18  סימנים לכך שמצאת את הנפש התאומה שלך

אנו מאמינים שהנפש התאומה שלנו לא חייבת להיות דומה לנו, וגם לא חייבת להיות שונה מאיתנו, נפש תאומה היא אדם אשר הופך אותנו לגרסה הכי מוצלחת שלך, הנפש התאומה שלך תוציא ממך את האיכויות שבך ותדע לשמור ולטפח אותן. דע לך כי עלייך לדחוף את עצמך מעבר לאזור הנוח שלך, מעבר לגבולות שלך בכדי למצוא את האני העצמי הטוב ביותר שלך, אתה תראה כי הנפש התאומה שלך תקבל אותו באהבה גדולה. בדיוק מושלם. לעיתים קרובות נשמות תאומות “מתחפשות”, מתגלות אלינו ומפתיעות אותנו ברגעים שלא היינו מתארים. ייתכן שבמבט ראשון לא תזהה את הנפש התאומה שלך, הדברים לא תמיד ברורים לנו, אך ככל שהזמן עובר הדברים מתבהרים. קשה להסביר מהו האפקט של הקסם הזה, אך אתה מייד תדע כשתחוש בו.

המדריך המלא Lifehacks


 

אתה פשוט יודע את זה

משהו עמוק בתוכך אומר לך שהאדם הזה נכון בעבורך. זה פשוט מרגיש נכון. ישנם כוחות שלא בשליטתנו, האומרים לך “שבור את החוקים והמוסכמות שלך”, “תשחרר זה שווה את זה” מעין הרגשה פנימית אשר דוחפת אותך לוותר על כל הציפיות מהעבר ולתת לעצמך להתמסר לחוויה.

 

דרכיכם הצטלבו בעבר

ייתכן שכבר פגשת בעבר את הנפש התאומה שלך. אולי אפילו פעמים רבות, או יכול להיות שלא הכרתם או התחברתם כלל, אבל הייתם נוכחים יחד באותו המקום, באותו הזמן. לפני שבעלי ואני נפגשנו, גרנו במרחק רחוב אחד מהשנייה, 5 דקות הליכה. עם זאת, אף פעם לא פגשנו עד לרגע נכון.


 

הכול קרה בזמן הנכון

כל אחד צריך להיות מוכן לקבל את החיבור לנשמה. קודם את החיבור שלו עם עצמו, הרבה לפני שיהיה מוכן לחלוק את החיבור עם עוד נפש. למרות שבעליי ואני חיינו בסמיכות זה לזו במשך שנים רבות, לא נפגשו עד הזמן הנכון בעבור שנינו. תקראו לזה גורל, הכול מכוון בצורה הכי נכונה בעבורנו. לכל דבר לוקח זמן, לכן אתה צריך להיות מוכן לפגוש את נפש התאומה שלך. יכול להיות שאתה צריך לעבור את מערכת יחסים הרסנית בכדי שתדע להעריך את הנפש התאומה שלך כשהיא תכנס אל תוך חייך, לך תדע אולי אתה עדיין לא באמת מוכן לוותר על העקרונות שלך ועל המודל של “האישה המושלמת” בעבורך בכדי להכיל את הנפש התאומה שלך, אתה תעבור שיעורים רבים עד שתהיה מוכן ברגע הנכון לנפש התאומה שלך.

 

המקום השקט שלך הוא הנפש התאומה שלך

כל היום אתה חולם על הרגע בו תכנסו יחד מתחת לשמיכה, תתכרבלו בשקט, אינך חושש לשתוק יחד, אלא להפך אתה מרגיש שהשקט הזה מדויק לך, המקום בו העולם מתגמד, המחשבות נעלמות הוא יחד איתה, דע לך כי זכית בנפש תאומה.

Lifehacks מדריכים


 

אתה יכול לשמוע את המחשבות של האדם האחר

עם נשמות תאומות, יש כזה עומק למערכת היחסים שלך שאתה יכול להרגיש ולשמוע את מה שהשותף שלך חושב, גם אם זה לא בא לידי ביטוי באופן מילולי. אתה פשוט יודע להרגיש.

 

אתה מרגיש את הכאב של האחר

אתה מרגיש כאילו אתה נועל את נעליה. אתם מכירים אחד את השנייה כל כך טוב, שרק על סמך תנועות הגוף, המבט או המילים אתה יודע איך עבר עלייה יומה. מה עובר בראשה, אתה מרגיש אותה, כל עצב, דאגה או מתח. אתה מסוגל להכיל כל רגש, באהבה גדולה.


 

אתה יודע מהם החסרונות והיתרונות של האחר

כן, זה נכון. לכל אדם יש תכונות חיוביות וגם שליליות. האהבה מבטלת את ההסתכלות על הדברים בשחור או לבן, המשימה של כל אדם היא תמיד לחפש את הטוב, גם כאשר הדברים לא נראים כל כך טובים. בדרך כלל יש תועלת לכל פגם. קחו לדוגמה אנשים עקשנים, אפשר להגיד שהם מקבלי החלטות טובים, אכן? או אנשים מלאי שליטה הם בסך הכול אנשים מאורגנים שיודעים לעמוד בזמנים וגם דורשים ממך לעמוד בקצב. כשאתה אוהב מישהו, כל הפגמים שלו מתאפסים ונעלמים אל מול האהבה. וכשאתה פוגש את הנפש התאומה שלך, כלל לא תראה את הפגמים, תראה רק נפש יפיפייה.

 

אתם חולקים את אותן מטרות חיים

שני אנשים מתאהבים, לא בהכרח כי הם ישנים יחד באותה המיטה, אלא כי הם חולקים את אותן המטרות והחלומות, כך תדע שזוהי הנפש התאומה שלך. אתם חיים על אותו דף ערכים, אידיאולוגיה, ומטרות אישיות. ייתכן שהדרכים שלכם להשגת היעדים שלכם שונות, אבל אתם רוצים את אותה התוצאה הסופית.

 

אתה לא חושש משיחה, אתה מצפה לשוחח

שיחות יכולות להיות מאתגרות. אך עם הנפש התאומה שלך תדע, כי יש לך מקום חופשי להתבטא, לבכות, לצחוק ולקבל תמיכה. קבלת החלטות יחד או סיעור מוחין, העלאת רעיונות הם חלק בלתי נפרד מעולמם של הנפשות התאומות.

 

אתה מכבד את הצורך של האחר להיות לבד

תמיד אפשר להיות לבד ביחד, לקרוא ספר בזמן שהאחר מתעסק בענייניו. או לבד, בין אם זה טניס שלוש פעמים בשבוע או ביציאה עם הבנות, אתה מכבד את הצורך של האחר בעצמאות, ללא קנאה או עצבים.

 

אתה לא חווה קנאה ואובססיביות

אתה מספיק בטוח בעצמך, ובת זוגתך משרה עלייך בטחון כך ששום בחורות יפות או גברים חסונים לא מהווים איום על מערכת היחסים שלכם. אתה פשוט בטוח בידיעה שאתה האחד. אין לך מתחרים או מחליפים.

 

אתה מכבד את ההבדלים ודעותיו של זה

איך בעלי אומר “בואי נסכים שאנחנו לא מסכימים” וחותם הכול בנשיקה, אנחנו לא מתווכחים, אנחנו לא רבים, אנחנו מדיינים, שום דבר לא אישי אצלנו. ללא אגו. אתה הראי יודע שיש לך דעות שונות. לעתים קרובות נשמות תאומות הן ההפך הגמור ממך. לפעמים זה כל כך מאתגר, אך הם באמת “משלימים” אותך, כחתיכה חסרה. עדיין יש לך דעה משלך, ובכל זאת ישנה רמה עמוקה של כבוד זה לזה. אתה יודע להקשיב ולכבד את ההבדלים והדעות, והם אינם משפיעים על מידת האהבה או היחס שלך אל שותפתך.

 

אתה לא צועק, לא מקלל, ולא משתמש באיומים

כמובן שאתה מרגיש כעס. אנשים פוגעים זה בזה שלא בכוונה. אבל נשמות תאומות הן לא יורדות לפסים של כעס, הן חיות על גל של הבנה ואהבה.

 

אתה מאה אחוז בנתינה, אתה שמח לראות את האחר מאושר

אם המטרה העיקרית בחיים שלך היא לראות את הנפש התאומה שלך מחייכת, אם אתה מאה אחוז בנתינה, ללא כעס וללא טענות של “מגיע לי”, אם אתה קם כל בוקר לתוך עולם של אושר בזכות החיוך של השותף או השותפה שלך, אתה כבר יודע את התשובה, זכית באהבה גדולה.

 

אתה יודע לבקש סליחה

זה לא קל להגיד “אני מצטער”, או להודות שעשית משהו שפגע באדם שאתה אוהב, אך הנפש התאומה שלך מבינה אותך ואף יותר מכך מבינה שהפעולות או המילים שלנו לא כאן בכדי לגרום נזק לאחר. אתה יודע להתנצל, אתה נטול אגו, וכך גם הנפש התאומה שלך, ללא כעס או נטירת טינה, מבקשים סליחה ועוברים הלאה.

 

היית נושא אותה לאישה, אפילו בשנית

אתה פשוט יודע שזאת האחת ורק האחת בשבילך. אפילו בזמנים הקשים, היית בוחר בבת או בבן הזוג שלך שוב. אתה מרגיש תחושה של גאווה במערכת היחסים שלך, בשותף/שותפה שלך לחיים.

 

אתם משלימים אחד את השנייה

הפכים נמשכים. זה טבעי, השותף שלך ממלא את החסר בך. אין אדם מושלם. לכולנו יש נקודות חוזק וחולשה, והנפש התאומה שלנו יודעת להשלים את החסר. זה היין והיאנג של הרמוניה המושלמת. אדם אחד יכול להיות מוחצן, בעוד האחר הוא מופנם. יחד אתם הופכים לשלם.

 

הנוכחות של האחר בתוך חייך הופכת אותך לגרסה הכי טובה שלך

אמרתי כבר הכול, העיקר נשמר לסוף, זאת ההרגשה השלמה ביותר שיכולה להיות, להרגיש שהאדם שאיתך מוציא ממך את הטוב ביותר, והופך אותך לגרסה הכי טובה שלך. אהבה טובה הופכת אותך לאדם טוב יותר. וזה רק דבר שהנפש התאומה שלך מסוגלת לעשות בעבורך.

חושבים שמצאתם את הנפש התאומה שלכם? שתפו איתו / איתה את המאמר הזה!

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.

Lifehacks מדריכים