הצלחה בחיים ופריצת גבולות עם Lifehacks

התחילו מסע של מהפך משנה חיים לעבר הגרסה הטובה ביותר של עצמכם

10 תופעות פסיכולוגיות מעניינות שאתם חייבים לדעת עליהן

הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.

10 תופעות פסיכולוגיות מעניינות שאתם חייבים לדעת עליהן

המוח האנושי פועל באופן מסתורי; עד היום, אנחנו יודעים כל כך הרבה על העולם, החי ומה שמסביב, אך אנחנו עדיין יודעים כאין וכאפס על המוח שלנו. עם זאת, העולם הפסיכולוגי המודרני כן הצליח לאתר מספר תופעות פסיכולוגיות מעניינות אשר משפיעות על כל אדם ומי יודע? אולי בעוד כמה שנים נצליח להבין כיצד ליצור תופעות כאלו בעצמנו, כדי לשפר את עצמנו מבחינה מנטאלית. רק העתיד יספר, אך בינתיים, ניתן להתרפק על המידע הקיים:

אפקט הקיבוץ

האם איי פעם אמרו לכם שהכול קורה מסיבה? האם איי פעם האמנתם להם? אז גם אתם נפלתם בפח הקיבוצי של אפקט הקיבוץ. את התופעה הזו אתם ודאי מכירים מחיי היומיום, כאשר אנשים אומרים לכם שמשהו קרה בשל המקרה שאירע לפניו, האמונה הזו שאין צירופי מקרים, שדבר מוביל לדבר וישנו דפוס לכל תהליך. דוגמא מצוינת היא שהלכתם לריאיון עבודה ובאיזשהו אורח קוסמי התקבלתם. אתם הולכים מאושרים הביתה ותוהים כיצד שפר עליכם מזל שכזה. ואז אתם אומרים לעצמכם שאם לא הייתם קונים היום בבוקר קפה, לא הייתם ערניים מספיק בריאיון, לא הייתם חדים ומצחיקים כפי שהייתם ולא הייתם מתחברים עם המראיין בצורה כה חמה. עם זאת, אינכם יכולים לדעת מה היה קורה אם לא הייתם קונים את כוס הקפה הזו. אם תעצרו לחשוב על כך לרגע, בדרך כלל אנשים מתקבלים למשרה משום שיש להם את הכישורים המתאימים לבצע אותה, כלומר אם לא הייתם עוברים שנים מייגעות של לימודים, ככל הנראה לא הייתם מגיעים לראיון הזה בכלל. אז מה הקשר לכוס הקפה? אנשים רבים אף אוהבים להאמין כי הם “שרדו” כל כך הרבה מערכות יחסים, כדי להיות מוכנים למערכת היחסים הנכונה עבורם עם אהובי לבם. אך מה אם היו פוגשים את אהובי לבם קודם? האם היו יודעים שהם אהבת חייהם מהרגע הראשון או פותרים אותם בתור “טסט ניסיון לדבר האמיתי”? אנשים אוהבים להאמין כי החיים שלהם הם כמו ספר שנכתב מרא והם פשט מטיילים בו. הדבר גורם להם לתחושות של חוסר אחריות, מצפון נקי ואפילו אושר והשתאות מהאופן המדהים שבו החיים מתגלגלים. עם זאת, אין שום ספרייה המכילה את ספרוני החיים של כולנו ואין שום דפוס, חוץ מהדפוסים המתמטיים והפיזיקליים. למדו להביט על מצבים ממשקפיים ורודת יותר: אתם גרמתם לדברים לקרות, אתם אמורים להתגאות בעצמכם או ללמוד מהטעויות שלכם. זהו חלק מהחיים וחבל שתשליכו אותו על הגורל, משום שהוא איננו קיים.

דימוי עצמי שלילי

מדובר בתופעה שלילית מאוד, אשר עלולה לשלח אנשים לעולמן האפור של אנה (אנורקסיה) ומיה (בולימיה). מדובר בתופעה אשר נגרמת עקב חוסר הצלחה או שיפוט עצמי חמור. במצבים כאלו, אנשים מאמינים שאינם מצליחים בחיים, אינם טובים מספיק או פשוט מלקים את עצמם על המראה שלהם ללא שום סיבה, מה שגורם למצב הנפשי שלהם להידרדר ולביטחון העצמי שלהם לצנוח לרצפה. מה שאבסורד הוא שבדרך כלל האנשים הללו דווקא נראים טוב, הם פשוט לא מסוגלים לראות זאת: כשהם מביטים במראה, הם רואים יצור שמן, מכוער, לא נעים ולא מי שהם דמיינו שיהיו. אז הם ממשיכים לשפוט את עצמכם ולכעוס על עצמם ולבכות על מר גורלם… אם אתם מכירים אנשים כאלו או חושדים כי אחד מהאנשים הקרובים אליכם סובל מהבעיה הזו, עליכם להשתדל ולתמוך בו ככל האפשר ולנסות להשיג לו עזרה מקצועית. הסיבה לכך היא שאנשים כאלו שופטים את עצמם בצורה כה חמורה, שהם יזדקקו להרבה עזרה כדי ללמוד לאהוב את עצמם כמו שהם.

