Lifehacks

הצלחה בחיים ופריצת גבולות עם Lifehacks

התחילו מסע של מהפך משנה חיים לעבר הגרסה הטובה ביותר של עצמכם

20 פעולות קטנות בעלות השפעה ענקית על היום שלכם

20 פעולות קטנות בעלות השפעה ענקית על היום שלכם

רובכם מנהלים שגרה קדחתנית והגיוני מאוד שכך: עם הילדים, העבודה, הסידורים, החברים, הלימודים וכל מה שבין לבין, איך בכלל יש לכם זמן להספיק את כל מה שאתם מספיקים היום?

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

הבעיה היא שזהו התירוץ של כולם: “אין לי זמן לעשות כי אני כה מוצף”, אבל אם אתה כה מוצף, איך אתה מספיק את כל מה שאתה מספיק בסופו של דבר? בטוח שאין מקום לעוד משהו קטן?

אתם יכולים להיות מופתעים עד כמה פשוט זה יכול להיות, פשוט לנסות לעשות קצת מכל דבר, מאשר לשבת שעות על בעיה אחת. קחו, לדוגמא, ארוחה: רובנו אוכלים ארוחות גדולות, אך הרבה יותר בריא לאכול ארוחות קטנות כל שלוש שעות. רוב האנשים גם יעדיפו ארוחות שכוללות הרבה טעמים קטנים ומיוחדים, מאשר ארוחה אחת עם טעם אחד דומיננטי.

עשוי לעניין אתכם

באותו אופן, אתם יכולים להיות מופתעים מכמה שתוכלו לעשות, אם פשוט תתנו רגע מזמנכם. המטרה כאן, אם תהיתם, היא לאו דווקא לנצל את הזמן שלכם – אלא להפוך אותו למהנה יותר, מעניין יותר ופורה יותר, כך שכל יום תלכו לישון עם חיוך, רק מחכים להתעורר.

עשוי לעניין אתכם

מעט תחביב

לכולם יש את התחביב הזה, אולי אפילו התחביבים הללו, שהם מאוד אוהבים לעשות, אבל פשוט “לא מוצאים לזה זמן”. באותו האופן יש את האנשים הללו שכל הזמן מספרים כמה הם רוצים ללמוד תחביב חדש, אך פשוט מוותרים לאחר שבועיים לכל היותר, משום שקשה להם או שאין להם את האנרגיה להתמיד “בשל כל מה שהם עושים”.

אך מה אם תוותרו על ההגדרה של “צריך לפחות חצי שעה-שעה” ופשוט תנגנו על הגיטרה שלכם עשר דקות, מספר פעמים בשבוע? מה אם תציירו חלק מציור בכל יום? תקראו עשרה דפים מספר כל יום? פתאום קראתם רבע ספר בשבוע!

מדריכים לחברי Mastery

נכון, יתכן ותחושו לעיתים מאט איטיים יותר, אך המילה “יסודיים” נשמעת כל כך יותר טוב ונכונה לא פחות: העובדה שתחזרו מעט על הפעולה בכל יום, תסייע לשמור על המוח שלכם ערני בעת ביצוע התחביב ויקל עליכם לזכור את מה שאתם מבצעים. נסו לדמיין את עצמכם מנגנים את אותו אקורד עשר דקות כל יום, כאשר רוב האנשים פשוט עובדים על כל אחד חצי שעה בממוצע.


יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

מעט עבודה

נכון, לרובכם יש את שעות המשרד הקבועות, אבל הרבה מכם גם מביאים את העבודה הביתה וזה לא תמיד כיף: לבדוק מבחנים, לעבוד על פרויקטים, לכתוב נאומים והרצאות, לשנן טקסטים… לא תמיד יש כוח והרבה מאיתנו נוטים להשתהות עד לרגע האחרון – במיוחד משום שעבדנו במהלך היום.

עם זאת, כולכם יודעים כי כדי להתקדם בחיים, לעיתים יש להשקיע גם מעבר לצורך וכאן נכנסת לתמונה “מעט עבודה”: יש לילדים או לחברים שלכם הצגה היום ואין לכם זמן לכלום? יש לכם עשר דקות פנויות לבדוק מבחן אחד או שניים, לחשוב על נושא ההרצאה או המבנה שלה, לרפרף על מה שנדרש מכם בפרויקט ולחשוב כיצד תבנו אותו. ביום למחרת, תוכלו לעשות מעט כדי “לגלגל את הכדור” ולפתע, תוך שבוע בניתם “איש שלג”.

כאשר אתם מפרקים את הפעולות בעבודה לגורמים, יותר קל לכם לבצע אותה משום שאתם יודעים שיש לכם את הזמן לבצע את “הדבר הקטן הזה”. ברגע שאתם מסיימים אותו, אתם תחושו יותר מוטיבציה להמשיך ולבצע את העבודה, עד לכדי שלמות.

מעט לימודים

גם הלימודים, האקדמאיים במיוחד, הם תובעניים מאוד ודורשים מסטודנטים ללמוד כל היום, רק כדי לחזור הביתה וללמוד כל הלילה. לפעמים זוהי שגרה מעט מייגעת ואתם מרגישים שאתם חייבים לקחת הפסקה. ואז לפתע עובר שבוע, יש לכם מבחן מחר ולא התחלתם ללמוד.

למה לא לנסות לקרוא כמה דפים בכל ערב, במשך עשר דקות-רבע שעה? אולי לפתור חמישה תרגילים… אתם תראו שגם המעט שתעשו, יקדם אתכם לסיום העבודה או יעניק לכם יותר ידע, שיסייע לכם במבחן עם הזמן. אתם אפילו יכולים להתחיל להתכונן אל המבחן מוקדם, כדי שתוכלו להתכונן אליו עשר דקות ביום, במשך חודש, בצורה רגועה. הסיכויים גבוהים כי דווקא תזכרו את החומר טוב יותר, לעומת אנשים ש”דחסו את כל החומר לראשם” בשלושה ימים.

שיטת ה”קצת מכל דבר” אף יעילה כאשר יש לכם הרבה שיעורים, עבודות או מבחנים בהרבה קורסים ביחד, מה שנוטה לקרות בממוצע כל תקופת מבחנים, לכל הפחות: נסו ללמוד כל יום קצת מכל דבר. באופן זה, תוכלו להשאיר את הראש שלכם רענן ותצליחו לזכור את המידע יותר בקלות.

קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם

מעט “זמן עצמי”

עד כה דיברנו רק על “לעשות”, אולי הגיע הזמן “להוריד את הכובע” ולנוח לרגע. אנשים רבים נוטים לדלג על ההפסקות שלהם במהלך היום וחבל – הן מסייעות להעניק לכם אנרגיה, שתסייע לכם להמשיך את היום בגאון ובהנאה.

השתדלו להעניק לעצמכם הפסקות קטנות של שקט. אתם אפילו יכולים לנוח קצת, לראות טלוויזיה, לישון לכמה דקות, להכין כוס תה… כל מה שמסייע לכם לחדש אנרגיות ולשוב רעננים לשגרת החיים שלכם. אתם תופתעו כמה ריענון קל מסייע לשנות תמונה של יום.

מעט זמן להביט בטבע

מתי בפעם האחרונה, עצרתם להריח את הוורדים? להביט בציפורים? לנשום אוויר צח? בחנתם את הרוח מלטפת את העלים? זה כל כך יפה…

אתם יכולים להיות מופתעים ממה שרגע של יופי פסטורלי יכול להעניק לכם. גם אם אתם במרכז תל-אביב, אתם תמיד יכולים לנסות ו”לטשטש” את שאר העולם ופשוט להתמקד בציפורים, מזמרות על העץ שם למעלה.

מעט זמן לחלום בהקיץ

כמה שהעולם שבו אנו חיים מרהיב ביופיו, הראש שלנו הוא העולם הקסום ביותר בהרבה, בעל יכולות לקחת אתכם לעולמות מופלאים שאיש לעולם לא יראה, לגרום לכם לחוות חוויות מרתקות ולראות מראות ייחודיים. מעבר לכך, דמיון מסייע לפתח את החשיבה. הידעתם שאיינשטיין עשה את רוב הניסויים שלו בראש???

כותבים הייקו

לפעמים, כאשר אתם מרגישים שמשהו “מכביד” עליכם, אם אתם מרגישים רגע של השראה או פשוט רוצים לעשות פעולה תרפיוטית שכזו, כדאי לכם לנסות לקחת דף ועט או לפתוח קובץ במחשב ופשוט לכתוב סיפור קצר, שיר או אפילו הייקו. הייקו הוא סגנון שיר יפני קצר, שבדרך כלל לא חורג מארבע שורות של שיר לכל היותר. המטרה היא לומר כמה שיותר בכמה שפחות. יש בו הרבה פואטיות, יופי ותחכום.

אם תשקיעו חמש דקות מזמנכם בכל יום, תוכלו לפרסם ספר הייקו תוך שלושה חודשים; יתכן ותופתעו מהיכולות שלכם.

קצת אוכל

אוכל משפיע מאוד על מצב הרוח שלנו, הערנות שלנו, האנרגיה שיש לנו במהלך היום והרצון שלנו לזוז. אוכל הוא אף מעודד, מנחם וכמובן שטעים. אל תשכחו “להאכיל את עצמכם” במהלך היום! כדי לקבל הרבה אנרגיה, השתדלו לשמור על מערכת העיכול עובדת, על ידי שגרה של ארוחות קטנות, כל שלוש-ארבע שעות.

כדאי לכם להעשיר את עצמכם בירקות, פירות, חלבונים, סיבים תזונתיים, נוגדי חמצון ושומנים בריאים כל יום, כדי לשמור על בריאותכם.

קצת מים לאורך היום

מים, בדומה למזון, הם חלק הכרחי מהחיים של כולנו. ההמלצה הרווחת היא לשתות בין שניים לשלושה ליטרים של מים ביום. כדי ליהנות מההשפעות המעוררות, המקדמות והמועילות של המים, כדאי לשתות קצת מהם לאורך כל היום. קנו לכם בקבוק שתוכלו לסחוב עמכם לכל מקום, כדי שאף פעם לא תהיו צמאים שוב.

מעט פעילות גופנית

פעילות גופנית מסייעת לייעל כל כך הרבה תהליכים בגוף: תורמת להאצת מחזור הדם, ניקוי כולסטרול, האצת תהליכי העיכול וניקוי הרעלים ומסייעת לכם לחוש מאושרים, רגועים וערניים לאחר-מכן.

הרבה אנשים לא אוהבים לבצע פעילות גופנית, בשל קשת נרחבת של סיבות, אך מה אם תעשו קצת כל יום? מה אם תעשו עשר כפיפות בטן ביום? עשרים שכיבות סמיכה? תעלו ותרדו במדרגות שלוש פעמים? לכולם יש זמן לעשות זאת והגוף שלכם יודה לכם.

מעט אוויר

הבית הוא חם ונעים, במיוחד בימי החורף הגשומים, אבל לפעמים כדאי לנסות ולצאת ממנו, כדי לנשום אוויר צח, ליהנות מהאווירה של העולם החיצון ואולי אפילו ליהנות מהשקט או הרעש של העולם האמיתי.

גם אם אתם יוצאים “רק כדי לנשום אוויר”, אתם תופתעו מהכוח שתוספת החמצן תעניק לכם.

מעט זמן איכות

לכולם יש את האנשים האלה, האהובים הללו שרוצים שתמיד יהיו כה קרובים, אך פשוט רחוקים בשל כל לוח-הזמנים העמוס.

אבל מה אם תספיקו להגיע הביתה, כדי להשכיב את הילדים לישון? מה אם תשבו עם חברים שלכם לקפה או לבירה אחת? מה אם תספיקו להגיע הביתה ולחבק את בני הזוג שלכם, לפני שהם הולכים לישון?

אלו הן דקות קצרות ומהנות, שאתם תנצרו קרוב ללבכם משום שאתם יודעים שהן קצרות. הן ישאירו בכם “טעם של עוד” שרק יגרום לכם לרצות לשוב לעוד.

מעט צחוק

החיים הם כלום ושום דבר ללא צחוק: הצחוק מסמן שאתם מאושרים וכך תמיד צריך להיות. גם אם “אין לכם זמן”, כדאי לכם לנסות ולפנות כמה דקות ביום שלכם כדי לתור אחר שעשוע כזה או אחר: ככל שתצחקו יותר במהלך היום – כך תהיו מאושרים יותר, זוהי עובדה ביולוגית מוכחת לכל דבר (החיוך והצחוק עצמם מפרישים אנדורפינים ודופמין – שמסייעים לנו לחוש מאושרים ונרגשים). אז קדימה “לכו” לחפש בדיחות, נסו להיות מוזרים, הזויים, רועשים ומצחיקים, חפשו את המוזר, אמצו את הציניות המצחיקה וחפשו אנשים מצחיקים או אנשים שאוהבים לצחוק על עצמם, כדי לצחוק עליהם ועל עצמכם איתם. כאשר אתם בחברתם, תשתדלו להיות קרובים לשירותים.

מעט חידוש

כל יום הוא הזדמנות חדשה לאפשרויות בלתי-מוגבלות. הגיעה העת לנצל זאת! קבעו לעצמכם כי כל יום תשקיעו עשר דקות בללמוד או לנסות משהו חדש: אתם יכולים לנסות תחביב, כישרון, ללמוד כלי חדש בתכנה של העבודה שלכם, להבין מילה שאף פעם לא הבנתם, לקרוא על אי איי שם במלדיביים, לקרוא הרבה עובדות על כל דבר או פשוט לדבר עם מישהו חכם שיעשיר את חייכם בידע.

מעט קניות

אם כבר חידוש, אז למה לא ריגוש? כולם נהנים מקניות, גם אם מדובר בפריט הכי קטן ושולי בעולם: הקנייה עצמה מסייעת לנו להרגיש נרגשים יותר, כי פינקנו את עצמנו וכי יש לנו משהו חדש להיות מוקסמים ממנו, לפחות בדקות הקטנות.

אין צורך להוציא 2000 ₪ כל יום כדי להיות מאושרים: גם ממתק קטן, עט יפה או משהו יפה מחנות “הכול ב- 5 ₪” יכולים להספיק.

מעט מחשבות

מעט מחשבות הן דבר טוב: כדאי לכם לנסות ולפנות זמן כדי לעבד את היום שלכם, את מה שקורה עמכם ולחשוב כיצד הייתם רוצים להמשיך מכאן. כאשר אתם חושבים, הקפידו לשמור על גישה חיובית תמיד – החיים יפים, כדאי לכם לחיות.

קצת מוזיקה

מוזיקה היא חלק מהותי מהחיים: היא מסייעת לכם להרגיש כל כך הרבה רגשות, מסייעת לכם לרצות להתנועע ומסייעת להפיג את רוב כאבי הראש (באופן מפתיע).

כדאי לכם לשלב מוזיקה ביום-יום של חייכם, גם עבור הנשמה וגם עבור המוח שלכם: מוזיקה משפיעה על כלל חלקי המוח, כך שהיא מפתחת הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

קצת מגע

רואים כלב חמוד ברחוב? פנו לעצמכם דקה ולכו ללטף אותו! רואים מישהו שאתם אוהבים בעבודה? תנו לו חיבוק ותראו לו כמה התגעגעתם!

בני-אדם זקוקים למגע ביומיום: הוא גורם להם להרגיש טוב יותר, שאינם לבד ולהיות מאושרים יותר. הקפידו לחבק לפחות חמישה אנשים ביום.

קצת ריח טוב

ריחות מסוימים יכולים להרגיע אתכם, לגרום לכם להרגיש שמחים יותר ואפילו נרגשים יותר. השתדלו לשמור על האווירה שלכם ריחנית ונעימה: קטורת היא דרך מצוינת ליהנות מקצת ריח טוב לאורך כל היום.

חיוך קטן

החיוך, בדומה לצחוק, גורם לכם לחוש מאושרים ולגרום לאנשים סביבכם לחוש מאושרים, מוערכים וקרובים אליכם יותר. כאשר אתם פוגשים קשר עין של מישהו, הקפידו לחייך לעברו כדי שיחייך אליכם בחזרה. איזה כוח זה העניק לכם?! הרגשתם את זה?!

שיחת טלפון קצרה

גם אם כל מה שאתם רוצים הוא חיבוק מבני הזוג שלכם ואתם בעבודה, שיחת טלפון אחת יכולה לגרום לכם להרגיש שהם ממש כאן לידכם. בנוסף, כאשר אתם משתדלים ומתקשרים לאנשים, הם יעשו את אותו הדבר עבורכם. על ידי כך, יעריכו אתכם כחברים קרובים יותר והקשר ביניכם יתהדק. אתם יכולים לפנות עשר דקות של שיחה כל יום, זה בטוח.

“קצת מכל דבר” היא דרך מצוינת “ליהנות מכל ביס בעוגה”, אך כמובן שלא פשוט לסיים עוגה שלמה כל יום; גם אם אינכם מספיקים לעשות את כל מה שרציתם, שבחו את עצמכם על מה שכן הספקתם ואזרו כוחות למחר.

למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

 

קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים
קבלו גישה למדריך ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
חופש כלכלי הוא אחד השלבים המשמעותיים בשחרור הזמן שלך - למדו להרוויח באינטרנט
הצטרפו לקורס נכס אינטרנטי מניב של Lifehacks
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי