא תהיה רלוונטית בעבורו. זוהי הדרך לא לזרוק את כספכם. התחילו להתנהל באופן מחושב – הקבילו את סכום הרכישה העתידית בזמן שלוקח לכם להשיג את הכסף לקנייתה. האם יש טעם לרכוש את החולצה במחיר 79 שקלים לפעוט בן שלושת החודשים שלכם כאשר לוקח לכם כמעט שלוש שעות לעבוד בעבורה?

ערכו רשימת קניות חכמה הכוללת תאריכי קנייה, כך תדעו מהי הדחיפות לקנייה ומתי אתם רוכשים – לפי צורך או מתוך רצון פנימי להשביע איזו גחמה נפשית. נהלו מעקב שוטף על התנהלותם הכלכלית.

דוגמה לרשימה של הוצאות לפי תאריכים:

חודש מרץ 17
טיפול לרכב, בתאריך: _____________
תדלוק של הרכב, בתאריך:  _____________ בתאריך:  _____________
קניית נעלי ספורט, בתאריך:  _____________
ערכנו קניות של מצרכים לבית, בתאריך:  _____________  בתאריך: _____________
קבלנו דוח, בתאריך:  _____________

Lifehacks מדריכים


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.