אפקט הנפילה על הישבן

כן, כן, קראתם נכון. חשבו על הדוגמא הבאה: אתם הולכים ברחוב ביום שמשי ורגוע עם חבריכם כאשר פתאום… בום! החלקתם על קליפת בננה, ממש כמו בסרטים! יתכן ותחושו מובכים או אפילו עצבניים מעט, אך לכאן או לכאן החברים שלכם כבר יושבים על הרצפה ובוכים מרוב צחוק. למה? קודם כל, משום שהמקרה מאוד מצחיק. אך מדוע? מסתבר שבני האדם פתחו מעין אנטגוניזם לשלמות, שכן אף אחד לא באמת אוהב להיות מושלם או שואף לשלמות – היא משעממת. בנוסף, תחושה כי אתם מוקפים באנשים מושלמים גורמת לכם לרגשי נחיתות ואפילו בוז לעיתים, אם אתם אנשים נרקיסיסטיים במיוחד. כאשר אדם שקרוב אליכם מבצע טעות מבדחת, הוא לא נתפש בעיניכם כ”טיפש” או “חסר תשומת לב”, אלא כ”מצחיק” ו”גמלוני”, כפי שהייתם רוצים שאדם לצדכם יהיה.

מה נדרש כדי להגיע לחופש אמיתי בחיים? גלו איך לחיות חיים של שפע, בריאות והתפתחות

השורד

תופעת השורד גורסת כי אנשים בדרך כלל שמים דגש דווקא על האנשים שהצליחו להילחם בזרם והגיעו לשיא חייהם, ללא כל התחשבות בכל האנשים שהתחרו בהם בדרך וטבעו. דוגמא מצוינת לכך היא כאשר אנשים מתלהבים מאדם שהצליח לבנות חברה ולעשות Exit  בזמן, ללא כל מחשבה על כל האנשים שבנו סטרטאפים, עמלו קשה, נתנו את כל מה שהיה להם ועדיין לא הצליחו להקים את החברה. הסיבה לכך היא שאנשים משתעממים מהקונבנציונלי ומחפשים אחר יוצא הדופן; אנשים צופים בחדשות כדי לשמוע את הכותרות, לא את סדר היום של כל אדם ואדם בעולם. הבעיה בתופעה הזו היא שלעיתים היא גורמת לנו לשכוח שישנם עוד אנשים אשר נלחמים על הלחם שלהם ביומיום ועדיין לא הצליחו או חווים קשיים כעת. אתם חשים כה בודדים. הקפידו לזכור כי לכולם יש קשיים והאחד למיליון יכול להיות אתם. עם זאת, גם אם לא תהיו האנשים שזוכים בממון, יתכן ותזכו במשהו אחר, אותו כלל לא ידעתם שאתם מחפשים.

אפקט היופי המרתיע

בסיפור הזה אין נסיך-צפרדע או חיה שהופכת לנסיך, אלא פשוט אנשים מאוד, מאוד יפים ואנשים שמאוד, מאוד מפחדים מהם. לא, אין להם ציפורניים חדות או כלי נשק, הם פשוט אנשים יפים. ישנם אנשים אשר חשים חוסר ביטחון, רגשי נחיתות או שמים דגש מסוים על מראה חיצוני, כך שכאשר הם  פוגשים בפנים יפות, הם חשים בצורך להסיט את המבט, לעבור מקום או פשוט להיחבא אל הכלים. אם אתם חשים כך לעיתים, עליכם לנסות ולזכור כי מעטפת חיצונית איננה חופשת את המראה הפנימי ובסופו של יום, הם אנשים בדיוק כפי שאתם אנשים. יופי הוא מצב סובייקטיבי; ודאי שאתם אינכם מרוצים מהמראה שלכם מכל בחינה, אתם אנושיים ואיש איננו אוהב את המראה שלו במאת האחוזים – אפילו לא בר רפאלי. אל תחמירו עם עצמכם ואל תקשו על עצמכם יותר משאתם צריכים. יש האומרים כי כאשר אתם מתוודעים לגורם זר מקורב, אתם מפסיקים לפחד ממנו, כך שכדאי שתנסו לדבר עם מספר “אנשים יפים” כדי לראות שהם ממש בני אדם, בדיוק כמוכם.

פרדוקס האפשרויות הבלתי-מוגבלות

או יותר נכון, “פרדוקס הבחירה”, היא תופעה פסיכולוגית הגורסת כי ככל שיש לכם יותר בחירות בחיים, הסיכויים הם כי תהיו פחות מרוצים מהאפשרות בה בחרתם או יותר נכון, “התפשרתם עליה”. נסו לדמיין מצב כזה: אתם רוצים להגיע מאזור המרכז לאזור הדרום ועומדות בפניכם שלוש אופציות: אתם יכולים לנסוע ברכבת, אתם יכולים לנסוע באוטובוס או שאתם יכולים לחכות עוד שעתיים ולנסוע עם חבר שגם נוסע במקרה, אך לא בדיוק לאותו אזור שאתם צריכים, משמע שאתם ככל הנראה תאחרו למסיבה אליה אתם כה ממהרים להגיע. כל אחת מהאפשרויות איננה “פרס” ולכל אחת היתרונות והחסרונות שלה; גם אם תבחרו באפשרות אשר סטטיסטית נתפשת בעיניכם כטובה ביותר, יתכן וכי תמשיכו לתהות אם היה כדאי לכם לבחור באפשרות אחרת. באותו אופן, אפשר לחשוב על מקום יום ההולדת, אם הייתה לכם יד בדבר: האפשרויות היו בין באר שבע, קריית גת ואזור המרכז. החלטתם לבחור בבאר שבע, משום שהמיקום היה עדיף לרוב המוזמנים, אך האם אין מקומות בילוי טובים יותר במרכז? אולי הייתם צריכים לנסות ולדחוף דווקא לכיוון המרחק, למען יציאה ייחודית ומרגשת יותר?

30 ימים לגרסה הטובה שלכם
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם.

זהו אפקט מעיק ומעצבן, אשר יחסית פשוט לעקוף, על ידי חיזוק מצד הקרובים אליכם ומצד עצמכם: בסופו של דבר, ישנה סיבה טובה העומדת מאחוריי הבחירה שלכם, כך שתמשיכו לעמוד איתנים מאחוריה. אם אתם חשים כי אינכם מסוגלים, אתם תמיד יכולים להתייעץ עם חבריכם ולשמוע לדעתם – פרספקטיבה חיצונית תמיד מסייעת להעניק למצב פרופורציה.

אפקט קולשוב

לא קלצ’ניקוב, קולשוב. התופעה הזו מתייחסת לעובדה שבני האדם אוהבים לקשר בין שני עצמים שונים לחלוטין באופן מלאכותי, משום שהם ראו את שניהם יחד. ניתן לעשות זאת על ידי שיטת הלמידה הקלאסית, בה אתם מפתחים חשק עבור דבר מה כגון אוכל, לדוגמא, כשהמלצר עדיין לוקח מכם את ההזמנה משום שאתם יודעים שהמלצר בקרוב יביא לכם את האוכל. הרבה עסקים פרסומיים מנצלים את העובדה הזו ומשדרים מסרים סמויים, אשר גורמים לכם לרצות דבר מה רק משום שבחורה יפה לובשת אותו או בחור יפה משתמש בו. באותו אופן, בעבר, היו חברות הענק מחביאות מסרים סמויים של קולה ופופקורן בבתי הקולנוע, כך שאנשים שהיו קונים פופקורן או קולה היו חשים בצורך לרכוש גם את ה”מוצר המשלים”. השתדלו לשים לב למצבים בהם אנשים מנסים לגרום לכם לרכוש דבר מה עקב אשליה או גירוי שקרי. האמת היא שאתם יכולים לנצל את האפקט הזה טובתכם: לדוגמא, אתם יכולים לקנות לחברים שלכם קפה מידי פעם, כך שכשהם ישתו קפה הם ירבו לחשוב עליכם באהבה.

