30 ימים לאהבה עצמית – כיצד להגדיל את ההערכה העצמית שלכם תוך חודש

למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?

30 ימים לאהבה עצמית – כיצד להגדיל את ההערכה העצמית שלכם תוך חודש

אהבה עצמית היא מהחמקמקות ביותר – איפה היא?

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אנשים רבים מתקשים לאהוב את עצמם אהבת אמת בטוחה וחמה. הסיבה השכיחה ביותר לכך היא מחשבות רעות שפוקדות את האדם יום-יום; מחשבות שהוא התרגל לחשוב ולכן חוזרות על עצמן יום-יום.

ועם זאת, על כולנו לנסות ולמצוא את הדרך לאהוב את עצמנו, שכן כך נוכל לאהוב אחרים יותר טוב, לטפל בעצמנו ובסביבה שלנו בצורה אופטימלית יותר, נכונה יותר. התהליך איננו פשוט ולרוב ידרוש יותר מ- 30 ימים, אך כל עוד תתמידו, לאחר חודש תימצאו במקום חיובי יותר לכל הפחות ולכל היותר? תיהנו מהשקט והחיוביות של החיים סוף כל סוף!

יום מס’ 1 – תכתבו חמש תכונות שאתם אוהבים בעצמכם

קראו גם

במהלך היום רבים מכם ודאי נהנים להלקות על חטא, לכעוס על עצמכם, לזכור את הכישלונות, לשכוח את ההצלחות ולרדת על עצמכם, לומר לעצמכם שאינכם טובים מספיק או כי אינכם יכולים.

ראשית, השתדלו לזכור כי אם מישהו עשה זאת לפניכם – גם אתם יכולים, לכן יש כל סיבה להגיע לכל התחלה של יום בגישה חיובית.

כמו גישה שלילית, גם גישה חיובית נדרש זמן לפתח. כדי להצליח לבצע אותה כראוי, יהיה עליכם לנסות ולהתעלם מהמחשבות הרעות; להבין כי אינן נכונות והן רק מנסות להאט אתכם. מדוע הן שם? משום שהתרגלתם לחשוב אותן… זה הכול. דרך אחרת היא לנסות להבין ממה הן נובעות: האם קיים בנו חוסר ביטחון מסוים? האם יש דבר מה שהיינו רוצים לשפר בעצמנו? יש לזכור כי תחושות רעות הן חלק בלתי-נפרד מחיינו ומעבר לכך – הן אלו המסייעות לנו ללמוד לזהות יתרונות ואושר וליהנות מהם. לעיתים תחושה רעה היא בלתי-נענעת, אך איננה בהכרח רעה: כאשר אתם מפחדים מרכבת הרים, כועסים על שדואגים לכם יותר מדי, לחוצים מיום עמוס שמלא בהרפתקאות…

הדבר החשוב ביותר לעשות כאשר אתם מנסים להיפטר מהרע, הוא לזכור את הטוב: נסו לכתוב חמש תכונות חיוביות על עצמכם, שאתם באמת מאמינים כי עושות אתכם מי שאתם, עבדתם קשה לפתחן או שהן פשוט תורמות הרבה טוב לחייכם. תלו את התכונות הללו במקום שבו תוכלו להביט הן כל יום במהלך החודש הקרוב, כדי שתמיד תזכרו. אתם תמיד יכולים להוסיף עוד תכונות חיוביות אם הן חסרות לכם על הדף – כמה שיותר, יותר טוב.

יום מס’ 2 – למדו להכיר בצורך להודות לאחר

רוב האנשים בעולם מוקפים באנשים שאוהבים אותם: אנשים שרוצים לעזור להם בכל עת, לתרום להם ערך מוסף, אהבה ומזמנם – כדי להיות איתם.

נסו למצוא תמונות עם אנשים שאתם אוהבים ונסו לחשוב כיצד הם עזרו להם לצמוח ולהתפתח עם השנים, בלי שום חוב או בקשה המתלווים לסיוע. אמרו תודה על כך והעריכו את האלטרואיסטיות של הסובבים אתכם.

יום מס’ 3 – פתחו דלתות

יתכן וחלקכם עדיין זוכרים את האצילות, ההלכות והנימוסים של המאה הקודמת, כאשר אנשים היו אומרים “תודה”, “בבקשה” ו”סליחה”, כשצריך, מחכים בתור בסבלנות ואולי אפילו פותחים לכם את הדלת – פשוט כי עמדתם מאחוריהם בכניסה. למה שלא תנסו זאת בעצמכם? נסו למצוא בניין משרדים ענק או מקום ציבורי בו ישנם הרבה הולכים ושבים. פתחו לאנשים את הדלת במשך שתי דקות לפחות. אתם יכולים לנסות מקומות נוספים.

יום מס’ 4 – למדו לתרום

כוח התרומה הוא כזה, שמסייע להרים אדם מהשפל, שמעניק תקווה לאחר ותחושה של אמונה בטוב, באור, באפשרי. נסו למצוא אדם חסר כל או מקבץ נדבות ותרמו לו כסף, כך שיוכל ליהנות מארוחה טובה ולשמור על עצמו לעוד יום. כאשר אתם עושים זאת, הקפידו להביט בו ולחייך אליו – זו תהיה התרומה הגדולה ביותר.

יום מס’ 5 – התעמתו עם עצמכם

אנשים לא באמת מכירים את עצמם. שפע מחקרים בפסיכולוגיה החברתית גרסו כי בני אדם לא מנבאים את העתיד שלהם נכון, לא שופטים את עצמם ברמה חמורה מספיק ואפילו לא מזהים את עצמם, לאחר שהם עושים את הבלתי-יאומן.

אנשים חשים הרבה יותר מודעות עצמית כאשר הם מתעמתים עם עצמם במראה: המראה גורמת לכם להרגיש כמו אתם מתחייבים לעצמכם בכל מילה ולכן, אינכם יכולים לסגת.

הביטו בעצמכם, הכילו את עצמכם ואמרו חמש פעמים את המילים “אני אוהב/ת אותך”. התכוונו לכך מכל הלב.

יום מס’ 6 – זכרו לשבח את עצמכם

החיים שלכם החלו לפני שנים מספר ובמהלכם, ודאי הספקתם לבצע דבר אחד או שניים שבהם אתם מתגאים מאוד. נסו לחשוב על עשרה ולהעלות אותם על הדף. תלו אותם לצד התכונות הטובות שלכם, כך שתמיד תזכרו כי הן אלו שסייעו לכם להצליח, ליהנות מגאווה על הישגיכם ולהגיע למקום שבו אתם נמצאים היום.

יום מס’ 7 – היו נדיבים

באיטליה קיים מנהג עתיק יומין, בו רוכש קפה בבית קפה ישלם עבור הקפה שלו וקפה נוסף, נקרא לו קפה X. קפה X נועד לאדם הבא שיגיע לרכוש קפה, אך לצערו ישכח את ארנקו או פשוט לא יהיה לו די כסף לשלם. מדובר במנהג יפה שאף פרח וכיום ניתן למצוא במקומות נוספים, כגון חלקים מארה”ב.

מדוע לא לנסות להטמיע מנהג כה יפה בארצנו הקטנטונת? כאשר אתם רוכשים דבר מה ביום שלכם, השאירו לקופאי עוד כמה שקלים לקפה הבא, העוגייה הבאה, השייק הבא שיכין ללקוח הבא – שיהיה כה מאושר מהעובדה שזר אלמוני וטוב לב שילם עליו! חשבו כמה מאושרים הייתם אם הדבר היה קורה לכם? כמו יום שמשי נפל עליכם לפתע מרוב טוב שבעולם! חשבו כמה זה מופלא להעניק זאת למישהו אחר!

יום מס’ 8 – התנדבו

אין טוב יותר מהתנדבות: היא גורמת לכם לעזור לקהילה שלכם, לפתח את העולם שלכם, לגרום לאחרים ולעצמכם להרגיש טוב ולהרגיש שאתם פעילים, אקטיביים בחיים הללו ומובילים לשינוי, שגדול יותר מכם.

נסו למצוא מקום שבו תוכלו להתנדב: אנשים עם מגבלות למיניהן, מבוגרים, צעירים, נערים בסיכון, נשים מוכות, חיות… הרשימה ארוכה.

יום מס’ 9 – הביעו את עצמכם

נסו למצוא מאמר או פוסט בבלוג שמשנה את הפרספקטיבה שלכם או משפיע עליכם בצורה עמוקה מאוד. לאחר מכן, נסחו תגובה שמכילה לפחות 100 מילים ומסבירה כיצד המילים נגעו בכם.

יום מס’ 10 – תנו מתנה

קחו ספר שאתם אוהבים מאוד והשאירו אותו על ספסל בגן. נקווה שהאיש הבא שיימצא ויקרא אותו ייהנה ממנו כמו שאתם זכיתם ליהנות. אתם תמיד יכולים להביא את הספר למישהו שאתם מכירים ובטוחים כי יאהב אותו כמוכם; לאחר שיקרא אותו, תוכלו לדון בו.

יום מס’ 11 – עשו לעצמכם יום בריאות

דאגו לשלב ביום שלכם פעילות גופנית או יוגה, מדיטציה ואכילה בריאה של ירקות ופירות בלבד. חשבו איזה כיף לכם שיש לכם טעמים מדהימים כאלה כאן ובכמה מדינות אין את הטריות של הארץ. הוציאו אנרגיות ואגרסיות, התמקדו בעצמכם, התחברו לעצמכם ותיהנו מהשקט של פשוט להיות.

יום מס’ 12 – העבירו את זה הלאה

מצאו מאמר, סרטון, הרצאה או כל דבר שמעביר מסר של חיוביות ונסו להעביר אותו למישהו קרוב אליכם. הכריחו אותו להניף מבט – כי אתם בטוחים שהדבר ישפר את חייו.

יום מס’ 13 – צחקו

חפשו סרטון שמפיל אתכם לרצפה, בדיחה שאין דומות לה או פשוט משהו מצחיק מאוד וחלקו אותו עם שני אנשים לפחות – הצחוק רק ילך ויגדל.

יום מס’ 14 – העלו נוסטלגיות

יש לכם יומן שבו כתבתם את כל הזיכרונות שלכם? יש לכם מגירת זיכרונות? יש לכם זיכרון ממש טוב? נסו לחשוב על כל מה שעבר עליכם לאחרונה, קראו ביומן שלכם את קורות חייכם ואמרו לעצמכם “אני גאה בך” ויש לכם כל כך הרבה להתגאות בו: את הקשה שרדתם ואת הקל כבשתם ללא חת. מה עכשיו???

יום מס’ 15 – חזרו למראה

אמרו לעצמכם שאתם אוהבים את עצמכם ולאחר מכן פרטו שלושה מכשולים שהצלחתם לעמוד בהם לאחרונה בצורה יוצאת דופן ו”טפחו לעצמכם על השכם”.

יום מס’ 16 – אתגרו את עצמכם

נסו לחשוב על אתגר שאיננו פשוט עבורכם ולבצע אותו, גם אם אתם מאמינים כי כנראה תיכשלו. אם תיכשלו, חגגו את הכישלון במיני מסיבת ריקודים. נסו להבין – האתגר לא הרג אתכם, לכן הוא חישל אתכם; בפעם הבאה שתנסו, יהיה לכם סיכוי גבוה יותר להצליח.

יום מס’ 17 – פרחים

כולם אוהבים פרחים, אז למה שלא תשלחו להם? קנו את הזר הכי יפה ובחרו מישהו שעבר לכם היום הרבה בראש. הוא יבכה מרוב אושר.

יום מס’ 18 – התחדשו

פנקו את עצמכם: קנו לעצמכם משהו שבדרך-כלל לא הייתם מרשים לעצמכם, רק הפעם, כי מגיע לכם ואתם גאים בעצמכם: אתם יכולים ללכת לאכול ארוחה מפוארת, להחליק על הקרח או לקנות לעצמכם בגד חדש וזוהר, כל עוד תקפידו לזכור כי מדובר במתנה חד-פעמית מפוארת ומפנקת.

יום מס’ 19 – התחדשו בחיים

נסו לעשות משהו שמעולם לא עשיתם בעבר: סגנון ריקוד, טיפוס הרים, צניחה חופשית… רק תבחרו. תחגגו את החידוש שהוספתם לחייכם לאחר ביצוע.

יום מס’ 20 – מדיטציה

מסייעת להירגע, להרגיש שאנחנו חלק גדול יותר מעצמנו, פשוט להיות וזה בסדר. נסו לעשות מדיטציה במשך חמש דקות. אתם תרגישו הרבה יותר נקיים וחדים לאחר מכן.

יום מס’ 21 – אמרו תודה

נסו לחשוב על חמישה אנשים שהשפיעו על החיים שלכם בצורה גדולה, מפתחת וחיובית מאוד. כתבו לחמשתם מכתב תודה המפרט כמה החלק שהם תרמו לחייכם השפיע עליכם משמעותית והביא לשינוי אמיתי. הם יזכרו זאת כל חייהם.

יום מס’ 22 – חזרו למקורות

זוכרים את החבר הכי טוב שלכם מלפני חמש-עשר שנים? הבן דוד הזה שאתם כבר אף פעם לא רואים? השכן שעבר דירה ומאז התנתקתם? אולי הגיע הזמן להרים לו טלפון?!!!

יום מס’ 23 – תרמו דם

תרומת דם היא מהותית יותר משאנשים נוטים לחשוב: היא מסייעת להציל חיים. ניתן לתרום דם כל שלושה חודשים, כל עוד אנו שוקלים מעל 50 ק”ג וההמוגלובין שלנו תקין. רוצו!

יום מס’ 24 – החמיאו

בלו חמש דקות ברשתות החברתיות כשכל המטרה שלכם היא לחפש את האנשים שאתם אוהבים, לכתוב להם כמה אתם אוהבים אותם ולהחמיא להם.

יום מס’ 25 – צאו לבד

אף על פי שבארץ התרבות הזאת פחות שכיחה, בחו”ל אנשים רבים נהנים לצאת לבד ופשוט לחשוב עם עצמם. נסו לצאת עם עצמכם לערב של הנאה: צאו למסעדה טובה, לסרט טוב, לפאב חדש שלא הכרתם מעולם. כדאי למצוא מקום חדש שלא הייתם בו בעבר, כדי ליהנות מהריגוש של החידוש. נסו למצוא במקום חבר חדש או פשוט ליהנות מהחברה של עצמכם.

יום מס’ 26 – החמיאו עוד קצת

כתבו עשר מחמאות על פתקים ושימו אותם בצנצנת. הביאו את הצנצנת למישהו קרוב אליכם או זר גמור.

יום מס’ 27 – ועוד קצת…

מצאו אדם זר ברחוב שאהבתם את האופן שבו הוא הולך, איך שהוא התלבש או המראה הכללי שלו והחמיאו לו על כך.

יום מס’ 28 – זעקו מהגגות

מצאו מקום מבודד ומהדהד וצעקו חמש פעמים כי “אני-אני ואני גאה בכל חלק בעצמי!”.

יום מס’ 29 – כמעט בסוף

היכנו לעצמכם כוס תה ירוק ונוחו. התרפקו על כל הזיכרונות מהחודש האחרון וכל המשימות שהגשמתם עד עתה.

יום מס’ 30 – סוף

פנקו את עצמכם על ההצלחה. צאו עם חברים, משפחה או קנו לעצמכם משהו קטן ובריא. היו טובים לעצמכם!

נסו לחשוב כעת, האם המחשבות השחורות והרעות עדיין מהדהדות בכם? האם אתם עדיין חשים את השחור, את הרע והעצוב? יתכן… אבל ודאי התחושה השתפרה ולו במעט. איש לא טען כי מדובר במשימה פשוטה – אהבה עצמית דורשת זמן. היו סבלניים עם עצמכם והמשיכו עם המשימות חודש-חודש, עד שאתם מרגישים כי אתם בדרך הנכונה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.