תכונות שנשים תמיד נמשכות אליהן

תשכחו מכל מה ששמעתם, אם יש דבר אחד שלמדתי על בשרי הוא מה מושך נשים. מגבר תמים שמחפש בחורה הפכתי לחביב הנשים, לא הייתי עוד מחפש, אלא רוכש חברויות חדשות בכל יום ביומו. לא אגיד שנשים היו נופלות לרגליי אך עם זאת היה דיי בנוכחות שלי בשביל להשפיע עליהן.

המדריך המלא Lifehacks


רוב הגברים מאמינים שעליהם לשחק משחק של קרירות ואדישות בכדי להשיג לעצמם בחורה, אבל למעשה זה לגמרי שגוי, אין צורך לעשות כלום האמת, לא להיות מגניבים, לא להיות חדשניים, לא לדעת טריקים בקלפים, רק להיות אתם, במלוא מובן המילה. אתם בטח חושבים, “נו אני פשוט אני ושום דבר לא באמת קורה” אז כן, יש חדש תחת השמש חבריי, אתם צריכים להיות אתם, בגרסה הכי טובה שלכם. אין צורך בכסף, השכלה גבוהה או פרקי זמן ארוכים, רק להבין כמה מאפיינים פשוטים, לפניכם כמה תכונות שנמצאות בכל גבר, תכונות שנשים תמיד תמשכנה אליהן.

גבר שיודע מה הוא רוצה בחיים

נשים נמשכות לגברים בעלי מטרה, אשר הולכים אחריי החלומות שלהם. לא רק שנשים מעריכות גברים שיודעים מה הם רוצים בחיים אלא הן למעשה הופכות למעריצות נלהבות, אשר יודעות שהן נמצאות בחברת מלך המלכים. אנרגיה גברית היא אנרגיה דומיננטית, חד כיוונית והישגית, כמו סלע המתגלגל במורד הגבעה, האנרגיה שחודרת דרך כל ההתנגדויות היא אנרגיית ההישגיות. אנרגיה זו היא שהופכת אותך לאטרקטיבי מאוד בעבור נשים. כסף לא חייב להיות מעורב כאן כלל אלא להפך, חשוב על זה שאתה מונע מדברים שמלהיבים אותך, אתה למעשה יוצר חלום וודאי ועוקב אחריו בדרכך, כל אישה תרצה להרגיש שהיא חלק מתוך החלום שלך. ברגע שתכניס את האישה שמעניין אותך אל תוך חלום המציאות שלך, היא תשמח להישאר תחת כנפייך. נשים מעריכות גברים פעלתנים, אין מה לעשות פרט ל– לפעול. גבר שיודע מה הוא רוצה בחיים, משיג את מה שהוא רוצה בעודו בחיים.


נוכחות

נוכחות היא לא משהו שקל לשים עליו מילים, נוכחות היא דבר למעשה שמרגישים. אין צורך להיות דוגמן, היה בטוח שכל מה שדרוש כבר יש לך, לא שרירים, לא תספורת, לא בגדים, הכול גלום בהרגשה הפנימית שלך. האם נוח לך בתוך העור שלך? עלייך לחשוב על עצמך כנוח, כקיים ולהתהלך בעולם כאחד כזה, דיי במילים שיוצאות לך מהפה בשביל האפקט האמיתי, כשזה מגיע לחיבור עמוק עם אישה ברמה הרגשית, הנוכחות שלך תמיד הולכת לפנייך. תחשוב על זה, כולם רוצים להשמיע את עצמם, כולם רוצים את הזמן של האחר בכדי להשמיע את דברם, אבל מי שבאמת שותק, יש לו הכי הרבה להגיד. אתה תהיה נוכח ברגע שתרגיש שהכתר שלך קיים על ראשך גם בשתיקתך. כך תבחר להקשיב, לתת זכות קדימה לשיחה, לא תפחד ליצור קשר עיין, ובעיקר תצור אווירה נוחה. כל האנשים רוצים להרגיש עמוקים ומוערכים, הצעד הראשון הוא לתת לנשים את ההרגשה הזו, כך יגדל אפקט הנוכחות שלך.

תשומת לב

כמה תשומת לב את באמת נותן לאישה כשאתה מדבר איתה? 100%? אולי 70%? אם כן, כל מספר תבחר להגיד, אחלק אותו בחצי. גברים לא יודעים לתת את תשומת ליבם המלאה לאישה,
לעזאזל, זאת אישה, פאר היצירה, הסתכל לה בעיניים ואל תוריד את המבט, תקשיב למה שהיא אומרת ותחווה את דעתך, הנח את הפלאפון בצד, או אפילו כבה אותו, שום דבר לא חשוב כשהיא לידך. גברים רבים מחפשים תעסוקה במקום באמת לדבר עם האישה, למה זאת צריכה להיות יציאה? סרט? מפגש עם חברים? כל מה שהיא רוצה הוא רק אותך, בלי הסחות ועזרים חיצוניים, קח אותה לים, רד איתה לגינה, זה לא באמת משנה, כשיש שיחה טובה. זה הזמן להתמודד איתה באופן ישיר, ישר אליה מבט עמוק אל תוך העיניים, כמו עיני לייזר, זה יגרום לה לאבד את החולשה ברגליים.

Lifehacks מדריכים


הומור

אם היה נערך סקר, ואני בטוח שנערך כזה, התשובה הבולטת ביותר לשאלה “מה התכונה החשובה ביותר שיכולה להיות בגבר?” הייתה – הומור. ניחשתם נכון, החיים רציניים מספיק, יש לה כביסה, דירה, חתול ואחים על הראש, אז למה שלא תצחיק אותה? נשים מעריכות קלילות בגברים, תעוזה ההומוריסטית, והרצון לשחק קצת משחקים. אל תפחד לדבר עם זרים, לצחוק על עצמך, לקחת אותה על כנפי הדמיון, ולהפוך להיות שותף לחוויות שלה. צור בעבורה עולם של צחוק, ויותר מכך צור בעבורך עולם שכולו שמחה. אל תנסה להצחיק רק אותה, הצחוק האמיתי ביותר בא מההומור שמצחיק אותך. תצחיק את עצמך, היא כבר תצחק.

ספונטניות

הבחורה שלי, אכן הייתה ספונטנית, אבל יותר מכל דבר היא התרגשה מהדרך שהתחלתי איתה, באופן לא טיפוסי שלחתי לה הודעה בשעת לילה מאוחרת ושאלתי אותה “ספונטנית?”, הודעה שהיא לא ציפתה לה, והיא אכן הייתה ספונטנית, גם בשתיים בלילה, לקחתי אותה אל המצפה, דיברנו לאורך שעות שעברו כרגעים בודדים. ספונטניות היא המפתח לכבוש אישה, גורם ההפתעה, מה שמניע אנשים לעשות דברים הוא לרוב יצר הסקרנות, תחשוב על זה, אם היא יודעת כל מילה שלך, כל מהלך, כל תנועה מינית, ככל הנראה היא תאבד מהר מאוד עניין. המתכון הוא שילוב של ספונטניות והפתעה, ואתה מסוגל להפתיע אפילו את עצמך, לא רק אותה. ספונטניות תחזיר לך את התשוקה לחיים, ולאינטראקציה שלך עם בת זוגתך.


חכמה

התכונה שהתגלתה כמושכת בעבור נשים איכותיות יותר, היא חכמה. נשים חכמות יודעות להעריך חכמה. נשים חכמות יודעות להעריך את הרצון שלך לחקור כל דבר בחיים שלך, ולא לקחת שום דבר כמובן מאליו, את הרצון שלך להשתפר ולרכוש מיומנויות ועזרים בכדי לשנות את החיים שלך מקצה לקצה, כל הפעולות הללו, שלרוב הן תת הכרתיות אצל גברים מסוימים, מושכות נשים ברמה גבוהה. גבר שיודע כיצד החיים שלו הולכים להראות הוא גבר שיודע איך לחיות, זה קל להשיג את המטרות שלך אם הן קטנות, כמו להיכנס לכושר, למצוא עבודה, אבל זה לא יותר מידיי מושך ובטח לא כל כך מאתגר בעבור קצת יותר מהאדם הממוצע. מטרות שאפתניות וחתירה תמידית למצוינות הן הנוסחה.
אפשר להגיד שזה לא רק זה, אלא גם הארת הפינות החשוכות של האישיות שלך והרצון לעבוד עליהן ולשפר אותן, מעידות על חכמה רבה. אין טעם לצבור זבל מהעבר, רק לשחרר מטענים ישנים וחורגים. נשים נמשכות לגברים שהולכים נגד הזרם, זאת עובדה, גבר מכוון עם מטרה, כל אלה ימשכו אל תוך חייך, אנשים ונשים גם יחד שדוגלים באותה הנוסחה.

מנהיגות

זה לא סוד שנשים נמשכות לגברים שהציגו את היכולת להוביל אחרים. הן למעשה רוצות להיות מובלות גם על ידיהם. אי אפשר להתנגד לכך, ברמה האבולוציונית הראשונית של משיכה, כולן נמשכות לאריה הכי חזק בלהקה, כל אישה תרצה למצוא לעצמה את הזיווג המוצלח ביותר, בכדי שהצאצאים שלה יהיו מוצלחים כמותו. אתה לא צריך להיות מפקד, ובטח שלא לתת לאנשים פקודות, גם גאווה היא לא דבר שתשיג לך נשים, אלא צניעות ויושר. כבוד לאנשים שאתה מנהל ועובד איתם, הם דברים שנשים מעריכות, את הכוח שלך בשילוב אנושיות. במקום לחפש דומיננטיות בסיטואציות חברתיות, נסה להבין כיצד הסיטואציות עובדות, פתח לך אינטליגנציה חברתית אשר תכוון אותך בדרך המנהיגות.

רגישות

כל הכוח, היוקרה, יכולת מנהיגות, וההומור שיש לך לא עומדים מול הרגישות שאתה צריך להפגין כלפי אישה. אם אתה לא מוכן לתת לנשים לראות אותך פתוח רגשית, אין סיבה שנשים ירצו להישאר בסביבתך. נשים זקוקות לרגש שלך, למילה הטובה, לחיבוק, למבט, לחיבה. יותר משהן רוצות שתתלהב מהן כל בוקר מחדש, הן זקוקות לכך, וגבר שמסוגל לצאת מהקליפה שלו, להשאיר את האגו מאחור ולהגיד לבחורה שלו כל בוקר כמה היא עושה לו טוב, כמה הוא מתאהב בה כל יום מחדש, ישאיר את הפרח שלו אצלו. אל תפחד מאינטימיות, ואם אתה מפחד תפגוש את הפחד שלך עכשיו, בכל הכוח. דגול בהעצמה הדדית, מי שמסתובבת איתך היא לא פחות מהמלכה שלך וכך היא צריכה להתייחס אלייך, אל תפחד מהתשובות שלה, אל תתקוף, אל תתעצבן, אל תסיק מסקנות מוקדמות, אל תחפש אישורים במילים שלה, והכי חשוב – תאהב. תחזר אחריה. תרשה לעצמך להרגיש, ולהיות פגיע לפעמים. כנות ואמת הם המפתח. תהיה עצמך ולא אף אחד אחר.

מקווה שאהבת לקרוא כמו שאני אהבתי לכתוב והכי חשוב שתפיק שימוש מהידע הזה ולא תתן לו להפוך לעוד פיסת מידע ששכחתם שקראתם במקום כלשהו. במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף בנוגע להצלחה עם נשים אתה מוזמן להירשם למועדון החברים שלנו. (נשים, גם אתן מוזמנות)

עשוי לעניין אתכם:

ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.