אפקט העיגון

כולכם מכירים את התופעה המתסכלת הזו: חשבו שאתם הולכים עם כל המשפחה לסופר, עם רשימה מסודרת וסכום כסף מוקצב מראש לרכישה. אתם מגיעים ומתפצלים, כל אחד מביא חלק מהפריטים כדי לחסוך בזמן ולהימנע מפיתויים. ואז… אתם עוברים ליד אזור הגלידות ואתם רואים שהמותג האהוב עליכם ביותר, מוכר עכשיו שלוש בשישים במקום אחת בעשרים וחמש. אתם מיד קופצים על המציאה וקונים שש גלידות, ללא שום מחשבה. זה הריי מבצע, לא? לא, האמת שלא ממש… זהו הבדל של 15 ₪ בלבד… האם איי פעם עצרתם לחשוב על כך? רוב האנשים ככל הנראה יודו שלא, אך אין זו אשמתכם; זוהי התוצאה של אפקט העיגון. כאשר אתם מקבלים נקודת השוואה גבוהה יותר לדבר מה, כמו הגלידה שעולה 25 ₪, לפתע אתם חשים כה נפלא, משום שהצלחתם ליהנות מההנחה ולרכוש מוצר כה נחשב ונחשק בחמישה שקלים פחות. משום שאתם משייכים את המוצר לקטגוריית מחיר גבוהה יותר, אתם מאמינים כי אתם יוצאים מורווחים, אך כל מה שעשיתם היה להגדיל את החשבון שלכם ב- 120 ₪ במקום ב- 25 ₪ בודדים. בנוסף, הפעם מדובר בגלידה, אך מה אם היה מדובר במוצר יקר יותר? מוצר שמתכלה מהר יותר? כאשר אתם מנסים לרכוש מוצר ומאמינים כי “הצלחתם ובגדול”, עצרו לרגע לחשוב עם עצמכם אם המחשבה הזו שלכם או שפשוט משחקים עמכם משחק.

משחק ההישגים

התופעה כאן גורסת כי אנשים בדרך כלל נמשכים דווקא לחפצים, לאנשים ולשאיפות אשר יותר קשה להם להשיג, אולי אפילו בלתי-אפשרי להגיע אליהם. הסיבה לכך היא שאתם חשים כי מישהו שם מולכם אתגר או מכשול וכעת, מחובתכם לעשות הכול כדי לצלוח במשימה ולהשיג את הניצחון. נסו לדמיין בחורה יפה שאומרת לכם מראש שאתם לעולם לא תצאו עמה מהבר היום. האם הדבר לא גורם לכם לרצות להשתדל יותר? לנסות יותר? לחזר יותר? מה שכן, הקפידו לזכור כי דחף שכזה איננו תמיד כדאי, אם אתם מנסים יותר מדי ונתפשים כנואשים. דווקא במקרים כאלו כדאי לנסות ולשחק את משחק ההישגים בחזרה; הישאר אדישים ולהציג ארשת של רוגע ושלווה, כך שהבחורה תחוש כי אין כאן משחק לשחק ואולי היא דווקא זו שכדאי לה “לחדד ציפורניים”.

התופעה פועלת מצוין כאשר עליכם לצלוח במשימה, לצלוח מבחן בהצטיינות או לחסוך ממון לטיסה ממושכת – אתם חשים את הקושי, את האמונה של כולם שאתם פשוט לעולם לא תצליחו… אתם יודעים שאתם חייבים להשיג את הפריט או הציון הנחשק, כך שאתם נותנים את כל מה שיש לכם כדי לעמוד בסטנדרטים. זהו דחף אשר יסייע לכם לעמוד בראש, כאשר אתם נותנים את המיטב שלכם.

תוצאות!

כאשר אתם חיים את היומיום, בדרך כלל עליכם לבצע החלטות רבות, כאשר לכל אחת רמת השפעה מסוימת על החיים שלכם. פעמים רבות, כאשר אתם חפצים בדבר מה כל כך או כאשר אתם יודעים כי העמל עבור ההצלחה יהיה קשה מנשוא, אתם מקפידים להתמקד דווקא בתוצאה החיובית בסוף המסע, מאשר המסע עצמו. יתכן והדבר הינו חיובי בחלקו, משום שהוא מעניק לכם מוטיבציה לבצע מטלות לא פשוטות, אשר יתכן והייתם נרתעים מהן אחרת. עם זאת, יתכן ולא תצליחו לעמוד במטלות שלכם או בתחומי האחריות שלכם במהלך המסע, משום שלא תכננתם אותו היטב או משום שלא לקחתם בחשבון סיטואציות מסוימות. דוגמא מצוינת היא הרשמה ללימודים אקדמיים: אנשים רבים מחליפים את התואר שלהם, נושרים מהתואר או אפילו מסיימים תואר שלם במקצוע שאינם באמת אוהבים ואין להם שום כוונה להמשיך ולעסוק בו בחיים האמיתיים. מדוע זה קורה? משום שכיום ישנו לחץ עצום על צעירים להירשם ללימודים, באמונה שלמה כי ללא תואר הם לא יצליחו בעולם הגדול והאינטלקטואלי. כאשר הסטודנטים לעתיד ממהרים לבחור את התואר שלהם, לפעמים הם פשוט בוחרים באקראי משום שהדבר לא מעניין אותם כלל או שהם בוחרים תואר אשר נראה להם מעניין ויתכן כי ירצו לפתח בו קריירה, אך במהלך התואר סובלים מקשיים להתמודד, שיממון וחרטה. הסטודנטים הללו חשבו רק על סוף התהליך, כאשר הם יסיימו את התואר ויפתחו בקריירה שלהם בכל דבר אפשרי, משום שיהיה להם תואר ביד. הם לא שקלו את נושאי הלימוד, לוח הזמנים העמוס, האהבה שלהם למקצוע והמשרות שיוצעו להם בהתאמה. כדי להימנע מטעויות שכאלו בחייכם שלכם, נסו לערוך רשימות, להתייעץ עם אנשים ובאמת לברר מידע על צעדים גדולים שאתם עומדים לנקוט. הגיעו להחלטה כאשר אתם מודעים לכל המשתנים ואתם בטוחים כי זוהי ההחלטה העדיפה עבורכם, גם מבחינת המסע. הקפידו לזכור כי היעד הוא מהותי, אך המסע הוא כל התהליך ואותו אתם תזכרו יותר מכל דבר אחר, לטוב ולרע.

המוח שלנו הוא העילוי שלנו ויש לשמור עליו מכל משמר: בלעדיו לא היינו יכולים להתקיים, לא היינו מצליחים לעבד מידע, לחשוב, לבצע… אף לא היינו סובלים מתופעות פסיכולוגיות מקובעות, אך אין סיבה שנסבול מהן לזמן רב: בסופו של דבר, התופעות הללו נבעו מהתפישה החברתית הכלל עולמית. בעוד כמאתיים שנה, אנשים ככל הנראה יסבלו מתועות פסיכולוגיות ייחודיות הרבה יותר מהרשומות כאן. מי יודע? אולי אנחנו נהיה כאן כדי לגלות.

אהבתם את המדריך? יש לנו מסר נוסף עבורכם:

מה נדרש על מנת לחיות חיים של התפתחות אישית מתמדת? התפתחות אישית היא לא יעד, אלא מסע. אם אדם יכול ללמוד יותר, להבין יותר, לעשות יותר, להשיג יותר, לתת יותר, לאהוב יותר ולשנות את העולם לטובה, האם הוא צריך לעצור בשלב מסוים או להמשיך להתפתח לעבר הגרסה הטובה ביותר שלו?

המטרה שלנו היא לשנות את העולם והדרך בה אנו בוחרים לעשות את זה, היא לגרום לאנשים לראות דברים אחרת, דרך עיניים סקרניות והרפתקניות כיוון שאנו יודעים, שניתן להוציא יותר מעצמנו ומהחיים כאשר אנו מאושרים, עשירים, בריאים, חיים בשפע ובנתינה ורואים את העולם דרך השקפה צלולה וערה.

אם אתם חולקים איתנו את אותו חזון, יצרנו עבורכם את Lifehacks Mastery, אזור הדרכות מתקדמות לחיים של  שפע, בריאות והתפתחות. התחילו מסע לשיפור הבריאות, לפריצה לחופש כלכלי, להפוך למשכנעים יותר ולמשוך אליכם את האנשים ומערכות היחסים שתמיד רציתם, לשמור איתם על קשרים בריאים ועוד… תוכלו להבין יותר ולהתחיל 14 ימי התנסות בחינם וללא התחייבות בלחיצה כאן – למדו עוד >

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה לכתבה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו לקורס שיווק שותפים - ליצירת הכנסה נוספת באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
חופש כלכלי הוא אחד השלבים המשמעותיים בשחרור הזמן שלך - למדו להרוויח באינטרנט
הצטרפו לקורס נכס אינטרנטי מניב של Lifehacks
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.90 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם.
מה נדרש כדי להגיע לחופש אמיתי בחיים? גלו איך לחיות חיים של שפע, בריאות והתפתחות
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה