15 רעיונות פרודוקטיביים – מה חשוב לעשות כשמשעמם?

15 רעיונות פרודוקטיביים – מה חשוב לעשות כשמשעמם?

שוב מרגישים שאתם בוהים בקירות? תמיד כשאתם עסוקים אתם נזכרים בכל מה שרציתם לעשות? הגיע הזמן למצוא את המיקוד.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

כשמשעמם לכם, כדאי לכם לזכור כי אין זה אישור מיוחד לבזבז את הזמן. מהיום כדאי לכם לנסות ולשמור על הפרודוקטיביות גם במהלך ה”זמנים המתים”. כדי לעשות זאת, ריכזנו כאן עבורכם את הדרכים להיזכר ואף חלק מהפעולות שכדאי לעשות כדי למלא את יומכם בחיוביות ושאיפה לצעוד קדימה.

כבו את הסחות הדעת

פעמים רבות האינטרנט הוא האויב הכי גדול שלנו: הרשתות החברתיות, הווטסאפ, כל המאמרים הכיפיים האלה שאפשר לקרוא… כולם מסיחי דעת שאנחנו אפילו לא שמים לב אליהם. גם אנשים שבודקים את האי-מייל שלהם לעיתים קרובות, בדרך כלל בודקים אותו יותר מדי ומבזבזים זמן מיותר.

אמצעי התקשורת המעיקים השתלטו על רוב בני האדם: כיום כולם הולכים עם פלאפונים ביד משום שמיותר להחזירם לתיק. אנו כל הזמן מדברים, שולחים הודעות, משחקים במשחקים שונים וקוראים כתבות באינטרנט. פיתחנו מעין התניה קלאסית (= סגנון למידה המתבסס על גירוי שהופך לאינסטינקטיבי) אל המכשיר: האם אי-פעם קרה לכם שנשלחה לכם הודעה וגם אם לא באמת הייתם פנויים להתמקד בה כרגע, עדיין הסתתם את ראשכם לעבר הפלאפון או חשתם כי ידכם נעה באופן אינסטינקטיבי לעבר הפלאפון, פשוט מתוך הרגל?! ודאי שכן.

כך הדבר גם עם צלצול הפלאפון, כל התראה קיימת בפלאפון או הרשתות החברתיות, איתוריות וכל אמצעי תקשורת העולים על רוחכם. כאשר אתם שואפים להיות פרודוקטיביים, הקפידו להרחיק מכם את כל אמצעי התקשורת האפשריים. אם אתם לא צריכים את האינטרנט, אף מומלץ פשוט לכבות אותו במשך היום כדי שיהיה לכם יותר זמן לעסוק במשימות לפניכם. באופן זה הסחות הדעת לא יחלחלו לתודעה שלכם ותוכלו לשמור על פוקוס תמידי.

מצאו את שורש החרדה שלכם

כולם סובלים מחרדה או לחץ מסוימים בחיים ואם יש לכם זמן לעבוד על הנפש שלכם ולמצוא דרכים חדשות להתפתח ולהשתפר מבחינה רגשית – תמיד מומלץ להקדיש לכך זמן.

ישנם אנשים אשר חווים לחץ וחרדה עקב עומס, אך פעמים רבות ישנם שורשים רגשיים ברורים מאוד, כמו גם שורשים שהלכו לאיבוד לפני שנים ועדיין מביאים לתגובה לא בריאה. רוב האנשים מכחישים ואפילו מדחיקים אירועים שגורמים לחרדה, לכן מציאת שורש החרדה מצריכה מכם הרבה מחשבה, השקפה לעבר העבר ותהייה לגבי מה שהתרחש בעברכם, שהביא אתכם לחרדה מתמדת.

כתיבה ביומן מסייעת לכם להבין את המעשים שלכם ואת החיים שלכם בצורה קונקרטית יותר, להתעמק בהם, לנתח אותם וללמוד מהם. כדאי לכם לנסות ולדבר על כך עם אנשים שקרובים אליכם; פעמים רבות אנשים לצדנו מכירים אותנו הרבה יותר טוב ממה שאנו מכירים את עצמנו. יתכן ויהיו להם תובנות שלא תעלו על דעתכם.

מעט עבודה וסידורים

נכון, לרובכם יש את שעות המשרד הקבועות, אבל הרבה מכם גם מביאים את העבודה הביתה וזה לא תמיד כיף: לבדוק מבחנים, לעבוד על פרויקטים, לכתוב נאומים והרצאות, לשנן טקסטים… לא תמיד יש כוח והרבה מאיתנו נוטים להשתהות עד לרגע האחרון – במיוחד משום שעבדנו במהלך היום.

עם זאת, כולכם יודעים כי כדי להתקדם בחיים, לעיתים יש להשקיע גם מעבר לצורך וכאן נכנסת לתמונה “מעט עבודה”: יש לילדים או לחברים שלכם הצגה היום ואין לכם זמן לכלום? יש לכם עשר דקות פנויות לבדוק מבחן אחד או שניים, לחשוב על נושא ההרצאה או המבנה שלה, לרפרף על מה שנדרש מכם בפרויקט ולחשוב כיצד תבנו אותו…

אם גם כך משעמם לכם, אין שום סיבה שתבזבזו לחינם את הזמן הזה. את הדקות שאתם משקיעים כעת, תוכלו להרוויח מחר ומי יודע?! אולי תזדקקו להן.

