15 טריקים שיקפיצו אתכם מהמיטה – גם אם אתם ינשופי לילה

15 טריקים שיקפיצו אתכם מהמיטה – גם אם אתם ינשופי לילה

לא פשוט להיות אנשי לילה בעולם שבנוי ברובו ואף מתגמל משכימי-קום. בתי הספר פותחים את דלתותיהם כבר בשמונה בבוקר (תשע לכל המאוחר), רוב ימי העבודה מתחילים אף הם בשעה שמונה ואפילו לפני כן.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

גם אם אתם עובדים במקומות שגמישים מבחינת משמרות או פועלים בעיקר בלילה, רוב הבנקים וסניפי הדואר כבר יהיו סגורים בשעות הללו. אף לא תמיד פשוט למצוא סופרמרקט שפתוח 24/7 או אפילו מישהו לדבר אתו בשעות הקטנות של הלילה.

אז מה אפשר לעשות אם להתעורר לפני 12 בצהריים הוא דבר שבלתי-נתפס עבורנו? האם יש תקווה? האם יש דרך נוספת לקום מוקדם, גם אם לא הלכתם לישון מוקדם? האמת שכן.

למה אתם רוצים לקום מוקדם?

בואו נהיה כנים לרגע… אתם לא מצליחים לשכנע את עצמכם להתעורר מוקדם כי… מה? אין באמת תשובה נכונה חוץ מ”אין לי כוח”. לא פשוט ללמוד להתעורר מוקדם כפי שפשוט ללכת לישון מוקדם.

לפני שאתם הולכים לישון הלילה, שאלו את עצמכם “מה הייתם רוצים להשיג בזה שתצליחו להתעורר מוקדם?”. מה שהתשובה לא תהיה, ודאו כי אתם באמת רוצים לעשות את זה; אתם מרגישים שבאמת כדאי לכם לקום מוקדם, באופן שבו כאשר השעון המעורר יצלצל, אתם תהיו משוכנעים כי אתם מתעוררים ליום חשוב ומשמעותי.

סגלו שגרת שינה מוקדמת-ערות מוקדמת

אמנו את הגוף שלכם לצפות את שעת השינה מראש. כן, אתם יכולים לעשות זאת – אם תקפידו להתעורר באותה שעה יום אחר יום. אך אם אתם ינשופי לילה, שינה בשמונה בערב כל יום לא תעזור לכם כלל… אף אחד לא אוהב להתהפך במיטה במשך שעות על גבי שעות, רק לחכות שהשינה “תתפוס אתכם”.

לכן כדאי לכם לנסות ולאמץ גישה הדרגתית יותר וללכת לישון רבע שעה מוקדם יותר ממה שאתם רגילים בכל ערב. באותו אופן, נסו להתעורר רבע שעה מוקדם יותר בכל בוקר, עד שאתם מגיעים לשעת הערות הרצויה שלכם.

משום שמדובר בשינוי פעוט, מאוד פשוט להצליח ולעמוד בו לאורך הימים. אתם אפילו לא תרגישו בהבדל ביום למחרת! בכל ערב שבו תשנו מוקדם יותר, כך גם תתעוררו מוקדם יותר. תוך חודש כבר תשימו לב להבדל משמעותי!

נצלו את הסביבה לטובתכם

חסמו את כל מקורות האור, אפילו האור הקטן המרצד מהטלוויזיה הכבויה עשוי להעיר אתכם. כדאי לכם לשקול לישון עם כיסוי עיניים. השתדלו להרחיק את כל המכשור האלקטרוני והפסיקו לצפות בטלוויזיה לפחות כשעה טרם שעת השינה או שתרכשו משקפיים שחוסמים את האור הכחול שמפיצים המסכים הטכנולוגים של היום. באותו אופן אתם יכולים להפחית את רמת הבהירות של המכשירים שלכם.

האור הכחול משבש באופן מהותי את מנגנון השינה שלכם: האור הכחול שהוא משדר מונע הפרשה יציבה של המוליך העצבי שמסייע לנו לישון – המלטונין. הוא אף דואג לווסת את מחזור השינה שלכם.

אם אתם רוצים לקרוא, השתמשו בספר אמיתי וקראו לצד מנורת לילה בעלת אור צהוב. שמרו על טמפרטורה קרירה ונעימה בחדרכם. אם אתם חיים באזור רועש, נסו לאטום את חדרכם לשמע, הקשיבו למוזיקה נעימה בעודכם נרדמים או פשוט הרכיבו אטמי אוזניים.

אם התעוררתם אחרי שבע שעות – התעוררתם

אם אתם חשים עייפים, ודאו כי אתם דואגים לנמנום קל במהלך 7 שעות הערות הראשונות ביום שלכם. ניסיון לנמנם לאחר ה”חלון” הזה יוצרת בלגן במחזור השינה שלכם, שישיב אתכם למעגל השינה מאוחרת-ערות מאוחרת.

אוהבים קמפינג?

חוקרים מצאו כי אתם יכולים לסנכרן את מחזור השינה שלכם לפי השעון הביולוגי של היום, כל עוד אין באזורכם הפרעות טכנולוגיות שמצליחות “לעבוד” על המלטונין שלנו. כאשר אנו מצויים בחוץ, חשופים לזריחה של היום והשקיעה של הערב, אנו רחוקים מאור מלאכותי ויכולים לאמץ בקלות את הרגלי הטבע.

נסו לנסוע לטיול מחנאות במשך כשבוע ללא מכשור טכנולוגי (לכל הפחות  אסרו על עצמכם להשתמש בהם לאחר השקיעה). אין מדורה או כל אור שיימנע מכם להיות עייפים. לאחר כשבוע, אתם תוכלו להתעורר יחד עם השמש.

קראו סיפורת במקום ספרי עזרה-עצמית, חדשות או כתבות באינטרנט

אי-מיילים, רשתות חברתיות והאינטרנט פעמים רבות יזכירו לכם את העבודה, את כל מה שיש לכם לעשות, את החיים שלכם, של אחרים, מה שקרה בחדשות… כל הדברים הללו עשויים לנטוע בכם לחץ לקראת השינה שידיר שינה מעיניכם.

ספרי עזרה-עצמית עשויים לעורר בכם מוטיבציה והתרגשות שימנעו מכם לישון, אלא יעוררו את היצירתיות שלכם.

כל התחושות הללו לבטח ימנעו מכם לישון. לכן כדאי לכם לנסות ולקרוא סיפורת מרתקת שאליה הדמיון יוכל לצלול בנעימים. אתם יכולים לקרוא סיפור ארוך או סיפורים קצרים, במידה ואתם מתקשים להניח ספרים. אתם אף יכולים לקרוא שוב ספר אהוב, כדי להימנע מסקרנות יתר.

צרו שגרת מנוחה

מה שאתם עושים טרם השינה מגרה את הגוף שלכם לישון, להתעורר, לנוח או להיות פעילים. מסיבה זו כדאי לכם לבצע פעילויות מרגיעות לפני שעת השינה; שמדמות שגרה ושלווה.

לדוגמא, אתם יכולים ליהנות ממקלחת קרה, לאחר מכן לקרוא ספר טרם השינה. אם אתם דבקים לשגרה הזו במשך די זמן, הגוף שלכם ילמד לשים לב לכך ויזהה כי הפעילויות הללו מסמנות כי היום הגיע לסופו ואתם יכולים, סוף-כל-סוף, להירגע.

חשוב מאוד לבצע את הפעילויות באותו סדר ובאותן שעות, כדי לשמור על עקביות שהגוף יוכל לעקוב אחריה.

אכלו ארוחת צהריים גדולה

ארוחה גדולה מכבידה על הבטן וגורמת לגוף להתמקד בתהליך העיכול. במהלך השינה הגוף שלכם מבקש לבצע פעולות אחרות כגון תיקון תאים שונים בגופכם, ניקוי מערכת העיכול ומחזור הדם, הפרשת הורמוני גדילה ומתן מנוחה לגוף.

כדי לאפשר לגוף ולמוח ליהנות משינה עמוקה, כדאי לכם להקפיד על ארוחות בוקר קלה (שתאפשר לכם להיות רעבים מאוד בצהריים), ארוחת צהריים ענקית, שתסייע לכם להישאר שבעים לאורך היום וארוחת ערב קלה, שתתעכל במהרה ותאפשר לנו לצלול לעולם השינה.

נודניק הפוך

מהי התגובה הראשונה שלכם כשהשעון המעורר מזפזפ? ללחוץ על הנודניק, נכון?! כן… אז הפעם, כאשר אתם לוחצים על כפתור הנודניק תבחרו להתעורר – אבל רק לעשר דקות, חמש דקות או כל זמן שכיוונתם את כפתור הנודניק הבא שלכם.

אתם בעצם מבצעים נודניק הפוך: במקום להכריח את עצמכם להתעורר מיד, אתגרו את עצמכם – אלה רק 10/5 דקות עד שהנודניק יזפזפ שוב ואז תוכלו לשוב לעולם השינה.

מה שתעשו במהלך הזמן הזה תלוי בכם, אבל כדאי לכם להימנע מהמיטה או הספה. אתם יכולים לפתוח את החלונות ליום החדש ולנשום אוויר צח, להכין קפה/תה או מים חמים עם לימון, להדליק את הטלוויזיה, לעשות ספורט, להתקלח וכ”ו.

כאשר השעון מצלצל שוב, אתם כבר תהיו ערניים מספיק, כך שהסיכויים קלושים שתשובו ללחוץ על הנודניק.

חיית המחמד שלכם יכולה להיות שעון מעורר נפלא!

חיות הן שעונים מעוררים מופלאים, במיוחד אם אתם מתזמנים את זמני האכילה שלהם מוקדם בבוקר. הם עקביים, רעשניים וחסרי מנוחה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהם ישברו את הדלת, יקפצו על המיטה, ילקקו לכם את כל הפנים, ימשכו לכם את השמיכה ויעשו כל דבר אחר שיעניק להם את מבוקשם – אוכל!!!

כמובן שאם אתם אוהבים את חיות המחמד שלכם, אתם תמצאו את כל המחזה הזה אהוב ומקסים. הם אפילו עושים לכם טובה ועוזרים לכם להתעורר בבוקר. יתכן ובהתחלה תמצאו את המנהג מעט מעצבן עם אור ראשון, אבל לכל דבר מקסים ואהוב פשוט להתרגל.

אל תאפשרו למוח שלכם לרמות אתכם

לאחר שאתם אנשי לילה עם ותק, המוח שלכם התרגל לדחות ניסיונות להתעורר מוקדם על ידי התירוצים הרגילים, שבסופו של דבר גורמים לכם לישון עד מאוחר. אל תוותרו!  אם אתם תאפשרו למוח שלכם לבחור בשבילכם, אתם לעולם לא תצאו מהמיטה.

עמדו בפני דחף ה”עוד 5 דקות”

בגלל איזשהו עיוות גורלי שכזה, אתם מתעוררים 5 דקות טרם השעון המעורר שלכם. מה אתם עושים? חוזרים לישון? טעות!

השיבה לשינה לא משתלמת: 5 הדקות הללו עלולות לגרום לכם לשקוע במחזור שינה עמוק יותר, שיקשה עליכם להתעורר כאשר השעון המעורר שלכם מצלצל – 5 דקות מאוחר יותר. מסיבה זו אנשים שלוחצים על כפתור הנודניק כל כמה דק’ מרגישים כי עברו רק מספר שניות.

גלגלו את העיניים

אם אתם מגלגלים את העיניים שלכם שלוש פעמים טרם השינה, כאשר אתם במצב של עיניים עצומות, הדבר יסייע לכם להירדם מהר יותר. הסיבה לכך היא שהעיניים שלנו מבצעות תנועה מאוד דומה לזו כאשר אנחנו סוגרים את דלת המציאות ופותחים את דלת החלומות והתת-מודע, כך שיתכן שאם תדאגו לבצע תנועה דומה כאשר אתם הולכים לישון, אתם תצליחו להירדם עוד לפני שתספיקו לגלגל עיניים בנוגע לסבירות ההצלחה של התרגיל.

מחזור השינה האידיאלי עבורכם

יתכן ותופתעו לגלות, אך קיימות יותר אפשרויות שינה משנראות לכם לעין. רוב האנשים ישנים בין שבע לתשע שעות בלילה, כאשר המחזור הזה באמת מומלץ לאנשים שעובדים מהבוקר עד הערב. עם זאת, אנשים שעובדים מהבית או חווים יותר חופש בחייהם יכולים לישון גם 5-6 שעות בלילה.

קיימים מחזורי שינה נוספים המציעים לישון פחות שעות במהלך הלילה ולישון מספר מסוים של תנומות שלא עולות על 25 דקות, במהלך היום. עם זאת, ההמלצה הרווחת היא לנסות לישון בלילה, בין השעות עשר לשתיים בלילה – בהן מופרש רוב המלטונין שלכם בדרך-כלל.

90 דקות

רבים מכם ודאי כבר יודעים זאת, אך כל מחזור של שינה-ערות שלנו עורך 90 דקות, שעה וחצי. מסיבה זו מומחים רבים ממליצים לנסות ולתזמן את מחזור השינה שלכם לכזה, שמוביל לשעת ערות בדיוק בתום מחזור השינה שלכם.

כאשר אתם מתעוררים בין מחזורי שינה, רוב הפעמים הגוף או המוח לא סיימו לעבד אותם ולכן, אתם תחושו עייפים או חלשים יותר מהרגיל.

כאשר אתם הולכים לישון לפי מחזור השינה, אתם תתעוררו בתום מחזורי השינה כלומר – בדיוק מוכנים לפעולה. מסיבה זו אתם תחושו ערניים יותר, קלילים יותר, חדים יותר ומוכנים יותר ליום לפניכם.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל