7 דרכים מהירות להפוך לשחקן פוקר מקצועי

יום חמישי בערב מגיע, ושוב אתה מצטרף לשולחן הפוקר הקבוע שלך בתקווה שהפעם זה יקרה. הערב אתה לוקח את כל הקופה וחוזר שמח לאישה, לילדים וצוחק כל הדרך אל הבנק.

המדריך המלא Lifehacks


ושוב, תוך כדי משחק אתה לא מבין איך זה קורה… פריטה אחרי פריטה. ערימת הצ’יפים לא גדלה והרעד שעובר לך בגוף מתבטא כלפי חוץ כל כך בקלות אל מול השחקנים שבכל שבוע נהנים לקחת לך את הכסף.

אחרי הכתבה הזו הכל הולך להיות אחרת. רק בעזרת 7 טיפים קטנים רמת המשחק שלך הולכת להשתפר פלאים.  אתה, הולך להיות שחקן אחר לגמרי וההתייחסות של הח’ברה שלך בשולחן הולכת להשתנות.


ובבית, תבין שאחרי הכתבה הזו, הדברים יראו אחרת. אתה לא תשאר אותו השחקן עוד, וההתייחסות של החבר’ה בשולחן לא תהיה אותו הדבר.

ובבית? בבית אתה תהיה המלך, אתה שתעביר לאישה את הרווחים מהשולחן שבוע אחרי שבוע.

Lifehacks מדריכים


יום חמישי הקבוע מגיע, סוף סוף. ערב נטול דאגות של קלפים חברים ותקוות שהפעם זה הולך לקרות. הערב לוקחים את כל הקופה וחוזרים עם חזה נפוח לאישה כמו ווינר אמיתי ומפנקים אותה במתנה מהרווחים.

אבל שוב פעם, כמו כמעט כל ערב. השחקן שמולך הוא זה עם ערימת הצ’יפים שלא הייתה מביישת את דונלד טראמפ. ואתה? פריטה ועוד פריטה ובכל פעם לבלוע רוק נהיה פחות נעים, הסבלנות שלך מתקצרת בקיצור ולעניין. כמפסידים נהנים פחות, משחקים גרוע יותר והשחקנים שמולך מנצלים את זה בשביל לסחוט ממך עוד כמה שקלים….


נראה איך איך האישה תתנהג כשתתחיל להגיע מרווח פעם אחר פעם. רק אל תשכח להעביר חלק מהרווחים 😉

בעזרת הכתבה הזו הכל הולך להיראות אחרת. בעזרת 7 טיפים קטנים תוכל לשפר את רמת המשחק שלך לשדרג את הריכוז ולמקסם את הרווחים שלך. לא עוד פוקר נרפה וחלש אלא פוקר נצלני ואגרסיבי כי ככה יוצאים מרווחים במשחק הזה.  

אז ביקשנו מפוקרוייז, שפיתחו את המערכת הדיגיטלית ללימוד פוקר הראשונה בישראל, לתת לך את הטיפים הכי חשובים שיעזרו לך לשפר את משחק הפוקר שלך בצורה המהירה ביותר ולהפוך אותו לרווחי החל מהמשחק הבא שלך.

 1. בילוף יתר
  שחקנים מתחילים חושבים שכל מה שאתה צריך לדעת בפוקר זה לבלף, זוהי טעות נפוצה הנובעת ממידע מוטעה. בין אם מסרטי קולנוע עם סצנות פוקר הזויות או פשוט מחוסר ידע. אגרסביות הינה מרכיב חשוב מאוד בפוקר, אבל אם תמשיך להמר ולהמר אין זה מבטיח שהיריב יקפל. בטח בטח אם דפוסי הבילוף שלך דומים ומתמשכים. זכור, בלופים הם עניין של תזמון, ניסיון והשחקן שמולך. (שחקנים חסרי ניסיון לרוב אינם “מסוגלים” לזרוק זוג עליון, מצב שיקשה עלייך לבלף אותם מצד אחד אבל לגרום לך להוציא מהם המון כסף בתזמון הנכון).
 2. צריכת אלכוהול תוך כדי משחק פוקר
  אנחנו לא ההורים ששלך. אם אתה מעוניין לשתות ולשחק זוהי הבחירה שלך. אבל, יש סיבה שבפעולות מסוימות לא מערבים אלכוהול. בזמן משחק פוקר תידרש לקבל החלטות מושכלות המבוססות על עיבוד נתונים שאתה מקבל מיריביך, הידיים ששיחקו לפני, צורת המשחק שלהם, דפוסי ההימור שלהם מלפני ואמירות גופניות שעלולות להצביע על חולשה או חוזק. שיקול הדעת שלך צריך להיות צלול וכך גם יכולת השיפוט שלך. אלכוהול מערפל את שיניהם. נסה להימנע ממנו ואם אתה חייב, שמור על מינונים נמוכים ככל האפשר.
 3. איך לשחק את הידיים החזקות שלך
  khks / ahas  – הסיכויים שלך לקבל את אחת הידיים האלו הוא 0.45%. עד שסוף סוף היד הזו הגיעה חשוב לשחק אותה נכון.
  חשוב להבין – לא משנה עד כמה יד חזקה – אינך רוצה לראות פלופ עם עוד שלושה שחקנים ובטח שלא יותר. המר על היד החזקה שלך כי גם אותה אפשר לשבור, ככל שיותר שחקנים יהיו ביד כך הסיכויים שלך יורדים.
  לצורך העניין ישנו סיכוי של 1 ל 8 שגם יד מצחיקה של 7-3 תנצח אותך. הוסף עוד שניים או שלושה שחקנים לפלופ והסיכויים שלך יורדים משמעותית.
  מסקנה: נסה לבודד לפני הפלופ את מספר השחקנים ע”י הימור או העלאת הימור. אינך רוצה לשחק מול יותר משני שחקנים. יש לך יד חזקה? העלה (פי שלוש הבליינד הגדול) – מול שולחן של שחקנים מתחילים סביר שלפחות אחד ישווה.
 4. צליעה לקופה (למה לא להיות משווה סידרתי)
  אם היד שלך אינה מספיק חזקה בשביל להמר (רייז) כנראה שאינך צריך רק להשוות. בטח ובטח כאשר הנך בעמדה מוקדמת ורוב השולחן צריך לדבר אחריך.  לשלם רק כדי לראות פלופ משתלם רק במקרים ספציפיים וגם אז אלא אם אתה מסתיר יד סופר חזקה, רוב הזמן תהיה מאחור. שמור על הצ’יפים שלך לידיים החזקות שלך ואם אינך מסוגל להתאפק… בצע צליעה ממיקומים מאוחרים בשולחן. כך יהיה לך יתרון מסוים. חשוב לקחת בחשבון – כשאתה צולע לקופה, דימוי היד שלך אינו חזק. אף אחד לא ישים אותך על AA\ KK. מצד שני, לצלוע עם AA ולתת לעוד שלושה\ ארבעה שחקנים את האופציה לראות את הפלופ – מקטין את הסיכויים שלך משמעותית.
 5. דע את היציאות שלך ה”יציאות” שלך (Outs)
  יציאה או אאוט – אלו מספר הקלפים העשויים להגיע ולשפר לך את היד. ישנה דרך לחשב אותם, ואינך חייב להיות פרופסור למתמטיקה בשביל לעשות זאת.
  1. “חוק הארבע”
   מתייחס למצב בו אתה מחשב “יציאות\אאוטים” (קלפים שאם יגיעו ישפרו לך את היד) כשהפלופ מולך.
   נניח שאתה מחזיק בידך jhth
   הפלופ הוא 2s6h8h
   בחפיסה ישנם 13 קלפים עם הסימון . שניים נמצאים בידך ושניים נוספים בפלופ.  מספר היציאות שלך ב”ריצה לצבע” (אחת הריצות האהובות לשחקן המתחיל)  הינן 9. הכפל את היציאות של ב – 4 = 36%.
   אלו הסיכויים שלך לפגוע בצבע, כרגע.
   (התעלמנו לצורך העניין משלושת ה 10 ושלושת J אשר בתיאוריה מוסיפים לך עוד שש יציאות ועפ”י “חוק הארבע” הופכים אותך לפייבוריט על שחקן שפגע בזוג 8 עליון בפלופ:

   החישוב:
   9 יציאות לצבע + 6 יציאות לקלפים גבוהים = 15 יציאות = 60% (כל זה בהנחה שליריב אין זוג גבוה או יד טובה יותר) בחישוב היציאות שלך, אתה מחשב את כולן – ומניח שאף אחת מהן לא חולקה ליריבים.
  2. “חוק השתיים”
   מתייחס לחישוב היציאות שלך אחרי שקלף ה”טרן” נחשף, הכפל את 9 היציאות שלך כפול שתיים – 18%. אלו האחוזים שלך להגיע לצבע בריבר.  

   חוק הארבע והשתיים יכולים להמחיש לך בצורה מאוד ברורה מדוע אין שום לסיבה “לרדוף” כאשר יש לך זוג נמוך ביד (4c4d) –  לפי חוק הארבע ישנם אחרי הפלופ שתי יציאות שזה 8% אחוזים בלבד!

   כאשר בריבר הסיכויים יורדים ל 4% אחוזים!! כך נכון גם לגבי ריצה לצבע – היית מסכן ביום יום 200 שקלים על סיכוי של 1 ל 3? פתאום ריצה לצבע לא נשמעת כזו להיט.

   חשוב לציין: ההימורים והקריאות שלך מבוססות על הסיכויים של היד שלך להשתפר, סיכויי הקופה (פונקציה של כמה כסף יש בתוכה), והקריאה שלך את השחקן היריב.
 6. בחר שולחן ברמתך
  שחקני פוקר מתחילים לרוב בוחרים לשחק בשולחנות בהם רמת המשחק גבוהה משלהם וכך גם הגבלת הכניסה. היה מודע לעצמך, לסכומים שאתה מעוניין לשחק איתם, וכמובן לרמת השחקנים. אם לא תעשה זאת, לרוב התוצאות יהיו לרעתך.  משפט ידוע :”אם לא הצלחת לזהות את ה”דג” בשולחן (דג=השחקן החלש בשולחן שיפסיד כסף לרוב) , כנראה שאתה הוא הדג.
 7. בחירת מיקום השולחן שלך בהתאם לשחקנים בשולחן
  מכיוון שהולדם הוא משחק המבוסס על מידע חלקי, תמיד תרצה לבחור מיקום בשולחן שייתן לך את מירב המידע – מבחינה אידיאלית תרצה לשבת במקום בו השחקנים האגרסיביים נמצאים מימינך – כך תוכל לדעת כיצד לשחק את היד שלך לאחר שהשחקנים האגרסיביים שיחקו.

פוקר הוא משחק כיפי ומהנה בעיקר עם חברים, אבל בשונה מערב בילוי בבר עם חברים, בפוקר אתה יכול להרוויח – מה שהופך את זה למעניין יותר.

בעזרת ידע ומשחק נכון תוכל לקחת את רמת הפוקר שלך למקום טוב יותר ורווחי יותר.

חברת פוקרוויז פיתחה את מערכת לימוד הפוקר הדיגיטלית הראשונה בישראל. ואם אתה רוצה לשפר את המשחק שלך, קבל גישה מיידית במחיר מיוחד, אטרקטיבי וחד פעמי.

bannerpokerwise

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.