כאשר אתם מפרקים את הפעולות בעבודה לגורמים, יותר קל לכם לבצע אותה משום שאתם יודעים שיש לכם את הזמן לבצע את “הדבר הקטן הזה”.

חיו את הרגע

לא משנה מה קרה אתמול, מה יקרה מחר, הבעיות שלכם כעת, הבעיות שיכולות להיות לכם, הבעיות של הכלב שלכם… שקיעה במחשבות איננה פרודוקטיבית כלל ופעמים רבות רק פוגעת בכם.

נכון, יש לכם בעיות, יש לכם סידורים ויש לכם שגרה לא פשוטה. ברוכים הבאים לחיים האמיתיים. אם תקומו כל בוקר כאשר המחשבה הראשונה שלכם היא שלילית, כל היום שלכם ייתפס כשלילי: היום שלכם נקבע לפי התפיסה הסובייקטיבית הפרטית שלכם ולא אחרת, כך שאתם יכולים לראות כל אירוע כמשמח או מעציב, הכול תלוי בכם.

גם אם אין אפשרות שבה תוכלו לבחון סיטואציה מסוימת כחיובית, אתם בהחלט יכולים להתפנות לכל הבעיות מאוחר יותר: תנו לעצמכם את הרגע הזה של השקט, את האפשרות לקחת נשימה עמוקה ולהרגיש אותה בתוככם.

אפשרו ל”אתם העתידיים” לטפל בבעיות האלה, הם בהחלט ידעו מה לעשות. בטח לא כמוכם, אתם בכלל אמורים לבהות בשמש עכשיו.

לימדו משהו חדש

בזמן שהזמן הוא מאבק אחד מתמשך, הטכנולוגיה אינה. טכנולוגיה הולכת ומתרחבת ככל שעובר הזמן ולכן, היא מספקת לכם יתרון משמעותי: אתם יכולים ליהנות מכמויות עצומות של מידע מכל הסוגים 24/7. אם כך, מדוע לא לנצל את המשאבים הללו? אתם מחכים בתור ל- X? קראו.

במילים אחרות, חפשו את ההזדמנויות הקטנות האלה בזמן שלכם, בהן אתם יכולים לקרוא עוד משהו קטן שיוסיף לאופטימליות שלכם ויעשיר את מוחכם ולבכם.

קראו ספר

כולכם ודאי רואים טלוויזיה על בסיס קבוע, כמו שאר העולם, אך מתי בפעם האחרונה פתחתם ספר טוב?

ספר הוא עולם של דמיון, יצירה וניתוק מהכול. הוא הרבה יותר אינטנסיבי מהטלוויזיה, משום שהעלילה מתרחשת בראשכם לחלוטין.

באופן זה אתם טובעים בעלילה ולעיתים, עשויים לשכוח מהמציאות לחלוטין. לפעמים המוח שלכם זקוק לזמן הזה, שבו הוא פשוט יכול להתרכז בעלילה מעניינת או סיפור משעשע שיעודד את הרוחות, יסייע לו לעבד מידע ולהירגע, במקום להשתעמם, לחשוב ולקדוח.

נסו להתרגל לשמוח

מחקרים מספרים כי בשל השגרה המיותרת, 40% מהחיים שלכם מנוהלים באופן אוטומטי משום שאתם רגילים לכל כך הרבה אספקטים בהם.

בואו נחשוב על כך לרגע – אם כמעט חצי מהיום שלכם מנוהל באופן אוטומטי, מדוע לא לשלב שמחה בחיים שלכם באופן אוטומטי?

כאשר אתם משועממים, נסו להגות בשגרה שלכם ולבחון האם אתם קמים מאושרים או שהדבר הראשון שיוצא מפיכם הוא תלונה? האם התלונה חוזרת על עצמה יום אחר יום? יכול להיות שזו הסיבה שאינכם מאושרים, חברים.

הכול מתחיל בראש בסופו של דבר, כך שככל שתשתדלו להיות מאושרים יותר במהלך היום ולשמור על מחשבות חיוביות, אולי בהתחלה יהיה קשה, אך עם הזמן אתם תשימו לב כי אתם מאושרים באמת ובתמים.

תבנו את כוח הרצון שלכם

כוח רצון הוא כמו שרירים; כפי שהשרירים שלכם זקוקים לפעילות גופנית ומתעייף מאוד מהר כאשר אתם לא בכושר, כך גם כוח הרצון שלכם הולך ופוחת ככל שאינכם עובדים עליו.

החלו לתקשר עם אנשים, אפילו אנשים שמעולם לא פגשתם בעבר או אנשים שאתם לא אוהבים. נסו לדחות סיפוקים, לעמוד בפני אתגרים ולהכשיל את עצמכם, בכדי ללמוד כי בעצם אתם כל יכולים.

גם הגברת המוטיבציה היא תהליך חיובי ומומלץ לניצול הזמן: תכננו משימות לעתיד ותלו אותן במקום שבו תמיד תוכלו לזכור, חשבו מה הייתם רוצים יותר מכל – וכיצד אתם יכולים להשיג את זה.

פגשו אנשים חדשים

פנו למקומות שמציעים מפגשים של אנשים חדשים, מעין מקומות בטוחים שבהם אתם יכולים להכיר אנשים חדשים מחוץ לעולם הווירטואלי.

תנועות נוער, מפגשי מנהיגות, ערבי שפות מרחבי העולם, סדנאות, הרצאות, ערבי בינגו, יוגה, ריקודי סלסה… כל פעילות שהיא חברתית כוללת הרבה מאוד אנשים שאתם יכולים לדבר עמם.

רבים האנשים שמחפשים לפגוש אנשים חדשים, ממש כמוכם שמשועממים כעת, לכן כל עוד תשדרו חיוביות, תדאגו לחייך, ליצור קשר עין ולקיים אינטראקציה עם אחרים – אתם לבטח תרחיבו את מעגל החברים שלכם.

התנדבו

אחת הדרכים המופלאות ביותר לנצל את הזמן, להכיר אנשים ולחמם את הלב היא באמצעות התנדבות. התמקדות בצרכים של הזולת והעולם החיצון מנווטת את המוח שלכם ממחשבות עצובות.

בלתי-אפשרי לחוש בודד או משועמם כאשר אתה עוזר ונותן מעצמך לאחרים, רואה את החיוך ואסירות התודה שלהם ומרגיש… כי אתה משנה משהו בחיים שלהם. לעזור לכל אדם אחר תמלא אתכם באסירות תודה, אהבה עצמית ואושר פנימי.

עשו ריצה קצרה

ריצה לאורך זמן מסייעת לגופכם להפריש אנדורפינים, דופמין וסרוטונין, שתורמים לתחושות של אושר, שלווה ורוגע. מחקרים משנת 2006 מעידים כי אפילו הליכה של חצי שעה יכולה לשנות את כל מצב הרוח שלכם.

סדרו את הבית

הרבה אנשים אומרים כשאתם לבד כדאי לכם להיות פרודוקטיביים ולנקות או לסדר. הפעולות הללו אף מסייעות לכם לחוש כי אתם יותר בשליטה על החיים שלכם.

סדר בבית אף משדר מיקוד, ריכוז, אסתטיקה ושלווה. כדאי לכם להשקיע ולהטמיע סדר ביום-יום שלכם, אך אם לרוב אין לכם זמן – כאשר אתם משועממים זה הרגע להיכנס לפעולה ולהוציא את המגב ואת שואב האבק.

אתגרו את עצמכם

נסו לחשוב על אתגר שאיננו פשוט עבורכם ולבצע אותו, גם אם אתם מאמינים כי כנראה תיכשלו. אם תיכשלו, חגגו את הכישלון במיני מסיבת ריקודים. נסו להבין – האתגר לא הרג אתכם, לכן הוא חישל אתכם; בפעם הבאה שתנסו, יהיה לכם סיכוי גבוה יותר להצליח

פעילות גופנית

ספורט הוא קריטי לשימור אורח חיים בריא: הוא מווסת את לחץ הדם לטווח ארוך, מנקה את הגוף שלכם מרעלים, מותח ובונה מסת שריר וגורם לכם לחוש עירניים ומאושרים יותר. כדי לשמור על העצמות והשרירים שלכם, מומלץ לבצע לפחות שעתיים וחצי של פעילות גופנית בשבוע.

פעילות גופנית מסייעת לנו להוציא אגרסיות, להפריש דופמין וסרוטונין המסייעים לנו לחוש רגועים יותר ומאושרים יותר ולהאריך את חיינו בשל שפע של בריאות, שלווה ושמחה.

גם אם אתם מרגישים ש”אין לכם זמן”, כשאתם משועממים אין לכם שום תירוץ. הגיע הזמן להפסיק לתהות ולהתחיל לעשות.

זכרו להוקיר תודה

בעולם של המאה ה- 21, פשוט מאוד לטבוע ב”ים של פסימיות וציניות”. בשל כך, כדאי לכם לנסות ולהכריח את עצמכם לראות את החיובי.

אם משעמם לכם ויש לכם זמן, דרך מצוינת “לצייר משקפיים ורודות” היא פשוט לכתוב לעצמכם את כל ה”תודות” שאתם רוצים להעניק: לחברים שלכם שהקשיבו לכם קודם, לכם שאתם דואגים לעצמכם, לבני הזוג שלכם שתומכים בכם, ליום היפה הזה, לבית הנקי והיפה שיש לכם, לאוכל הטעים שאתם אוכלים, לערב הכיפי שביליתם, לעבודה המעולה שבה אתם עובדים… הרשימה ארוכה.

גם אם אין לכם למי לומר “תודה” באמת, המטרה היא לנסות ולראות את כל החיובי המתרחש מסביבכם שאתם פשוט מפספסים ושוכחים להעריך. ככל שתזכרו את הטוב בחייכם, יהיה לכם קל יותר לדבוק בחיוך ובשלווה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי